Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

w feworze zalet i samych super zalet rybek zadam jedno pytanko.jak sie w tym morzu super zalet znalazlam sieJA? JESTEM rybka w calym tym slowa znaczeniu 10 marzec. rybka romantyczna, uduchowiona, pelna wznioslych idealow, A zrobilam cos co niby jest wbrew mojej naturze. nie bede owijac, budowac wokol siebie aury tajemniczosci. powiem jak prozaiczny baran, czy skorpion- mam meza i kochanka. zle mi z tym, ale nie potrafie przerwac. burze wasz wizerunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorias
25.02 Wcale mnie to nie zdziwilo....Jako ryba mocno kocham i oczekuje tego samego, ale kiedy czuje ze moj mezczyzna sie odemnie oddala, to nie mam skrupolow.Oczywiscie nie zdradzalam nigdy notorycznie, ale raz czy dwa mi sie zdarzylo i przyznalam sie glupiutko i moje zwiazki upadly, ale swoje zdrady mialam zawsze wytlumaczone....Bo nie czulam juz wiezi emocjonalnej, ciepla partnera...a to przeciez dla nas najwazniejsze.Nie zdradzilam dla sportu-zdradzilam z braku ciepla...a rybki jednak sa wierne, gdy czuja ze sa kochane i doceniane. A co do altruizmu, ktory caly czas gdzies sie tu przwija, to u mnie to chyba nie jest tak.Przez ludzi postrzegana jako ciepla, przyjacielska, pomocna osoba, ale w tym tez jest ten haczyk.Kiedy ktos potrzebuje pomocy, a mi to krzyzuje plany, to wtedy bardzo czesto sie irytuje, czy zloszcze.Jak bylam mlodsza, to sama siebie nie rozumialam, ale teraz zaczynam ;) Poza tym----wielka ambicja, marzycielskosc(duuuzo wieksza w mlodszym wieku) na przemian z ogromnym realizmem.Jestem towarzyska osoba, a jednoczesnie zamknieta w sobie.Potrafie byc niezwykle zorganizowana, by nastepnie wszystkich zaskoczyc ze nie wiem co i jak zrobic.Mimo tej rozmarzonej natury-ryby sprawiajace wrazenie "w oblokach" radza sobie dobrze w zyciu-czy to dzieki swojej pracy, czy dzieki dobrze ulokowanemu uczuciu, gdy partner mysli za nas.....POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba też znad Odry
ZŁOTA RYBKA36 Napisałaś, że jesteś romantyczna, uduchowiona i pełna wzniosłych ideałów, ale zrobiłaś co jest wbrew twojej naturze - zdradzasz męża. Nie bardzo rozumiem, dlaczego zdradzanie męża jest wbrew Twojej naturze? a kto powiedział, że ludzie spod znaku RYBY zdradzając, działaja wbrew swojej naturze? wygląda to w ten sposób, jakbys na rzekór samej sobie zdradzała męża, po to aby zdradzać. Nie, nie Złota Rybko. To nie tak. Nikt nie powiedział, że RYBY mają w genach zakodowane, iż zdrada ich nie dotyczy. RYBY są namiętne i kochliwe, jak cholera i stąd jeden krok do zdrady, zwłaszcza wtedy, gdy w grę wchodzi uczucie, bo żadna Ryba nie zdradzi, aby zdradzić, tylko musi być bardzo zaangażowana uczuciowo, a do tego musi raczej mieć powód do zdrady. Zdrada emocjonalna, pod wpływem zaangażowania uczuciowego, niestety Rybom też sie zdarza. Mniej się zdarza RYBOM zdrada przyjaciela lub przyjaciółki bo tu w grę wchodzi lojalność. Ryby nie lubią takich zdrad, brzydzą się nimi. Ale i to sie może zdarzyć, wszak RYBY - to nie ryby, tylko ludzie, a błądzenie jest rzeczą ludzką :D WIKTORIAS! Ładnie siebie rozgrzeszasz z tymi zdradami. Tylko co to za zdrada, jeśli Twoje związki rozpadały się. Sama piszesz, że nie zrobiłaś tego dla sportu, tylko z braku uczucia ze strony Twojego stałego partnera. To fakt, że RYBY potrafią być wierne, kiedy kochają i wiedzą, że są kochane. Altruizm Ryby mają w sobie, czy tego chcą, czy nie i to jest ich naczelna cecha charakteru. Wiele spraw zrozumiesz kiedy zdobędziesz większe doświadczenie życiowe a to niestety często zaczyna być udziałem w wieku bardzo dojrzałym Tylko dlaczego, nawety w wieku bardzo dojrzałym, człowiek zadaje sobie pytanie: "Wiem, że nic nie wiem ?" Pozdrawiam Ciebie i Złotą Rybkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdradliwa Ryba
Jestem panem ryba, jestem strasznie kochliwy i romantyczny i chociaż kocham żonę, to jednak zdradziłem ja kilka raz bo co mam robic, jak mi sie podobają inne kobiety a zresztą to one same mnie prowokuja gdyz jestem przystojnym męzczyzną no to korzystam z okazji. A żony nigdy nie zosdtawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Ryba
Ja tez jestem zdradliwa Ryba. Kocham mojego męża ale niestety dwa razy go zdradziłam ale to było przypadkowe pod wpływem chwili a może i alkoholu, ot taka sobie przygoda erotyczna, której nie uważam za zdradę . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryby dziwkarze tsak jak
blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cóż, ja też się dołączę. Rybka jestem... z 03.03 i pozdrawiam wszystkie Rybki i Rybków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie prawda....
