Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hallo witam wszystkich i przesylam po 🌻 ku a teraz prywata .. Fredi do Ciebie poznalam niedawno chlopaka z Lublina jest niepelnosprawny i szuka kogos w swoim miescie kto zasponsorowalaby mu laptop to jest jego strona http://aswiatstron.cba.pl/index.htm wiem ze sa firmy ktore na koniec roku szukaja jakis darowizn ... odpisow ..moze znasz kogos ... ??? Chlopak jest barodzo mily ... wiem moglabym o to nie pytac i nic nie mowic ale pomyslalam sobie ze wlasnie Ty kogos znasz .. ??? pozdrawiam cieplutko kawusia na stole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) dziś mamy piękną pogodę, więc wyruszam z rodzinką do lasu, moze grzybki znajdę, choć o tej godzinie, pewnie wszystkie wyzbierane, ale sam fakt być tam .... :) Fredi, jak tam w nowej pracy, powiedz chodź słowko ...... pozdrawiam i 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie. Właśnie mija pierwsza dekada wrzesnia. Uczmy się mówić po polsku: 1. W wysuszonych sczerniałych trzcinowych szuwarach sześcionogi szczwany trzmiel bezczelnie szeleścił w szczawiu trzymając w szczękach strzęp szczypiorku i często trzepocąc skrzydłami. 2. Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie strząsa skrzydła z dżdżu i trzmiel w puszczy tuż przy Pszczynie straszny wszczyna szum. 3. Cześć Czesiek! Czeszesz się częściej często, czy częściej czasem? 4. Wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu prestidigitatorów. 5. W czasie suszy szosa sucha. 6. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie. 7. Stół z powyłamywanymi nogami. 8. Szedł Sasza suchą szosą susząc szorty. 9. Przygwoździ Bździągwa gwoździem źdźbłko, to pobździ źdźbłko. 10. Pan profesor Fiutykultykiewicz razem z panią profesorową Fiutykultykiewiczową napiwszy się najwydestylowajniuchniejszego spirytusiku rektyfikowanego wyindywidualizowali się z rozentuzjazmowanego tłumu prestidigitatorów. 11. Wyrewolwerowany rewolwerowiec z wyrewolwerowanym rewolwerem wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca z wyrewolwerowanym rewolwerem. 12. W wysuszonych sczerniałych trzcinowych szuwarach sześcionogi szczwany trzmiel bezczelnie szeleścił w szczawiu trzymając w szczękach strzęp szczypiorku i często trzepocąc skrzydłami. 13. Szczebiot dzieci i skrzypienie drzwi przeszkadzało nieszczęsnej skrzypaczce w głosnym ćwiczeniu gry na skrzypcach. 14. Na wyścigach wyścigowych wyścigówek wyścigowa wyścigówka wyścignęła wyścigową wyścigówkę stając się pierwszą wyścigową wyścigówką na wyścigach wyścigowych wyścigówek. 15. Konstantynopolitańczykiewiczówna szła suchą szosą, a jak wiadomo po deszczu szosa sucha.Biegła do sklepu koralowego po korale dla króla i królowej Karola i Karoliny. Kupiła korale koralowe. Na deser: Pójdźże kiń tę chmurność w głąb flaszy. opis: To zdanie jest pangramem - zawiera wszystkie 32 litery polskiego alfabetu i każda litera użyta jest tylko raz. Miłej nauki :D i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam radośnie i wesolutko 🌼 Przepiękna pogoda zachęca do spacerków:) 🌼 Park Chorzowski o tej porze jest cudowny i kolorowy..... Zrobiłam kilka zdjęć (nawet jakiś kociak się przewinął i chętnie mi pozował) i postaram się je Wam pokazać, ale na razie muszę obcykać jak to zrobić..........🌼 Bieganie po parku jest extra relaksem, trochę mnie nogi bolą, ale postanowiłam się nie poddawać i podbudować swoją kondycję:) 🌼 Życzę Wszystkim przemiłego słonecznego dnia i korzystania z wszelkich przyjemności:) :) :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Co z Wami? nikogo nie ma w ten piękny poniedziałek? Kawkę już podaję. Są chętni? Miłego dnia ;-) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę i wypadam............. Na kawkę już nieco za późno, ale rano będzie jak znalazł......... Kolorowych snów i spełnienia marzeń........... 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Znowu nikogo nie ma? Sama tu jestem? :-( Gdzie się wszyscy podziali? Halooo! Pobudka!!!! Może kawki? No co Wy? Tak ciężko pracujecie?, czy nie macie ochoty wstawać? Mamy dziś piękny dzień... Miłego i udanego dnia 🌻 :-) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja jestem. wczoraj miałam wolne więc mi się \"łikend\" przedłużył :) rajd się udał, było fajnie i pogoda dopisała, moja córcia bez problemów wytrzymała cały dzień jazdy na motocyklu ( z postojami) a ledwo skończyła dwa lata ( taka jestem z niej dumna :) ) u mnie piękny dzionek, słonko świeci tylko szkoda że w pracy trzeba siedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, po