Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

:D co tam u Was?? Ja dopiero wróciłam pół godziny temu z pracy, ale jakoś nie czuję zmęczenia, może praca 12 godzin to dla mnie norma? , oby nie, :P 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie daj się Prawie 30 bo Cię zameczą!!!! Fredi :-) strasznie w tej wodzie :-0 Może Pomogę!!!! Coś ciężko pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj ja pierwsza..Jak miło ;-) Kawka dla wszystkich D D D D i miłego dnia życzę!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banitka -dzięki za kawkę jest pyszna 🌻 Fredi_Lublin -stronka szczęście jest superjak masz coś jeszcze ciekawego to ja poproszę :) Miłego dnia Wszystkim!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu dzisiaj cisza :-0 strajk jakiś czy co ? :-( Nawet nie ma z kim kawy wypić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja wypiję chętnie, szaro i ponuro u mnie, oczy same się zamykają... Mam nadzieję, że u Was lepsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie nic lepszego Smutno szaro i ponuro :( i też się nic nie chce nawet kawa nie pomaga :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z nadmierną ilościa zlego humoru każdej z Was wręczam taki przent: >OxO< + - - - - - + - - - - - + + - - - - - + - - - - - + I # I I # I I # I I # I = = = += = = = + = = = = + = = = = = = = = = = = O". " ."O + - - - - - - - - - - - + < > >OxO< > < + - - - - - + - - - - - + < > + - - - - - + - - - - - + = = = += = = = + = = = = + = = = = = = = = = = = +-------------------+ I UŚMIECHNIJ H I SIĘ! H +------------------H H O". " ."O H ( (T) ) H ("") x ("") H ("") ("") = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z nadmierną ilościa zlego humoru każdej z Was wręczam taki przent: . . . . . . . >OxO< . . . + - - - - - + - - - - - + . . . + - - - - - + - - - - - + . . . I . . . . . # . . . . . I . . . I . . . . . # . . . . . I . . . I . . . . . # . . . . . I . . . I . . . . . # . . . . . I = = = += = = = + = = = = + = = = = = = = = = = = . . . . . . O\". \" .\"O . . + - - - - - - - - - - - + . . < . . . . . . . . . . . > >OxO< . . > . . . . . . . . . . . < + - - - - - + - - - - - + . . < . . . . . . . . . . . > + - - - - - + - - - - - + = = = += = = = + = = = = + = = = = = = = = = = = +-------------------+ I . UŚMIECHNIJ . H I . . . SIĘ! . . . . .H +-------------------H . . . . . . . . . . . H O\". \" .\"O . . . . . . . . . . . H ( (T) ) . . . . . . . . . . . H (\"\") x (\"\") . . . . . . . . . . . H (\"\") (\"\") = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = /wersja poprawiona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frediiiiii ale jestes dobrym psychologiem.... no no poprawiles mi nastroj ... :D :D :D :D :D :D :D :D a skad Ty sie tak dobrze znasz na kobietach hmmm ????? pozdrawiam Was ..dzisiaj nie zawitalam na poranna kawke bo smuce....a od rana nie chcialam .... buziaki dla Was i ki uciekam do mojego 4 miesiecziakia... bo dziisiaj synek wlasnie konczy 4 ry miesiace :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, dziś znów dłuzej w pracy, więc wpis mo skromny, gdyż zmęczenie daje sie we znaki. Może pomogę, jutro kupię kartke i napewno wyślę , Fredi :D:D:D humorek się poprawił Banitka 🌻, postaram sie , aby mnie nie wykończyli, Carlaa, buziaczki dla synka z okazji czwartgo miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej a co to jest
co narysował Fredi, oglądam z każdej strony i nie mam żadnych skojarzeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .....bardzoooooooooo ciekawe stronki Fredi .... pozdrawiam kawka od rana czeka na Was 🌻 ki buziaki 😘 dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie zaglądałam, jak tu u Was fajnie, musze częściej wpadać.Buźka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) Jak tu cicho od samego rana śpicie jeszcze ? Nawet kawki nie ma z Kim wypić :( U Was też taka pogoda wczoraj deszcz ,a dzisiaj śnieg pada ,ale jest ślisko.... Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie wszyscy spali hihihi ... my musimy rano poranna toalete wiec ... kawka juz czekala ... hallo moderia :D :D :D :D :D fajnie fajnie dzieki takim osoba ...jak ..... mysleliscie ze bede wymieniac hihihi a nie chcialabym bo to potem problem czy ranga czy alfabetycznie hihihi scisiakm Was Wszystkich fajnie zajefajnie z Wami 🌻 ki dla was z ❤️ serducha plynace :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ nastepna ciepla kawusia do odebrania :D :D :D :D :D i mam lasagnie coprawda od wczoraj ale ze szpinakiem ...winko tez coprawda nie kazdy od rana moze ale woda rozciencze ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Wszystkim pracoholikom 🌻 i pracoleniwcom 🌻 a ja znikam do pisaniam mgr :P I wzorem 'może pomogę' opiszę jak to robię: [odchodzi pełen nadziei ;) , że mimo kiepskeiej pogody będzie mu się chciało czytać, artykuły, które pościągał na kompa i zacznie coś pisać coś od siebie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co tam u was? Ale dzień , nic tylko latam i latam...:-D Fredi ------> co to za dziwne stronki ? U mnie same gołe babki widać..hmm:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do banitka
wklej link, bo one nie otwierają się tak jak trzeba ;-) jeśli przekopiujesz otworzą się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, dzisiejszy dzień w pracy był jednym z najbardziej męczących, głowa mi pęka, jak dobrze , że jutro i pojutrze wolne :D:D:D Jak tam prezenty gwiazdkowe, już coś kupione? Ja jutro wybieram się na zakupy i mam zamiar wszystko już kupić, choć jeszcze nie mam dla wszystkich pomysłów. 👄 👄 👄 dla Wszystkich , 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej gdzie się Wszyscy podziali?????????? Nawet kawy nie ma z Kim wypić :( Pewnie pochłoneły Was porządki ,ja zrobiłam sobie małą przerwę na kawkę, gołąbki się pieką więc obiadek prawie mam ,jeszcze tylko sosik pieczarkowy do zrobienia i mała runda z odkurzaczem :) :) :) Pozdrowionka dla Was i 👄 no i miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Carlaa jak miło że Jesteś we dwie kawka znacznie lepiej smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×