Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Pozdrowionka dla Wszystkich i trzymam kciuki. Cały czas Was czytam :) TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo Witam Cie Granini dawno CI nie było, odezwij sie czasem perełko....ja sie juz dzis zegnam do jutra dziewczyny pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ GRANINI @ przyszła? przykro mi, kiedy ona od nas ucieknie ta wstrętna @ TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............21.09.......27...........?..............13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, uaktualniam tabelę staranek, tzn wywalam się z listy bo zamieszanie wprowadzam niepotzrebnie TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popadłam w jakąś melancholię...tak bardzo chciałabym być już w ciąży...czemu musimy tyle czekać, CZEMU?! ech, idę poćwiczyć, wymęczę się to mi może smuteczki przejdą... mięłgo wieczoru i nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że musimy tyle czekać to jeszcze nie wiadomo cxzy w ogóle się uda. Ja chyba powoli dostaję nerwicy. Te starania mnie wykończą. Trzymam Foli kciuki, mam nadzieję, że jednak mimo wszystko pojedziesz do Łodzi w ten weekend. Przykro mi zabajona, że już @ przylazła. Pozdrawiam starające się. Ja powoli wymiękam. Juz mam dosyć starań i jakiś marazm mnie ogarnął. Może w końcu minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja tez mam doła z tego samego powodu. Dzis była u mnie kuzynka w ciazy w 7 msc , no to sie przykleiłam do jej brzucha bo moze w ten spsosób zaraże sie ciąza! Dobre co! Chyba mi odbija.Zycze kolorowych fasolkowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczące są te pytania - prawda? Ja też już jestem zmęczona...byłam wczoraj u ginka i za 4 dni mają być wyniki (o co chodzi z tym moim śluzem). No coż...trzymam za Was kcikaski ... MUSI BYĆ DOBRZE!!! :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka!!! dałam wczoraj czadu ;-) mam zakwasy :-) dobrze, znaczy, że zmęczyłam mięśnie pozdrawiam i życzę miłego dnia zaobaczcycie, my biedactwa też się wkrótce doczekamy fasolek. Ależ będziemy się cieszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz dzwonię do mojego profesoraczy moge przyjechać jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Przykro mi ale nie mam siły czytac zaległości - od dwóch dni męczą mnie tak straszliwe mdłości które trwają przez całą dobę oprócz momentów kiedy spię :(:( dziewczyny to jest masakra - nie mam siły na nic!!!!!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, bidulko. Ale chciałaś - masz ;-) oczywiście, żaryuję. Te mdłości to musi byc koszmar, współczuję. Zwłaszcza jak trzeba iść do pracy, a tu mdli. Może migdałki lub ciateczka korzenne pomogą, co? cześć Foli, to jutro hsg? trzymam kciuki aby nic nie bolało i był przelot, że hej! a co do nodszenia dziecka, to kiedyś byłam u koleżanki i poprosiła abym chwię zajęla się jej 8 miesicznym synkiem. Nosiłam go na rękach...i, myślałam, że ręce mi odpoadną. A na siłownię regularnie chodzę ;-) widać dzidzia lepsza niż ciężarek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Witam w słoneczny poranek.Mam nadzieje zu u was tez swieci słoneczko.Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula :) Estelka, ja byłam u znajomych w weekend a ulubiona zabawa ich spółrocznego synka to podrzucanie i miałam zakwasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kocio :) dziewczyny jestem załamana, dzwoniłam do szpitala i profesora nie ma jutro ani w poniedziałek :( :( zaproponowali mi innego lekarza Niwald się nazywa, i wiem tylko że prof był jego promotorem. jestem przerażona nie wiem czy odwołać czy jechać. Mąż mnie namawia żebyśmy pojechali bo wcinałam antybiotyki do hsg a prof jest na sympozjum dot. niepłodnośc w Białym Stoku. Niewiadomo czy w przyszłym cyklu bedzie mu pasowało. a ja już chcę to hsg mieć za sobą. Tak bardzo chciałam inseminację w tym cyklu a tu lipa, w środę owulacja, będę dzwonić do kliniki może złapię profesora w poniedziałek i zapytam co dalej. wszystko się pierdoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie chaotycznie piszę ale jestem zdenerwowana i ryczeć mi się chcę, samo hsg przeżyję ale miałam tyle pytań do mojego lekarza o to plamienie i nie chcę zeby ktos inny mnie badał już za dużo tych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ja bym pojechała. Skoro to uczeń Twojego profesora, to pewnie też jest dobry. Przecież spróbowac możesz! w każdym razie jedź na hsg. Leć z prądem, a się uda!!! bo przecież musi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, dzięki ja właśnie to czytałam, są rózne opinie głównie dobra ale ja w sumie tylko u niego chcę hsg zrobić, potem wracam do profesora Radwana. Ja po prostu boję się tego hsg jutrzejszego cholernie i panikuję dlatego strasznie, czułam cały czas ze jestem w dobrych rękach a tu niespodzianka nowy lekarz, za duzo ich ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. nie odzywalam sie od tygodnia, bo postanowilam odpoczac. stwierdzilam, ze za bardzo mysle i za bardzo sie nakrecam... i efekt jest taki, ze wczoraj zobaczylam dwie krechy!! nie chce jeszcze skakac z radosci, bo nie bylam u lekarza, ale mam nadzieje, ze potwierdzi tylko wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny.....bardzo mi przykro ze miałyście doła wczoraj ale mam nadzieje że dziś jest lepiej, główka do góry.....Anka to fantastyczna wiadomość pedź do lekarza i czekamy na wiadomości....ależ sie ciesze razem z Tobą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocio chyba tak zrobie ale boję się niemiłosiernie. Anka, gratulacje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. mam nadzieję, że teścik nie kłamał ;) i aż uwierzyć nie mogę, że tak za pierwszym podejściem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka - więc będę pierwsza chyba która ci pogratuluje :) GRATULACJE!!! 🌼 🌼 🌼 U mnie nic nowego, złapałam dołka, wczoraj @ tak mi dała popalić, że lewdo żyję, noc nie moja, prawie nie spałam. Bardzo obficie tez ze mnie cieknie, cholerka - lekarza wczoraj nie było. Mam nadzieję, ze ta obfitość to po luteinie - cholera !!!! Wszystko zaczyna się pieprzyć 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być - nie będe pierwsza to z tego zdołowania :( Ale naprawdę gratulują w ogóle to zaczęlam mierzyć tempkę - może ona coś mi powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - gratuluję 🌼, może zarazisz kolejne kobietki na forum??? Foli, trzymam kciuki, żeby hsh było jak najmniej stresujące 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×