Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
A ja już wróciłam i wcale nie jest tak ciepło jakby się wydawało. No i teraz muszę uzupełnić straconą energię więc zrobiła sobie 2 grzanki - 1 z dżemem brzoskwiniowym, a drugą z miodem...:-D I jak tu nie nabierać zbędnych kg hihihhii..... Aga133-- a Ty to ciśnienie masz za wysokie czy za niskie?? Ja ostatnio mam ciągle 100/60, choć przed ciążą też zawsze miałam niskie. :-( :-( chyba mam wyrzuty, że się tak opycham, no ale ja głodna po prostu jestem hihihihh...najwyżej po porodzie zapiszę się do Klubu Kwadransowych Grubasów m:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moje cisnienie jest za wysokie i w dodatku mam puls 120 /130. Serce wali wtedy jak młot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie witaminki :) nie mam nic przeciwko temu zeby slonczeko budzilo mnie codzienne tak jak dzis!! :) slyszalam ze wiosna ma przyjsc w przyszlym tygodniu do nas - ja juz teraz trzymam za nia kciuki zeby nie zabladzila po drodze!! mi jakos odeszla ochota do wielkich porzadkow - a zapowiadalo sie tak swietnie :( od kilku dni nie mam w sobie energii zadnej a moj brzuch robi sie taki twardy i jakby mial zaraz peknac - moze to maluch sie rozpycha a moze w taki wlasnie sposob sie powieksza?? sama nie wiem ktora teoria mnie bardziej zadawala.. dzis mialam lekko dziwny sen a mianowicie snilo mi sie ze karmie mojego maluszka i pytam sie go jak mu smakuje, a on na to ze jakos mu nie podchodzi!! mam nadzieje ze w realu bedzie odwrtonie ;) pozdrawiam cieplo byle do wiosny.....!!! Mela ps. dzis nic nie robie totalne obijanie sie po katach - taki mam plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo terminow porodow to moj lekarz jak na poczatku wyznaczyl mi 13.05 tak trzyma sie tergo sztywno chociaz z usg wychodzi ze maluch jest o poltora tygodnia do tylu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Zapomniałam Wam napisać, że jak szłam na ten spacer to ptaszki tak pięknie spiewały, że już normalnie czułam wiosnę :-) A wczoraj byliśmy na spacerze nad morzem. Było pięknie, tylko trochę mroziło. Już wczoraj żaliłam się mężowi, że nie przeżyję lata bez wizyt na plaży. Uwilbiam morze, słońce i plażę....Ale się rozmarzyłam. :-D No, ale mój misiek wpadł na pomysł , że będziemy przecież mogli zostawić Maleństwo u mojej mamy (mieszka po drodze na plażę) i wyskoczyć na te 3 godz. do następnego karmienia :-) To w sumie niezły pomysł, tyle że nie wiem czy będę mogła korzystać z tych kąpieli słonecznych skoro będę karmiła piersią??? Może Wy coś wiecie na ten temat? Ja chcę wiosnę i moje ukochane LATO!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06….????......100cm…........Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg.........104cm.......................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06....8,5kg......94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.......................................chłopiec biedrona28...07.05.06...12kg........107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.................Poznan.....(23.02-1270g)..GABRYS mada lena....10.05.06....8kg........92cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów..................... MAGDYCHA...13 05 06...4kg....................Rzeszów...........chłopiec mela78........13.05.06....9kg........92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa......chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg......83cm......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.....115cm.....Rybnik..............dziewczynka Elinova........18.05.06....10kg.....96cm......woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg.....z metr.. ..Kraków...................... karolayna....20.05.06.....8kg.....96cm....Ostrowiec Św...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg.....95cm........Gorzów.............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......11kg....87cm........Gdańsk..........chłopiec Kinia25......23.05.06......14kg....105cm......Kraków..................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................ Grzywa.....27.05.06......7,5kg.....97cm.......Wrocław............ZUZA Mycha169..28.05.06.......7 ...........90............Z.Góra.............JAKUB/POLA.... brygida-26...31.05.06....12kg.......90cm.............................synuś Hej dziewczyny :-) Dodałam Gabi26 Nienawidze poniedzialkow. Na nic nie mam czasu bo szef mnie masakruje i nie mam kiedy czytac kafeterii :-( Boje sie ze nie urodze :-( ze mnie bedzie bolalo bo ja jestem b. wrazliwa na bol. Jak mialam miec okres to przez pierwsza godzine mdlalam i bledłam, wymiotowałam i jedynie zakazane wchodzenie do wrzacej wody w wannie przynosilo mi ulge. Az do ciazy tak mialam - wiec naprawde nie wiem jak sobie poradze z porodem. Podobno sie umiera przy porodach :-( A jak to mnie trafi akurat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mój Wierciuch tez waży już 2 kg,termin mam wg jego wagi na koniec kwietnia...ale te terminy z końca ciąży nie są adekwatne do sytuacji bo dzieciaczki w tym okresie rosną różnie i te daty nie są obilgatoryjne,( tak mi powiedział Gino) najłatwiej ustalić termin na początku ciąży... wtedy dzieciaczki rosną równomiernie W każdym bądź razie ani myslę sie wypisywać z moich ukochanych Majóweczek:-D To pocieszające że trochę tych cytrusów zniknie nam z ud bo ja jestem przerażona kiedy na nie patrzę !!!! A i troszkę jestem większa 63,5 kg czyli + 7, a w talii 97 cm Wpiszcie mnie do tabelki plisssssssssssssssss..... Ściskam wszystkie dziewczęta 2w 1 i rzecz jasna Konsultantki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky nie martw sie na zapas.. jak coś będzie nie tak to cesarkę Ci zrobią i z głowy.....za dużo czytasz dziwnych rzeczy.....będzie dobrze damy radę ja też jestem strasznym wrażliwcem, ale troszkę zmieniłam nastawienie do porodu i pomogło- sprobuj proszę Cię bo sie tylko będziesz gryźć niepotrzebnie...Wiem że to nie latwe ale sprobuj ja przestałam sie panicznie bać z miesiąc temu....do tego czasu uchhhhhh dramat i palpitacje serca!!!!! Trzymam kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie!!!!! grunt to pozytywne myslenie!!! Lucky a w razie draki podadza Ci znieczulenie i jakos bedzie, poza tym czym jest bol porodu z faktem ze sie zobaczy swoje malenstwo takie bezbronne i majace pelno milosci w swoim spojrzeniu dla swojej mamusi :)))) to spojrzenie to najlepsze znieczulenie na ten caly bol - tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wiecie co zrobiłam?? Po tych dwóch grzankach miałam wyrzuty sumienia i poszłam na jeszcze jeden spacer :-D Teraz się lepiej czuję, ale co z tego jak już myslę o obiedzie -robię zapiekankę ziemniaczaną, z pieczarkami, cebulką, szynką, fasolką szparagowa no i ze serem :-)) Ale do obiadu to jeszcze dobre 2 godzinki więc nie będzie tak źle :-D Co do porodu-- to ja też kiedyś odczuwałam straszny lęk i też myślałam tak jak Lucky- że jeśli akurat mnie to spotka....Ale od jakiś 3 m-cy jestem już pozytywnie nastawiona i ciekawa jak to właściwie będzie.. W końcu nie my pierwsze i nie ostatnie będziemy rodziły, no nie laseczki?? :-))Głowy do góry i będzie oki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela no wlasnie - urocze spojrzenie dziecka. A jak sie okaze ze nie spodoba mi sie moje bejbi ?? Teraz wydaje mi sie piekne, ale jak np. uznam ze jest brzydkie :-) i go nie pokocham??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No i tabelka... ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06.....7kg........90cm.....Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06….????...........100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg.........104cm.......................chłopiec aga133........04.05.06….10kg........102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06....8,5kg......94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.......................................chłopiec biedrona28...07.05.06...12kg........107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.................Poznan.....(23.02-1270g)..GABRYS mada lena....10.05.06....7kg........97cm.....Myszków..........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg...................Rzeszów..................... MAGDYCHA...13 05 06...4kg....................Rzeszów...........chłopiec mela78........13.05.06....9kg........92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06....7kg....................