Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzien doberek ;-) jakie plany na week? ja zaraz zmykam na zakupy (o jak ja hipermarketów nie lubie) a pozniej na narty pasuje isc 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i miłego dnia życzę :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie miłe Panny i Panie :) miłego dnia i duuuużo uśmiechu :D Kwiatków jeszcze nie mam dopiero muszę iść nazbierać :) PS. Dziekuję za te tony e-milków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo w piekna sobote ... :D :D :D :D :D :D :D :D kawusia ... oj Zimowa panienko moj wskaznik stoi w miejscu hihihi jakos trudno mu sie podniesc nie dziwie mu sie hihihi ;) Plany weekendowe .. moze wreszcie dopadne mojego mezulka ...bo cos ostatnio malo sie widujemy hihih ;) hihihi milego szusowania ... :D pozdrawiam serdecznie buziole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie popołudnie, dzisiejszy dzień był pełen rozmaitych obowiązków, co do odchudzania, to mój BMI stoi w miejscu i się nie rusza, niestety, z mojej winy, nadal podjadam słodycze :( może pomogę -----> cierpliwości i by z tego kucia pożytek był, jeszcze kilka miesięcy i wakacje, jakoś zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim! siedzę sobie popijam piwko i zastanawiam się co zrobić z tak miło rozpoczętym wieczorkiem może jakieś pomysły? tylko nie wiem czy ktoś tu w ogóle jest... hop hop! jest tu kto!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, pdobno ostatnim rzutem na taśmę udało mi się dostać do nieba hi,hi .......... ale anielica ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę. że wszyscy poszli już spać moja córcia też już słodko śpi podobnie jak jej tata, więc chyba pora też na mnie skoro nikogo już tu nie ma w takim razie życzę wszystkim dobrej nocy, buźka - pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Oj, to o której tu chodzicie spać? Mój weekend coś kiepsko, bo choróbsko mnie dopadło (w piątek, o ironio losu...). Jedyna (choć doskonała) rozrywka to komp z grami i filmami. Ale jutro idę do lekarza i może... a nuż... orzeknie, że muszę tydzień wyleżeć się w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj! Witam i pozdrawienia razem ze słoneczkiem z za okna.;)) Poczytuje was tylko ale chętnie pozdrawiam !!!I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jeszcze niedzielnie i dla Was po 🌻 A jutro już do pracy :O ja nie chcę 😭 To byłem ja Fredi_Lublin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani!Jak tu na zachodzie zimno strasznie. Słoneczko świeci,ale ziąb okropny. Kurcze musimy pomyśleć o imprezce,bo troszke nudno się zrobiło ,a karnawał przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak imprezka by sie przydala ... hmmm to moze jakies przygotowania poczynmy hmmm ... ale z okazji czy bez ... ??? Fredi nie smutaj sie ... 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! UWaga! Robimy imprezkę bo zimno na dworze, każdy zapuszcza ulubioną muzę i lecimy :) A bym za pomniał robimy głosowanie kto jest przeciw ręka w górę... .. nie widzę dziękuję :) Więc imprezka się już rozkręca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja wiem,że takie niezapowiedziane imprezy są najlepsze,ale mało osób wie,że coś takiego planujemy...Może wieczorkiem jakiś bal przebierańców? Muzyczka skoczna,niedołująca...cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho, ho widzę wreszcie jakieś poruszenie :) u mnie muza już leci, piwko też na miejscu, a więc czekam na resztę bo samemu imprezować to nie atrakcja ale chyba jeszcze za wcześnie więc zajrzę do was później to na razie, musze pobawić się z Małą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tą imprą jakoś nic nie słychać!? :( gdzie wszyscy jesteście!? mam pić sama? :o niedobrze....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo impra na całego , nikogo nie ma wszyscy w jakims tanecznym transie czy cóś??? ja dziś nie mam na to siły pól dnia spędziłam w pociągu wracając od rodziny więc dziś bez dance, ............alkoholu też nie bardzo, przesadziłam w piątek z dawno nie widzidzianymi znajomymi. ......... no cóz bawcie się wkońcu karnnival.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani... A co to nikt jeszcze się nie meldował? No to skoro tak to ja będę pierwsza:) Ma ktoś chęć na kawusie? Bo ja już jedną wypiłam,ale miłym towarzystwie,to na jeszcze się skuszę:) Fajnego dnia 76 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochote na kawuje ... maly wlsnieprzed chwilunia zasnal ... moge sie wreszcie najesc i napic ... widze ze po wczorajszej impresie wszyscy ... wracaj powoli do siebie :) u nas remon pelna para :) pozdrawiam i do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla to ja zapraszam:) Poplotkujemy troszeczke:) A co do ciacha to ja się o nie postaram,ale wcale nie musimy go jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko ...przepraszam...ale musiam ...isc do mojego malego kawka mi ostygla... :( ... iCiebie tez juz nie ma :( moze nastepnym razem ...ale widze ciasteczko ...zjem sobie :) mniam mniam mlask sciskam .... Was 🌻 ki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P - pomimo pracowiego poniedziałku, pozdawiam pewną przesymmpatyczą Pannę posyłam pięć pięknych 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 po prostu piękne podziekowania :) Pa :D PS. Dalem radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie -13 brrrr /tzn na ...polu;-) oczywiscie bo w domciu cieplutko - co robicie ? ja zaraz siadam do czytania -mase ksiazek mam do nadrobienia. Pozdrowionka dla Wszystkich 76!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×