Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JUSTUS

KRAKOWIANIE-łączmy się

Polecane posty

czy poza mną jest tu ktoś z Krakowa? jeśli tak to wpisujcie się, a co, nie bądźmy aż tak anonimowi:) Ja Justuss-Krakowianka, 22lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majatox
ja jestem maja, mam 23 lata:) łączmy się ludziska a co? jak nas się troche zbierze pójdziemy na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzianna19
madzia,19:]na piwko z checia tylko niech nas sie uzbiera troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krako_wianek
hejka! nie wiem czy widzieliscie drodzy krakowianie mój topik w związku z tym zapytam tutaj skoro już skupiliście się w jednym miejscu (mam nadzieję, że założycielka nie ma mi tego za złe).... jadę na 2 tygodnie do kraka i potrzebuje kilku rad, informacji itp...chodzi o to gdzie w krakowie koniecznie trzeba pójśc i co zobaczyć, co omijać szerokim łukiem, gdzie sie nie pakować autem żeby nie stanąc w korku, ile kosztuje chleb, co mozna pozwiedzać w okolicy kraka??? pomożecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, zależy czego oczekujesz, czy przyjeżdzasz z nastawieniem na imprezy czy zwiedzanie. Niezależnie od celów napewno warto przespacerować się rynkiem-rnb, rap black music frantic druga sala- lewy clubing lewy clubing rowniez w cieniu/jana street \"na czasie\" czyli komercha, to czego sluchasz w radiu i w wiekszosci innych klubow czyli generalnie pop, rap, rnb -faust/sienna street, dziewiatka/szewska street, ck browar/podwale street, prozak/dominikanska street-na samym rogu z grodzka... to takie najbardziej znane i najchetniej odwiedzane do tego bardzo polecam i do zwiedzania i imprezowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj cos mi zjadlo:/ rynek-sukiennice i maricki czarna muzyka rap rnb fusion/florianska street i frantic/szewska street okolice krakowa-->obrzeza lasek wolski z zoo, okolice mogiolskiego ronda ogrod botaniczny znajdziesz tez aquapark na dobrego pasterza/red pradnik/ okolice lasku wolskiego jeszcze kopiec kosciuszki-spojrzysz na caly krakow niemalze z lotu ptyaka, tyak samo choragwica w wieliczce w wieliczce jeszcze kopalnia soli sorki, ze tak haotycznie ale siakos tak dzisiaj sie do kupy wyzbierac nie moge:/ W razie jakichkolwiek pytan wal smialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvetta.
ja też jestem z Krakowa i na piwko to się z chęcią przejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriammmmmm
Monika 28, kraków-śródmieście;) jak nas sie wiecej uzbiera chetnie pojde na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroofqa
Ola - 19 lat, Krakowianka od października :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej JUSTUS
to tak z życzliwości, nie złośliwie popracuj nad ortografią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj nie mam z nia problemow, ale coz, w ramach rozkojarzenia zdarzyc sie moze kazdemu. dzieki za reprymende, bede ostrozniejsza;) to co krakowianie?gdziez wy wszyscy jestescie. wroclawiakow mnostwo a u nas pustkami swieci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieeek
Oł jeeeee!!!! No to jestem!!! I nie zamieniłabym mojego Krakowa na ŻADNE inne miasto!!!!! :) Pozdrowieniafor ALL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu
i ja też jestem Krakowianką całym sercem. Zawsze gdy wracam z Warszawy (dużo tam jeżdzę służbowo) wysiadam z pociągu i robi mi się cieplutko na sercu. Pozdrawiam innych Krakusów ale Warszawiaczków też, zwłaszcza tych prawdziwych :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ....ja też Krakowianka od zawsze z urodzenia i z wyboru - nie wyobrażam sobie zamieszkiwania w innym miejscu... Pozdrawiam wszystkich...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle28
a ja tez krakuska pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka SŁODKA ja
ja co prawda ok 30 km od Krakowa,ale przecież to bliziutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie pracuje w justusie, ale Justynka mam na imie i tak mnie wszedzie wolaja:/w sumie juz ptrzywyklam;) to kiedy na to piwko??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak w październiku najwczeniej :) żebym już w Krakowie była na stałe :) To już od daaaawna mój drugi dom i spędzam tam dużo czasu :) kocham to miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison
no to ja tez ;) alison 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja jestem mieszkam na kolorowym, a przedtem na centrum a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja...
je niby nie z Krakowa ale z Malopolski a w Krakowie studiowalam i kocham to miasto wiec staram sie tam bywac jak najczesciej:) Magda-27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć krakowianie bardzo was proszę o pomoc :) muszę zrobić prezentację na wok (wiedzę o kulturze) o krakowiakach i nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat typowych potraw krakowskich oraz różnic językowych (wiem tylko, że wyjść na pole = wyjść na dwór)!! jeśli macie jakieś pomysły, proszę wspomóżcie biedną licealistkę :) dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakqusss
krawatka=krawat winkiel = róg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×