Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zedd

wkurza mnie że dziewczyny lecą na wysokich

Polecane posty

Gość Ksiezniczka84
zedd widze kolejny zakompleksiony facet majacy problem ze wzrostem kobiety to sobie zalaza szpilki i sa wyzsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry zxcvbn ale to co napisalas jest po prostu chamskie. co ze jak dziewczyna jest o 25 cm nizsza od chlopaka to juz moze mu \"loda na stojąco robić\"??? czyli ja wg Ciebie tak wyglądam przy chlopaku majacym 175cm(sama mam 150cm)??? znam pare gdzie dziewczyna ma 150cm a jej facet 191cm. są ze sobą bo sie kochają i nie patrzą na jakis durny wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karlica cie nie chce???o matko chlopie to przegrałes zycie. karlice mają zwykle ponizej 140 cm wzrostu. jak juz nawet tak niska cie nie chciała to musisz byc nieciekawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodkaNoc
ja sama jestem niziutka- 162 i jak mam byc szczera to owszem bardziej pociągają mnie faceci wysocy ok 180cm, ale zycie wszystko weryfikuje i jezeli facet jest nizszy, ale za to ma to cos to w ogole ten wzrost schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HolaHola Zły Człowieku
"mnie niskie bardzo pociągają, wysokie w ogole nie" a nas odwrotnie, wysocy nas bardzo pociągają a niscy w ogóle nie. Chyba proste, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tak jest jak mowisz to chyba dobrze dla wszystkich prawda? skoro wysokie olewają niskich, to dobrze ze niscy nie latają za wysokimi tylko wola niskie bo i tak nie mieliby szans u wysokich. nie moge sie z Tobą w pelni zgodzic. niektorym niskim podobaja sie wysokie i skoro po ulicach chodza takie pary(dziewczyna wyzsza od chlopaka), to oznacza ze dziewczyny tez takich nie olewają. kazdy ma swoj wlasny gust wiec nie mozna uogólniac. moj chlopak np. woli nizsze od siebie, ale powiedzial kiedys :\"gdybym zakochal sie w wyzszej to juz nie mialoby dla mnie znaczenia czy jest nizsza czy wyzsza\". to w sumie raczej naturalne ze faceci wybierają nizsze od siebie a kobiety wyzszych od siebie. choc oczywiscie są wyjątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gielp
A ja myślę że kobiety które piszą że wolą wyższych facetów to albo trafiły od razu na wyższego i zarazem inteligentnego i dlatego czują się przy nim bezpiecznie albo dopiero szukają partnera. Dam sobie głowę uciąć że dziewczyna która jest przekonana że lubi tylko wysokich spróbowała by być i trafiłaby na mniejszego ale inteligentnego, zabawnego itd. na pewno zmieniłaby zdanie że faceci mniejsi są przegrani. Wiele z was pisze: jak ja bym wyglądała przy niższym facecie co oznacza że z góry zakładacie iż czułybyście się źle. Naprawdę jest duża różnica w tym czy jesteśmy z kimś bo zaplanowaliśmy kogoś znaleźć (dyskoteka, pub, plaża, wakacje) a kimś kogo poznaliśmy podczas przymusowego przebywania z daną osobą która później okazała się idealnym partnerem (np. praca) W pierwszym przypadku mamy możliwość wyboru poznania kogoś więc facet na dyskotece będzie próbował zagadać do ładnej, blondynki itd. a dziewczyna będzie wolała zatańczyć z wyższym. W drugim przypadku często (choć nie zawsze oczywiście bo i w pracy można czasami przebierać :-) )nie mamy możliwości wyboru. Codziennie widujemy się z tymi samymi osobnikami płci przeciwnej, rozmawiamy nie mając żadnych poważnych zamiarów i nagle okazuje się że ta osoba nadaje się idealnie na partnera bo fajnie się z nią gada i nie ważny okazuje się wtedy wzrost co najwyżej wygląd ogólny. To na pewno nie jest regułą ale coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmk
to co teraz jak mam 194 cm to mam się czuć kimś gorszym? "tatusiem" kogoś? chyba nie wmówisz mi że dziewczyna z jaką potencjalnie się spotkam widzi we mnie "reproduktora" albo niańkę.. hehe śmieszne.. a największe problemy co do mojego wzrostu to mają zawsze Ci niżsi.. z życia wiem że największe "kozaki" (w grupie) są Ci do 170 cm, to oni zawsze mieli do mnie obiekcje czy to w szkole czy to w barze/disco, zawsze to oni mieli jakąś obsesje by się "wykazać".. :| a teksty że wyżsi to jakieś tępaki, mniej się starają itp to chyba z palca wyssałeś i zaprzeczasz sam sobie bo podobno walczysz z stereotypami. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dobrym guscie
