Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość anuśka 26
mamo ewelinki dziękujemy:) nie martw się na pewno kiedys i twojej kruszynce w bużce się zabieli 🌻 podobno im póżniej tym lepiej- no mój synek za 3 dni skończy 7 miesiecy!jakby któś umiał te nasze dane w tabelce zmienic to bylibysmy szczesliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
mamo ewelinki dziękujemy:) nie martw się na pewno kiedys i twojej kruszynce w bużce się zabieli 🌻 podobno im póżniej tym lepiej- no mój synek za 3 dni skończy 7 miesiecy!jakby któś umiał te nasze dane w tabelce zmienic to bylibysmy szczesliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka no to gratulacje na tyle ząbków :-P będzie miał czym gryżć.Nasz narazie w etapie ich szukania :-P pozdrawiam \\ mam dziś dzień dość zajęty-jutro mam gości na obiad i tam w kuchni cały dzie siedzę.Mały teraz śpi więc wpadłam poczytać co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
brygiko 🌻 no ja się zastanawiam czuy nie za szybko te zęby mu rosną?to normalne? u was niektóre dzieci ani jednego a mój 5? w każdym bądź razie i tak się cieszę że miare znośnieto przechodzi! dzielny ten mój syncio❤️trochę tylko bardziej marudny jest ale da się go rozbawić- poprostu poświęcam mu więcej uwagi .gąrączek nie ma ,biegunki i wymiotów.a słyszałam że niektóre dzieci właśnie tak mają przy ząbkowaniu:( czego nikomu nie życzę! życze wam wszystkim żeby wasze maleństwa z dnia na dzień uśmiechały się do was swoimi buziolami z coraz to większą ilością pięknych,bieutkich zębolków!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka26 rzeczywiście to prawda co napisałaś o objawach ząbkowania-fajnie,że Twój Mały tak dobrze to znosi.Mówią,że im wcześniej zaczyna dziecko ząbkować tym szybciej pozbędzie się ząbków-teorie są różne, ale to dotyczy czasu od I-wszego ząbka;).Wydaje mi się,że dzieci, które teraz ząbkują to jest w normie;).My też czekamy z niecierpliwością kiedy zabłyśnie I-wszy ząbek;).Mam nadzieję,że u nas będzie dobrze to znosić i obędzie się bez cięzkich przeżyć;).Zobaczymy. Ja mam rosół gotowy,mięsko przygotowane-jutro spędzę w kuchni przy gotowaniu jakieś 2 godzinki i będzie ok.Potem jednak zmywanie:O.sprzątanie:O itd..................... pozdrawiam Majóweczki jak zwykle WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️ Witam Was z kubkiem pełnym Kangusków i mleka :-P A co tam...ile można tej kawy, no nie?? A to jest...PYSZNE!!!!! :-) Ale jestem uhahana :-D Koleżanka przyniosła mi dzisiaj cudowny kożuszek dla NIunii...jest po prostu słodziutki :-) emcia--my też wysilamy nasze umysły w poszukiwaniu prezentów. Dla babć i dziadków planujemy poduszki ze zdjęciem Bunii. A od nas...:-( nie wiem...ale coś wymyslimy :-) Co dwie głowy to nie jedna :-P anuśka---tyle ząbków już macie??? A nasza księzniczka nadal bezzębna :-) ale się tym nie martwię. W końcu każde dziecko jest inne no nie??? No i przynajmniej narazie oszczędzi mi gryzienia sutków :-P brygidko--Ty to nocny marek normalnie jesteś...myslałam, że jak zwykle będę dziś pierwsza na kaffe, a tu patrz!! Ty po północy się wpisałaś :-) To o której mamy być na tym obiedzie :-P 🌻 ?? Pozdrowienia dla wszystkich majowych mam i ich pociech 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no i tabelka :-P NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//0------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------7//0----------8.50/68-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??