Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Zabajona , mysle sobie że jak ci sie snił wynik testu pozytywny i jeszcze ten pajak a skoro pająk oznacza pozytywne rozwiązanie sytuacji to moze coś w tym jest! A jednak może będzie pozytywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ! Sory, ze wczoraj tak malo napisalam ale faktycznie nie czuje sie dobrze. Dzidzia szaleje, brzuszek sie napina i ...wrócily mdlosci !!! Bleee od trzech dni mi niedobrze ale nie moge zwymiotowac okropne uczucie, nie myslalm ze trafi mi sie to w 33 tygodniu to okropne !!! Pozdrawiam i zmykam do lozeczka bo naprawde zle sie czuje a le postarm sie codziennie sie odezwac i was podczytac choc przyznam sie , ze nie jestem w stanie nadrobic zaleglosci w czytaniu poprzednich stronek. Pozdrawiam jescze raz, gratuluje nowym zaciazonym i witam nowe forumki i trzymam kciuki za starajace sie bo nie ma dnia, zebym o was nie myslala i sie nie molila o wasze fasoleczki :):):) Caluski i pozdrowienia pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tylko sie pochwale wozkiem , ktory kupilismy z mezem dla dzidzi. Jest w miare lekki, latwo sie go sklada i prowadzi i jest niedrogi. Dwufunkcyjny gondola ze spacerowka kosztowal nas 750 zł a firma niemiecka wiec chyba porzadna no i jest taki inny :) jak ktoras jest zainteresowana to podaje adres stronki, na ktorej mozna cos poczytac o tych wozkach. My akurat wybralismy model Deltim Voyager 005 kolor z pozycji 6. Choc brdziej podobala mi sie 8 ale mieli na stanie6, wiec wzielismy bo tez ladnie wyglada :) www.deltim.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocio, Usg wykaże czy masz owulację, budowę prawidłową. Do zbadania zrostów potrzebne jest hsg, ja to robię w piątek. Ja bym sama nie badała hormonów, bo wygląda że sa ok. Nawet jak byś miała prolaktynę trochę wyższą to leczy się skutek a nie wynik, czasami jest podwyższona ale nie wpływa na owulację. Zbadałabym zrosty a miałaś jakiś poważne infekcje, operacje jamy brzusznej? bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo zrostów. Przyczyny mogą być różne, czasem jest to wrogi śluz, tzn u partnera ok u ciebie ok ale razem nie możecie mieć dziecka bo twój śluz zabija jego plemniki. Ale moze być tak że po prostu przez 5 m-cy nie trafiliście w owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika biedaczko to dzidzia Ci naciska na narządy dlatego Cię mdli,spróbuj ją delikatnie poprzemieszczać,może cos to da.Mała obok mnie leży w wózku i szaleje jak potrzepana:),kupiliśmy jej pałąk i ma radochę jak nie wiem.Wczoraj za to miałam mega ciężki dzień z Wiktorią,kompletnie nie chciała spać,darła się wniebogłosy,a jak już spała to góra pół godziny.Traciłam już cierpliwość,ale w końcu jak usnęła to budziłam ją po pięciu i pół godzinach snu!Poza tym mój misiak poszedł dziś do pracy,co prawda dorywczej ale zawsze coś wpadnie do domowego budżetu.To tyle u mnie.Buziaki.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczynki - bardoz bym chciała, żeby tak było (dobra przepowiednia senna). Staram się jednak być powściągliwa. Niestety, rozczarowanie wtedy mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona - ja w takich sytuacjach też staram się być powsciągliwa, chociaż nie zawsze mi się udaje... wczoraj jak mi obiad nie za bardzo smakował, to mój mąż znacząco się uśmiechnął, a ja na to do niego: proszę Cię, przestań, bo się nastawię, i potem jak dostanę @ to się popłaczę z żalu.... i jestem trochę zła na niego, bo jakoś się jednak nastawiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w końcu się Wam uda czym się przejmujecie?I pewnie bedzie to w najmniej spodziewanym przez Was momencie...jak zawsze zresztą:).Niemniej jednak bardzo się ucieszę jeśli tabelki numer dwa już nie będzie ze starych forumowiczek co nie zmienia faktu żebym noym jakoś gorzej życzyła:).Trzymam za Was wszystkie kciuki,bo to piękne uczucie mieć dziecko.