Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

DRUGIE ZONY I MATKI,JAK SOBIE RADZICIE?

Polecane posty

nie wiesz jak wyglądało ich życie zanim się rozstali,może on naprawdę popełnił błąd,skoro wasi mężowie uważają swoje pierwsze za błędy to dlaczego tego samego nie można powiedzieć o drugich związkach? Ludżmi kierują różne sytuacje.Kazdt może się zagubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację nie wiem, nie mam zielonego pojęcia jak wyglądąło ich życie, jednak jeżeli oboje zdecydowali się na rozstanie to wierzę że zrobili to dla dobra własnego i swoich dzieci w końcu są ludźmi dorosłymi, myslacymi, liczącymi się z uczuciami własnymi i innych. Skoro popełnił bład to dlaczego nie nauczył się na własnym błędzie niczego? Całe życie będzie jego jednym wielkim błędem? jej też? Ja nie rozumiem takich ludzi, którzy miłość i oddanie traktują jak ściere do podłogi, Pani która tak bardzo pragnie zemsty jest dla mnie z tej samej gliny ulepiona co jej były mąż, masz rację może powinni być razem, i siebie na wzajem ranić, może w ten sposób uchronią innych przed swoimi wiecznymi błedami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę,że jej zachowanie jest podyktowane tym,że nadal coś do tego faceta czuje i gdy się do siebie zbliżą to juz nie będzie chciała zemsty,może się mylę ale miałam podobnie.I zaznaczam,ze zemsty nie popieram,ale rozumiem jakie to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi2
Wiecie co otworzyłam kompa i coś wam powiem . 1-sze ja wczoraj zakończyłam pisanie o koło 15.30 więc ktos skutecznie się podszył. 2-gie gadałam z męzem o tych wpisach i planach zemsty i co powiedzial ze jesteście puste , smieszne i pojebane. Jak by jego żona go ciagneła do łóżka to by ją wyśmiał , powiedział równiez że ci faceci może i idą z ex do wyrka ale tylko po to aby spuscić z krzyża a nie z miłości . A jak głupia dupa daje dupy to i może jakiś ,,głupi ''sie spuści. I tyle jeden numerek i wszystko. Wogóle ten topik się robi strasznie ...................................... jesli ktos ma coś do powiedzenia to niech sobie wymyśli własny nik a nie używa mojego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi2
to se zarezerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam sobie to poziom zero. Do zemsty... Może i się zemścisz na niej , może twój mąż faktycznie popełnił błąd,może to ją oddali od niego i odwrotnie. Może uda ci się osiągnąć że on odejdzie od niej a ty powiesz spadaj ! A co na to twoje dzieci? Jak zobaczą że mamie chodziło o zemstę a nie o tatusia ? Pozatym nie wierzę że nic nie czujesz do niego.Owszem czujesz. Żal i złość . I to czuć w twoich wypowiedziach ,cieszysz się jak dziecko że zadzwonił czy napisał smsa , to świadczy o uczuciu jakie w sobie masz.I może zaraz napiszesz że to uczucie zemsty.... i nic więcej.A ja ci napiszę że zemsta nie bierze się z niczego i jeśli tobie chce się mścić i robić te cyrki tzn .że albo jesteś strasznie infantylna,albo....... wciąż cos czujesz do niego i pod pretekstem zemsty chcesz się zbliżyć do niego albo chociaż oddalić go od tamtej kobiety. Brakuje ci samozadowolenia i dowartościowania widać mąż pozbawił cię tego odchodząc teraz chcesz to odzyskać poczuć się LEPSZA i Ważniejsza. Chcesz poczuć że jesteś Górą ,dowartościowuje cię to i napawa dumą z siebie. Dla mnie jesteś po prostu biedną kobietą która nie odzyskała równowagi emocjonalnej po rozwodzie. Żal mi Ciebie,bo nie sądzę żeby ci ulżyło .Smutek i poczucie skrzywdzenia pozostaną dopóki nie nauczysz się sama dowartościowywać. to tyle. złotko :) hihihih .pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom zerowy zawdzięczamy głownie 2 prowokatorkom, niestety, nikt nie chce i nie będzie obojętnie patrzeć jak obrażają, wyzywają, gnoją wszystko co ma sens dla innych. Jak winą za swoje niepowodzenie życiowe chcę obarczyć innych. Wiem że to co pisze „zemsta” i „ pustak” w żaden sposób nie pokrywa się z życiem realnym z prawdą życiową, jest to tylko