Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam! Ja tylko na momencik. Magda - odezwę się jeszcze do Ciebie Może zajrzę do Was wieczorkiem. Uściski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam Was dziewczyny, Mariolka, mam nadzieję, że się odezwiesz, czekam z niecierpliwością, Raczysko 👄 Carla, masz całkowitą rację 🌻 Kłapi :D Mam nadzieje, że uda mi się wieczorkiem tu zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :) Uczę się o gospodarce wodnej :) oraz o organizacji i zarządzniu przedsiębiorstwami :D więc strzałka we wskaźniku wiadomości przesunięta jest na pozycję FULL :) ale tydzień przed nastepneym zjazdem będzie na poziomie EMPTY ;) ale jeszcze wzejdzie :D prawie 30 --> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, organizacja i zarządznie , pisałam z tej obszernej dziedziny pracę magisterską, temat dotyczacy motywacji , za 🌻 piękne dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wesoło: Przyjeżdża Amerykanin do Warszawy i podchodzi do faceta i pyta się: -Czy to jest Krakowskie Przedmieście? -No. - odpowiada pierwszy. -Czy to jest Krakowskie Przedmieście? - pyta kolejnego. - Tak - odpowiada. -Czy to jest Krakowskie Przedmieście? pyta następnego. -Oczywiście. odpowiada zagadnięty. Wreszcie podchodzi do policjanta: -Jak chodzę tu i pytam: Czy to jest Krakowskie Przedmieście? To jeden mi powiedział: no, kolejny tak, a trzeci oczywiście... -Bo wie pan - odpowiada zagadnięty policjant - ten co powiedział: no to nie miał wykształcenia, tak to on ma wykształcenie średnie, a co oczywiście to ten ma wyższe. -Ok. A pan ma jakie wykształcenie ? Wyższe? -No. Podzielność uwagi wg. Tuska: http://www.orzelpocztowy.pl/tusk_len/index.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę i ja dorzucę :) Czy to prawda doktorze, ze jezeli ktos umrze we snie to dowie sie o tym dopiero rano? Ile lat ma panski dwudziestoletni syn? Czy byl pan obecny, kiedy zrobiono panu zdjecie? P: Doktorze, czy zanim pan rozpoczal sekcje, sprawdzil pan puls? O: Nie P: Cisnienie? O: Nie P: Sprawdzil pan czy pacjent oddycha? O: Nie P: Czyli istnieje prawdopodobienstwo, ze pacjent zyl kiedy rozpoczal pan sekcje? O: Nie P: Na jakiej podstawie pan to twierdzi, doktorze? O: Poniewaz jego mozg znajdowal sie w sloju lezacym na moim biurku. P: Czy mimo wszystko pacjent mogl wciaz byc zywy? O: Alez oczywiscie! Mozliwe jest, ze wciaz zyl i praktykowal gdzies prawo! Czy on pana zabil? Jak dalego od siebie znajdowaly sie samochody w chwili zderzenia? Byl pan tam dopoki pan nie wyszedl, czy to prawda? Ile razy popelnila pani samobojstwo? P: Ona ma trojke dzieci, tak? O: Tak P: Ilu jest chlopcow? O: Zadnego. P: A sa jakies dziewczynki? P: Powiedzial pan, ze schody prowadzily w dol, do piwnicy? O: Tak P: A czy te schody prowadzily tez do gory? P: Co przerwalo panskie pierwsze malzenstwo? O: Smierc P: A czyja smierc? P: Czy moze pani opisac podejrzanego? O: Byl sredniego wzrostu i mial brode P: To byla kobieta, czy mezczyzna? P: Ile sekcji przeprowadzil pan na zwlokach, doktorze. O: Wszystkie moje sekcje byly przeprowadzone na zwlokach! (ten rodzynek jest nieprzetlumaczalny ?) P: All your responses must be oral, OK? What school did You go? O: Oral P: Pamieta pan o ktorej rozpoczela sie sekcja? O: Sekcja zaczela sie o 20.30 P: I pan Dennington juz wtedy nie zyl? O: Nie, siedzial na stole i zastanawial sie dlaczego robie mu sekcje! P: Czy jest pan w stanie oddac probke moczu? O: Od urodzenia, Wysoki Sadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstanty Ildefons Gałczyński - Księżyc (fragment) ...Zawieszony