Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Właśnie skończyłam ćwiczenia, dzisiaj z mężem postanowiliśmy poćwiczyć, nawet wesoło było, tak nam się spodobało, że jutro powtórka :) pozdowionka , Fredi, jeden 🌻 za dużo zerwałeś, więc gdyby pewna Panna szukała, ja sobie zabrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko było dobrze obymyślane 5 dla Panny a po jednym dla pozostałych Pań :D Zeby mi nie marudziły że nie nic nie dostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie marudziły ......... no chyba zaraz zacznę krzyczeć na Kogoś [marszczy groźnie czoło, potupuje nogą...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż za skromny :) ok, ja już zmykam, mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, pozdrawiam i 👄 i ❤️ i 🌻 i uściski, trzymajcie się ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten mroźny poranek! zapraszam na poranną kawę - trzeba się trochę rozgrzać i dobudzić💤 ktoś jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr....ale zimno, u mnie nadal -12 stopni ale za to świat cały w bieli wygląda super ( ta szadź na drzewach to istne cudo) przydałby się jakiś grzaniec ale niestety jestem w pracy :( a jak tam u Was - też zimno? pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę O której godzinie biedna dziewczyno ty wstajesz? Ciemno,zimno....brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dostajesz od Raczyska medal!!!!!! Ja dziś o 9 godz zwlekłam się z wyrka..... Podziwiam... Jakoś ostatnio mało do nas zaglądasz,aż mi Ciebie brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ❤️ 🌻 pozdrawiam wszystkich ... moze pomoge..dwa medale odemnie tez !!!! 😘 u nas pozna jesien bardziej niz zima .. w tej krainie deszczowcow ... pozdrawiam serdecznie jeszcze raz !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP-----> pewnie chodzisz na 6 do pracy więc jeszcze 1,5 godz i do domku? :) ja chodzę na 7 więc kończę o 15 - zazdroszczę tym co mogą spać do 9 Caarla-------> późna jesień? można wiedzieć gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP--------> ja mam dla ciebie 🌼 za tą 4:45 pozdrawiam( ja jednak wstaję deko później):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę albo mały dołek albo nowa miłość cię od nas odciąga;) stawiam na oczarowanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... moze pomoge ... 🌻 ki Ci sie naleza ja czasem karmie o 4 ale robie to na spiaco ... ;) ja tez bylam raz zakochana wlasciwie to jestem hihihi [dobrze ze maz tego nie czyta hihih ] ❤️ jak poznalam swojego meza to kladlam sie spac o 6 a wstawalam o 8 smej hihihi i bylo to calkiem niedawno ... hihih i jakos mozna bylo a teraz... jak mam wstac w nocy to nic nie widze .. na oczy ... spalabym w kazdej wolnej chwili km_1976-----> a mieszkam na Nordrhein Westfalen to taka kraina deszczowcow jak dla mnie zimy prawie nie bylo ... ale to calkiem inna historia .. hihih ;) Netaia haloo dawno Cie nie bylo 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszkę i będzie wyczekiwana 15 a wtedy....do domu!:) A w domciu moja kochana córcia czeka na mamusie...baaardzo się stęskniłam pozdrawiam wszystkich, wpadnę pewnie do Was dopiero jutro bo w domciu mam awarię kompa :( buziaki pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla a gdzie dokładnie mieszkasz? Może Koeln albo Achen a może Bonn czy Dueseldorf? To chyba jest coś wspaniałego wyjść za kogoś kogo się kocha... Buziaczki dla dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Raczysko to jest wspaniale wyjsc za kogos kogo sie kocha a jeszce miec z nim dzieci to .... ❤️ brak slow ... :D :D :D :D :D :D :D :D :D a tak dokladniej to mieszam kolo Essen pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla moja kuzynka mieszka w Koeln i w zeszłym roku w grudniu miała stokrotki na ogródku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę--->fajne te dzieciaki i o milości tyle wiedzą;) Ja w ich wieku wstyd powiedzieć chyba w bociany wierzyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko tak tak ... naprawde jest cieplej ...deszzc zamiast sniegu :) czasem to i fajne ale ja lubie jak swieta biale :D moze pomoge :D :D :D :D :D :D :D :D :D najbardziej podobalo mi sie to o randkach hihihihi wyobraznia dziala ciekawa jestem co mojsynalek bedzie opowiadal ... a moze Wasze dzieciaczki maja jakies hmmm ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w wieczorny wtorek :) Wreszcie wróciłem wcześniej :D Wszystko wyniosłem :) W wieczony, wczesny wieczorek wielce wzruszony wysyłanymi wiadomościami, wysyłam Wam właśnie wirtualne wysyłki :) W widocznej wiadomości wykorzystanano wiele W :D Wracam wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×