----------7//0-----------8,2/74---------5 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//1-------------8,0/76-------2 elinova------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------6//3-------------8,75/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3----------6,4/69------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//0-----------9,3/74-------1 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------5//3------------6,9/65-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//3-----------8,88/?------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----2 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//0--------------8,5/?------0 Maja24-----------Kamil--------16,05,2006--------3,800/57---------6//0-----------8,7/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------14,05,2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ Makusiu!!!!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKZJI UKOńCZENIA 7 M-CY 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Przyznaję się bez bicia, że to ja rozciagnęłam troszkę stronę :-P Ale to za sprawą kwiatków itp. dla Makusia więc musicie wybaczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny I od razu gratulacje tylu zębów dla Anuski......no oczywiście dla pociechy... hi hi...bo mamusia to już od dawna ma wszystkie ;-) J a wczoraj poczułam tego jednego zabka kacperka na sutku....alez to było dziwne uczucie. No normalnie się przestraszyłam Kacperek znów kaszle i ma katarek....kurcze, co jest??? Ciągle cos się przypałęta.... Wczoraj miałam ubaw z młodej, oczywiście wyspała się po południu i na noc nie chciała zasnąć, a mnie się już „japa się darła” więc poszłam się myć....no to niunia za mną, a jak..... A że obecnie przechodzimy etap „100 pytań do”, to młoda właśnie zamęczała mnie w łazience takimi pytaniami. I parę normalnie mnie rozbroiły, typu „mamo, dlacego zamykas ocy jak myjes buzie” – „żeby mnie mydło nie szczypało”, „mamo, wycieras giry?” ;-) tak kochanie wycieram nogi...”mamo mas carną sisiurę?”...;-) ;-) ...przy kremowaniu twarzy – „mamo ja tez mogę?”, nie ty masz sliczną bużkę...” mamo, ty nie mas slicznej bużki?? Itd., itp.... no uśmiałam się do łez Dobra, zmykam bo za chwilę wychodzimy do notariusza a ja w proszku ;-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej dziękuje za gratulacje wszystkim-odnośnie ząbków Olka! makusiu to dla ciebie od mojego synka w dniu ukończenia 7 mcy!dużo zdrówka! 🌻 ❤️ emcia71- co do tych moich zabków ;)- to znalazł mi się jeden ubytek;) wizyta u dentysty nieunikniona:( a tak wogole to kto pije kawkę ze mną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
trudno - sama wypiłam kawusie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej hej jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
tylko ja tu dzisiaj?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski!!!!!!!!!! ja tylko na chwilkę, anuśka- przykro mi że tą kawke piłas sama- wszystkie majówki dzisiaj pewniw spia,taka pogoda. Ja miałam dzisiaj odwiedziny!!!!!! odwiedziły mnie moje kolezanki z pracy!!!!!!!! Było bardzo miło. A potem musiałam się zabrac za obiad ,niunie no i rafał wrócił ze szkoły.Musze z nim odrobić zadanie.Jestem sama ,maż wyjechał,i musze się zgrać sama--- ale daje rade. wpadne wieczorem jak dzieci pójdą spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się po gościach :-) już czysto,świeżo i odpoczęliśmy z Małym :-D grzywa czem,u tak mało tu zaglądasz?? Napisz co u Zuzi?????!!!!!! Co u Was??? biedronka no , a Ty to już wcale tu nie zaglądasz :-( Co u Ciebie i Jlci???? anka1974 kupiłam wczoraj w aptece tą wodę morską do noska-marimar czy jakoś tak.Wiesz boję się jej użyć bo dośc mocno pryska-czy każda tak pryska??Ponoć można ją stosować u niemowląt Jak Olek reaguje jak mu pryskasz?? Pozdrawiamy Dziewczyny gdzie się podziewacie???Nowe i \"stare\" majówki-pisać bo nie ma co czytać :-P elinova gdzie sie podziewasz?