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06....9kg.......99cm......Częstochowa......chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg......83cm......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.....115cm.....Rybnik..........dziewczynka Elinova........18.05.06....10kg.....96cm......woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg.....z metr.. ..Kraków...................... karolayna....20.05.06.....8kg.....96cm....Ostrowiec Św...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg.....95cm........Gorzów.............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg....96cm.......Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06......11kg....87cm........Gdańsk..........chłopiec Kinia25......23.05.06......14kg....105cm......Kraków..................... gaga26......25.05.06......4kg....88cm........Jelenia Góra................ Grzywa.....27.05.06......7,5kg.....97cm.......Wrocław............ZUZA Mycha169..28.05.06.......7...........90............Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06....12kg.......90cm.............................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie!!!! ja tez sie tego obawiam bo nie kazde dzieciatko od samego poczatku jest ladne... wez jednak pod uwage ze ono tez dostanie niezle w tylek tym porodem i bedzie nieziemsko wykonczone!!! poza tym slyszalam ze dzieci zmieniaja sie po porodzie jak juz dojda do jakiejs tam rownowagi i oswoja sie z nowym otoczeniem!!! a drugie poza tym jak mozna nie pokochac kogos kogo sie nosilo 9 miesiecy pod sercem i tak sie nie moglo doczekac az sie je zobaczy??!!!! mysle ze instynkt macierzynski odezwie sie we wlasciwym czasie i nasze dzieci beda dla nas (mimo wszystko) najpiekniejsze na swiecie!! chodz jeszcze jedno mi sie nasuwa jak tak nie daj Boże bedzie mialo jakis defekt (rozszczep podniebienia czy cos... :?) nie zycze tego zadnej z nas ale moze sie trafic :((((( ja dlugo sie balam ze moj maluszek tak wlasnie bedzie mial dopiero usg w 20tygodniu mnie uspokoilo i juz nie dopuszczam do siebie tej mysli brrrr Nasze dzieci beda piekne po swoich mamusiach!!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky! Ty chyba masz jakas depreche!!! Kazda z nas przypuszczam boi sie nowej sytuacji, ale trzeba byc dobrej mysli!!!! Na pewno wlaczy ci sie jakas lampka i bedzie dobrze, ba nawet cudownie!!! Wierze w to mocno i ta wiara dodaje mi radosci z macierzynstwa... Tez nie bylam gotowa na maluszka...Ale doszlo do mnie, ze to najwiekszy skarb jaki mozemy miec w zyciu!!!!!! Wez sie kobieto w garsc i dalej! Przeciez potrafisz!!!!! Elinova => podziwiam za aktywnosc :) Mela! Ja czuje sie identycznie!!! Od rana pokladam sie jak taki leniwiec, o obiedzie dla miska w ogole nie mysle i nic nie posprzatalam... tragedia!!! Wyro rozwalone!!! Nigdy nie bylam taaaka leniwa!!! A slonko caly czas mi prawi moraly przez okno i zawstydza mnie :) Aga! Uwazaj na siebie!!!! Nie szalej! Zycze ci zebys wyszla z tych wszystkich problemow... Nie martw sie porodem,bedzie na pewno dobrze! A z tym terminem to niezly numer:) Musisz byc gotowa :) Jakie smoczki kupic????poradx cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Niech ktoś mi zamknie kuchnię na klucz!!! Ugotowałam fasolkę szparagową, przypiekłam pieczarki z cebulką i teraz ciągle bym to wyjadała, no a to przeciez na obiadek ma być...Już nie wejdę do kuchni!! Obiecuję!! :-)) Ja to chyba smoczki ( zresztą buteleczki też i całą resztę) kupię z Aventu. Tyle dobrych opinii się naczytałam i chyba jestem przekonana :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona co do smoczków to ja kupiłam profilowane z NUK ale to jakie smoczki nasze dzieciaczki będą preferowały okaże sie dopiero po urodzeniu. Mój Jaś nie chciał żadnych innych. A są dzieci które wybieraja na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A co do porządku w mieszkaniu...hmmmmm... w pokoju to jakby ktoś bombę rzucił hihihi :-)) Łóżko nie pościelone, ubrania na krześle, książki porozkładane na stole...Ale co tam - CO MASZ ZROBIć DZIś - ZRóB JUTRO. BęDZIESZ MIAłA DZIEń WOLNEGO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dobrze, ze w cafe nie ma kamery :) Bo ja zanim bym sie odezwala, to ho ho :) :) :) A jak to jest z tymi smoczkami, dawac dzieck? uczyc od malego? zabrac do szpitala? czytalam rozne opinie, ale najlepiej to zapytac doswiadczonych :) jak myslicie??? Wczoraj zrobilam liste , co musz kupic... troche tego jest... jeszcze nigdy nie bylam w szpitalu i to mnie troche odstrasza...Akle mam sliczna koszule i kupie sobie najladniejsze kapcie, a niuni najladniejszy rozek i spioszki i bedzie ok !