Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

aaaa - jeszcze jedno. :D Z tego co pamiętam to Suzinko zaszłas w cyklu, w którym to prawie nie było mozliwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aśka masz rację. Mój ostatni cylk przed ciążą miał 40 dni, potem @ i potem w 35dniu cyklu zrobiłam test żeby zobaczyc czy nadal brać duphaston, a tu NIESPODZIANKA!!!!!!!!!! Ale powiem szczerze, że nie wiem kiedy zaszłam, bo wg. mnie dni płodne miałam w innym terminie, a wtedy jakoś tak wyszło, że w tamtym cyklu kochalismy się tylko 3 razy i to pod koniec cykluok.18 -20 dnia cyklu. Dal tego tym bardziej nie spodziewałam się, bo nie było konkretnych staranek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miniczko - będe pytać jakby co:) Mam dzis jakis ciężki dzień - a jeszcze siedzę w pracy i jutro też muszę przyjść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Suzinko u mnie bylo podobnie, tzn. bylam przekonana, ze kochalismy sie w nieplodne dni, bo jakos tak nie mielismy za bardzo ochoty specjalnie starac sie w plodne dni. No i bylam przekonana, ze ten cykl moge sobie spisac na straty i u mnie tez byla wielka niespodziewajka !!! :):):) Tak wiec dziewczynki, wyluzowac sie, nie celowac, przytulac sie kiedy jest ochota a nie kiedy wypada plodny dzien a cu sie spelni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Suzinko u mnie bylo podobnie, tzn. bylam przekonana, ze kochalismy sie w nieplodne dni, bo jakos tak nie mielismy za bardzo ochoty specjalnie starac sie w plodne dni. No i bylam przekonana, ze ten cykl moge sobie spisac na straty i u mnie tez byla wielka niespodziewajka !!! :):):) Tak wiec dziewczynki, wyluzowac sie, nie celowac, przytulac sie kiedy jest ochota a nie kiedy wypada plodny dzien a cu sie spelni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Suzinko u mnie bylo podobnie, tzn. bylam przekonana, ze kochalismy sie w nieplodne dni, bo jakos tak nie mielismy za bardzo ochoty specjalnie starac sie w plodne dni. No i bylam przekonana, ze ten cykl moge sobie spisac na straty i u mnie tez byla wielka niespodziewajka !!! :):):) Tak wiec dziewczynki, wyluzowac sie, nie celowac, przytulac sie kiedy jest ochota a nie kiedy wypada plodny dzien a cu sie spelni :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sie nie mogę dostać :-( utknęłam na 40 str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jestem Moniczko masz zupełną racje, ja też myslalam, że sierpien przegapiliśmy bo raz że nie było kiedy a dwa że to na pewno nie były dni płodne I co ??? Tez niespodzianka - to jest metoda własnie - nie celować, nie kombinować nie myśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra - widzę, że jesteś weekendową \"słomianą wdową\" - ja też bo mój Miś idzie na uczelnie (od 8-20) więc bedę w domku sama, choć czasem myślę, że moze zrobię jakies studia podyplomowe - bo czasem jest mi żal jak ja mogę w niedzielę pospac a Mis sie meczy w szkółce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co zostałam sama ?????? jak zwykle na weekend :-( Wracajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jeszcze jestem ale też zaraz znikam , mam dziś babski wieczór:) ide z przyjaciółkami na piwko do naszego ulubionego pub\'u:) Uwielbiam nasze spotkania nigdy nie możemy się nagadać:) Przed chwilką zjadłam bułeczkę ze śledziem w oleju tak jakoś mi się zachciało że musiałam iść do sklepu a teraz wszystko mi śmierdzi hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana no to .... nic nie mówię, ale....... :D wspaniale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki mi się mylą - Andzia chciałam napisać :D mnie też wszystko śmierdziało zanim się jeszcze dowiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Elffiku ja przed @ zawsze mam takie zachciewajki i jem czekolade z ogórkami kiszonymi:) u mnie to norma niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię o zachciewajkach, tylko o smierdzielkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja uciekam dziewczynki. Postaram się jutro zajrzeć choć szczerze mówiąc mam kupę roboty na budowie. Pozdrawiam Was gorąco. PA PA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Cześć laseczki!!!! Już 41 stron!!!!!! Ale mam ogromne zaległości!!!! Wczoraj zrobiłam test i 1 kreska :(:(:(:(:(:(:(:( Nie wytrzymałam i się poryczałam:(:(:(;(;(;(:( Ale jeszcze @ nie mam:) Odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kochana starająca się, ten test jest niewiarygodny, ne przejmuj się ani teraz ani w ogóle - wrzuć na luz a dzidzia przyjdzie sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Elff "Na luz"...nie potrafie, chociaż wiem, że tak się powinno. Sabra Dzisiaj zgadza się, 30dc, ostatnio miałam @ 36 dc, a wcześniej 32. Cycuszki mnie rwą prawie od 2 tyg. Kurcze, owszem, piersi mnie bolały przed @, ale nie aż tak długo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana starająca się, nie miałam nic złego na myśli.... wydaje mi się tylko, że nie powinnać aż tak brać sobie do serduszka wyniku testu robionego jeszcze przed terminem @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Elff-iczku kochany nawet nie pomyślałam, ze mogłabyś mieć coś złego na myśli :) Masz rację, ale czasami miałam też i krótsze okresy. Jak ma być to przecież będzie ;) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ***************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca się, przykro mi z powodu testu, ja też nieraz ryczałam po zrobieniu teściku wiem co przeżywasz. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×