Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

hej dziewczyny! ja wlaśnie przy kawce, jedyne czego mi brakuje to czegoś słodkiego:( moja królewna właśńie zasnęla wiec korzystam z okazji i przesyłam ten przepis na babke bananowa, mam nadzieje ze zdąze, hihi:) BABKA 2,75 szkl mąki 1 szkl oleju 0,75 szkl kefiru naturalnego 4 całe jajka 2 łyżeczki sody oczyszczonej 4 dojrzałe banany 2 szkl cukru cynamon lub przyprawa piernikowa bakalie całe jajka ubić z cukrem, banany pognieść widelcem lub mikserem, wszytskie składniki wymieszać i ubijać mikserem, na końcu dodac bakalie, piec godzine w temperaturze 180 stopni. ciasto jest mega proste skoro nawet ja je potrafie zrobic:) ja robiłam bez bakalii no i nie dawałam duzo przyprawy piernikowej ani cynamonu bo wtedy nie czuc za bardzo bananów! mam nadzieje ze bedzie smakować:) kurcze musialabym sie zabrac za jakies sprzatanko ale nie chce mi sie potwooornie! wole przed kompem siedziec:) Eli, jak Ty to robisz ze tyle potrafisz sciagnac???normalnie jestem w szoku, ja bym pewnie musiala się doić z pół dnia zeby tai wynik uzyskać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ewa26 - u nas było tak, że po początkowej poprawie ze spaniem po jakimś czasie nadszedł \"kryzys\". Bąbelek chciał wrócić do dawnych zwyczajów. Udało się go przetrwać i teraz już jest ok. Powodzenia:) Grzywa - Zdecydowałam się na kubek, bo pomyślałam, że jak mam Olka uczyć picia najpierw z butelki a potem z znów nauka z kubeczka to już lepiej od razu przejść na kubeczek. Qassandra- tych zdjęć nie odpuszczę i będę o nie dusić!:) Szwedzia- ja ręką nie umiem ściągać:( tylko laktator wchodzi w grę Emcia- zdróweczka życzę, a o prezentach jeszcze nie myślałam Chyba mam doła albo zmęczona jestem. Niby wszystko fajnie, nie mam problemów z Olkowym spaniem, jedzeniem itp. Ale jakoś tak smętnie mi... Tak upływa dzień za dniem... Może to przez brak słońca?:( Byle do wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa> W ten weekend przyjeżdżają do nas goście. Wypróbuję ten Twój przepis. Wydaje się prosty:) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
EWKA---DZIęKI ZA PRZEPIS. A co do mleka to nie robię nic szczególnego. Od samego początku mam tyle mleka i się nawet śmiałam że moge karmić jedno z bliźniaków koleżanki, która urodziła w czerwcu :-P Tylko raz czy dwa razy piłam herbatke z Herbapolu, bo wydawało mi się, że jest mało mleka gdyż piersi była jakieś \"mietkie\" hihihih Ale po nich to normalnie nawał był. No i nadal w pracy zciagam tylko raz...własnie powinnam pójść, bo nie zdążę przed 14-stą :-D A jak się zdarzy Buni w nocy trochę dłużej pospać niż 4-5 godz. to niestety idę do łazienki i pod prysznicem wyciskam ...co za marnotrastwo no nie?? Ale mam w zamrażarce kilka pojemników więc...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia---prawdę mówiąc to ja już też zastanawiam się nad prezentami dla Buni, no i nie mam jeszcze konkretnego pomysłu :-( A tak jeszcze w temacie tego mleka---jak pojechałam na USG piersi, a było to pod koniec sierpnia, jak tylko facet zaczął jeździć mi ultrasonografem po nich to normalnie jak z fontanny i to z obu naraz :-P Ale mieliśmy wtedy ubaw. Gościu mówił, że już nieraz robił USG kobietom karmiącym, ale czegoś takiego jeszcze nie widział :-D No i tak wogóle to ciagle używam jeszcze wkładek laktacyjnych :-) Bo jak tylko Bunia się przyssa do cycka lub odciagam z jednego to z drugiego samo leci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova- a czemu byłaś na USG piersi? ja też jeszcze używam wkładek. I podczas karmienia pieluchy na drugi cycek. A jak słyszę płacz jakiegoś dziecka w pobliżu, to automatycznie mam wypływ mleczka :) ciekawe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassandro---USG zrobiłam przy okazji jak byłam sprawdzić guzki pod pachami, które mi się pojawiły. Ale okazało się, że to nic groźnego - po prostu torbiele naskórkowe, które mogły powstać po goleniu pach :-P No a te torbiele tak jak się pojawiły tak zniknęły :-) Mi to z regyły mleczko zaczyna leciec z obu piersi jak jadę po Bunię i biorę ją tylko na ręce. Ale czy przy płaczu innych dzieci - to nie kojarzę...może też się zdarza :-D I to faktycznie dziwne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny a co tu tak pusto :( gdzie siępodziwacie??? Ja już p pracy jeszcze tylko jutro i mam wolne całe trzy dni tylkjo dla moich mężczyzn jak się ciesze :) Młody już śpi to mam teraz troche czasu na spokojne pomyszkowanie po necie ;) Wiecie kupiłam Młodemy dzisiaj jego pierwszą szczoteczke do zęboli . Mam nadzieje że to je zmobilizuje do wyście ;). Tak słodko z nią wygląda :) No to narazie tyle zobacze czy się jeszcze ktoś odezwie to ja też jeszcze tu wpadne teraz musze sprawdzić poczte Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba się tu już dzisiaj nikt nie pojawi trudno idę spać . Jutro Młody będzie miał 6 miesięcy jak to strasznie szybko zleciało . Spokojnej nocy Wam życze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//0------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//2-----------8.50/68-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74----------3 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//1-------------8,0/76-------2 elinova------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------6//1-------------8,75/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3----------6,4/69------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//0-----------9,3/74-------1 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------5//3------------6,9/65-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//3-----------8,88/?------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----1 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//0--------------8,5/?------0 Maja24-----------Kamil--------16,05,2006--------3,800/57---------6//0-----------8,7/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------6//0------------7,8/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️ Czas na kawkę i ...ciasto bananowe :-D Upiekłam wczoraj z przepisu Ewy i jest....SUPER!!!! Normalnie same bananki :-P Więc zapraszam chętne, bo nie wiem jak długo poleży na biurku :-)) A z dzisiejszych badań Bunii nici :-(...Obudziłam ją o 5,30 by mieć czas na pobranie tego moczu no i czatujemy z Arkiem...ja trzymam Bunie on pojemniczek...czekam i czekamy... a tu nic!! Polewamy wodą ...i nadal nic!!! A czas leci... Kładę ja na kanapę i nadal czekamy....Kilka razy zmiana- raz na ręce raz na kanapę...a siusiu jak nie było tak nie ma .... No i w pewnym momencie jak leżała na łóżku HOP...siusiu leci :-)...ale co z tego skoro Arek tak krzyknął, że Niunia się przestraszyła i przestała siusiać :-( We wtorek znowu próbujemy...:-( Może się uda :-) Trzymajcie kciuki za siuśki Wiki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Jeszcze poprawka w tabelce, bo przecież Moje Słoneczko ma już 6,5 m-ca :-) NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//0------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//2-----------8.50/68-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74----------3 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//1-------------8,0/76-------2 elinova------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------6//2-------------8,75/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3----------6,4/69------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//0-----------9,3/74-------1 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------5//3------------6,9/65-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//3-----------8,88/?------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----1 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//0--------------8,5/?------0 Maja24-----------Kamil--------16,05,2006--------3,800/57---------6//0-----------8,7/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------6//0------------7,8/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wstawać śpiochy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witaj Qassandro :-) A gdzie reszta śpiochów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako stary śpioch też już się melduję i zgłaszam gotowośc do kawki:) u mnie babka się skończyła więc częstuje sie oczywiscie:) cieszę się ze smakuje! my dzieki \"uśnij wreszcie\" wreszcie od kilku nocy śpimy, sama w to uwierzyć nie moge!!!!! jakiś cud!!! a teraz zmykam do księżniczki bo pieszczotek się domaga! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam maja24 u nas I-wsze słowo to amama :-P potem mama-szkoda,że jeszcze nie znają znaczenia słowa:O. Mój Synuś lubi słowo amama i prawie cały czas je gada :-D Qassandra nocne karmienie rzeczywiście sprzyja laktacji-dobrze szwedzia radzi.Mi teraz wychodzi na to,że karmię częściej w nocy niż w dzień.Dzienne karmienie jest długie, ale Mały robi coś takiego,że łapie pierś, a potem się odrywa bo coś go zaciekawiło i wtedy karmienie trwa b.długo:O.Dobrze,że w nocy idfzie mu to na spokojnie. szwedzia kupiłam soczki bobofrut-Mały pije z skrzywieniem :-P wydaje mi się,że po tych wszystkich nowościach potrzebuje jeszcze czasu do soczków.Ostatnio co dałam w butelkę to potem wylałam bo nie wypił:O.Ja zaczęłam podawać nowe produkty od zupek.Już wcina mój Mały prawie wszystko także nie martwię sie o zakupione słoiczki.Najbardziej lubi HIPP-a.Ostatnio dostał dynię z ziemniaczkami-oj dobre było :-P, tylko w tym czasei zabrakło prądu, a ja się przestraszyłam słoik wyślizgnął mi się z ręki i w ten sposób dywan i narożnik w pokoju był cały z dyni:O.-masakra z tym tłuszczem na plamy to można na takie co wcześniej nie wysszły po praniu??może dziś spróbuję, a potem powalczę z plamą tłustą-zobaczymy jak mi to wyjdzie :-) anuśka26 🌻 grzywa Zuzia urocza :-)-fryzurkę ma super :-D Tak patrzyłam na Was i myśle do kogo jest podobna??? No to razem pijemy RICORE-mi też bardzo smakuje-na zbożową już patrzeć nie mogłam :-) magdab mój nie ogląda tv-woli widok Mamusi :-P poważnie jak mnie widzi wszystko jest dobrze i patrzy na mnie jak na obrazek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej!!!!!!!!!!! Ja też jestem,gotuję zupke dla małej,z mięskiem oczywiscie- bo bardzo jej smakuje.Wiecie co? Postanowiłam ze ją będę karmić trochę inaczej jak mojego rafała.Bo jego karmiłam jak należy ,zgodnie z kalendarzem i efekt tego jest taki że rafał je bardzo mało rzeczy.Myslę że to dlatego ze za pózno ich próbował a własciwie już nie chciał próbować.A jak chciał to mu nie dawałam bo przecież nie wolnnno!!! Zobaczymy. Wczoraj jadła chrupki kukurydziane- były ok. a jak koncówke chciałam zabrać to był płacz,...... co nie miara. Chciałam zapytać czy wozicie swoje dzidzie w wózku jeszcze głębokim?? Bo ja miałam zamiar zimę wozić jeszcze w głębokim,ale widzę ze ona rwie się do siadania i nie chce za długo lezeć w gondoli. Szkoda mi fajnej pogody bo wytrzymuje w tym wózku ok półtorej godzinki. dobra ,popisałam i idę coś robić. Qassandra jak tam u ciebie minął tydzień ? Pytam bo od poniedziałku ja zostaję sama na trzy dni.Smutno mi bedzie. dobra spadam już, aaaaaaaa idę dzisiaj na usg bioderek strasznie się boję bo ostatnio coś było nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygida-26 moja ola też sie krzywiła i nie chciała z butelki.Przez dobry tydzień podawałam go łyzeczką .wtedy było ok.i chętnie piła.Teraz już nauczyła sie pić z buteleczki. U mnie na wszystkie resztki po oli poluje rafał,więc u mnie nic się nie marnuje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1974 też planuję kupić kubek niekapek :-) elinova jak tam siusiu do kubeczka??poszło dobrze jak wyniki badań-napisz WSZYSTKO!!! EMCIA71 ZDRÓWKA ŻYCZYMY!!! Powoli wkraczam w nastrój świąteczny i też myslę o prezentach :-D maja24 🌻 szwedzia ja wożę jeszcze w głębokim wózku pozdrawiam wszystkie idziemy na spacerek bo pogoda wymarzona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia wylanie miałam na myśli -mąż wypił :-P chodzilo o to,że nie poszło do małego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwdzia z bioderkami u nas też bylo cos nie tak-teraz mamy bioderka na 5+ także bez obaw będzie dobrze idziesz tam do przychodni na ozimskiej? według mnie jest tam dośc przyjemnie-lekarze na jakich trafilismy zawsze byili mili i fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest AMBERA-ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i oczywiście trzymamy kciuki za siuśki Buni, coby następnym razem sie udało!!!!!!!! a moje dziecko leży i kwiczy radośnie, co za rozkoszny widok!!!!!!!!:) od razu humor się poprawia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tez juz wstałam , juz jestem w pracy i pije kawke. Ciasta bananowego jeszcze nie jeb, bo nie robiłam, ale jutro , gora pojutrze bedzie zrobione. Agatka czuje sie lepiej, ale dostała wczoraj wysypke i ma rozwolnienie, wiec dzis znow do lekarza. elinova - oczywiscie trzymamy kciuki za siuski Wiki. szwedzia- ja tez obiecuje sobie , ze bede wszystko dawała, ale boje sie i daje praktycznie tylko piers, tym bardziej ze mam nawały mleka, bo teraz niunia mniej je w dzie tylko w nocy i jak przyjde do pracy to mnie az bolą o0d nadmiaru. Ja juz od miesiąca woze Gagatke w spacerowce, ona nie chciała nigdy lezec w gondoli i jak po porozumieniu z pediatrą ją przeniosłam do spacerowki to problemy sie skonczyły. Zadowolona ze tyle widzi i mozemy jezdzic chyba cały dzien i jej sie nie nudzi. jest tak na połlezaco, a jak spi to na płasko. 