że Ryby to dziwkarze. dlaczego zaraz dziwkarze??? Ja Ryba jestem romantyczny i dlatego zakochuje się często i mam miłe wspomnienia.... Jako Ryba-men podobaja mi sie Rybki, bo sa ładne i też romantyczne :) Umiemy sie dogadać, umiemy się kochać....:) Pozdrawiam wszystkie sliczne Rybki i dla Was 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek-Skorpion
Mówi się, ze ryby sa zimne. ale tylko ryby bo Ryby zodiakalne takie nie są. Kobiety-Ryby sa gorące, namiętne i maja duży temperament. Kochać sie z Rybami to ogromna przyjemnośc a więc dla wszystkich pań-rybek duże 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_gosia27 luty
Witam.Jestem Rybką z 27 lutego 1989 czyli mam 18 lat. zgadzam się z opisem tego znaku , bo jestem typową Rybą z horoskopów. Poza tym chcę powiedzieć,że najlepiej Ryby dogadają się z Raczkami , ale w konfiguracji: ona Ryby a on Rak. Bo Rybą ktoś musi kierować.Najgorsze doświadczenia miałam niestety z Koziorożcami- są zimne , nieustępliwe a znam nawet taką kozicę w moim wieku , która jest arogancka i wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_gosia27 luty
a ja powiem tak: znaki zodiaku mają bardzo duże znaczenie.czemu? bo czytając Wasze wypowiedzi zauważyłam ,że b.często powtarzają się te same cechy ,a więc cos w tym jest. BARDZO MI SIĘ PODOBA TA STRONA I BĘDĘ TU ZAGLĄDAĆ. niestety Ryby dają się wykorzystywać. Ja zawsze pytam nowe osoby o ich znak , bo to ważne :-) UWAŻAM ŻE ZODIAKALNE KOZIOROŻCE NIE TEAKTUJĄ RYB POWAŻNIE . PODOBNIE JAK JAKŚ WCZESNIEJSZA RYBKA , KTÓRRA TU PISAŁMA POWIEM ,M ŻE RYBY MOŻNA URAZIĆ NAWET JAK SIĘ SPOJRZY Z OBOJĘTNOŚCIĄ NP.GDY SIĘ WYPOWIADAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_gosia27 luty
już od trzech lat zajmuję się znakiami zodiku i nieskromnie powiem ,że wiem sporo na ten temat. jako ciekawostkę powiem,że ludzie z tak zwanych "przełomów" czli urodzeni na granicy dwóch znaków nie mają lekko. Cieszę się ze urodziłam się 27 lutego , bo miałam się urodzić 20. A Wodnikiem nie chciałabym być , bo Ryby mają w sobie to "coś" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_gosia27 luty
Zauważyliście ,że jakoś często partnerz się przyciągają a potem się okazuje ,że ich znaki pasują do siebie? Np. Byki są bardzo powierzchowne i ludzi oceniaja tylko po wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_gosia27 luty
Zauważyliście ,że jakoś często partnerz się przyciągają a potem się okazuje ,że ich znaki pasują do siebie? Np. Byki są bardzo powierzchowne i ludzi oceniaja tylko po wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka_gosia27 luty
Słynne Ryby: 1 Edyta Herbuś 2 Agnieszka Popielewicz(związana z Rakiem Mroczkiem) 3 Dorota Wellman 4 Cindy Crawford 5 Ewa Longoria 6 Kinga Rusin... itp z mężczyzn: 1 Roman Giertch 2 Daniel i Rafał Olbrychscy 3 Krzysztof Ibisz , Andrzej Grabowski 4 kopernik 5 chopin 6 Einstein słowem: fajni ludzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatwowierna Ryba
Ja też tak uważam, że ma znaczenie tzw. dobranie się znaków i chyba trzeba to brac pod uwagę :) Są znaki które nie toleruja siebie absolutnie :) Ryby sa wykorzystywane i to jest prawda :) A to dlatego, że są altruistyczne i łatwowierne :) To nie jest łatwy znak. Ryby często źle sa odczytywane przez innych i często nie rozumieją siebie :) To skomplikowany nieco znak zodiaku :) dlatego szczególnie Ryby powinny uważać aby dobrać się zodiakalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka bez ości-
Witajcie wszystkie Rybki ! Jestem rybką z 27 lutego,mimo iż niekiedy mam dość swojej wrażliwości, empatii, marzycielstwa itp. dzięki ,,rybiej naturze'' widzę błękit nieba, potrafię zachwycić się światłem w kropli wody mimo przeciwności losu wciąż wypływam na powierzchnię...A co myślicie o naszych ciągotach do uzależnień - rybka lubi pływać ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona rybka