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No jasne że będzie oki i pewnie będziesz najpiękniej ubraną ciężarówą hihihihi Ja to kapcie już w grudniu sobie kupiłam- takie specjalnie do szpitala, a koszulki to dostałam dwie od mamy, ale i tak biorę jeszcze moją rozpinaną ...no wiecie żeby można wygodniej \"mleczarenki\" wyciągać!! A za chwilę to chyba zrobię pączusie, bo mnie naszło, no a poza tym to od środy post i trzeba będzie się ograniczyć :-D Może chociaż świadomość Wielkiego Postu jakoś na mnie wpłynie i ograniczę słodycze. Ale mąż to się śmieje, że te słodycze to Nasze Maleństwo wcina, bo ja za nimi nigdy nie przepadałam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie kupie po wyplacie :) Juz nie moge sie doczekac :P A Ty elinova jak bedziesz tak kusila tym zarciem, to nie wiem co zrobie... Wiem!!! Zamienie sie w \"pomaranczowego\" i bede Cie psychicznie nekala! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Yo yo krecik!! :-D Obiecuję że to ostatni raz...już więcej nie będę...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):)WITAJCIE MAMUŚKI:):):):):) Wróciliśmy ❤️ włączyli mi nareszcie internet:) ale za wami teskniłam!!! My czujemy sie świetnie jutro zaczynamy 31 tydzień i jestesmy zdrowi... prosze wpisac do tabeli nie 7 a 12 kg a obwód 95:) Lacky przesle ci filmik w roli głównej mój synuś...❤️ i pare fotek moich zobaczycie jak mi sie przytyło:):):) termin mam napewno na 1-wszy maj ale czy tak bedzie to nie wiadomo hihi. Do poznania jade juz w połowie kwietnia i bede tam az do rozwiązania... Od dzisiaj bede juz cały czas :) pozdrawiam was i wasze dzidzie bardzo serdecznie 🌻 No i witam również te majóweczki których jeszcze nie znam :):):) ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady... masz gulaszowa u nas.. jak cos to wpadaj.. spisuj eksperymentuj :) mam nadzieje ze ona dobra ze tobie dobra wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolayna
witam was dziewczynki zazdroszcze wam że możecie sie wylegiwac do południa, ja biedniutka codziennie w pracy, już jestem zmęczona, myśle o jakims małym zwolnionku, tez bym chciała sie polenic, poodpoczywac, pochodzic po sklepach poogladac coś i chce juz wrezscie wiosny tak bardzo chce mi sie słońca, dzisiaj jakiegoś doła mam to chyba z przemęczenia i z braku męża przy mnie, mieszkamy osobno dzieli nas 170km, jest bardzo cieżko musimy wytrzymac jeszcze przynajmniej pół roku, widujemy sie w weekendy, czasem je troszke wydłużami, wiem, ż etak musi byc, ale czasem czuje sie samotna, zazdroszcze wam, że gotujecie obiad, ż emożecie byc razem, a ja musze jeszcze troszke poczekac, ale mam dzisiaj humor pozdrawiam was mamuśki goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam majówki do karolayny - Ty i tak masz dobrze bo widujesz swojego w weekendy ja swojego mężusia zobacze dopiero kilka dni przed porodem około15 maja. Wyjechał do pracy w Anglii i dopiero przyjedzie na poród, ale codzienni edzwoni, o własnie w tym momecie.... zaraz się odezwę asiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