chęć sprowokowania innych, one się cieszą a my denerwujemy i dziwimy jak mozna być tak głupim? Nie wierzę że można być tak wyjałowionym z uczuć jak „pani zemsta”, bardzo kocham swojego narzeczonego, moje życie jest jego życiem a jego moim, nie wiem co mnie czeka w przyszłości może faktycznie kiedyś zdarzy się tak że nasze drogi będą musiały się rozejść, a ja wiem że nadal będę go kochać, tak samo jak wiem że nigdy by mi przez myśl nie przeszło żeby robić takie rzeczy jakie ona robi. Jakim trzeba być człowiekiem aby tak o tym pisać? śmiać się z tego... szydzić ... nie rozumiem. Wracam do pracy. Nie kłóćcie się już, nie ma sensu z nimi dyskutować bo one widzą w innych barwach świat. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Własnie był posłaniec z kwiaciarni. Moje ulubione róże i liścik. Będzie dzisiaj. Rozwija się jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się zemsto twoim szczęściem :P ja druga żona :)jedyna i kochana. :) Ojj kobiecinko może wreszcie siebie odnajdziesz może ten palant wreszcie cię dowartościuje.Zasługujesz na to po traumie jaką przeżyłaś co wnioskuję po twoim zachowaniu. Mnie nie denerwujesz nic a nic :) Ale relacjonujesz na bierząco a to miłe że tak ci na nas zależy :) Serio to mnie bawisz hihihihihi:) buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom zerowy
zawdzięczacie przede wszystkim takim wpisom jakie tu zostawiają : megii 2, iwona z. Jeśli tego nie widzicie to znaczy,że nie czytacie ich wpisów. Reszta , w tym obraźliwie prowokacyjne : megi pustaku, do megi pustaku są tylko obraźliwymi odpowiedziami na poglady tychże wyżej wymienionych pań jakie reprezentują. Skoro chcecie aby poziom był zachowany nie łączcie się w jedności z ich pogladami tylko dlatego, ze one są tak jak i wy: drugimi. Jeśli na dziecko mówi się : bachor ( w najgorszym tego słowa znaczeniu) to bez wzgledu na to czy jest się matką czy ojcem biologicznym dziecka, czy partnerem matki , partnerką ojca - jest się ZŁYM CZŁOWIEKIEM. I z takim trzeba walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zemsty chociaż wiesz jeśli to co piszesz jest prawdą (załóżmy) to dobrze robisz że go zdemaskujesz ,przynajmniej jego żona będzie mogła sobie ułożyć życie,w pewnym sensie robisz jej przysługę.Pokażesz jej z jakim dupiem się związała.Z tego co piszesz on lubi zdobywać a jak zdobędzie, to nowa zdobycz ,w każdym razie wszystkie muszą być jego.;/ Widać chce cię zaciągnąć do łóżka bo uczuć to on raczej jest pozbawiony. NIE DAJ SIĘ :) Zrób przysługę jego drugiej żonie i pokaż jej że dupek nie jest nic wart. W sumie to cię popieram.Pisz na bierząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi2
masz rację jestem złym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom zerowy
wiem o tym megii 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poziom zerowy. Zgadzam się że bachor to złe określenie na dziecko. ALe czasem się tak mówi jeśli dziecko bardzo dokucza.Jednak mimo wszystko nie był to dobry zwrot. Ale poziom tutaj to nie tylko wyzywanie przez drugie,te byłe wchodzą tutaj dopiec.Bo w życiu realnym nie mogą tego zrobić bo były mąz już na nie leje. To prowokatorki.A nie każda umie się powstrzymać przed odpowiedzią. Napiszę wam żony jedno ,nie dajcie się prowokować , jesteście jedyne czy im się to podoba czy nie.I tak właśnie myslcie. I pomyśleć że jestem w depresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi2
ja tez jestem bo wszędzie na mnie jada,nawet mój Misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom zerowy
