Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Kłapi
Dobra ja sie poddaje oglądałam synka Carli ........słodziutki taki że hej ale kal on ma na imie ???Dustin czy Alexander ????I czy takie imie jak Dustin mozna dac dzidzince urodzonej w Polsac czy takie imie widnieje w spisie???Przeprzama za swoja dociekliwośc ale jestem socjologiem.......wprawdzie nie praktykiem ale całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Może pomoge !!!!!!!!!!!!!!!!Podziwiam Cie wstawanie o tej porze to nielada wyczyn...........a synek Carli ma na imie Alekxander przez x powaznie, tak jest na tej stronie co Carla podała .....caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAllo wszystkim ... zyzce milego dnia...hihihihi i jesli mamy tu jakis Belfrow...to zycze wszystkiego naj naj 🌻 🌻 do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....sorki ze nie w jednym ale czytam na raty hihihih :D :D :D :D moj synek ma na imie Dustin Alexander przez x ja chcialam Alexander a maz Dustin wiec ma dwa i choc pisowania inna Alexander to tak troszke po ...naszemu... prawda :D:D :D :D :D :D :D :D Czadunia ...pozlona mi radzila na zabkowanie ....wysuszona skorke sloniny...podobno czyni cuda jeszce nie testowalam ale pewni przyjdzie czas do milego roczniku 76 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem pracy i lenistwu :) Czołem rannym ptaszkom i spiszkom :) może pomogę --> ja miałbym Cię wydać ;) hmmm nigdy Instrukcja: pracować szybciutko i do domków wracać, bo od jutra weekend :) No tak co niektórzy mają pracowity ale cóż trzeba poszaleć :) Kolejny ciekawy link (włącz głośniki): http://www.jokefrog.com/flash/drum-machine.shtml instrukcja pare razy trzeba klikać aby obejrzeć cały filmik ale warto :) i tak klikamy na: - kwadracik który spadnie (krótka animacja) - pojawiąjacy się japoński napis nad facecikem uderzajacym w bębenek. Miłego ogładania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuurrra!! Jeszcze jakaś godzinka pracy i....weekend! Miłego odpoczynku / nauki / dla wszystkich kobiet z tego topiku. A i oczywiście przesympatycznego mężczyzny naszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja także - pyszny obiad zjedzony, kwiat od Frediego w wazoniku (dziękuję :)), jednym słowem miłe rozpoczęcie weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
MIŁEGO WEEKENDU DLA CAŁEGO ROCZNIKA 1976 TO NAJWSPANIALSZY ROCZNIK JAKI ZMNM:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Te ptaszyska wszystkim zjadaja literki ...........bubububububububub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :D a ja szie przylacze do zyczen milego weekendu dla Wszystkich :D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo zaczelam 40 strone hihihi ale do tych cyferek jeszcze nam dlaeko prawda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatajcie kochani, ja wróciałam z wojaży popołudniowo piątkowych, zrobiłam zakupy na weekend, byłam na solarium (brakuje mi już niestety słoneczka) teraz mam chwilkę, więc piszę . 👄 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jest ktoś na kafe? Znów sama :( widzę, że ruch większy w południe, ja niestety w pracy nawet szans nie mam, by poserfować w sieci, roboty od za............. , czy jakoś tak się mówi , he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Hej Madzia :):):):):)Tez jestem ale sie ukrywam :):):) Całuski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi , gdzie się ukrywasz urwisie? Ja czytam różne topiki, biegam co chwile do kuchni, bo mam tam ciasteczka i wyżeram je po trochu :) Fajnie, że się odezwałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Madzia wysyłałam Ci zdjęcia i sie zagubiłam ..............ale jestem hihihihi tez wcinam ciastkale je spale w pon , wt i czw mam intensywny zapieprz na fittnes wiec spale a poi co to jem i słuchak sobie muzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej muzyczki słuchasz ? Ja uwielbiam polską muzykę, szczególnie starsze rockowe kawałki , zaraz zajrzę do poczty :) :D Krakowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
A słucham dziwnej muzyki mało popularnej celtyckiej , nie znam polskiego roka raczej nie jest w moim typie ale ja jestem dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! prawie 30👄 Pojawiam sie tylko na momencik ,bo duzo pracy mnie czeka. Fajnie,ze dbasz o nasz topik. Mam nadzieje,ze porozmawiamy wieczorkiem... BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH Z 76 ROCZNIKA! Kurcze ale mam lenia,ale d..... musze ruszyc i do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo Roczniku 76.... my jak dobre wino ktore jeszcze musi troszke popracowac... mniam mniam ale jak bedziemy smakowac :D :D :D :D :D :D :D D pozdrawiam z zyczeniami milej soboty :D:D:D :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×