dluzszej przerwie :). Niestety czas wyjazdow sie skonczyl i wrocilem. :) A i chcialem poinformowac, ze nie wrocilem sam :). Oj duzo sie wydarzylo, jeszcze dzis jestem skolowany. Pozdrawiam wszsytkich rocznikowcow 76 :) i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️!!! Witam... u mnie też pracowity tydzień... Adam30------> opowiedz o tym kimś ;-) a to na dzień dobry👄 Powiem Wam , że jakoś ciężko mi się wdrożyć w tę polską rzeczywistość :-( Buziaczki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976----> naprawdę możesz być dumna z córeczki. Cieszę się,że rajd się udał km_1976,banitka, Adam30_30 ---> witajcie, i po 🌻-ku wszystkim, którzy jeszcze się pojawią i tym, którzy są (a jest ktoś?) miłego wieczorku i słodkich snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo to ja wpadam po kwiatek .. heheh Banitko , Kuluchna , Fredi , Moze pomoge, prawie 30 , km, abruxia, mysia 😘 i dla calej nie wymienionej :D :D :D Adam no pochwla sie :) nie wiem czy wam napisac ale ..... hmmm za 3 dni jade na urlop ;) wreszcie bede mogla sie zobaczyc z mezem heheheh sciskam mocno ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Co u mnie hmm a tak sobie jeżdzę z kolegami od miasta do miasta :) Wczoraj były Siedlce, dziś byłem, w Kazimierzu... robota rozjazdowa :D ale nie narzekam :) Pozdrawiam i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! wstawać, wstawać śpiochy bo ładny dzień się zapowiada!! ja już kawkę wypiłam, ale chętnych zapraszam.. no, meldować się proszę po kolei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976----> melduję się ;-) dziś ostatni dzień tak wcześnie, ponieważ od jutra znów do pracy.... dobry czas urlopu dobiega końca :-(, następny dopiero w przyszłym roku... kawkę chętnie wypiję Haloo, jest tu jeszcze ktoś? Miłego dnia 🌻-ki dla wszystkich 👄 i pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ... dawac kawe hehe ;) sciskam mocno po 🌻 ku dla Was milego dnia :) odmeldowuje sie hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kawka popołudniowa D!!!! Carla... jestem nie na czasie ...to Ty się z mężem nie widzisz ??? Buziaczki dla Dastinka ;-) i dla Frediego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora :D Ja w kwestii formalnej :D tzn. w formie zapytania \"poselskiego\": Czy Wasi mężowie o Was drogie Panie nie dbają? Bo te 👄 to jakieś hmm dziwne ;) powinni dosawać (i dawać) Wasi faceci a nie ja :D Nie ja nie narzekem, taj tylko pytam :D Pozdrawiam i po 🌻 Miłego wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Robaczki! 🌼 Zapraszam Wszystkich piwoszy na weekend................. Tyskie stawia w Parku Chorzowskim.......... jeśli ktoś lubi, a jeśli nie to zawsze może pozostać przy soczku:) impreza zapowiada się nawet niezła..... Pozdrawiam i życzę kolorowych snów, paaaaaaaaaaaaaa :) :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, znowu jestem pierwsza.. czujecie ten aromat porannej kawki??? ......to moja...:) pychota.... abruxia-------> na Tyskie chętnie bym się wybrała, ale prędzej w niedzielę niż w sobotę. nie wiesz jakie ciekawe zespoły będą grały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAAAAAAA kawa km ... Ty to potrafisz zwabic ;) heheheh no Alex speszjal for ju kakao hehehhe Banitko .. nie no widze sie ale tak bedziemy 24 h na na dobe ... teraz nie wiem czy wytrzymamay tak dlugo ;) usciski dla Twojej rodzinki :D Fredi ... nasi mezowie o nas dbaja ;( ale pamietej ze sentyment rodzynkowy mamy do Ciebie ... ;) choc teraz to nie jestes sam hehehe ;) i to sa takie zapasowe gdybys potzebowala tak zaraz juz .. hehehe 😘 Abruxia z mila checia Tysie i kazdy rodzaj byle nasze heheheh po 🌻 ku dla Was 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo. całe tabuny rocznika 76 przewaliły się przez topik:p carlaa----> dobrze, że chocież ty wpadłaś 🌼 zapracowany ten rocznik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netia1
Witam, nie było mnie tutaj tak dawno, że zapomniałam swojego hasła :). Ale pamiętam o Was i pozdrawiam gorąco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem złą wrrrrrrrrrrrrr wiec lepiej spadam, nie będe wdawać się w dyskusję bo mogę kąsać mam dzis okropny dzień i to bez konkretnego powodu, tak poprostu, pewno wiecie jak to jest, jestem taka do...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jak obiecałam, dziś rano mnie nie było. Pierwszy dzień w pracy po urlopie to tragedia :-( ale naszczęście mam go już za sobą. Jutro kolejny, pewnie już lepszy ..., mam nadzieję :-) Życzę miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×