szkiełlo przeczytaj co piszą wymienione przeze mnie drugie. Przeczytaj uważnie. Nie mam zamiaru dopiekać( jak to nazwałaś )drugim a obecnie jedynym partnerkom eksów pierwszych. Ale jeśli pomyśle, ze ta własnie kobieta z którą jest ojciec mojego dziecka nazywa moje dziecko bachorem - to chcę dopiec jej tak żeby nigdy więcej tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Tak szkiełko zrobię i jej i jej dziecku przysługę. Niech sobie popłaczą. I niech dupek zostanie sam. Będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poziomu zerowy masz rację. Na twoim miejscu broniłabym swojego dziecka. I pewnie czułabym to samo. Widzisz bo to tak jest że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mój mąż wczoraj powiedział że to czy małżeństwo było naprawdę udane i czy ludzie się kochali i szanowali można poznać jak się rozpadnie.To jak się wtedy zachowują wobec siebie.Jeśli dawniej łączyło ich uczucie to są dla siebie serdeczni i nie złośliwi nadal potrafią się poszanować. Jeśli to pomyłka to widać w ich kontaktach że się nie szanują i nie potrafią razem rozmawiać. nie wiem mozę coś w tym jest. zemsto :) Tak masz rację napewno popłaczą.Ale z drugiej strony otworzysz im oczy z kim żyją i będą mogli wybrać lepsze życie dla siebie. Może teraz tego nei wiesz ale pomożesz im zdemaskować tego palanta :) nie denerwuj się tak już uda ci się ,nie obgryzaj paznokci podnieś głowę i rób swoje bidulko nieświadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Nie szkiełko ja paznokci nie obgryzam. Zostawię to tobie :D Ja się bawię. Wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pochlebiaj sobie naprawdę :) Napisałam że obgryzasz paznokcie bo tak emocjonalnie to relacjonujesz z taką pasją że pomyślałam ze może z nawału emocji obgryzasz :) Ale nie to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Spokojnie szkiełko. Wam wolno mówić o naszych dzieciach "bachory" a nam wolno bawić się jak chcemy. Każdy zadowolony. Znikam do fryzjera :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy zemsty
Druga1 ty się możesz śmiać. Płakać będzie kto inny :D :D Ok...na razie dziewczyny. Fryzjer zamówiony na 14.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się nie śmieje
i nie płacze tylko pilnuje swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi II
Prawdziwa . Nudza mnie już te wasze wpisy . Zamiast poszukać sobie faceta macie zamiar usidlic swojego ex. Na nic swieżego was nie stać. Oczywiście ze najpierw byłam kochanka mojego obecnego meza .Ale to ja wygrałam ten sparing - dla mnie zostawił córkę i zonę . Ze mną ma ślub koscielny , a w woli informacji dziecko mamy 2 lata po tym jak kupiliśmy dom i mieszkalismy razem. I na pewno moje dziecko nie jest ani benkartem ani nikogo nie złapałam na brzuch razem to zaplanowaliśmy. radze zobaczyc do słownika co to benkart tak samo jak i co to macocha.A w woli informacji corka mojego męża była u mojej teściowej / babci / po świętach niby to z życzeniami mama mówi ze ja nieżle wkurzyła i nic nie dostała nie było dla niej NIC. Tylko tyle ze nie ma przychodzić często bo babcia jest zajeta.HA.........HA,ha,ha,ha...........................Dobrze dała się we znaki ze własna babcia nie ma ochoty z nia gadac .I nic mnie nie złości w waszych nikach ja jestem po prostu szczęśliwa i nic tego nie zniszczy .Właśnie wybieramy się w lutym na Jamaikę może wyslemy bachorowi pozdrowienia co by nie miał udanych feri zimowych / oczywiście w domu/ bo mamusia nie ma forsy na nic innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi-ty już przechodzisz samą siebie bękart-a nie benkart,ty zajrzyj do słownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom zerowy
Wszystkie drugie - przeczytajcie wpis megi2. Już wiecie skąd bierze się poziom zerowy tego topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiego podłego człowieka to jeszcze nie spotkałam,współczuję ci twojej głupoty,ostatnia szmata moze cieszyć się z nieszczęścia dziecka tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
ja mam pytanie czy dla was ma takie wielkie znaczenie że ktoś robi błędy ort. ,że już sensu zdania nie jesteście zrozumieć?????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziom zerowy
kreski - jesteśmy w stanie zrozumiec sens zdania :) i rozumiemy . Doskonale rozumiemy.Jej nienawiść, jej pewność siebie, jej brak normalnych ludzkich uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×