Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Ewa z T
Witam wszystkich! Ja liste obecnosci juz podpisuje zaparzam kawke i zapraszam.Mysia 30 a jak ty zdzidzia znosicie te upaly?,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! podpisuje sie na liście... Ewa z T----------> chetnie skorzystam z kawy bo mam taki młyn w pracy, że nawet nie mam kiedy sobie zrobić :( ...i jeszce ten upał....tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jeśli pozwolicie też się wpiszę Kłapi 1.I nie ujawnie nicka bo po co 1.I pepi 16.I micha 25.I NOLI 10.III Ewa29 16.III Czadunia 1.IV PiaZadora 11.IV shenen 11.IV wiosenna 13.IV Hiara 2.V 7 maj 1976 7.V Kalineczka 12.V niuka (30) 18.V a jaaaa 13.IV Raczysko 28.VI Carlitta 3.VII free Willy 12.VII lipcowa 17.VII prawie30 01.VIII sierpień 31.VIII szczęśliwa 16.IX Judyta16 16.IX Carlaa 22.IX Phenylethylamine 14.X Winnie 5.XI zguba 20.XI Cleopatra 3.XII Fredi_Lublin 10.XII eeeeee 10.XII km_1976 20.XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuka km_1976 Ewa - - - > :) dziękuję za troskę a no jakoś musimy znosić, nie jest źle czasami sa kryzysy, gdy jest parno i barkuje tlenu, ale i tak sama siebie podziwiam że daję radę i to nawet nieźle. co dla mnie jest naprawdę uciążliwe to tzw. 7 poty, nigdy się tak nie pociłam przy upałach też, a teraz poprostu za dwóch i leje się ze mnie non stop, to jest najbardziej wkrzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduję :) mysia30-------> no, za chwilę będziesz szcęśliwą mężatką :D dobrze by było co by w sobotę tak nie grzało bo wesele w taką pogodę to udręka( wiem bo 8 lipca na takim byłam - horror) ale się maleństwo wytańczy..:) a reszta nie podpisuje listy obecności?? a gdzie sie podział ten co ją sprawdza??!!!!!! zabieram się za śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ja jestem i wręczam dla obecnych po 🌻 a dla nie obecnych... hmmm trzeba zastanowić sienad wybraniem odpowiedniej kary :D Pozdrawiam z nagrzanego słońcem Koziego Grodu :O ja chcę cień... i to już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Mysia .. to juz w przyszlym tygodniu .. :D jak przygotowania zapiete na ostatni :D no wlasnie jak z samopoczuciem .. ale wiem z autopsji .. ze nieciekawie jest jak brzuszke juz spory i trzeba go nosic w taki upal .. jak ja w zeszlym roku ... my obchodzimy za 2 tygodnie roczek ;) zapraszam Was ;) Km 😘 Niuka wpisuj sie :) i wszystkiego naj bo juz byly widze :D jestes 4 osoba z 18 maja ktora znam byczek :D prawda :) Fredi teraz bedziesz ten co gonil wlasny cien ;) lista podpisana ... teraz chlodne pifffko kto chetny zapraszam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam, wstałam...uffffff...ale gorąco... wykąpałabym się w jeziorze albo w morzu zamiast siedzieć w tej robocie i rozpływać się z gorąca... carlaa------> no, roczek to poważna sprawa (to już kawał chłopa ;) ) a jak tam postępy? mówimy? biegamy? o zęby to już nie pytam bo pewnie pełna buzia :) o tak! zimnego piwka to bym się napiła...ale jestem w pracy :(...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witam! w ten upalny dzien po pracy polecam basen a jak ktos nie ma mozliwosci to basenik pompowany w ogrodzie lub na dzialce super sprawa. Carla..moja corcia jest o 5 miesiecy starsza od syneczka twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... o co ja widze basenik pifko ;) Km ..🌻 mamy nadal 6 :) mowimy po swojemy , jestesmy wszedzie choc jeszcze nie chodzimy ;) maly madrala zniego :D Ewcia 🌻 pochwal sie swoja slicznotka jakies zdjatka hmm :) to nasze malenstwa rocznik 2005 hihihihihihi moze pomoge 🌻 słyszalam jak wolaalas ale nie dane mi bylo do kompa ;) zapraszma na kawusie mrozona .. :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Czesc! gdzie wszystcy sie podziewacie?Kawka gotowa,Mysia .usprawiedliwiona.Carla zdjatka hmm pomysle powybieram fajne i byc moze ci przysle.