Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adzium shock

Pod wpływem depresji mogą w nas wejsc złe duchy

Polecane posty

Gość mk.
a jak zrobic żeby nigdy po smierci sie takiem duchem nie stac? zeby nikogo nie opętac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzium shock
do ha ha ha ha > dziwne ze w większosc tych osób wyleczyła nie? jest najbardziej znaną egzorcystką w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzium shock
umiem wędrowac duszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak też można
to znaczy umiesz opuszczać ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adzium shock
zalezy w co wierzysz,potęga podswiadomosci-proste ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottttttttka
mk-> Gdy dusza odwraca się od Światła i nie chce przejść na drugą stronę kurtyny śmierci, nikt jej od tej decyzji nie odwodzi. Bóg dał nam wolną wolę i dusza może zawsze, nawet w momencie śmierci z niej skorzystać. Do tej pory dusza miała zewsząd pomoc, wystarczająco dużo energii oraz cel, miała dokąd pójść. Od momentu, w którym zamyka się na skorzystanie z wejścia do "Nieba", zaczyna się zastanawiać co począć. Najczęściej wraca do swoich najbliższych, rodziny lub osób, z którymi była za życia bezpośrednio związana. Tam czuje się najbezpieczniej. Może też wrócić do swojego mieszkania, szpitala w którym leżała, do przyjaciół, na cmentarz, do swojego grobu, do kościoła, jeżeli lubiła w nim przebywać, do swojego majątku, do baru gdzie do woli może napić się wódki lub naćpać narkotyków. Większość dusz, które zginęły w wypadku najczęściej pozostaje w miejscu, w którym się on wydarzył, wciąż go odtwarzając. Ma to na celu przebudzenie się duszy, uświadomienie jej, że już nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottttttttka
ale ty pierdolisz dziecnko jak tylko ksiadz mzoe dokonywac egzorcyzmu? a szamani na calym swiecie? chyba za bardzo sie uzalezniłas od kościoła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
widze ze niekotrzy to z duchami graja w pokera wieczorami tyle wiedza o zyciu po smierci hehehheheh szkoda ze jakos taicie te wiedze bo ludzie szerzej chca tez znac przyszlosc swoja kiedy umra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur***
TO CO JEJ PO SMIERCI JEST NIE ZBADANE!CO WY KURWA PISZECIE!A TO,ZE WIDZIMY SWIATELKO ITD.TO NORMLANE BO DZIEJE SIE COS TAM Z OCZAMI!JAK CZYTAM TAKIE SCERWO ECHH CO KTOS WIDZIAL DUCHA ALBO BYL PO TAMTEJ STRONIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szizi
Ten artykuł "rozjaśnił" mi wiele spraw. Byłam kiedyś świadkiem egzorcyzmu na Krizevac w Medjugorje. Nie wierzyłam, dopóki nie zobaczyłam i nie usłyszałam piekielnego głosu pochodzącego z kruchej Holenderki. Ale teraz wiem, że mogą nas męczyć też duchy zagubione na tym świecie. Na tej stronie dowiedziałam się bardzo dużo nowego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
doucz sie dziecko to pogadamy. pierwsze slysze zeby jakis szmaan dokonal egzorcyzmu hehehhh a najczesciej po tych sznmanch to ksieza musza sprzatac. niestety znam osobiscie misjonarzy ktorzy z szamanami maja do czynienia i najczesciej to z nich trzeba wyganiac zle duch yhahahah bo dziwne rzeczy sie dzieje jesli sie tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk.
no to nie wiem czy bede miec na tyle siły żeby opóścic swoich bliskich! no to dajmy na to ze zostaje na ziemi i.. co?? muszę się jakos powstrzymywać od tego żeby nie opętać jakiegoś człowieka?? może głupio pytam , ale napisz proszę bo chce to wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szizi
o kur*** a zebys wiedział ze widział i nie tylko ja widziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur***
szizi chyba juz sobie pogadalismy,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
ja ci wierze szizi bo to normalne dla katolika jest calkiem . egzorcyzmy dokonywane byly w calej historii kociola a co do szamanow to jak napisalem na misjach oni wlasnie sa najczesciej opetana grupa ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szizi
nawet duchy bliskich próbują na opętac tylko to zalezy od tego czy jestesmy silni czy słabi psychicznie, one są jak wampiry energetyczne, wyssysają energie.. ale i tak najlepsze są duchy bliskich, wiedza ze po tamtej stronie nie jest tak źle i próbuja nas przeciągnąć bo nie chca byc tam sami, pozniej dochodzi do samobojstw, morderst itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOO**
O jakich szamanach mówisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssssss
z tego cow iem duzy atakuja nas wtedy kiedy coraz bardziej o nich myslimy,czytamy itd.to je przyciaga-wiec powodzenia ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
a o jakich moge mowic ??? czy sadzisz ze dzis wszyscy zyja w miastach i juz nie ma w wioskach szamanow prawdziwych ???? to sie ludzisz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
ja akurat mam na mysli afryke bo stamtad byli misjonarze ktorzy na codzien maja z tym do czynienia dzieki licznym kultom itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOO**
a słyszałas o Hunie? Tam też sa szamani i wcale nie trzeba z nich duchów wypedzac!!! Chesz powiedzieć, że tylko księża katoliccy maja taka moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzium nie wiem
Kilka razy bralam udzial w seansie spirytystycznym...kwestia tego, ze anoreksja jest wywolana opetaniem jest dyskusyjna... Ale co do reszty...mozecie wierzyc czy nie ale to wszystko prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szizi
tzn. " dochodzi " popychaja nas do nich.. kilka miesięcy temu zrzucił sie z dachu 4 pietrowego budynku mój znajomy, jego dziewczyna wykładalła psychologie , ale nie potrafiła mu pomóc! chłopak miał super prace, zarabiał jak na 26 lat bardzo dobrze! miał zone - byli miesiąc po slubie, mieli mieszkanie, mieli wszystko a jednak skoczył i umarł na miejscu, w tydzien wczesniej przed tą tragedią próbował sobie podciąć zyły. jego zona nie umiała mu pomoc bo nie wiedziała co sie z nim dzieje chociaz wykladała psychologie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
wedlug ciebie nie trzeba ale to tylko twoja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzium nie wiem
i nie zgadzam sie co do ksiezy katolickich- bo to nie ma zwiazku z katolicyzmem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szizi
o nie nie duchy nie przychodza do tych którzy się ich boją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOO**
A Twoja opina jaka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmz
to ma tylko taki zwiazek ze jesli przeprowadzane sa egzorcyzmy to DZIALAJA ONE. a ma to scisly zwiazek z kosciolem jesli ktos mowi ze nie to jest chyba z kosmosu hhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOO**
Są ludzie innych wyznań i tez wypędzaja złe duchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szizi
egzorcyzm nie ma związku z atolicyzmem własnie, a wiecie dlaczego? bo nie wierza egzorcysci w piekło, a kościoł tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×