Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Dzieki Moniczko i wszystkim pozostałym dziewczynkom za fluidki i za kciukasy 🌻 A ja znowu czuję kłucie z lewej strony - własnie w okolicy jajnika. Może ktoś tam szuka miejsca dla siebie ;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko ale Ty wiesz dobrze kochana, ze franca musiala teraz przylezc ze wzgledu na Twoje przeziebienie, w nastepnym cyklu nie przylezie napewno bo juz wyzdrowiejesz :):):) No i tym razem przytulaj sie do mezulka nie w samej sexownej koszulce koronkowej tylko ubierz do niej welniane skarpety co by Cie znow nie przewialo hi hi hi !!! Bo juz zimno na dworze i trzeba sie odpowiednio ubierac rowniez do lozeczka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha -Moniczko ale się uśmiałam. Buziaczki dla Ciebie- cudowna jesteś. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko ja coraz bardziej pelna nadziei i radosci :):):) Oby, oby bylo tak jak mowisz kochana !!! Oj musze sie zebrac i do sklepiku po twarozek i mleczko skoczyc bo dzis obiecalam tesciom i bratowej nalesniki na obiad. Tak im wczoraj obiadek smakowal, ze nawet nie odrzucali mojej propozycji na dzisiejszy obiadek :):):) No i musze sie po raz kolejny przed tesciowa z kuchni sprawdzic :) Cholera oby mi tylko ciasto nalesnikowe sie udalo !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko- już siebie wyobrazam, jak sie przytulam do skarbulka w .............. wełnianych skarpetkach hihihihiihih :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zaraz cudowna, ciesze sie, ze Cie rozbawilam buziaczki dla Ciebie rowniez !!! :) 👄👄👄 !!! A ile jeszcze na zwolnionku posiedzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jak moja babcia na drutach robila :):):) ze spiczastym zszyciem na palcach jak krasnal i do kolan obowiazkowo hi hi hi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie takie mam od tesciowej:D ale to wg mnie jest naturalna antykoncepcja hihihi. :P Moniczko- w poniedziałek do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam o 9 tralalala długo co :) :) :) :) Hej Asiu, widzę że humorek dopisuje :) Moniczko jak się czujesz?? Paula czyżby coś się działo u Ciebie :) :) ja też fluidki wysyłam ***** ********************************************************************************* 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha cha naturalna antykoncepcja i to jeszcze od tesciowej hi hi hi !!! Ale jaja !!! No dajcie juz spokoj kobitki, bo maly ma z brzuszka wibrosaune tak sie szczerze usmialam !!! Hej Kasiu czytalas co sie dzialo z Sysia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż na gwiazdkę zawsze od teściowej skarpety dostaje teraz wiem dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie pomaranczka wcinam bo cos ostatnio mam na nie straszna ochote i jem je bez opamietania. Musze sie teraz nawpychac bo w sezonie cytusowym juz nie bede mogla, bo bedzie dzidzia a cytrusy sa bardzo alergizujace a ja zamierzam karmic piersia moje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu - widzę że raczej tobie humorek dopisuje - jakbyś przeczytała dokładnie co sie dzieje na forum to bys wiedziała że Sysi groziło poronienie a Asia dostała @, więc raczej atmosfera na kafe nie była zbyt wesoła. Staramy sie każdą z nich pocieszać i rozweselić w tym trudnym czasie. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam Moniczko- to Ty wyskoczyłas ze skarpetkami hihihiih :P:D Kasiu- mam prośbę, moze najpierw przeczytaj co sie działo na kafe- zebys kolejnej gafy nie walnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz Foli, dobrze, ze Ty nie dostajesz bo u faceta te skarpety podczas przytulanek to jeszcze czasem ujda ( czasem sama mojemu mezusiowi skarpetki w akcji zdejmuje bo strasznie mnie smieszy nagi facet ze skarpetkami w lozko a do tego czarnymi !!! hi hi hi!) ale u kobitki toz to przeciez maz by predzej ze smiechu sie zwijal niz z pozadanego w takiej sytuacji podniecenia !!! Hi hi hi hi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak mam podkolanówki to moje kochanie mi je zawsze ściaga bo nazywa je antygwałtami :P hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po pomaranczy to juz tylko talerzyk zostal i lupinki a teraz kawke sobie wciagne bo sen mnie cos zaczyna nurzyc a nie mam ochoty spac bo bede miala dzien rozbity pozneij :):):) Poza tym wole zostac z wami, bo chociaz sie posmieje szczerze ze skarpetek i innych takich tam hi hi hi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula antygwalty hi hi hi h ihi !!! Orany ale ubaw, ja to wogole mam zabronione noszenie podkolanowek bo jak kiedys moj mezulek zobaczyl odcisniete gumki po nich pod kolankami to mi zabronil je zakladac i to nie wcale w trosce o moje zyly tylko tez wlasnie jakos podobnie je nazwal i powiedzial, ze jakby mnie w nich zobaczyl, to od razu by mu sie odechcialo hi hi hi hi i od teraz preferuje ponczochy samonosne. Sa sexowniejsze i wygodniejsze, nie obciskaja i zniechecaja mojego slubnego do przytulanek a wrecz odwrotnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poruszyłyście temat koleżanki hi hi hi hi my starające sie to powinnyśmy sie wyposażyś w jakieś seksowne pończoszki hi hi hi ja juz jestem po kawce i drożdżówce....powiedzcie mi kiedy bedą jakieś kolejne informacje o stanie zdrowia Sysi? wogóle nie chce mi sie dzis pracować bez przerwy tu zagladam i czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Asia cos bedzie wiedziała o sysi to nam napisze. A co do pończoszek, to kiedys moje kochanie miało swoje fantazje - pończoszki, kozaczki ;) wiecie - ciekawie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi Paula ja od mojego meza dostałam nawet taki ładny komplet biały pończoszki + pas do pończoch.......musze przyznać ze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a propo kozaczkow hi hi hi tez to przerabialismy do poki mu szpilka plecow nie zadrapalam, ja myslalam , ze on tak z przyjemnosci zawyj a ja go zarysowalam szpila i wyskoczyl z lozka jak z procy i skonczyly sie numerki z wszelkim obuwiem w lozku, no chyba, ze poszedlby na gumiaki hi hi hi hi hi hi hi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to ladny prezencki Ci mezus podarowal podpowiedz mu, zeby Ci jeszcze kozaczki sprezentowal to od razu bedziesz milaa buciki na zime hi hi hi hi hi !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa działa, ale właśni sobie myślę że ostatnio tak byłam zajęta starankami że zapomniałam o pikanterii, o ironio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha ale się usmiałam - zwłaszcza z tych gumiaków - no ja jestem ciekawa co dostanę od mojego na urodzinki niedługo - zażyczyłam sobie bieliznę - zobaczymy co wypatrzy :P- oczywiście będzie kupował pod siebie - jak wszytko hihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sabrusia ! Gadaj co tam Ci gin powiedzial bo juz sie niecierpliwie. Opowiadaj jak tam wizyta ustaliliscie cos konkretnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×