Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość warszawika
ja mam na 14 maja dziwne? nie? i naprawde mam 13 tydzien a wliczylas date ostatniego okresu? bo to tez sie wlicza w sumie od owulacji chyba 2 tygodnie sie jest do przodu! jak jetses w np. w 4 tygodniu liczac od owulacji kiedy nastapilo zaplodnienie to ginekolog ci dolicza do tego date ostatniej miesiaczki czyli 2 tygodnie dodatkowo! ja osttania mialam 10 sierpnia a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Cześć Dziewczyny. Muszę się pochwalić. W tym tygodniu po raz pierwszy poczułam ruchy dzidziusia:):):). Strasznie sie ciesze to niesamowite uczucie, takie łaskotanie w brzuszku:) Gin mówił ze prawdopodobnie jestem wyżej w ciąży niż 15 tydzień ale zobaczymy bo za tydzień mam wizytę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki. Ja też biore cywilny w grudniu i narazie pozawalam sobie tylko oglądać sukienki i garsonki. Mój brzuszek już nieżle wygląda i nie wiem jaki wielki będzie w grudniu :) Narzaie nic nie kupuję. W poniedziałek jade do Tychów na przymiarkę obrączek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika1
Witaj Aleq. Ja ślub biorą za tydzień w sobotę:) Obrączki już wybrane i wygrawerowane, śliczne. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaka
nie ma tu juz zadnej ciezarnej bo nikt nic nie pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaka
hej alequ! no ja tez nic na razie nie kupuje! ale tak naprawde ma problem w co z takim brzuchem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaka
myslalas chociaz wstepnie czy w sukienke czy w garsonke i kolorystycznie na jakis kolor! bo na taki brzuchol jasne to bardziej pogrubia mysle a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Warszawianko >> mysle, ze sukienka to dobry pomysl, ale koniecznie powinien byc do tego szal - taki dluzszy, zebys mogla trzymac do w rekach (albo zeby byl przywiazany do dloni) wtedy zasloni brzuszek :) A garsonka to tez niezly pomysl, jesli bedzie zmyslnie skrojona, to tez nie bedzie widac brzuszka, zreszta zawsze bedziesz mogla ja odpiac - i to tez optycznie zmniejszy brzuszek :) MAm zreszta taki sam problem jak wy - w styczniu, dokladnie 7go wychodze za maz :) sukienka musi byc szyta na miare, bo to bedzie poczatek 6go tygodnia :) Bede wygladala jak mala slonica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena24
Cześć Dziewczyny:) Perwszy raz trafiłam na forum....miło jest zobaczyć, że Wy również macie temin na maj 2006...od razu raźniej robi się na serduszku. Po mnie jak na razie nie widać, że jestem w ciąży. Brzuszek malutki, choc ja wciąż mam nadzieję, że lada dzień urośnie i będzie widać, że jestem w ciąży....szczerze mówiąc nie moge się już doczekać momentu, kiedy nie będę mieściła się w stare spodnie. Póki urosły mi piersi...nawet bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Milena. Witam Cię serdecznie na naszym topiku. Napisz coś więcej o sobie no i oczywiście na kiedy masz termin. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!!!!!! Dziś nareszcie mam chwilkę, chociaż usiadłam do komputerka, żeby walczyć z referatami :( a dziś przecież wolne :( ale potem z mężusiem i bobalkiem poleniuchujemy. A tak naprawdę muszę się wziąć za siebie, bo roboty coraz więcej... Witam wszystkie nowe majóweczki :) pozdrawiam brzuszki :) U mnie nic nowego, brzuch rośnie, spodnie, które dostałąm od mamy - trzy tygodnie temu - robią się za małe, więc muszę pomyśleć nad nowymi. Mama ma dla mnie ogrodniczki :) takie słodziarskie, czarne z wyszytym małym Kubusiem Puchatkiem ;) Poza tym w pracy coraz więcej roboty, na grudzień mam juz kilka terminów na uczelni... To już mija czternasty tydzień... odliczam tygodnie, może niedługo poczuje pierwsze ruchy... Zbliża mi się termin, w którym powinnam iść do lekarza, ale muszę już iść do nowego, mam nadzieję, że nareszcie dowiem się jakiś konkretów i będę mogła spokojnie z lekarzem pogadać i wypytać o wszystko. Poproszę chyba moją \"rodzinną doktorkę\", żeby dała mi skierowanie na badania krwi i moczu, bo chyba czas już najwyższy, nie? Wtedy poszłabym już z kompletem badań. Tak chciałabym pooglądać już maluszka... mam nadzieję, że do świąt poczujemy jak kopie :) Piszą że w 16 do 20 powinno się poczuć po raz pierwszy... w takim razie moze w ciągu najbliższego miesiąca??? choć pytałam kloleżanki, ona mówiła, że bardzo wcześnie, w czwartym miesiącu juz czuła bobasa... Kurczę, ale ja to przeżywam... Już nie marudzę :) Pozdrawiam i ściskam mocno i ciepło :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczek
