Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zedd

wkurza mnie że dziewczyny lecą na wysokich

Polecane posty

Gość Trafioko
mnie raz zostawił podle niższy ode mnie. teraz jestem z wyższym i jest ok. i co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 177
Uważacie, że 177 to jak na kolesia mało czy może być?? Acha i jakiego wzrostu partnerka byłaby w sam raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vijet
Wstrząsnęła mną pustka , jaką reprezentuje spora część forumowiczek. Przyznaję się , jestem niski (170cm) , ale nigdy nie miałem z tego powodu żadnych kompleksów , a dziewczyny , które obdarowywały mnie największym uczuciem były podobnego wzrostu co ja. W pełni rozumiem kobietę , że nie chce mieć niższego faceta - ale obrażanie ich , traktowanie z góry tylko ze względu na wzrost jest bardzo prymitywnym zachowaniem. Według niektórych , osobom tym należy współczuć - jeśli mam być szczery , to nie ma czego , ja jestem zadowolony z życia :) I gdybym miał do wyboru - 10 cm wzrostu więcej za 10 punktów IQ mniej , to nigdy bym się na to nie zdecydował - podobnie jak wyższy wzrost za brzydszą twarz. Całe szczęście , że moje znajome reprezentują odpowiedni poziom i nigdy z ich strony nie spotkało mnie nic przykrego dotyczącego mojego wyglądu. Panowie - głowa do góry - można spokojnie mieć dziewczynę podobnego wzrostu do siebie (nawet wyższą o 2-3 cm), czego najlepszym przykładem jestem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie że faceci lecą
na wysokie i szczupłe! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze dopoki sie nie zakochamy to w zalozeniach nasz ideal jest wysoki, przystojny, dobrze zbudowany, inteligentny, szarmancki, towarzyski, z poczuciem humoru itd itp... Ale potem okazuje sie, ze jestesmy z niskimi, przygrubawymi lub chudzielcami, milczkami i w ogole jakimis takimi niepozornymi na pierwszy rzut oka :P Bo okazuje sie, ze lepszy nasz czuly i wesoly niski niz wysoki cham (do slabo czytajacych ze zrozumieniem - nie pisze, ze wysoki=cham, tylko ze w praktyce rzadko zakochujemy sie w naszych wymarzonych idealach). Bo jednak w zyciu wazne sa inne cechy niz wzrost: wiernosc, czulosc, dobroc, lojalnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna oliwka
topik tak potrzebny jak bol zeba. autor ma problem z wysokimi facetami i kobietami ktore na wysokich leca a nie na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppone
Hehe dziewczyny uśmiałem się jak to przeczytałem, bo przecież 90% z Was ceni u facetów "poczucie humoru, inteligencję czułość, a przede wszystkim >>to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peppone
No w morde zmasakrowali mi posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Historyjka
ja tez lubie wysokich i nie dlatego ze mam ze soba problem i zyje w epoce kamienia lupanego, tylko dlatego ze uwazam wysokich facetow za bardziej meskich, sexi :) niski facet zazwyczaj ma male rece ... a ja lubie sie czuc jak kobieta jak moj facet trzyma moja reke w swojej duzej meskiej dloni, che my mogl mnie podrzucic w gore jak bedziemy zartowac i sie bawic... A facet podobny wzrostem do mnie taki ok 166-168.... to moglabym rownie dobrze poszukac drugiej dziewczyny ... bo co interesujacego w kims zupelnie podobnym do mnie tylko innej plci :) a poza tym faceci lubia szczuple :0 i co wszystkie kobiety maja sie wkurzac bo faceci lubia szczuple ziewczyny i to jest nie fair.. :) a poza tym lubia cycate :) eh zalosny jestes koles , kazdy ma swoj gust i szuka idealu dobrze wygladajacego a w dzisiejszych czasach ideal jest wysoki, szczyply, wysportowany, inteligentny itp.... i co z tego? a czasach barokowych byla moda na grubasow i pewnie wtedy szczupli narzekali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
Historyjka. Niscy faceci są do dupy. Po co to sie kurwa rodzi, takie niskie? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie, ze faceci wolą kobiety z długimi włosami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
