Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hallo HAllo jak macie kawke to moze cisto do kawki hmmm .... to ja wszystkim po kawaleczku karpateczki oczywiscie jesli tylko chcecie 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy że zaczynam rozdawać a już jak pszczólki panny i panie pędzą, aby zaznaczyć są obecność i odebrać to co przed chwilą jeszcze w ogrodzie stało :D Wiec rozdaję dalej 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi, Fredi, Carlaa, banitka hej, hej , 👄 jak fajnie kawkę pić w towarzystwie , ja karpatkę uwielbiam, więc poproszę kawałeczek, chyba będę przez te słodkości znów musiała zacząć ćwiczyć, sprzęcik do ćwiczeń mam, więc chyba się nie wymigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, roczniczku mój kochany siedźcie sobie i popijajcie kawkę , a ja spadam bo mnie synuś o kmputer molestuje ..buziaczki i może do później :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, mężuś to dodatkowo przyjemny trening, ale wyżej mówiłam naprawdę o sprzęcie do ćwiczeń, ale masz skojarzenia, hi, hi banitka, ja tam żadnych wspomagaczy raczej niet, wolę wysilek fizyczny, sama lub w duecie, zresztą nie jestem zbyt szlona na punkcie smukłości, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja ale topik polecam bo spoko kobitki tam są i o wszystkim można pogadać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a ja jestem ogromnym zwolennikiem cwiczen fizycznych tzw.fitnesu to naprawde fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie topik o Adipexie załozyła moja koleżanka Basia wspaniała osóbka tez topik polecam bo jest ciekawy a Basia jest dietetyczka i jest szalenie pomocna i doradzi jak trzeba .......i na duchu podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi, czarna się zrobiłaś, gratulejszyn i 🌻 Ja też lubię wysiłek fizyczny, był czas , że 2 razy w tygodniu na siłownię chodziłam, czuam się super, kilka miesięcy temu na ćwiczenia z trenerkś, teraz się troszkę opuściłam, ale jakoś czasu nie mogę zorganizować, a tam trzeba było chodzić w określone i prędzej ustalone dni , teraz mam sprzęt i muszę się zmotywować i ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zrobiłam sie czarna bo jestem czarna.................a poszalałam sobie troche...no ......a ja ćwicze intensywnie 3x w tygodniu zachecam , polecam poprostu jestem za i nigdy przeciw :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi, już mnie zachęciłaś, obiecuję, że będę 3-4 razy w tygodniu ćwiczyć, mam bieżnie i wiosła, potem troszkę ćwiczeń według mojego własnego uznania, 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się porobiło :D mobilizacja do cwiczeń :) Tylko patrzeć jak wparuja tu na kafe kiedyś Wasi mężowie i zaczną pisać np.: mąż prawie 30 --> moja żona zmieniła sie nie do poznania, może do Krakowa ;) mąz Kłapi --> moja żona jest cudowna czyżby to ten topic :) :D To ja idę zarezerwowac nicki ;) Panie które nie podesłały swoich fotek na wymianę prosimy aby zrobiły to w najbliższym czasie, bo czas poznać sie bliżej :) mamy przecież już ponad 1200 wpisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, mój mąż tak i tak zawsze mówi, że jestem nieprzewidywalna, Zdjęcia oczywiście będą, choć mam pewne obawy, ale wyjaśnie ci to innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia zaraz sie wkurze ........jak to dal Frediego zdjecie jak to ??????a dla mnie to co co ja gorsza jestem juz jestem czarna .......i wysłałm wszystkim swoją paszcze a tutaj taka niesprawiedliwiśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia zaraz sie wkurze ........jak to dal Frediego zdjecie jak to ??????a dla mnie to co co ja gorsza jestem juz jestem czarna .......i wysłałm wszystkim swoją paszcze a tutaj taka niesprawiedliwiśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi, ja jak będę wysyłać , to do wszystkich, ale na razie nie mogę, mam swoje powody, więc spokojnie Kłapunia, jak będę wysyłać dostaniesz pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie popilismy pojedlismy ateraz widze cwiczenia ... ja tez chce...wlasciwie to cwicze podnoszenie i kladzenie hihihi z moim synalkiem ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, taka gimnastyka jaką masz jest napewno równie dobra jak każda inna, ja też to przerabiałam , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi --> wykonuj ćiczenia i raz wdech, i dwa wydech. i raz... :D Spkojnie najpierw kobiety a potem mężczyźni :), tak więc prawie 30 najpierw koleżankom wyślij a mi ostatniemu, żeby nie było ze ktoś jest uprzywilejowany (uff udało się bez błędu napisać) ;) Kłapi --> bym zapomniał 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi co do fotek hihihi pewnie juz mnie widziales ...na stronce synka :D :D :D :D :D niewyrazna taka jestem ale jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla --> jak strona? Widziałem ten licznik tylko :) idę poszukać co to za strona :) a i ode mnie 🌼 a co, póki nie reglamentuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×