Ha Ha Ha - oto mój komentarz do wszystkich "prawdziwych" kobiet celujących w tych "prawdziwych" męższczyzn. Wasza klasyfikacja jest podła i błędna, gdyż nie miałyście ze mną przyjemności. Faktem jest, że nie mogę pochwalić się moim wzrostem sięgającym prawie 172 cm, ale w tym momencie nie ma to żadnego znaczenia. Idąc po ulicy nie potrafie odpędzić się od wzroku kobiet. Przyczyną takiego stanu jest to,że potrafie się dobrze ubrać, mam dobry styl i męską twarz. Do tego jestem dobrze zbudowany (6 lat grałem w piłke i wciąż mnie to kręci ale już nie gram w klubie) i proporcjonalny. Widzę jak kobiety na mnie patrzą podczas rozmowy i nie potrafią się skupić, odbiera im mowę. Poprostu mam to coś. A jeszcze w zakresie tematu, to nie podobają mi się wysokie panienki, nigdy nie dałbym takiej szansy. A tu powodem nie jest to,że są wyższe odemnie tylko sama budowa ciała. Wyżsi ludzie posiadają dysproporcje ciała, co można zauważyć przedewszystkim u wysokich kobiet. Mówie tu o krągłościach, które gdzieniegdzie się pojawiają a gdzieniegdzie ich brakuje. Przykro mi taka jest już siła natura, wyżsi mniej mobilni sa tym samym mniej zgrabni. PS: glupie panienki :) Nigdy bym tego nie napisał gdyby nie ten perfidny temat, nie lubię się chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam krasnala że jak założe szpilki to wygladam jakby mama szła z synem- ale nasz związek sie rozpada więc teraz raczej popatrze za wysokimi ;)może jakis koszykarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWracamTam
zedd, Zgodze sie z tym co napisal henk1 na str. 5 (moze bo tez juz nie jestem w polsce okolo 12 lat :) ) i dodam ze tez juz mnie nie obchodza te zakompleksione opinie Polek. Po pierwsze jestes na forum gdzie wiekszosc kobiet tu chetnie ci bedzie dokuczalo, napewno nie dostaniesz szczerzej odpowiedzi. Jest kilka zdania ktore w kraju wydaja sie nam ze sa normalne i dopiero jak sie wyjezdzia to oczy sie otwieraja i widac ze "nasze" myslenie to jest zacofane. Nie obrazajcie sie kobiety ale jest tak: (nie spodziewam sie odpowiedzi i nie chcem) Jak Wy Kobiety jestecie widziane przez innych. 1) Dlaczego Polki podniecaja sie obcokrajowcamy ? 2) Dlaczego faceci z Ciemnymy wlosamy sa od razu przystojniejsze ? 3) Polak to zimny facet ? 4) Dlaczego naprawde wierzycie ze murzyn ma wiekszego ? 5) Dlaczego Polki sa najpiekniejsze na swiecie a Polacy nie (a jak chlopak ma urode po takiej "najpieksza" matke - cos tu nie pasuje ? 6) Dlaczego Wloch przystojniejszy i goracy, tylko za to ze jest Wloch ? 7) Dlaczego Arab i Turek jest wedlug was przystojny - jakie inne dziewczyny z Europy leca na takich ? 8) Wzrost faceta - ten topik 9) itd..... 10) jeszcze cos ... ? Inny ludzie tak nie mysla czy juz dawno przestali, u was to zostalo. Tak to my faceci mamy kompleksy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzy moze wiecej
poczytalem sobie watek ehh zycie maly musi wiecej sie na skakac aby kobiete przyciagnac do siebie - pokazac że kobiecie dobrze bedze sie zylo u boku mikruska... ja jestem dosc duzy 197 wzrostu i 106kg wagi zadnej tam silowni itp proporcjonalna sylwetka - jest duzo latwiej to czesto kobieta zabiega o wzgledy a ja moge wybierac co jest b.przyjemne :) , choc nei kozystam bo mam stala partnerke... ma 180wzrostu... a pisanie jakie to niesprawiedliwe he he smiechu warte reguly sa twarde albo kobieta widzi w tobie to co chce zobaczyc albo nie i szuka kogos innego... to dziala w obei strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu22
A moze po prostu masz nieciekawy charakter i dlatego nie mozesz znalezc dziewczyny, i znalazles sobie super usprawiedliwienie wzrost? Jestem przekonana, ze wartosciowy facet o wzroscie 175cm bylby wrecz rozchwytywany, ale niestety wyrazy "wartosciowy" i facet" nie ida ze soba zbyt czesto w parze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoooooo
tylko wysoki facet...mój największy fetysz oprócz oczu i dłoni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łotr