Mam nadzieje,że można jeszcze wstapic do klubu rybek. Jestem z 6 marca. Zgadzam sie ,że ten znak nie jest łatwy dla partnerów. A co do pociągu do używek różnych to chyba mamy pewne słonności. Może wynika to z naszej trochę romantycznej i artystycznej duszy a może z tego, że świat nie zawsze nas rozumie. Czasami nie potrafimy zrezygnować z z miłości, nawet tej kolejnej równoległej. Ale co tam. Rybki górą a bez nas świat byłby zdecydowanie smutniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba też znad Odry
Witam Rybki, te skłonne do różnych używek. Niestety, to prawda, Ryby mają takie skłonności. Powiedziałabym, że mają takie predyspozycje. z różnych powodów. "Rybi" charakter jest zmienny, jesteśmy bardzo wrażliwi i ci słabsi charakterem, nie radzą sobie z problemami i poprzez "używki" w postaci alkoholu, starają się zapomnieć o tym co ich boli. Oczywiście nie wszystkie Ryby maja takie skłonnośći. Sa takie Ryby, które potrafią i bez używek rozwiązywać swoje problemy. Charaktery i osobowości są różne. Mimo wszystko, RYBY są pogodne, optymistyczne no i romantyczne. I chyba dobrze nam z tym? :D Doświadczona Rybka - oczywiście, witamy w Naszym Klubie. A Ty jaka jesteś Rybka? "Używkowa", czy nie? Na pewno jednak romantyczna z artystyczna duszą. Pozdrawiam - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona rybka
Milo być w takim doborowym gronie. No po prostu ławica Rybek. A może ktoś też urodził sie 6 marca. Ciekawa jestem czy byłby do mnie podobny? Co do używek to jakis czas temu /ponad 3 lata/ rzuciłam palenie ale znowu zaczełam podpalać, a to też wynik stresów. Co do innych nałogów to nie posiadam. Bardzo lubie dużą dozę romantyzmu ale cielesną miłoscią nie gardzę. Czasem tylko bardzo mi smutno bo jestem zwierze stadne i lubie ludzi a jestem odbierana jako osoba trochę zamknięta w sobie i z dystansem. Może spowodowane jest to obawą odrzucenia lub niezrozumienia. Rybki łatwo zranić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona rybka
A tak z ciekawości to jakie znaki zodiaku pasują do Rybek? Może macie jakieś doświadczenia. Koziorożce rzeczywiście są niekompatybilne z Rybami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka bez ości
Witajcie ponownie :-) Hm, jakie znaki pasują ? Na pewno nie te twardo stąpające po ziemi i pedantyczne ( chyba by za nami nie nadążyły ) - odpada koziorożec i panna. Niby pasujemy do raków, pewnie to prawda, ale ja zraziłam się do tego znaku - męża miałam raka, zdradzał mnie ( może to była kwestia genów? ), więc za raki raczej dziękuję, no i w łóżku było raczej na nie... dobrze dogaduję się z lwami - są inteligentne, mają poczucie humoru i nie są drobiazgowe ( przynajmniej takie tylko znam ) wodniki - dziwaki , to akurat mi nie przeszkadza, ale często fanatycznie bronią jednej idei i mają upodobanie do ciągłych porządków, co mnie osobiście działa na nerwy... barany - hm, są zbyt nastawione na opinie innych ludzi, zbyt konsumpcyjne, nie polecisz z nimi do Nieba ( raczej... strzelce- wesołe, pełne energii, szybko nawiążą z każdym kontakt, ale jak rybka wpada w swoje klimaty, nachodzi ją melancholia...patrzą i nie rozumieją... skorpiony - dla mnie zbyt chłodne i mściwe, chociaż starają się każdego ocenić sprawiedliwie - widzieć i dobrą i złą stronę... no i rybki - tu jest porozumienie dusz, często wspólne zainteresowania, seks - magicznie, romantycznie, zmysłowo..eh.. chyba tylko zbyt szybko tracą zainteresowanie, ciągle płyną szukając nowych doznań i niestety często w przeciwnym kierunku... To moje doświadczenia z innymi znakami, nie wszystkie opisałam, bo zabrakło doświadczeń :-) Jeśli kogoś uraziłam - przepraszam ;-) Ciekawe jak inne rybki czują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadna domatorka