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki za życzonka!!!!! Jakby nie było to Makary już 7 miesięczny bombas jest!!!!!!:-D NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//0------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------7//0----------8.50/69-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??----------7//0-----------8,2/74---------5 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//1-------------8,0/76-------2 elinova------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------6//3-------------8,75/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3----------6,4/69------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//0-----------9,3/74-------1 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------5//3------------6,9/65-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//3-----------8,88/?------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----2 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//0--------------8,5/?------0 Maja24-----------Kamil--------16,05,2006--------3,800/57---------6//0-----------8,7/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------14,05,2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----0 Mala popraweczka do tabelki, dzieki Eli ..że o nas pamiętasz buziaczki cmok cmok cmok.Muszę tu jeszcze cosik dodać :-p wszak urośliśmy o cały centymetr hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu kazda tak pryska nasz marimar też - nie martw sie krzywdy sie tym nie zrobi!!!POWODZENIA Z NOSKIEM MALUSZKA!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
no a tu znowu pustki:( widocznie jestem skazana na samotność dzisiaj! maż wyjechał ,synek śpi a ja?:( hlip hlip pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale coś nie mam weny na pisanie. :( Brygida> Olek po użyciu Marimaru czasem psika, ale poza tym ok. Nieraz, zwlaszcza jak już się kończy i nie wylatue pod takim ciśnieniem, to nawet nie zauważy;) Jak się boisz, to zwijaj watę w cienki rulonik, nasącz wodą morską i wsuń do noska. Madalena> wszyskiego najsłodszego dla Makarego 🌻 Dobrej-kobra-nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena dla Makarego 7 m-cznego facecika WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !! Dzieki dziweczyny za opinię z tą wodą morską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Czy któraś z Was nie ma przypadkiem jakiegoś czasowstrzymywacza na zbyciu ;). Bardzo by mi się przydał bo cierpie na notoryczny brak czasu . Trudno jest pogodzic role pracującej mamy wychowującej dziecko do tego jeszcze studia . No ale co na to poradzić jakoś musze sobie z tym wszystkim dać rade . Dziewczyny czy wasze dzieci siedza już same bez podpierania bo ciekawa jestem kiedy ten mój mały leniuszek zacznie już sam siedzieć . Siedzenie jest to pozycja w której jest najbardziej zadowolony no po za na rączkach oczywiście :)jak większość ludzi w jego wieku :). Wszystko fajnie tylko że biedna matka to ręce do kostek będzie miała juz niebawem od noszenia tego małego klocka ;). Jeszcze jedno pytanko czy przesadziłyście już dzieci do spacerówek czy jeszcze gondolki na chodzie . Pozdrawiam gorąco . Spokojnej nocy :) Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą! przede wszytskim, sto lat dla małego (a może już dużego:) przystojniaka MAkarego!!!!!!!! już duzy facet z niego!!!