hej wam! dzieki za rade jak sie ubrać do śłubu tylko że ja bede miala spory brzuszek bede w 19 tygodniu wiec bede miaal problem z kupnem sukienki a co dopiero szyc na miare.ale skorzystam z rad,pewnie przed samym slubem kupie bo innego wyjscia nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczek
musilam zmienic peudo bo warszawiaka nie wchodzila jakby co jestem asiczek!buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majówieczki! ja jestem juz w 16 tyg ale jeszcze nie czuje mojego malenstwa...:( ale pewnie lada dzień poczuje jak kopie... wczoraj musiałam iśc do gina bo zauwazyłam ze mam strasznie twardy brzuszek a najbardziej w nocy,czuje sie strasznie nadeta i napięta na usg było wszystko ok lekarz po swojemu powiedział co mi jest i przepisał l BUSCOPAN... I wiecie co jeszcze? widziałam bardzo dokładnie siusiaka!!!prawdopodobnie bedzie chłopczyk:):):) i tu sie zaczyna problem bo nie mam pomysłu na imie dla niego, pomóżcie!!! aha jeszcze jedno pytanie czy co miesięczne usg nie zagraza dziecku??? serdecznie pozdrawiam...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 24
Cześć Dziewczyny:) Ja wciąż z utęsknieniem czekam na pierwsze ruchy bobasa. Termin mam wyznaczony na 9 maja...jak na razie przytyłam dwa kilo...boję się, ze jeszcze długo będe musiała czekac zanim poczuję dzidzie. Mam juz chyba obsesje..ciągle oglądam sobie brzuchola...patrzę czy nie jest choc troszkę większy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przyszłe Mamusie, wracam właśnie z wizyty od mojej ginki, gdzie zmierzono nasze maleństwo i jak się okazało w 13 tyg wcale nie takie małe jest, bo blisko 70 mm!!! widziałam jak mi pomachało to nasze cudeńko, mówię Wam-niesamowite uczucie, jakby czuło, że właśnie go widzę...aż mi się łezka zakręciła. Poza tym lada dzień idę na test potrójny- czy któraś z Was już go robiła? na czym polega? co sądzicie w ogóle o badaniach prenatalnych? Dziś jest piękny dzień i zapowiada się jeszcze piękniejsza niedziela jutro..trzeba pomyśleć o wypoczynku.. Buziaki i witamy nowe dziewczyny na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA24
Cześć MAMUŚKI:)coś ostatnio pustki na tym naszym forum . Czerwiec 2006 ma wiecej wpisów niż my .Piszcie częściej jak tylko macie taką możliwość.:)POZDRAWIAM PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejka Tez spotkalam sie z opinia, ze USG szkodzi, ale lekarz mnie uspokoil :) i zaz naczyl,z e gdyby byc podlaczonym przez 24h na dobe przez dluzszy czas to moze nie byloby to najlepsze ... ale tak - 15 - 30 minut raz na miesiac nie szkodzi - to przeciez tylko fale dzwiekowe :) Bylam dzisiaj z moim Misiem na zakupach :) i mam juz super ubranka na ciaze, w ktorych nareszecie czuje sie swobodnie i przy okazji kobieco - jak to fajnie ze ciuszki ciazowe nie wygladaja jak worki ;) Pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia5
czesc dziewczyny! Tez mam termin na maj- dokladnie 5.05. jeszcze nie czuje mojego dzidziusia ani brzuszka tez duzego nie mam, ale w swoje ciuchy sie juz powoli nie mieszcze. pozdrawiamwszystkie majoweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 24