bardzo fajne podsumowanie choć ja się nie zgadzam co do Lwa , jako Rybka nie lubie ich bo te, które znam są zbyt dumne. Uwielbiam Rybki :-) faceci Ryb wygladają tak słodko...i niewinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka bez ości
do przesadna domatorka lwem jest mój brat - może dlatego postrzegam go wyjątkowo... chociaż rozmawiałam z kilkoma lwami i były raczej otwarte... męskie rybki są cudne, mam nadzieję, że Mój wybranek na resztę życia będzie właśnie rybką, nawet jeśli czasem miałby płynąć w innym kierunku ;-) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadna domatorka
ja też Ciebie pozdrawiam,i też marzę o facecie spod Ryb lub Raka. skorpionów się boję bo podobno maja ciągle apetyt na seks a ja nie mam duzego temperamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona rybka
Witam, Z moich doświadczeń wynika, że Barany są zbyt przyziemne i nieodpowiedzialne. Moim zdaniem Rybkom przedałby sie ktoś kto się czasami za nie poboksuje ze światem ale nie może to być lekkoduch i do tego nieromantyczny! A nie ma wśrod nas jakiejś męskiej Rybki? Niech sie ujawni, chetnie poznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba Mikołaj
Wezwano mnie tutaj, no to jestem. Hm, mogę powiedzieć, że mam sporo dfoświadczeń z paniami z różnych znaków 🌼 Zaczyna się od tego, że ja wogóle lubię kobiety i one mnie też i prawie z każda umiałem się dogadać 🌼 Jako pan Ryba najlepiej dogaduję się właśnie z Rybami ponieważ w nich zawsze znajdę pokrewną duszę 🌼 Panie Ryby są fantastyczne bo nie tylko, że sa ładne i romantyczne, mają duży temperament a przede wszystkim mają dużo wdzięku i osobistego uroku 🌼 W miłości są bardzo czułe a kiedy kochają to na całego 🌼 Lwice sa bardzo zaborcze i zazdrosne a i temperamencik mają niezły. Ale wytrzymać z nimi jest trudno bo chcą dominować a to doprowadza do nieporozumień[ kwiatek] Koziorożce potrafią być uległe ale tylko gdy kochają bo rzeczywiście trudno z nimi wytrzymać na dłużej, sa okropnie uparte i źłoźliwe 🌼 Barany są despotyczne ale maja niezły temperamencik, sa bardzo żywiołowe, wesołe, energiczne i też lubia przewodzić w sumie idzie z nimi wytrzymać 🌼 Panny - odpadają. Wagi, sa rozważne, trochę chłodne i wyrachowane, daja sie lubić ale meskiej Rybie jest trudno się zakochac w Wadze 🌼 Bliźnięta , tez nie są dla Ryb bo są za bardzo jednostajne 🌼Raki - panie spod tego znaku dla Ryb są prawie idealne, bo podobno ten znak jest dla Ryby przypisany. Sa łagodne, miłe i spolegliwe a przez to zgodne 🌼 Całego znaku Zodiaku nie będe wymieniać bo opisałem tylko takie z którymi miałem do czynienia, niektóre znaki powtarzały się 🌼 Mam swój ideał kobiety i pewnie zdecyduję się w końcu na usidlenie ale czy to wiadomo spod którego spadnie na mnie ta kobieta z którą będe chciał iść przez życie ? 🌼 Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny, kobiety bo bez Was co byłby wart ten świat ? 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka bez ości-
do Ryby Mikołaj 🌻 Trochę poznałeś tych znaków;-) Dobrze, że objawiłeś się męska Rybko i uchyliłeś nam rąbka tajemnicy... Myślę, że większośc rybek ma spory temperament...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBA X
Rybki , wpisujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna Rybka
14.03.62 Czy są tu ludzie urodzeni w tym dniu i w tym roku? Ryby jak kochają, to całym sercem, są czułe, opiekuńcze. Druga strona to cynicznie wykożystuje. Dlatego związki są nietrwałe, bo jak ryba zorjętuje się, że daje z siebie wszystko a z drugiej strony nie otrzymuje nic, albo nie wiele, zaczyna się buntować. Potrafi tak samo szybko się zakochać jak i się odkochać. Dla ryby dom to azyl, ale otwarty dla przyjaciół. Nie trawią samotności, zawsze potrzebują mieć koło siebie bliską osobę, którą mogłaby rozpieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×