to jeszcze raz ja ... chciałam sie poradzi cw czym mamuski pierzecie ciuszki maleństwa, niektórzy polecaja Jelp a inni Lovelle , czy któras z Was możejuz prała ubranka ? Ja wprawdzie mam wszystkiego prawie po 10 sztuk, oprócz rękawiczek , czapeczek , skarpetek zostałoby mi dokupic jeszcze kosmetyki i pościel do łóżeczka . Kolezanka powiedziała mi że podobno jakis przesad jest że przed narodzinami dziecka nie powinno się ustawiac łóżeczka także z tym poczekam na męża i złozy jak ja a raczej my juz będziemy w szpitalu. Pozdrawiam wszystkie mamuśki i czekam na opinie dotyczące proszku, czy juz działałyście w tej dziedzinie . asiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiakul, ja to jeszcze nie mam ubranek dla dzidziusia, więc nic nie piorę, ale czytałam, że najlepiej jest je uprać w płatkach mydlanych.. Słuchajcie ostatnio coraz częściej śni mi się poród..:) i albo nie zdążam dojechać do szpitala, albo bejbik rodzi się błyskawicznie :D też macie różne takie sny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzem Dobry! Amberka! Witaj!!!! Przesylaj zdjecia, bo pewnie jestes juz gruuuuba :) Zaraz Cie uzupelnie w tabelce... Karola! A nie mozesz wziac wolnego:) Ja tez sie czailam, ale to w koncu juz wielkimi krokami idzie 8 m-c!!! A co tam, nalezy nam sie :) Asiek! Ja walczylam z przesadami i specjalnie kupowalam codziennie cos dla dzidzi...zeby niektorym udowodnic, ze to tylko przesad... :) Ja jeszcze nie pralam ciuszkow dla dzidzi, chyba ze te z lumpeksu (persil z atestem dla dzieci) Ale raczej nie kupie platkow (Qassandro :( ), bo sie cholernie ciezko rozpuszczają... wypraktykowalam!!! Moze Jelp? Nie wiem? Na pewno platki sa najdelikatniejsze... A! I podobno, lepiej nie stosowac plynow do plukania... Jak najmniej chemii... Ale ten zapach... Trzeba przeciez hartowac skore, tymbardziej ze wokol nas: sama chemia!!! Qassandro! Mi tez sie sni mala... Jak ja rodze i ciagnie cyca :) Cudowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka... ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na + ..obwod......miasto...............płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg........95cm.....Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????........100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg........104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg.......102cm...Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg..........82cm....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg.......94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.......................................chłopiec biedrona28...07.05.06...12kg........107cm....Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.....................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS mada lena....10.05.06....7kg..........97cm.....Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg.....................Rzeszów.................. MAGDYCHA...13 05 06....4kg.....................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg...........92cm...Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg....................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg...........99cm...Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg...........83cm...Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg..........115cm...Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg...........96cm..woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg.........z metr...Kraków...................... karolayna....20.05.06.....8kg........96cm.Ostrowiec Św...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg...........95cm....Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg..........96cm....Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg...........87cm...Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg..........105cm...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...........88cm...Jelenia Góra.............. Grzywa.......27.05.06....7,5kg...........97cm...Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg...........90cm...Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg...........90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc mamuski!!! W Kołobrzegu zimno, biało ale za to pięknie świeci słoneczko,az miło...:) dziś pójdziemy na spacerek nad morze troszke się dotlenic {kwiat] Biedroneczko jestem grubiutka ale wogóle sie tym nie przejmuje jak wyglądam teraz i jak bede wyglądać po porodzie,jestem bardzo szczęśliwa!!! Zostało mi jeszcze 10 tygodni i nie moge sie juz doczekać... Własnie czekam na moich rodziców bo maja dzisiaj przyjechać:):):) Życze wszystkim mamusią i dzidzią miłego,słonecznego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×