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaaaaaaajemy!!!!!!! meldowac się tu zaraz! co to za spanie?!!! najwazniejsze, że dzisiaj PIĄTEEEEK!!!!! :D:D:D dziś też ostatni dzień mojego zastępstwa w pracy (pracowałam za dwie) bo koleżanka wreszcie wraca z urlopu i będę miała więcej luzu carlaa------> moja mała jest rocznik 2004 i to jest żywe srebro. jak miała roczek to już tuptała, a teraz to przemiescza się z prędkością światła ( nie umie chodzić tylko ciągle biega i biega i biega...), zupełnie nie wiem skąd ma na to siłę w te upały, na dodatek gaduła. kto chce kawy?!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kawki melduje sie na poranna :) km... 😘 dla malej :D Ewcia trzymam Cie za slowo ... Fredi gdzi ejestes ???? moze pomoge a Ty ?? prawie 30 :D :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazasmucona
Moze jeszcze nie jest za późno, ja też bym chciała się wpisać na listę. Wrzesień 76.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazasmucona
No to się wpisuję, bo coś smutno mi dzisiaj i jakoś tak przybita jestem. Siedze sama w biurze, koleżanka odeszła wczoraj, nawet nie ma z kim kawki wypić :( aleeee mi jest smuuuutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie załapię się jeszcze na kawkę jakże się cieszę, że mamy piątek. jeszcze tylko 1 \"łik\" i jadę z rodzinką nad morze (nasze niestety bo z maleństwem - 1,5 roku) ewa - czyżby twoje dziecię z lutego 2005 carlaa - dzięki za życzenia, ciacha już nie ma, ale jagodzianki czekają. życzę niezapomnianej imprezy bo 1 rok to wielkie święto wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazasmucona
Czy tylko ja nie mam jeszcze dzidziusia? :( kolejny powód ... buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onazasmucona - witaj wszystko przed tobą, a póki co korzystaj z życia bo jak już jest dzidziuś to co byś nie robiła i gdzie bys nie była to wszystko pod jego kątem nie bądź smutna - już weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazasmucona
Niuka - witaj, ech... już weekend a mnie się same problemy piętrzą... w pracy, w domu... ech... Zazdroszczę szczęśliwym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onazasmucona - jak to mój mąż lubi mówić \"wyżej wała nie podskoczysz\" czasami nic nie możesz zrobić i tak już musi być, wszystko się ułoży samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazasmucona
Niuka - obyś miała rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuka ;) onazasmucona ... a z ktorego wrzesnia bo nie napisalas :) widze ze od rana ciezkie tematy ... :) ona .. spokojnie na dzidziusia czas ..czlowiek musi dorosnac ;) Niuka a Twoje malenstwo z lutego ;) i jak to jest w te urodziny ???? jakie samopoczucie :D nie pisze ze nie moge sie doczekac ale .. hahaha :D zastanawiam sie gdzie spedzic :) 😘 kawa wypita ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Czesc! fajnie,ze jestescie bo wczoraj nikogo nie bylo.Onazasmucona witaj!nie smuc sie zobaczysz wszystko sie ulozy i jutro bedzie lepiej.Niuka jak ja Ci zazdroszcze wyjazdu nad morze,ja kocham morze,ale meza nie moge wyciagnac zebysmy tez pojechali,choc mamy niedaleko,ale mam nadzieje ze uda mi sie.tak moja dziecinka jest z 10 lutego.Carla zdjatka wieczorem postaram sie wyslac.Jakie dzis moje dzieciaki sa klotliwe od rana uf.. zaraz ide na zakupy a wam milej pracy zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazasmucona
Ja z 14.09.1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa - a no z lutego - 04.02.2005 (jeszcze trochę i przeniosą nas na macierzyństwo) urodzinki były super - w domu bo to luty, ale w domu pełnym balonów, trąbek, czapeczek urodzinowych (trochę po amerykańsku ale cóż - warto), w domu pełnym gości(jednak sami najbliżsi - przede wszystkim dziecko musi się czuć dobrze) z cudnymi prezentami - bo to 1 urodzinki przecież) no i tort oczywiście niby nic takiego a szczęście aż tryskało uszami a kawka była pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Hej! obiadek gotowy i zapraszam na kawke,padam z nog,narazie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×