Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość gaga26
A kilogramów boję sie okrutnie choć poza brzuchem nic mi jeszcze nie przytyło wręcz przeciwnie mam wrażenie że zeszczuplały mi nogi i ramina. Ale bardzo ale to bardzo chce karmic piersią jak najdłużej nawet jak wrócę do pracy mam blisko to pomaga zrzucić kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!!! cześc gaga jak tam po weekendzie?? jak sie czujesz...? piszecie cos o figurze po ciązy,ja zawsze byłam szczupła max wazyłam 47 kilo rozmiar 34-36 juz sie nie mieszcze w spodnie i musiałam kupic nowe :):) brzuszek juz mam dośc duzy no i widac ze jestem w ciazy hihi... piersi 2 rozmiary wieksze no i przytyłam juz w pupie i po boczkach:) teraz waze 49 kilo i tyle bym chciała wazyc po urodzeniu mojego malenstwa... lepiej wygladam i lepiej sie czuje w koncu wygladam na 25 lat a nie jak19-stka:):):) pozdrawiam was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Ja waże już 55,5 czyli 3,5 kg za dużo. NIe umiem się powstrzymać i ciągle jestem głodna. Wchodze w ostatnie spodnie, które kiedyś kupiłam sobie za duże. Ja też mam duży brzuch ale nie widać jeszcze, że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj chimero! staraj sie jeść cześciej ale mało... nie jedz za dwóch tylko dla dwojga:) ja sobie niczego nie odmawiam ale stram sie nie jeśc dań cieżko strawnych,duzo pij... bedzie dobrze zobaczysz:):):) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Znowu mnie bolała wczoraj głowa ale udało się bez tabletki. W nocy około 4 przestała. A dzisiaj już powolutku czuję że zaczyna ale może przestanie bo idę do fryzjera to mi się poprawi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mARIA_23
WIECIE PRZYSZŁE MAMUŚKI JA SIE JAKOS NIE BOJE TEJ NADWAGI...:)JEM NA CO MAM OCHOTE Z TYM, ZE NIE MOGE WSZYSTKIEGO BO MAM KŁOPOTY Z ZAPRCIAMI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
To chyba dotyczna nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga ja tez musze sie wybrac do fryzjera:) w ciąży strasznie szybko rosna mi włosy no i szybciej widac odrosty... ale fryzjera mam w poznaniu i nie wiem kiedy pojade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Uciekam bo musze być tam o 12. A moja fryzjerka też jest w ciązy za miesiąc rodzi i kto będzie mnie obcinał Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) I kolejny dzien w domu - chyba zaczne dziergac na drutach, zeby zajac czyms rece :O ja chce do pracy - ale pan doktor uwaza, ze nie jest to najlepszy pomysl :o Z tym fryzjerem to faktycznie dobry pomysl, ale pewnie wybiore sie dopiero w przyszlym miesiacu - zeby mi cosik zaplanowala na slub (pani fryzjerka oczywiscie) MAm wizje, ale nie wiem jak to bedzie wygladalo :) Zmykam poprasowaac troche :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć efciak! na zły humor i nie tylko najlepsze są zakupy albo fryzjer:) ja 2 dni temu byłam u fryzjera zeby mi zrobiła grzyweczke no i od razu sie lepiej poczułam...:) właśnie wróciłam z miasta kupiłam sobie świeżutkiego pączusia i zrobie sobie kawusie ktos ma ochote...? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze :) qrcze i znowu ten slinotok ;) zaraz sobie skocze po paczusia :) a kawki nie moge pic - zarzadzenie odgorne - moj Misiol dmucha na zimne, ale to dobrze, chyba juz sie odzwyczailam od kawki :) No chwilka przerwy minela - wracam do prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chętnie zjadła :) zresztą zaraz ide do sklepu to tez sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny... mogłam kupic 4 a nie tylko dwa takie pyszne...:):):) kawka juz zrobiona zapraszam... nawet słoneczko zaswieciło,czuje sie dzisiaj wyjątkowo pysznie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_23