14 listopada Agatka miała imieniny i wszyscy o tym zapomnielismy przez ta chorobe! prosze jeszcze o zmiane w tabelce, bo Gagatka way juz 7,500 no i mozna napisac ze ma sześc miesiecy, bo to bedzie za 2 dni. jak ten czas leci, mi sie to w głowie nie miesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dawno mnie nie bylo i widze ze tyyyyle podgonic musze :-) Pozrawiam wszystkie Majoweczki i zaraz mowie bo pozniej zapomne ze Ewelinka mi schudla 20 gr w ciagu ostanich 2 tygodni! Niw wiem jak to sie stalo? No to terz wazy 8.92. A jak powiecie gdzie tabelke moge znalezc to moge tez uzupelniac, co prawda tych wyczekany zabkow jeszcze nie ma :-( Od poniedzialku jestem w pracy - pierwszy dzien najgorszy ale w bourze mialam tak mile przyjecie ze poprawilo mnie to troche na duchu. Myszka dobrze sie z babcia sprawuje, tylko mojego sciagnego mleka cos nie chce pic. Ona z butelki pic umie bo soczki to ciagnie ale mleczka cos nie. A jak wracam do domu to az sie trzesie z radosci i od razu do cycusia ❤️ kochana moja! Potem w nocy budzi mnie 3-4 razy. Nie wiem jak Wy to dziewczyny robicie, praca i takie czeste wstawanie w nocy, ja po czterech nocach/dniach juz padnieta jestem! Druga kawe juz pije i jak jeszcze tego ciasta troszke zostalo to bardzo bym prosila bo pysznie wyglada! Elinova, zazdroszcze ci tych energii! Jak ty to robisz ze masz jeszcze czas na pieczenie? Jestes moim idolem ;-) Emcia, Edytka tak przykro slyszec ze chorujecie, mam nadzieje ze najgorsze juz przeszlo i zrowko powraca! Qassandra, ja chetnie sie z toba razem mobilizowac bede! Zaczelas juz pilates? jak idzie? Ja juz sie rozgladam za lekcjami blisko biura ;-) ale sie jeszcze zapisac musze! Kinga, powodzenia!!! Gratuluje wszystkim nowych zabkow i tych ma-ma i ta-ta! Czytam czytam \'Usnij wreszcie\' zaczniemy Myszke uczyc w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, Brygida- ja karmię w nocy, tzn tak nad ranem, bo Gabi od 2 miesiaca śpi mi po 11 godzin, stąd pewnie ta laktacja troche mniejsza. Za to nie mam problemów ze spaniem i z zasypianiem u Gabrysi. Szwedzia- jestem zaskoczona, że ten tydzień tak szybko leci. Już się bałam, że będzie się wlókł, a ja dodatkowe rzeczy robię żeby właśnie nie czuć tego czasu i jakoś leci. Ale już szykuję się na powrót męża :) Na obiadek będzie klafuti z kurczaka, może jakiś rosół a na deser właśnie albo to ciasto bananowe, które zachwalacie albo karpatka. Jeszcze się nie zdecydowałam.. No i oczywiście zrobię się na bóstwo!! niech ten mój małżonek chętnie wraca do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygida-26 Tak ide tam na ozimską.Też mi sie tam podoba.Ostatnio bioderko lewe zmieniło typ na 1 b i lekarz powiedział mi ze jest to ta dolna granica i dlatego muszę jeszcze dziś isc na kontrolę.Mam nadzieję ze bedzie ok.Ona zaczyna już podnosić tyłek do góry podciaga nogi pod brzuszek jak mi ja teraz wsadza do rozwórki to się bedzie strasznie meczyć.Zobaczymy po południu. dzisiaj taka ładna pogoda,chyba też ja wsadze w spacerówkę.Na pół leżąco - oczywiscie. Moja ola dostaje piers o 6,,9,,16,,20,,23,, i w nocy o 2,,i o4,, a w dzień zupka o 12 i soczek a o 18 deserek owocowy. Co myślicie o tym?? A jak jest u was?? wstało moje dziecie !!!!!!!! idziemy się popiescić bede pózniej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Mama Ewelinki- ja sobie kupiłam takie czasopismo: \"Shape\" i tam dodatek to była płytka Pilates, ale jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć, bo odkąd mój mąż wyjechał na tydzień, to przeprowadziła się do mnie moja mama, która śpi w pokoju z TV, więc nie chce jej tam przeszkadzać, zwłaszcza że bardzo mi w nocy pomaga w usypianiu i później pilnuje Gabrysi- kochana ta moja Mama. Wiecie, dopiero teraz się docenia rodziców i ich poświęcenia, jak się samemu jest rodzicem Ja chciałam ćwiczyć aerobiczną 6 Weidera, ale jest chyba zbyt wyczerpująca i intensywna i boję się że laktacja zupełnie zniknie od ćwiczeń więc przerzucam się na pilates. Ale wiesz co? może się umówimy, że np. zaczynamy ćwiczyć od weekendu?? to nas zmobilizuje. Ja do zrzucenia mam 9 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×