Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Ja kupiła Pałacowa jest b. dobra nie ma podróbek i ładnie wygląda prawdziwa wódka z ziemniaków. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Macro Pałacowa kosztuje 18 zł - naprawde warto , teraz jest promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my kupiliśmy Gorbatschowa,podobno jest dobra,czy ktoś miał kiedyś?normalnie w sklepie kosztuje 25-26zł,my kupiliśmy w Macro po 18zł,promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linetka
My kupiliśmy pół na pół Sobieskiego i Luksusową. Sobieskiego, bo wydawało się nam, ze to dobra marka, a Luksusową, bo trafiliśmy na świetną promocję (dodawane były soki Hortexu). Ku naszemu zdziwieniu goście chwalili gorszą naszym zdaniem wódkę, bo Luksusową. Pan Tadeusz dobrze się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od palacowe wodki
iga dzieki za wypowiedz:):) mam nadzieje,ze faktyczni ebedzie dobra:):) dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh
my na weselu będziemy mieć Sobieskiego. Na wielu juz imprezach i weselach pojawiałą sie na stołach i nikt nie narzekał. Nie robi takich olrzymich spustoszeń jak np Pan Tadeusz. ..choć to kwestia indywidualna uważam. Jedak Sobieski to chyba jedna z bardziej chodliwych weselnych wódek. NAm udało sie kupić w promocji w makro: 0,7 + sok fortuny za 24,00 i 0,5 + sok za 19,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1882
sobieski rzeczywiście jest najczęściej występującą wódką. ja osobiście patrzę na walory estetyczne bo smakoszem wodek nie jestem, ale oprócz sobieskiego dobre opinie zbiera też krakus i ta pałacowa. opłaca się kupować w macro i jakiś supermarketach tylko trzeba trafić na promocję. promocję są często przed świętami. jeśli bierzecie dużo butelek to najbardziej opłaca się hurtownia. w Krakowie np 0.5l Pałacowej macie za ok. 17.50. a Krakusa za 16.70. chyba że macie jakieś miejsca tańsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Ania Ania
my mamy maximusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
no maximusa widuje teraz na wszystkich weselach, dobra jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1982
a reakcje po maximusie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupujemy palacowa - ladnie wyglada i jest dobra ( o ile wodka wogole moze byc dobra )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
reakcje po maximusie? hehe, dobre, dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luksusowa to najgorsza wódka jaką piłam :( blleeee !!! Zawsze coś do niej dają, ja mam po niej kubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
We wrzesniu byłam na dwoch weselach, na obu był Sobieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuz po weselu
Zdecydowanie polecam Pana Tadeusza vudzia pycha wszyscy chwalą i każdy bił rekordy w czytaniu ksiąg... Buteleczka ładna towar wypas aż żal sie było rozstawać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automaniaczka24
Maximus? Uchowajcie mnie od tej wódki... Właśnie w piątek na imprezie ją piłam (oblewanie obrony) . Nie wypiłam za dużo a brzuch i tak bolał już nie mówiąc, że nie mogłam wytrzeźwieć aż do soboty wieczorem..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGHowiec
Polecam Wyborową. Zdecydowanie bardziej smakuje mi niż Bols, który jest przereklamowany. Smirnoff zbyt drogi w porównaniu z Wyborową. Poza tym Wyborową można pić i pić. Na wiosnę piliśmy ją przez 3 dni i wróciliśmy do domów w świetnym stanie zdrowotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
wszystko zalezy od tego z jakiego polmosu jest wódeczka Tadek, to zielona góra-ten polmos jest ok Sobieski z tego co pamietam lany był w zalezności od pojemności w kilku polmosach-0,7 lana w Kołaczkowie była zdecydowanie lepsza niż 0,5, która lana była gdzie indziej. nie wiem jak jest teraz, bo od jakiegoś czasu juz nie pracuje w tej branży, ale łatwo to sprawdzić w sklepie na półce czytająć etykietę. wódka "Polska" też jest bardzo dobra -polmos zielona góra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bedzie pewnie pan tadeusz:) bo mój tata i mój teści-obaj pany tadeusze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloss77
Trochę się uśmiałem czytając te wszystkie "opinie".. No bo jak się nie śmiać czytając wypowiedź "eksperta", że ".. Finlandia się ostatnio popsuła..". Ludzie, czy Wy wiecie jak i dlaczego raz ta sama wódka smakuje, a drugi raz już nie?? Otóż prawda jest prosta i okrutna.. W zależności jakie mamy resztki pokarmów/smaków w naszych kubeczkach smakowych tak czujemy tą wódkę, której alkohol właśnie wchodzi w reakcję z resztką pożywienia i powoduje zamknięcie naszych kubków. Prawdziwy smak wódki poznaje się rozrabiając ją do ok 20% wodą np destylowaną, a wtedy naprawdę widać różnice w smaku. Aby wybrać dobrą wódką, należy się kierować tym z jakiego jest wykonana spirytusu np. Luksusowego, neutralnego.. itp. Najlepszy jest ten ostatni, bo praktycznie to jeszcze raz przefiltrowany luksusowy. A co za tym idzie, po takim główka mniej boli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lars25
A ja zamówiłem "wódkę weselną" !!! byłem na tergach ślubnych i tam znależliśmy stoisko. zamówiliśmy jedną flaszeczke do domu, kurier przywiózł, wypróbowaliśmy i zamówiliśmy 150 butelek... polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usako
Wódka, ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasterEKo
Sobieski jest niezbyt dobry ,wrecz niedobry a Pan Tadeo to juz jest cos.Zdecydowanie PAN TADEUSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYBOROWA - fajna wódeczka na wesele :):):) my będziemy mieć wlaśnie taką ... CAłUSKI DLA MOJEGO MISIA (rogala) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
a za mawialiscie wino?? moze cos powiedziec na ten temat ile i jakie( polslodkie polwytrawne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na weselu w białostockim. Najbardziej zachwalanym napojem przez tubylców była krzakówka - znaczy się bimber. Dla gości \" z reszty kraju\" była Wyborowa ze srebrną etykietą. Krzakówki zabrakło, Wyborowej zostały 2 pojemniki. No cóż, każdy pije co lubi a licytowanie się Pan Tadeusz czy Sobieski jest bez sensu, bo i tak was zaproszeni goście obgadają. Będzie bogato - obgadają, że było bogato: patrzcie - postawili się. Będzie skromnie - obgadają: - patrzcie - nie było ich stać. Pan Tadeusz czy Sobieski nie ma znaczenia. Ochlej wyżłopie każdy alkohol, abstynet nie ruszy żadnego, a niezaprawionemu w bojach z butelką wystarczy kilka kieliszków obojętne jakiej gorzałki, żeby spadł pod stół. A więc moim zdaniem nie ma co sobie psuć humory przed weselem tak drobną sprawą, która nie powinna być problemem. Szkoda czasu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×