Czesc Dziewczyn Chcialbym miec czesciej robione usg- dla mnie to dramat, kiedy Pani w szpitalu oswiadcza, ze nie maja juz srodkow na takie badania i sama musze oplacic usg:(( Jak na razie zostalam na nie skierowana tylko raz choc jestem w czternastym tygodniu ciazy, a od jutra zaczynam pietnasty:(( Zyjemy w chorym kraju:(( Mam do Was pytanie- czy Wy tez boicie sie, ze po ciazy nie wrocicie do dawnej wagi? Zawsze bardzo dbalam o linie. Teraz wiem, że musze sie lepiej odzywiac i bardziej dbac o siebie pod tym wzgledem. Nie oswoilam sie jeszcze z tym , ze mam wiekszy apetyt i wciaz sprawdzam, czy mam waleczki po bokach:( Chce zeby nasza dzidzia byla zdrowa i niczego jej nie brakowalo- boje sie jednak, ze przytyje zbyt duzo. Poki co waga pokazuje dwa kilogramy wiecej- wiec chyba nie jest jeszcze zle, brzuszek tylko troszke zaokraglony- tak jakbym zjadla wiekszy obiad. Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia5
czesc milena! ja mam ten sam problem! caly czsas mysle czy dam rade pozniej schudnac. To jest straszne normalnie. Niepowinno sie teraz o tym myslec tylko o tym czy dzidziabedzie zdrowa, a tu nic tylko ile juz prztylam. Znajome twierdza ze przytyly w ciazy nawet 16 kg i pozniej doszly do swej wagi, wiec chyba nie powinnysmy sie zamartwiac, ale jak to zrobic...!? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 24
Czesc Kasiunia:) Wiesz, ja mimo wszystko nie chcialabym az tak duzo przytyc. Moja mama bedac ze mna w ciazy przytyla osiem kilogramow.Moje niektore kolezanki tak sobie folgowaly, ze wazyly nawet 20 kilogramow wiecej- a pozniej byl tylko placz i kolejne diety, by wrocic do dawnej wagi:(((Odbilo sie to takze na ich pozyciu malzenskim- staly sie po prostu mniej atrakcyjne dla mezow. Wiekszosc z nich pomimo ze uplynelo juz kilka lat od momentu urodzenia dziecka nie wrocily nawet po czesci do dawnej wagi i wciaz borykaja sie nadwaga:((( Chyba bedziemy musialy sobie to wszystko jakos wywazyc i jesc dla dwojga a nie za dwoch- czasem jednak latwo jest to powiedziec:( Ja juz ( mimo ze brzuszka jeszcze nie widac, a znajomi wciaz z niedowierzaniem patrza na mnie , kiedy mowie, ze jestem w ciazy) czuje sie jakas taka ociezala. Co wiec bedzie pozniej :))))))))) wazne jednak zeby dzieciatko bylo zdrowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolayna
witam wczystkie przyszle mamusie, u mnie 13 tydzien, dzidzia ma 7 cm i wygladało jakby jeżdziła na rowerku, szlam bardzo podenerwowana na usg i sama nie potrafiłam powiedziec dlaczego, uspokoiłam się jak się okazło, ze wszystko ok, staram sie nie spac w dzien, ale coraz bardziej jestem senna, pracuje i wracam do domu wieczorem, ale dzisiaj pospałam popołudniu, staram sie jesc duzo owoców i warzyw, brzuszek rosnie, ale mieszcze sie jeszcze w spodnie zwykłe, musze pomyslec o ciązowych, al enie wczesniej niz za miesiac, ogladalam, to sa jeszcze za duze, czasem boli mnie głowa,ale nie biore tabletek, pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej Majóweczki! Oj widzę że przez weekend dużo się działo. Witam nowe Majóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
A wy ciągle śpicie?! U nas szykuje sie piękny słoneczny dzionek choć mroźny rano było minus 5. Jechałam po omacku do pracy bo nie mama garażu i trochę mi auto zamarzło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_23
Cześć Wam dziewczyny...:) Świetnie się czyta te wasze opowieści. Ja mam termin na koniec maja, dokładnie niestety jeszcze nie wiem:( Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_23
gaga 6 skąd piszesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
milena 24 dobrze Cie rozumiem ja tez bardzo sie boję przytycia...na razie jastem w 15 tygodniu i przytyłam 2-2,5 kilo...brzuszek juz dość spory ale tym sie nie martwię ,tylko tymi kilosami...jeść trzeba,a kilogramy lecą...w sumie wiadomo ,że nie jem za dwóch i nawet ostatnio apetyt sie zmniejszył,ale boję się tych 20 kilo...nawet 15 sie boję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
ja pisze z okolic Jeleniej Góry a co jesteś może z pobliża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia-c
acha jesli ktoś chce to zapraszam na mojego bloga poświęconego sprawom wagowym wyłącznie :amelia-c.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×