a co to w ogóle za gadanie. oczywiście że wysocy, mocni faceci są bardziej atrakcyjni niż jakieś mikrusy. sam mam 172 cm wzrostu i w ogóle nie ma mowy abym mógł być konkurencją dla człowieka zbliżonego do mnie cechami osobowosci i budową ale o 10-15 centymetrów wyższego. tak po prostu jest i nie ma w tym niczyjej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaHmmm
Lecą na wysokich?? ja mam 175 cm wzrostu lubię wysokie buty a ostatnio spodobał mi się koleś o głowę niższy ;) Trzeba patrzeć na charakterek a nie na wysokość :) Bo to do niczego nie prowadzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie lecą na
wysokich???? akurat!! to moze ktos mi powie dlaczego do mojego niskiego, szczupłego faceta przypierdzielała sie laska 4cm niższa i w dodatku grubsza???? bo skoro lecą na wysokich to cos takiego by nie miało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusiaXX
Pewnie, że wolę wysokich - jestem wysoka i uwielbiam wysokie obcasy (rzadko schodzę poniżej 10 cm- obcasu) ... w ostatnim zakupie .. mam 185 cm ... :) Przy moim panu mogę sobie na to pozwolić, nie martwiąc się o nasz wizerunek jako pary ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość from londek
A ja Wam powiem, że przez pewien czas też szukałam wysokiego...ale...zakochałam się w kimś kto ma 177, czyli nie jakiś olbrzym, ale...., taka osobowość , charyzma,wyjątkowość,że obojętnie żadna babka koło niego nie przejdzie, dodam ,że ma interesującą twarz, mądrość w oczach...piękne dłonie...i szanuje kobiety, jest moim ideałem i tyle:),pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość from londek
ja mam 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość from londek
a wczoraj widziałam bardzo niskiego faceta, ale miał taką twarz że aż miło na niego patrzyłam...i te oczy...piękny, po prostu ...mimo że płeć brzydka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzają mnie topiki na temat wzrostu, ale powiem tylko Drogi Autorze, że tak samo faceci lecą na wysokie dziewczyny, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek leszek
a ja mam 192 cm i podobają mi się dziewczyny wysokie .laska co ma poniżej 168 cm nie ma u mnie szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po jakiego choooja
tak uogolniac? kazdy ma własny gust i kazdemu sie co innego podaba!!! jedna kobieta bedzie koniecznie chciala wysokiego a dla drugiej cos innego bedzie wazne a wzrost nie bedzie mial takiego znaczenia. tak samo jednemu facetowi spodoba sie niska filigranowa dziewczyna a innemu bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek leszek
i po jakiego choooja ........ masz 100 racji tylko najgorsze jest jak się z niskich naśmiewają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po jakiego choooja
ja sie z nikogo nie nasmiewam. sama jestem niska i mam bardzo niskiego chłopaka. mam gdzies to ze nie jest wysoki bo kocham go takiego jakim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek A
Muszę się chyba dopisać. Mam już od dłuższego czasu kompleks, niecałe 170 cm wzrostu i dookoła tylko stereotypy. Zawsze słyszę jak dziewczyna zaczyna od "musi być wysoki". Ba! Jak tutaj patrze to "177" już jest niski! Co ja mam do cholery powiedzieć? A może nic bo i tak jestem przegrany i powinienem się powiesić? 1/3 komentujących tu pań w ogóle by na mnie nie zwróciła żadnej uwagi, nawet jakby była ode mnie niższa. Ale jak patrzę jak się oglądają za paroma znajomymi po około 185... Nie ważne że to kompletni idioci, guma w mordzie, techno na komie umc umc umc... Smutne ale prawdziwe, kobiety bardziej patrzą na wygląd niż faceci, przynajmniej bardziej niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wracam tam czemu piszesz wy kobiety sory, ale wszystkich oceniać nie można tak widzę, że masz nie zbyt dobra zdanie o polkach, ale to twoja sprawa. Widzę, że świat spadł totalnie na psy wszyscy tylko się oczerniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faceci to niby co gadają wysoka blondynka o długich blond włosach a co inne są gorsze facet masz żałosne problemy nie wiem po co tak się bulwersujesz. Zawsze są ludzie, którzy mają 5 tys zdań na jeden temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×