Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🖐️ Raczysko !!! Ja nie znam niestety ...:-0 Dzięki za emilki ... ale się usmiałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś wcześniej bo nie poszedlem do pracy :O przyszło mi się rozchorować i na L4 jestem przynajmniej do 9 lutego. Jedna praca mnie minęła ale za to druga nie... czyli ciąg dalszy dłubania mgr-ki. Jak widzicie gdzie nie ruszyć to... ;) praca :D Pozdrawiam i dla Was po 🌻 , a dla MPM jeszcze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co za Irkuck nie mogę się dziś zagrzać, a tu straszą że się przeciągnie man tra aura, która mi nie słuzy chyba zaraz wskoczę pod kocyk trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Fredi, choruszku, masz gorącego 👄 na wyzdrowienie [mam nadzieję, że PM pozwoli, to tak w ramach leczenia ] Co do pracy, to ja też już wysiadam, normalnie ostatnie miesiące mamy totalny kocioł, jak nie zostaję dłużej w pracy, to zabieram coś do robienia w domu i odwrotnie, tak przez cały czas, a jeszcze mam tyły :(:(:( Już zapowiedziano nam, że na urlopy w I półroczu nie mamy co liczyć :( ok, koniec narzekania, dziś nic nie zabrałam do roboty, mam zamiar się odprężyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, żę wszyscy jeszcze śpią ... witam was gorąco, dzisiaj tylko -17 więc już dużo lepiej kończę właśnie gorącą kawkę i zaraz biorę się do pracy :( Oj Fredi, niedobrze, że się rozchorowałeś 🌼 dla ciebie pewnie nie miał ci kto zrobić gorącej herbatki co? ;) no, ale teraz trochę sobie odpoczniesz od tego biegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo pozdrawiam Wszystkich serdecznie :) Fredi goracy kubeczek czego tylko chcesz 🌻 ;) wszystkim po 🌻 ku i 😘 sciskam mocno wysylam ciepelko buziaki !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i dziękuję za wszystkie słowa pocieszenia :) Ja mogę dać Wam tylko tyle --> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Pozdawiam i znikam do mgr-ki. Bym zapomniał :O Wszystkim życzę duuużo ciepła :) tylko bez gorączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dziewczyny i Was też coś rozłożyło :O Pustki na naszym topicku jak nigdy... Czyzbym Was zaraził? Pozdawiam i życże zdrowia :) Hmmm a może ja podpadłem Wam jakoś? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję cieplutką herbatę z żurawiną bardzo smaczna, cos dla odmiany, bo w ciągu dnia wypijam hektolitry płynów tylko gorących ale i tak marznę uciekam pod kołderkę. smacznych ciepłych snów. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! widzę, że dziś znowu jestem pierwsza, więc zapraszam na kawę... Fredi jak tam idzie rekonwalescencja? grzejesz się w łóżeczku? ;) no i jak tam postępy w pisaniu mgr? wieczorkiem nie miałam kiedy do was zaglądnąć, w pracy jakoś prędzej mi się to udaje :) to do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:), słoneczko się pokazało :D nastrój od razu się poprawił, tęsknię za wiosną... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ALARM :D Kłapi porawli chcą od nas okupu za uwolnienie żądają od nas 60 kg diamentów :O Potrzebna pomoc od zaraz... Zbierajcie (zbierajmy) wszystkie pierścionki z diamentami jakie macie :O Pomocy nie oddajmy Kłapi UFO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOO JA chce pomoc ....ODAJCIE KLAPI ploooooose ... a moze byc kaska i mlecko ...to sie dookladamy ... diamenty ma tylko M.M. bo to jej nalepsi przyjaciele ... ale pogadam ... moze troszke da :D Uratujemy KLAPI 🌻 ki dla UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratujcie moją Bernardynkę Wede !!!!!!!!!!!!!!!!Wszyscy ją znacie bo wysyłam jej zdjęcia do Was................... Kosmici chcą ją zjeść (albo sprzedać do Chin a tam to gulasz z Niej murowany) Do apelu przyłącza się Xena kumpelka Wedy ------ z Lublina Sunia naszego Frediego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOLNOŚĆ DLA WEDY:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciew Kochani, właśnie niedawno wróciłam ze szkolenia, dlatego wczoraj tu nie zglądałam, co nie znaczy, że o Was nie myślałam. Może pomogę :D Trzymajcie się cieplutko, 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie!! Mam doła i jest mi źle... Nie będzie mnie przez momencik... Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP------> ja już nie śpię, grzecznie siedzę w pracy :) ktoś ma ochotę na kawę? dziś piątek więc humor powinien dopisywać :D no, gdzie reszta? wstawać, wstawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunkuuuuu;-) no i stało sie \"godzina\" 30-sta wybiła...zapraszam na kawke , ciateczko...a tam kawa - na cos mocniejszego % ;-) całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Zimowa Panienka a więc: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i jeszcze 🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️ a poza tym wszystkiego naj,naj,naj, spełnienia marzeń no i.......................................hucznej imprezy, oczywiście!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... Zimowa Panienko ... Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływałay,aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI najważniejszych osoób, w Twoim zyciu ❤️ 🌻 :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ;)---> dla wszystkich Zimowa Panienka-----> wszystkiego co najlepsze, zdrówka, radości, marzeń, by sie spełniały, przyjaciół, by pamiętali. Wszystkiego naj, naj 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich a szczególnie... Zimowa Panienka -> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i jeden soczysty 👄 i takie coś :) : Urodziny - Ryszard Rynkowski Dziś są Twoje urodziny Mimo złej pamięci wiem Wybacz, że nie śpiewam Ci \"sto lat\" Ale cóż z moim głosem - lepiej nie. Dziś są Twoje urodziny Taki ważny, zwykły dzień Może razem pomilczymy parę chwil O tym, że nam nie jest aż tak źle Pomilczymy \"na tak\" O nadziejach i łzach Aby nasz mały dom Miał więcej dobrych stron. Dziś są Twoje urodziny Ktoś zadzwoni przyjdzie ktoś Ale zanim wielki hałas zrobi świat Tak zwyczajnie ze mną w ciszy bądź Niech Twe życie Cię nie zdradzi No bo ludzie... sam wiesz Może razem pomilczymy o tym, by... Jeśli ma być źle, to trochę źle. Dziś są Twoje urodziny O czym milczę? Powiem Ci Milczę o tym aby całe życie Twe Zawsze tak pachniało jak te bzy To milczenie, wiesz Moim \"sto lat\" jest Bo dziś są urodziny Urodziny Twe. Dla jeszcze jednej osoby: Raczysko --> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 nie poddawaj się, wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słuchajcie ..tak to ja chce co roku obchodzic urodziny..kwiaty , Rysiu Rynkowski spiewa ...lux;-) pomagacie mi przetrwac ten dzien;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×