Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zedd

wkurza mnie że dziewczyny lecą na wysokich

Polecane posty

Gość Jibrill
Racja , szczerze to mnie nie odpowiadają Ci faceci, co lubią małe... Ale wiesz miło jest jak ma się powodzenie...A ja zawsze trafiam na młodszych :(...ale za to bardzo wysokich 187 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka wesolutkaa
ja jestem niska i moj męzczyzna jak na faceta tez nie jest wysoki i kochamy sie bardzo, nigdy nie oceniam ludzi po wzroscie kolorze skory oczu czy takich tam bzdetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiuniaa
jESTES OBRZYDLIWY ,GŁUPI I NISKI I DLATEGO cIE NIE CHCA FUJ 'I MASZ W CHUJ KOMPLEKSÓW NIE ZNOSZE NISKICH FACETÓW SA OLESNI Z WYGLADU I CHARAKTERU.I TO SIE SPRAWDZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uwazam
ja ma 160 i moj chlopak 187!!!! czuje sie przy nim bezpiecznie i wole wyzszych!!! ale to nie znaczy ze ci co maja 170 odpadaja....najpierw liczy sie twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrakar
Ja mam gdzies 178 cm, moja dziewczyna ma 165 i to sa chyba dobre proporcje miedzy nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
moj poprzedni facet mial 194 cm a obecny 2 metry ja ma 170;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
Nie wkurzaj sie tak. To tak jakbym ja wysoka miała być zazdrosna o wszystkie drobniutkie malutkie dziewczyny, które też są niby bardziej "rozchwytywane". I tak każdy trafi na swojego niespodziewanie. Jakoś większość ludzi kogoś ma bez względu na wzrost wage, kolor włosów, skóry, oczy...itp. Ludzie wyluzujcie. Ludzie na kafeterii nie są wyrocznią, kto jest atrakcyjniejszy, a kto nie. Nie stresujcie sie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje kochanie jest mojego wzrostu, małe 164 cm i w niczym mi to nie przeszkadza :) Długością pisiorka też nie grzeszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem w ogole Twojego tematu.. Nie wyobrazam sobie byc z facetem ode mnie nizszym. Mam 175 cm i nigdy nie mialam nizszego faceta. Zle bym sie z takim czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2140541112
mój ma ok. 190 ja ok. 160, tak więc nie powinnam wybrzydzac nawet jesli facet miałby te 165, ale nigdy bym takiego nie chciała. nie wiem czemu. lubie wysokich mężczyzn przy których czuje sie bezpieczna, wyglądają bardziej męsko itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 170 a mój
facet 185 ale nie interesuje mnie wzrost zauważyłam natomiast ze faceci wola nieskie i drobne kobietki, i co??? tez sie zaraz zaczne wkurzac ze to niesprawiedliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nap...
...ier...dalasz jakimiś stereotypami 1)może jesteś niski...ale potem piszesz że nie masz problemów z kobietami 2)niskie kobiety nazywasz karlicami 3)podobno znasz niskich facetów z ekstra wysokimi laskami więc o co ci...chodzi ty masz powodzenie inni niscy mają powodzenie wysocy mają powodzenie świat jest piękny to oczywiście do autora topiku lecz się palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś nielogiczny. najpierw udowadniasz, ze dziewczyny leca na wysokich, a potem na końcu, piszesz ze znasz wiele przypadków ze dziewczyny chodza z niższymi, czyli tak jakby wzrost nie był dla nich ważny:o zdecyduj sie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilak
ja mam 172 a moj 179, wedlug tych waszych kryteriow jest dla mnie za malutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja ho ho
jakis zakompleksiony liliput sądzący że ma rwanie użala sie nad wzrostem. jak masz 165 to se znajdz laske 150-bedziesz dla niej wysoki!!! ja mam 165 a moj facet 193. nie chodze z nim zeby mnie nianczył,żeby robił za tatusia itp. tylko dlatego że jest zajefajnym, extra i w ogóle super mężczyzną bez kompleksu wzrostu który nie pozwala mu spac w nocy !!!! w przeciwienstwie do ciebie!! lecz sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja ho ho
i jeszcze jedno. wiadomo że gdyby stało 2 facetów identycznych po kazdym wzgledem,z tym ze jeden niski drugi wysoki-kazda by wybrała wysokiego.tak samo jakby stały 2 laski o identycznych charakterach i buzkach tylko jedna z krzywymi nogami a druga z prostymi to byscie wybrali tą z prostymi.nie ma o czy dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama mam 180 cm wzrostu wiec chyba nikogo nie powinno dziwic ze lubie baaardzo wysokich facetow ;) z kolei zauwazylam ze faceci wola drobne, filigranowe kobietki...ostatnio mam nawet kompleks z powodu swoich gabarytow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak juz chyba jest, ze wiekszosc kobiet woli wyższych facetow. Ale nie z tego powodu, ze od razu genitalia sa wieksze !! Co to za haslo w ogole :| Po prostu szukam wiekszego faceta niezbyt szczuplego bo chce sie po prostu moc do kogos przytulic- do kogos kto posiada \"prawdziwe ciało\". Ciezko przyznac ale wspolczuje niskim facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwosia - \"BTW - mój facet gdy zaczelam z nim chodzic - byl niższy ode mnie o pół glowy. Teraz jest takiego wzrostu jak ja \" rety, czy iwosia poderwala go w wieku dzieciecym, ze on jeszcze rosl???? czy sie sama skurczyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniiiiia
jasne że lubię wysokich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co mi konus :O Dla mnie nawet 175 cm u faceta to mało, taki niziołek, skaczący, z krótkimi nóżkami i rączkami 165 cm - nie wyobrazam sobie bym miałą być z kimś takim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpośrednia odpowiedź
na temat. Nie obchodzi mnie Twoje wkurzanie. Lubię wysokich, z tatusiem nie ma to nic wspólnego. Masz kompleksy, ale zakładając topik tego nie zmienisz, może praca nad swoim charakterem ? może pieniądze ? A może urok osobisty ? Ale tego się nie kupi za żadne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptyysia
mały miałby ewentualnie szanse gdyby miał dużo kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 176cm
i mam nizszego faceta i przez mysl mi nie przeszlo zeby z nim nie byc "bo jak to bedzie wygladac", ale rozumiem, ze inni moga miec inne odczucia i wzrost jest waznym dla nich kryterium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpośrednia odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpośrednia odpowiedź
ale nie martw się, wraz z wiekiem twoje szanse rosną/ Po 30 - ce coraz więcej tych dziewczyn, wymagających, pewnych siebie, którym nie udało się życie. Wtedy wzrost przestaje byc, ważny, liczy się takzwana męskość, z którą wzrost ma niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KMD
hmm... Ty znowu swoje ... przestań ... wrrrrrrrr....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×