Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

no własnie zajrzałam na poprzednią stronkę !!! MIA wielkie wielkie ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę. Dużo szczęścia i dużo zdrówka dla mamusi i synusia A co do tabelek, to przytyłam 2 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe się duzo wydarzyło !!!!!!!!!!!!!!!!!! Dorotko, dla ciebie i Twojego synka też ogromnie gorące gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla Mii i tatusia z okazji narodzin synusia!!!!!!!!!!! Dostałam też śliczne zdjęcia i bardzo się wzruszyłam. Tak bardzo bym chciałą, żeby nasz synek też szczęśliwie przyszedł na świat o terminie, ale czasem jak mam skurcze to strasznie się boję o maluszka, bo to dopiero 31 tydzień i chyba trochę za wcześnie na narodziny. Dziewczyny a na kiedy Mia miałą termin i w którym tygodniu urodziła, bo Mateuszek wygląda na dużego chłopaka. Raz jeszcze dziękuję za zdjęcia i wieści. Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamol, lekarz ci da coś na obniżenie prolaktyny, pare dziewczyn tutaj też miało za wysoką ale już jest ok Elf, kurcze ale musiałaś się strachu najeść. Dbaj o maleństwo, moja szwagierka też krwawiła, brała duphaston chyba, i urodziła zdrowa córeczkę, ale całą ciążę odpoczywała i dużo leżała. Więc dużo leż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy lekarze nie obniżają prolaktyny jeżeli nie ma ona negatywnych skutków dla owulacji w myśł zasady że leczą skutki a nie sam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale się źle czuje, mam bóle w krzyżu i ciagle skurcze, ja normalnie chyba zaraz urodzę :( ludzie ja już nie mogę :( idę normalnie do lekarza jutro bo nie wyrobię, niech mnie kładą do tego szpitala bo zaczynam się już bać tam chociaż będę pod okiem lekarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu jakbyś się gorzej poczuła to jedź do szpitala nawet dziś.mam nadzieję ze skurcze się uspokoją i bóle krzyża miną.nawet teraz nie wstawaj z łożka!!uważaj na siebie!!!a jutro nawet jak ci minie masz rację niech cie kładą do szpitala,tam pod opieką fachową i przezde wszystkim nic nie prowokuje do chodzenia inaczej niż w domu.trzymam kciuki. foli daj znac jutro szybciutko jak tylko bedziesz już mogła.trzymam kciuki.czy ciebie będą stymulowac jakimiś lekami,czy wszystko bez wspomagania lekami?boże napewno się denerwujesz strasznie.dobrze ze ten lekarz jest ok.powoooodzenia!!!!!!!!!! o sobie nie chce mi sie dziś nawet pisać,psychiczny i fizyczny dół po tym pregnylu,bóe,itd nastrój gorzej niż źle.a tu dopiero 20 dc,jak ja to zniosę do końca cyklu jak będzie mnie ten pregnyl tak wykanczał to trafię do domu wariatów.tym optymistycznym akcentem konczę ten smutny dzionek.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona nie dziękuję :) Monik, bez stymulacji pełna natura :) dam znać w czwartek bo jutro zostaję w łodzi bez kompa w hotelu. Monik, nie martw się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, nie denerwuj się idź do lekarza niech powie ci co robić. Jestem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ja tylko na chwile chciałam pogratulować Mii slicznego zdrowego i dużego synka!!!!!!!!! 🌻🌻 am straszego doła dzisiaj - pokłóciłam się wczoraj z moim kochaniem- było ostro - od wczoraj wieczora w ogole sie nie odzywa - co jest do niego niepodone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki,co takie pustki z samego ranka? wszystkie jeszcze śpicie smacznie? sysiu jak tam twoje skurcze.nawet gdy miną to idź do lekarza, koniecznie.napisz nam potem bo będziemy się denerwowac foli bedzie dobrzei wszystko bez ,,polepszaczy\" ho ho!może w tym miesiącu jakaś dobrav wiadomość nas podbuduje,mam dużą nadzieję. ja jak zwykle kolejny dzien złego samopoczucia popregnylowego.jestem zła na lekarza,że nie wspomniał mi o skutkach ubocznych tego leku.może inaczej bym się nastawiła. jeśli będzie to trwało do konca cyklu to ten tydzien też bedzie be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;) mam takie pytanie: odkryłam wczoraj na swojej piersi koło sutka...właściwie nie wiem co to jest. Śmieje się że drugi sutek mi rośnie. Ale wyglada to jak pęcherzyk i nie wiem co jesst grane ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) u mnie czekanie, cała jestem w nerwach od paru dni, miałam dostać @ w niedzielę, do tej pory nic, na początku się ucieszyłam, ale zrobiłam test - jedna kreseczka:( jak nie jestem w c, to mogłabym dostać w końcu @, kurde, bo mi się jeszcze coś z cyklem pomiesza i jeszcze gorzej będzie trafić... i tak mam długie cykle: 32-34 dni... ale mam doły.... i coś jajnik prawy często czuję, czasami co parę minut.... i piersi wcale nie bolą... sama nie wiem, o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tak szybko. 