wysoki czy niski wszystko jedno byleby nie cham zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski facet i
niska kobieta stworza KARŁY a to nie jest estetyczne . Kobieta 160 i mezczyzna 165 ile wzrostu beda miec ich dzieci?? fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochyda fujjj
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Kobieta 162 i facet 184 to jest swietny uklad i najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwejt
ja mam 191, a moja pani 170 i czujemy sie dobrze :D w lozku i tak wszystko sie wyrownuje wiec nia ma co panikowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRUCZEK_21
Mnie tez to wkurza ale co zrobić. Trzeba pogodzić sie z tym że jest się gorszym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga18
Mam 168cm wzrostu(jestem szczupla) i uwazam ze jestem za wysoka.Napiszcie czy wedlug was wzrost 168cm u dziewczyny to duzo? Wiem ze jak sie jest grubszym to tego ze sie jest wysokim az tak nie widac, ale ja dziekuje bardzo bycie gruba.Wole juz byc wysoka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga18
Kuwejt czy dla ciebie twoja kobieta jest wysoka czy raczej niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 161cm i lubię wysokich. aktualnie podoba mi się chłopak który ma około 190cm. wcale mi się jakis wielki nie wydaje. może dlatego że jest dość szczuply, ale nie jest też chudzielcem. jemu też chyba nie przeszkadza moja drobna postura. bardziej nie dogadujemy się na tle mentalnym, ale to nie ma nic wspólnego z wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem niska
i lubię niskich. Bo jak ide z wysokim, to mi dziwnie i kurde niewygodnie jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samse
"a najśmieszniejsze jest to że znam wielu niskich facetów, którzy chodzą z naprawdę pięknymi, wyższymi od nich dziewczynami." weź trzymaj się jakiejś konwencji bo ostatnie zdanie niweluje cała listę powyższych zarzutów czyli dalsze dyskusje są bez sensu bo sam sobie odpowiedziałeś więc albo narzekasz i uważasz że masz rację albo z góry zakładzasz że się mylisz zdecyduj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwejt
raczej niska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkaaaaaaaaaaaaa
ja nie wiem co wy macie do blondynek,az ta wam szkoda,ze sie podbamy,ja mam niskiego faceta ma nie wiel ponad170 i coz kocham go i nie ma dla mnei znaczenia, a co do niego to jest to wartosciowy czlowiek studiuje ma szerokie zaintersowania,kazdy porozmowie z nim stwierdza,ze jest bardzo inteligentny,moze nawet an uczelni zostanie,a jeslichodzi o stsosunek do mnei,to coz robi dla mnie wszystko i jets w stanie wiele poswiecic i zostawie w koncu te blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallamma
Ja mam 170 cm.Zona ma 164.Corka miała chłopaka wysokiego ,a wyszla za maz za faceta tego samego wzrostu co ja.Dodam tylko ,ze moj tesc tez jest niewysoki.Tesciowa to chyba jest wyzsza od niego.Siostra mojej zony tez wyszla za niskiego.Nasze dzieci ,szwagierki i nasze,corki zreszta, maja po 165 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga18
A ile musialaby miec dziewczyna dla ciebie zeby byla wysoka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest skomplikowane
Dziewczyny nie lecą na wysokich, tyklo na wyższych od siebie. Tak skonstruowany jest ten świat, że to mężczyzna jest obrońcą, a kobieta ma być filigranowa. Chciałbyś mieć kobietę większą od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stańczyk...
...jest niski i brzydki, więc na niego też żadna nie poleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaajaaaaajaaaaa
taaaaa.....DZIEWCZYNY LECA NA WYSOKICH FACETÓW,BO SĄ ATRAKCYJNI.A FACECI NA DZIEWCZYNY Z DUZYM BIUSTEM,NO I TRUDNO.TAK JUZ JEST:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×