u tej szyby górnej, tobie świecę w noce niepochmurne, w listach twoich przekręcam litery, na twe loki spadam deszczem srebrnym i sen tobie śni się w noc wrześniową, żeś trąciła gałązkę deszczową - i twe oczy, jak dwa lichtarzyki, w dwie radości świecą, w dwa płomyki. Potem, świateł różnych szafarz szczodry, z światłem zbliżam się do twojej kołdry; świecąc jak latarnia światłem sutym, kołdrę twą zahaftowuję w nuty, w gwiazdy, w gwiazdki, w całe Drogi Mleczne, w chmury, w ptaki, w baszty średniowieczne. A ty, srebrna, śpisz ze srebrną twarzą, i jest nocny czas, i sny się marzą. Gdy odejdę, nie płacz, moja żono — ja księżycem wrócę pod twe okno. Kiedy w szybie promień zamigoce, wiedz: to ja. Twój księżyc. Serce nocy. Pozdrawiam czytajace i zapraszam do pisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wam!Rozrósł się topik -1976 to miłe , bo jakos zawsze się tu samotna czułam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki moje kochane!!!!!!!!!!! Normalnie mialam w domku imprezke i nie mialam jak sie urwać. Kurcze mam troszke w czubie,ale co mi tam. Wiecie co?... Fajnie ze jestescie i mimo,ze obecnie mam zbyt mało czasu ,aby się wpisywac, to i tak ciesze się ,ze taki topik istnieje i tylu fajnych ludzi z całej Polski poznalam. Z biegiem czasu staniemy sie bardziej otwarci,bo to wszystko przecież jest anonimowe..... Kochani spokojnej nocy i erotycznych snów[ przeciez to sama przyjemność} Buziaczki. Papapappapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Roczniku 76... pozdrawiam i zycze milej nierrrdzieli hihih :D jak mawia moj tatulek :D :D :D :D :D :D :D w przepiekny sloneczny niedzielny poranek 🌻 i dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna sie dołączyć? A czemu nie? Przecież rocznik 1976 jest otwarty na Wszystkie(-ch) nowych i spokojnej niedzieli życzę oraz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Only You I’m sitting here i’m thinking about you The countless precious moments we’ve gone through I’m loving everything you and i do Boy in every sense there’s no one above you I’ve done my lesson baby (yeah i learned my lesson baby) Though it might seem that i be crazy (thinking that i be crazy) Listen up to these words i’m saying (what i’m saying) There’s no love like the love we’re making (nothing like what we’re making) Oh oh Only you in my mind only you all the time Only you, cause you’re the best thing that happend to me Only you make me high only you make me fly Only you cause you’re the best thing that happend to me Ooh – listen what i’m sayin – ooh yeh It’s love baby i’m thinkin of a honey I wanna squeeze you and i ain’t gonna leave you oh Oh what we’ve got here is so real And it’s so hard to tell you what i fell You touch me hurts so good i can’t take it It’s too much boy you got me sedated I’ve done my lesson baby (yeah i learned my lesson baby) Though it might seem that i be crazy (thinking that i be crazy) Listen up to these words i’m saying (what i’m saying) There’s no love like the love we’re making (nothing like what we’re making) Oh oh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajda_S , witaj u nas :D Kochani, jak tam niedziela , u mnie troszkę zapracowana, dłubię w papierzyskach, ale musiałam tu zajrzeć. 👄 dla wszystkich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chyba zostałam sama , to nic, poczekam troszeczkę, muzyczkę mam włączoną, kawka na biurku cieplutka z mlekiem, winogronko, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Niesmiało przypominam że też tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×