Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Pytałam bo myslełam ze mieszkamy moze blisko siebie ale niestety nie .....GRATULIJE CIE ZE TAK OD RAZU SIE UDAŁO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie tez Malkady....dzis mam troszke spokojniej w pracy to na bieżąco śledze opisy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z reguły piątek jest w miarę spokojny, korzystam z tego, bo w tygodniu nie wiedziałam w co ręce włożyć, a do tego brzuch mnie ciągle bolał... dziś mogę odreagować, mam spokój w pracy, a do tego perspektywa weekendu:) no i siedzę w sieci, troszkę popracuję, pomyślę sobie i dzień jakoś mija:) dziś się zaczęłam zastanawiać nad dojeżdżaniem do pracy jeśli zajdę w ciążę.. dojeżdżam 40 km, ciekawe, czy jak będę z brzusiem, to będzie mi się chciało tłuc pociągiem (samochodem, niestety, za drogo wychodzi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak bedziesz w ciązy to pewnie lekaz Ci powie czy to bedzie wskazane jeździć tyle dzienie....ale życze Ci oczywiście żebyś nie miała żadnych przeciwwskazań....a jak długo sie staracie jeśli moge zapytać? gdzie pracujesz(chodzi o branże)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się dopiero drugi miesiąc:) pracuję administracji, mam typowo biurkową pracę, samodzielną, bez zbytniego kontaktu z ludźmi:) dlatego między innymi też zaglądam na forum:) a zresztą w pracy nie mówię, że staramy się o dziecko, i tak wystarczająco się nasłucham aluzji, że powinnam itp:( no a na forum można się wygadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem....my staramy sie 3 miesiące a ja jestem grafikiem komputerowym i kocham to co robie podoba mi sie ta praca....mam nadzieje ze juz niedługo bedziemy sie obie cieszyć fasolkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:),chociaz o mnie nikt nie pamieta:) Gratulacje dla maybe no teraz pregnant:D🌼🌼Kurcze fajnie byloby zobaczyc te krechy?Maz juz wie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mąż dostał buciczki z rączek innego bobaska bardzo się ucieszył a uczucie zobaczyć 2 kreski rewelacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pytanie do was
hej dziewczyny dziś właśnie mam dni płodne,trochę mnie coś martwi w 13 i 14 dz.c miałam dużo śluzu ,ale wylatywał tylko jak robiłam siku i był podbarwiony krwią ,tzw .czop śluzowy i bolał brzuch ,jajniki ,dzis dalej taki sam słuz tylko bez krwi ,i teraz nie wiem kiedy mogła być owulacja . czy wy macie czasami taki śluz z krwią ,teraz to nie wiem czy to z jajeczkowania czy może z nadżerki bo ja mam ale jest malutka i niekazali z nia nic robic ,będę wdzięczna za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nigdy nie miałam ale czytałam, ze niektóre dziewczyny tak plamia podczas owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie! Ale wy napisałyście przez te dni, ciągle czytałam co tu się działo i gratuluję nowo zafasolkowanym 🌻 ❤️ 🌻 bardzo się cieszę! :) Estelko Foli - czytając wasze posty byłam taka ciekawa i pełna optymizmu a tu taka zła nowinka, liczę na Was że wszystko się ułoży i w końcu się uda! Asiu - Ty mój Aniele Ty dbaj o siebie i ja ciągle czekam, bo muszę się kiedyś z Tobą spotkać na spacerek z dwoma wózeczkami :) :) ;) A ja wczoraj spałam u boku swojego Skarbulka w końcu, jednak ludzie potrafią się zmieniać, nawet teściówka wzięła się za wyprawkę :D ale powiem wam szczerze że chyba nie ma nic gorszego jak dwóch łobuzów styka się brzuszkami :D myślałam że mój mały szkrabek wyskoczy z tego brzuszka jak wyczuł tatusia tak blisko :D :D :d :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj faktycznie cisza. Podejrzewam, że zaczął sie weekend i stąd ta cisza. No to Sabra dzisiaj zaszalałaś? :) Ale ważne , że humor poprawiony. :) A ja wróciłam z pracy i zaczęłam opowiadać skarbulkowi o mojej wczorajszej wizycie (wczoraj zostałam na noc u rodziców) i tak w pewnym momencie przerwałam, spojrzałam sie na Niego i poprosiłam o szczerą odpowiedź, czy nie stałam się monotematyczna. I wiecie- usłyszałam, że na kogoś z takim problem jestem rewelacyjna. Mój kochany Skarbek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu- nawet nie wiesz jak sie cieszę, że tak się sprawy potoczyły. :D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D: 🌻👄❤️ Moniczko80- martwimy sie o Ciebie. Daj nam jakoś znać co u Ciebie. 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja też się cieszę :D a co najlepsze to dostał zajebistą pracę w Gdyni co pozwoli nam na lepszy start :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,zaglądam do was a tu nikogo nie ma.gdzie się podziewacie kochane?wstawacśpiochy!!!jakie dziś nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUU ależ tu dziś cicho:) Witam wszystkie kobietki❤️ Wpadłam tylko się przywitać i życzyć miłego weekendu. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc andzia,co u ciebie?ja dziś nie pracuje,wreszcie nie trzeba wstawac szybko z samego rana.sprzątanko odłożyłam na później,najpierw by zajrzec do was i dowiedzieć się co słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj w domku leniuchuję:) U mnie nic się właściwie nie dzieje dziś wzięłam ostatnią tabletkę na wywołanie @ , no i teraz muszę czekać. 8 listopada idę do gina z wynikami i zobaczymy co dalej , ale prawdopodobnie czeka mnie szereg badań może nawet szpital:( Dziś wieczorkiem jade na koncert zespołu mojego męża , jeżeli któraś z Was mieszka w okolicach Chorzowa to zapraszam do Leśniczówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to wczoraj sobie troszkę poimprezowałam,ale o dziwo dziś czuję się dobrze tylko trochę niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×