🌻 hmmm, wlasnie miałam zapytac o to samo ale widzę że Maja mnie uprzedziła, więc jak wozicie małe bąble? ja ciagle używam gondoli ale mała juz lewo się mieści, myslałam ze damy radę jeszcze przejeździc w niej zimę ale chyba bedzie cięzko, poza tym Majka rwie się do siedzenia choc sama jeszcze nie siedzi i w gondoli coraz cięzej, dziś na spacerku włączyła mały autoalarm zeby ja posadzić w gondoli, no i nie miałam wyjścia:) od razu był spokój i podziwianie widoków!! i już sama nie wiem czy wyciagać spacerówe czy przemeczyć się jeszcze. coś pustki się tu zrobiły!!gdzie się wszystkie podziały? w takim razie całuski dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 🌼 🌼 Chciałam Wam powiedzieć, że ząbki mogą Was zaskoczyć. W zeszłym tygodniu byłam u lekarza, i powiedział... Oooo.. do zębów jeszcze daleko. Zero objawów, jasne dziąsła, zero śliny, spokój maksimalis, aż wczoraj mnie podkusiło i pach, włożyłam małemu palec do buźki i szok. Na dole pierwsza jedynka. Wystaje na 1 mm, ale jeszcze jej nawet nie obejrzałam, bo misiek zaciska buźkę i koniec. A jak już otwiera, to zasłania jęzorkiem. Tak więc, bądźcie czujne! Bo może ząbki już tam są Mogę zapomnieć, żeby mały mój się dał nabrać na łyżeczkę. Nie ma szansy. Muszę go rozbawiać i pakować żer do śmiejącej sie buzi. Karmienie to masakra... nie chce i koniec. A podawałam mu nawet słodkie i różne pyszności i nic. Tomek mówi: bo to byk, napewno chce mięcha. No to dostał jarzynki z kurczaczkiem, ale co tam... nawet nie przełknął - on widzi tylko pierś. Od 2 tygodni próbuję go przyzwyczaić do karmienia butelką, bo budzi się w nocy co godzinę, ale nie chce. Nawet najbardziej głodny wypluje każde inne mleko, każdego smoka. Chcę dla niego jak najlepiej, ale mam juz taką wizję, że nigdy nie zrezygnuje z piersi. W dodatku mały śpi w łóżeczku na pięterku. O 3:00 go karmię i usypiam podczas karmienia z nim na brzuchu w poprzek. A o 5:00 poranny ptaszek się budzi więc zapalam mu lampkę przy łóżku, podaję zabawkę, odwracam się i spanko. Ale karmieniem się trochę martwię. Nie wiem, czy nie przegięłam z tą piersią i czy teraz Gabryś na tym nie traci, że akceptuje tylko pierś... pozdrawiam was gorąco... Gratuluje ukończenia kolejnych miesięcy, ząbków i sukcesów :-D Śliczna Gabrysia.. dziękuję za zdjęcia. Ma super oczka takie figlarne. Wysyłajcie do mnie zdjątka, ja tak lubię oglądać bobaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wożę w gondoli, ale Mały, już od 2 tyg. nie uleży, a na szczęście ta gondola ma taki zmyk, że oparcie podwyższam prawie do pionu i wczepiam w szelki i tak jeżdżę, jest ok. W sumie mogłabym obniżyć jeszcze miejsce na nogi i przestawić gondolę zupełnie na spacerówkę, ale mi się nie chce, a tak jest też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky> nie sądzę, żeby problem tkwił w tym, że za długo była tylko pierś. Olka karmiłam do szóstego miesiąca tylko moim mlekiem. A teraz je stałe pokarmy bez problemu. Dzisiaj wsunął 150g zupki jarzynowej. Może nie wykazywał przy tym zbytniego entuzjazmu ale liczy się to że zjadł. Za to dynię z ziemniakiem HIPPa wcinał aż się trząsł;) Może jeszcze próbuj ze smakami. W końcu na coś natafisz co mu podejdzie. Życzę Ci tego bardzo mocno. Próbowałaś już kaszek lub kleików przyrządzonych na Twoim mleku? Olek wciąż spaceruje w gondoli. I pewnie jeszcze z miesiąc w niej pojeździ. Ja też mam w gondoli podnszone oparcie. Dobra rzecz. Do siedzenia jeszcze się nie garnie. Na razie ćwiczy obroty w różne strony. Odłożony na plecy, po sekundzie jest na brzuchu. Nie patrzy na to że jest po jedzeniu.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady, mnie sie wydaje ze twoj Gabrys to prawdziwy chlop! Tylko cyce widzi ;) gratuluje tej pierwszej perelki, my zagladamy co piec minut czy zabek juz jest :) tylko na moment wpadlam zeby dobranoc powiedziec, no i spoznione zyczenia dla Makarego 🌻 😘, pewnie chlopak juz dawno chrapie! dziewczyny a na co ta woda morska do noska? co prawda widzialam reklamy w gazetach w Polsce jak i we Wloszech ale tutaj takich produktow nie ma na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×