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek i inne zaciażone mam pytanko: od kiedy powinno się używac kosmetyków dla ciężarnych i może znajdzie jakieś fajne sprawdzone kosmetyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, co do kosmetyków na rozstępy, to na niektórych jest napisane, że nie wolno w pierwszym trymestrze. Ale też uważam, że na brzuszek to wystarczy od trzeciego miesiąca, bo wcześniej to on nie rośnie, ale na piersi to zdecydowanie szybciej:). Ja polecam serię ciążowa Rossmann - łososiowe buteczki ze zdjęciem pani w ciąży. est oliwka na rozstępy, żel na spuchnięte nogi, coś na sutki w czasie karmienia i coś tam jeszcze. Ja mam te 2 pierwsze i jestem bardzo zadowolona. A tymczasem do tabelki wpisuję płeć dziecka mego:) TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......9 kg.........synuś........98 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem .Musiałam wybyć na chwile. Wiec tak chorowałam na zapalenie przydatków brałam antybiotyki . Wiem że jak sie nie leczy tego to potem zrosty. Oj Oj Mam nadzieje że ich nie mam.Foli a możesz mi powiadziec co to jest to hsg? Chyba jestem zacofana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gonia....tak długo mnie nie było bo mam fureeeee roboty w pracy ale na bierzaco Was czytałam, do tego w weekendy dochodzi szkoła ia to dlatego.....co u Ciebie Goniu? jak sie czujesz? jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki witam wszystkie w ten piękny,słoneczny poniedziałek widzę ze humor większości dopisuje!cieszę się bo mnie również udziela się.ja dziś na usg12 dc na oglądanie pęcherzyków.boje sie jak cholera co będzie .w 8 dc był 1 duży i pare niedorobionych.ale co się stanie z tym dobrym?dzis się okaze. mam pytanie jak zwykle trochę durne,dlaczego lekarz przed usg zaleca wstrzemięźliwość przez 2 dni?9co prawda pytanie teoretyczne,ale głupio mi go było zapytać)napiszcie proszę i trzymajcie za moje pęcherzyki by były. foli trzymam za piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, może żeby nic nie zakłócało obrazu na usg, ja miałam usg bez wstrzemięźliwości kilka razy bo starałam się i ginekolog mi kazał współżyć :) Kocio, wprowadzają ci wziernik do pochwy wtłaczają kontrast pod ciśnieniem i prześwietlają jajowody od środka. Jeżeli masz zrosty to może boleć ale jest szansa że hsg je zlikwiduje, 20 % kobiet po tym badaniu zachodzi dlatego w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to własnie jest czasem mam tyle pracy ze ledwo wyrabiam.....ale pamietajcie że czytam wszystko w miare mozliwości i jestem z Wami trzymam kciuki za wszytkie kobitki i za wszystkie fasoleczki zawsze ciesze sie jak gł€pia jak czytam o kolejnych ciązach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiązując do tego,co napisała zabajona,to coś jest nieraz w tych snach. mam nadzieje,że ten sen był proroczy dla ciebie zabajona(oczywiści bez tych pająków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiązując do proroczych snów to nieraz coś wtym jest,czego zabajona życze ci jak najszybciej((oprócz tych pajaków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Monik zgodze sie z Tobą ja tez zawsze doszukuje sie jakieś symboliki w snach (choś na tym sie nie znam) ale jak coś mi sie przyśni to zawsze wertuje internet co tez to mogło znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp mi się pieprz.i przez to ten dubel i to potrójny.a może to jakiś znak?!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się nie szukac znaczenia snów, tłumaczę to sobie tym, co siedzi w mojej głowie. Pragnę dziecka i stąd test pozytywny, a co do zielonego pająka - no cóż - ostatnio widuję tych \"potworów\" dużo, może stąd ten sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×