Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do Panów ale nie tylko

Długie, czy krótkie włosy?????

Polecane posty

Gość do Panów ale nie tylko

no właśnie... mój Pan chce, żebym miała taaakie po pas, a moje włosy sa.. beznadziejne, wiecznie przetłuszczaja się, sa cienkie i jak siano... Brr..... nie moge miec długich, teraz mam takie do połowy karku, ale tez sa beznadziejne... Musze wstawć pół godz. wczesniej, zeby cos z nimi zrobić i najchetniej scięłabym je.. ale moje LOVE, kreci nochalem... Czy wszyscy Panowie, lubią, gdy kobieta ma długie włosy???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meesa21
zazwyczaj jest tak ,ze faceci wola dlugie wlosy... jednak czasem gdy dziewczyna obetnie ,zniszone, cienkie i sklejajace sie wloski na jakos kobieca krótsza fryzurke wyglada o niebo lepiej .U mnie jest podobna sytuacja moj facet chce abym miala do polowy plecow ale ja zle sie w tkaich czuje ...wiec idziemy na kompromis i nie mam krotkich ..ale takie półdługie do ramion ,wiec u was moze to tez rozwiazanie;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach****
Zastanówcie się!!! To za co kochaja Was Ci panowie??? Tzn. że jak ja lubię długowłosych facetów to bede zmuszać mojego partnera do zapuszczenia włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzent
do pasa to za długie.Niektóre spinają i wyglądają w tym dobrze.Pglnie lepiej by były dłuższe niż ma przeciętny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko krotkie
Dlugie wlosy sa b.nieporeczne przy calowaniu i seksie. Wlaza do buzi, laskocza nos i czlowiek albo sie dusi albo kicha zamiast sie seksic. Brrrr!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
oj... chyba zetnę!! a co mi tam!!!! glejt z urzędu mam ;) :) więc moze chlopisko mnie nie zostawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam długie do połowy pleców
i mój men nigdy nie pozwoliłby mi obciąc na krótko. Do tej pory nie przeszkadzało mi to, bo dobrze sie czuje w długich. Nie muszę ich godzinami układać, a z krótkimi, jak sie wstaje, to każdy jest w inną stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba wolą
moja kolezanka blondynka ma prawie 40 lat i tez ma takie cienkie gowniane wlosy do pasa bo jej maz lubi dlugie a ze wyglada w nich jak podstarzala rusałka to insza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miru
Ja osobiście uwielbiam długie włoski, ale po pierwsze do pasa to oczywiście za długie, faktycznie przeszkadzają przy seksiku. Jeśli włoski masz słabe to jednak niekorzystne rozwiązanie. Zrobisz jak chcesz, jak kocha to zrozumie. Zabierz go do fryzjera to mu wytłumaczą :) Krótkie też mogą być śliczne, nie każdemu jednak pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
dooookladnie!!! ja sie staram jak mogę, ale... co rano HORROR... ( stephen King , to domowe przedszkole.. ;)) poprostu ... no nie znam słów.... i myc trza codziennie, bo tłuste.... a te chopy taaakie upierdliwe... moi kolesie na studiach to samo: kobitka, to nie facet i ma miec długie włosy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
ale.... nie pogniewaliscie się o... "upierdliwe" ;) ;) ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzent
nie musi miećdługich /Ale do ramion powinny sięgać chyba ,ze ma spięte to wtedy też jest ok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miru
no... nie, ale oni tak mówią tylko, a jak zobaczą Cię w krótkich to zobaczą, że to jest korzystniejsze :) Ja bym pogadał z chłopakiem i ściął na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
to mój mąż :) :) pisałam wyzej, że mam glejt z urzędu, więc moze mnie nie zostawi ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm odwieczny problem;) przecież nie ważne jakie ma dziewczyna włosy a wazne jak w nich wygląda:) Pmiętam,że mojemu ówczesnemu chłopakowi b b podobały się moje włosy za łopatki, ale na złość ścięłam za ucho ;) i co? kochał dalej, to i ja ścinałam dalej w poszukiwaniu nowych wrażeń (gorzej dla niego ;) ) aż doszłam do 3cm na całej głowie, nie w grzywce hehe i co?było ok. A jakie miałam powodzenie, każdemu podobała sie moja fryzurka a la chłpoczyca , było mi w niej fajnie... A teraz? mam kręcone do ramion i mojemu kochanemu sie podoba, a przy nim miałam tez takie chłopczycowate , ale on nie narzeka, podobam się mu taka jaka jestem a nie co mam na głowie :) Bardziej grymasił jak za bardzo podcięłam grzywe bo lubi jak zachodzi mi na oczy czasem w pewnych sytuacjach :D Więc...don\'t worry o wasze amory do nożyczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie..
ja lubie kazde. a najlepiej mi sie podobalo kiedy moja byla zmieniala :) a u facetow jakie wolicie ? na pale lysa czy dluzsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
facet... tylko w krótkich!! O moj Boże!! gadam jak moja LOVE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli facet
ma noscic tak do 3 mm ? cos w stylu obecnej mody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
no nie, nie takie 3 mm, troszku dłuższe....ale tylko troszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
Spoko!! Służę miejscem :) :) :) Forma zapłaty: moze byc przelew :P :P :P Pozdrawaim!! i... napewno fajnie wygladasz w krótkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Panów ale nie tylko
Masz!! no jasne!! a tera spadam do łoza małżeńskiego, co by sie pogzić trochę z mężulkiem Dobranocka wszystkim!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka ego
ja jestem fryzjerką codziennie mam inne włoski:) i uwierzcie mi Panie że nieważne czy długie czy krótkie tylko jak się wygląda i czy fryzura pasuje do owalu twarzy a kolor do oprawy oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda2000
ja farbuje włosy bez chemikaliów za pomocą henny? polecam http://www.handsomemen.pl/Tag,Br%C4%85zowe%20w%C5%82osy.html poczytaj sobie ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredek
zależy od urody Paniusi :D :D :D ale bardziej sexownie wyglądacie w długich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też marudził... ale miałam tak zniszczone włosy po 2 latach prostowania, ciąży i karmieniu, że uznałam, że nie mam innego wyjścia, więc ścięłam na krótko, jak mnie zobaczył to był zachwycony i stwierdził, ze wyglądam nawet lepiej niż w długich... myślę, że to kwestia nie długości włosów, ale doboru odpowiedniej fryzury, moja mi po prostu pasowała i odpowiedniej pielęgnacji... teraz juz mi się krótkie włosy znudziły, więc zapuszczam, ale prostownicy mówię stanowcze NIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obcięłam włosy na krótko to też mój wybranek nie był zadowolony mimo,że mi się ta fryzurka podobała a włosy ścięłam bo mi wypadały garściami...Po takim drastycznym ścięciu włosów do łopatek zapuszczam na nowo...te są teraz dużo zdrowsze i bardziej gęste niż tamte przed obcięciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaksalewicz
Mój narzeczony tez dawniej namawiam mnie do tego, żebym miała długie włosy itp. ;) Nie posłuchałam, i cieszę się z tego.. :) Nie zważaj co mówią inni, po co Ci to? To Twoje włosy i Twój wygląda! http://www.handsomemen.pl/wlosy,wlosy,witaminy_dla_wlosow__woda_a_wzrost_wlosow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×