ja jestem po pysznym serniczku domoej roboty...:) ja mam tez już takie odrosty ze głowa mała tylko myślałam, że kobiety w ciaży nie mogą farbować...?!Czy to prawda...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mysle ze to nie prawda ale czasami moze sie zdarzyc ze włosy nie przyjma farby:( dwa tyg temy znajoma robiła pasemka w 8 miesiacu i wyszło tak jak zawsze... powiem ci czy to prawda jak sama pójde,ale jeszcze nie wiem kiedy pojade do poznania bo w kołobrzegu nie ma dobrych fryzjerów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a wiecie na co mam najbardziej ochote??? połozyc sie i wygrzać na solarium... zawsze byłam opalona przez cały rok no a teraz jestem strasznie blada:( na sylwestra prysne sie tym opalaniem natryskowym bo jak zobacze te wszystkie piekne,szczupłe panie no i opalone to chyba zwariuje...!!! ale powiem wam ze warto zrezygnowac z tego wszystkiego dla dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_23
Rozumiem..dzięki. Amber Ania ile masz lat? Czy to zaplanowan ciąża?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_23
mi tak samo brakuje tego solaryjnego słoneczka..:) gdzie idziecie na sylwestra z dzidzią na prywatke czy gdzieś na bale:)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25... staralismy sie przez dwa lata i w listopadzie zeszłego roku poroniłam w 6 tyg:(potem pół roku przerwy bo tak kazał lekarz no i znowy staranie sie :)w czerwcu stwierdziłam ze zajme sie praca no i długo nie popracowałam bo w połowie lipca dowiedziałm sie ze jestem w ciąży:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_23
Dziewczyny co robicie, żę nie piszecie...?????? Tak bardzo się nudzę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sylwestra idziemy do hotelu za kołobrzegiem,kolega jest D.J-em a jego zona pracuje za barem:) masz moze gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_23
tak! Jak masz ochote to pisz o każdej porze!!mój numer gg to:6134431 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja24
Cześć . Właśnie wracam od ginia i widziałam maje małe ma 83mm:):):).Mnie przybyło przez te trzy miesiące trzy kg. Kupiłam wkońcu pierwsze ciążowc ciuchy dwie pary spodni i sukienke bo już wszystko ciasne.Ale najważniejsze że z dzieckiem wszystko dobrze .Tylko ja się troche przeziebiłam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam wszystkie przyszłe mamusie:).U mnie wszystko ok.Nie mam żadnych dolegliwości, czuję się bardzo dobrze, tylko szybko chodze spać.Widzę jak mi snu brakuje :).Kamień spadł mi z ❤️ kiedy powiedziałam mojej szefowej, że jestem w ciąży, a ona na to-że bardzo się cieszy i chce abym po macierzyńskim wróciła do pracy.Mój brzusio robi się troszkę większy muszę kupic sobie ciuchy ciążowe bo juz niedługo będę z nich korzystać.Pozdrawiam was i wasze maluszki.Papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to ja znów chcę zobaczyć Nasze Maleństwo! Po drugie - niech kopie, jak najmocniej umie, ale niech już mamuśkę kopnie... Dziś zaczynam 15 tydzień, niby dzidzia o tydzień młodsza, ale już niedługo powinnam dostać kopniaka, co? Jak widzę żadna z nas, oprócz jednej, jeszcze nie czuła bobaska :( A szkoda... Jak tylko mam chwilkę to o tym myślę :) Kurczę, chyba nie da się tego pomylić z burczeniem w jelitach?... Wariuję już od tego, na szczęście góra w przyszłym tygodniu idę do lekarza ( w tym nie dam rady :( ). Poza tym... Nic specjalnego się nie dzieje... Jutro do pracy, dziś była uczelnia i tak na okrągło :( Chciałabym na tydzień wyjechać... Chciałabym żeby było już Boże Narodzenie - wtedy powinniśmy czuć już Dzidziuśka i odpoczniemy troszkę u Rodziców Kochanych :) I chciałabym żeby Pawełek miał pracę... Taki mam jakiś sentymentalny nastrój ostatnio... Tylko marzenia mi po głowie chodzą... Buziaczki dla Was!!! A spodnie coraz mniejsze... przerzuciłam się na pierwsze wiązane z gumką i mam już pierwsze ogrodniczki :) Moze jutro w nich zadebiutuję :) Co do nadwagi po ciąży... Kiedy to będzie??? Na razie o tym nie myślę, ma być podobno dobrze, jak się człowiek na siłę nie obżera i nie rozpycha żołądka :) A jeść uwialbiam, jeszcze przed ciążą lubiłam dużo i smacznie pojeść, i nie miałam problemów, więc później też nie powinno być :) Mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena 24
Czesc Dziewczyny bylismy dzisiaj z mezem u ginekologa. Z dzidzia wszystko w porzadku, tylko wyniki badania moczu mam nieciekawe:(( a do tego okazalo sie, ze mamy konflikt serologiczny:( zalamalam sie:( Mam nadzieje, ze nasza dzidzia urodzi sie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×