1) Gratuluję szczślieych rozwiązań !!! 2) Foli - cieszę sie, ze jest ok i powodzenia !!! 3) Brzuchatki - trzymajcie się i bądźcie dzielne, zleci szybko i zobaczycie - zapomnicie o strachu - maluszki wam to wynagrodzą. A ja - no cóż, zaczynam okres wytężonej pracy i mogę rzadziej pojawiać się na kafe, postaram sie jednak zaglądac czasem. No chyba, że mąż w końcu ruszy tyłek i pójdzie zamówić neta do domu. W tym tygodniu znowu gin - chyba piątek. Poza tym przytulanka kiedy ochotka, a nie kiedy trzeba. Teraz mam dni \"wolne\", więc zupełny luz. Mierzę tempkę, zobaczę co mi z niej wyjdzie. I to tyle. Miłego dzionka 🌼 - dla wszystkich kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Paula, a co to za kłótnie? czy twój mąż nie wie, że kobiecie w ciąży trzeba ustępować :) ? Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, ja zdecydowałam się na naturalny cykl mimo że mój lekarz powiedział że szanse są mniejsze ale co tam,jestem przyzwyczjona do niepowodzeń w starankach, a moze akurat uda się bez hormonów i całej tej otoczki. Chciałabym. mojemu mężowi śniło się ostatnio że mamy trojaczki i do tego sam się nimi zajmował bo ja się źle czułam. On widział w klinice na ścianie parę zdjęć trojaczków po kuracji hormonalnej ale generalnie sen go nie przeraził bardziej mnie.:) Cześć Zabajona :) Powodzenia w starankach i dłuższego cyklu życzę :) Pregnent, idź do lekarza z tym, pewnie to nic takiego ale lepiej sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, nie denerwuj się czasami cykl się wydłuża trochę i nie oznacza to nic złego,może miałaś później owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ide jutro z pierwsza wizyta do gina tylko najgorsze jest to że on się na piersiach nie zna i wcale się z tym nie kryje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prgnent, ja kiedyś miałam koło sutka taką wypustkę w kolorze skóry i poszłam do lekarza specjalisty, okazało się ze to nic takiego, jakiś gruczoł mlekowy czy coś w tym stylu ale zawsze lepiej sprawdzić, najwyżej da ci skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to włąsnie cos takiego, ja takie malutkie zawsze miałam wokół otoczki ale teraz to jest większe i koło sutka i wyglda jak bąbel taki po poparzeniu z woda (ale opis az tak srasznie to nie wyglda tylko chciałam do czegoś porównać) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli własnie weszłam sobie na forum gin.i zapytałam lekarza co może być przyczyną moich objawów,a on odpisał ze to może być hiperstymulacja i mam iść szybko na usg.bardzo mnie przeraził.słyszałyście o czymś takim? maklady a który to dzien cyklu miałas? foli jeśli wszystko ok z twoimi pecherzykami to masz rację po co się szpikować lekami.gdyby to było konieczne lekarz by nie pytał tylko kazał stymulaować. pregnent może idź do lekarz ogólnego z tym problemem? asia jak zaglądasz czasem to pozdrawiam,wracaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to nie był bąbel tylko taka górka w kolorze skóry niczym się nie odróżniało, po prostu takie wzniesienie, górka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, opisz mi objawy twoje to gdzieś sprawdzę. Hiperstymulacja się często zdarza przy leczeniu hormonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, od razu się tłumaczę, Że nie czytałam Was kilka dni, więc moge nie byc w temacie rozmowy. Ale zwracam się do Was ze sporym problemem. Czy któraś z was wie jakie są normy na toksoplazmozę? Właśnie wróciłam z wynikiem IgG 147,7 j.m/l. Zrobiłam sobie co prawda od razu IgM, ale na wyniki czeka się 10 dni, więc chyba wykończę się do tego czasu ze stresu. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki foli bardzo za pomoc więc temp pow 37,bóle piersi,ciągnące jajniki,huśtawka nastrojów,uczucie pełności w brzuchu,tzn wokół jajników i jeszcze mnie mdli.objawy ciążowe bez ciązy.mamm21 dc a to mi sie dzieje od kilku dni.nie wiem czy dzwonić do mojego gina.ale jak mam mu zasugerować,że to może być ta hiperstymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lid de a na wyniku nie masz normy? Ja jak odbierałam wynik miałam normę na wyniku tak więc mogłam go odczytać. Jezeli nawet masz toksoplazmozę a badałaś na przeciwciała to moze okazać się ze masz je od dłuższego czasu i to niczym nie grozi, spróbuję sprawdzić twój wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do lekarza.powiedział ze mam przyjsć na usg jutro koniecznie.nie wytłumaczył nic,bo wiadomo,ze przez telefon nie będzie mnie diagnozował.zapytał tylko czy mam mdłości.może to jest charakterystyczne przy tyej hiperstymulacji.zaczynają się schodki,tak jak to powiedziałam kiedyś.wierzchołek góry lodowej został odkryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×