Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

o 16.00 Foliku fajnie masz, choć ja własciwie tez bo zaraz wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś pracowałam od 7.00 do 15.00 teraz od 8.00 do 16.00 i odpowiada mi to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie Foli ja zmykam jutro sie odezwe.....cześć dziewczyny zycze wszystkim udanego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ! Termin mam na 17.12.05 czyli za jakies 42 dni mowie Ci jak ten czas cziazy szybko mi zlecial !!! A teraz moj brzuszek juz sie obnizył, szybko ale za to juz nie mam problemow z oddychaniem i jedzeniem :) Suzinko skurcze mam nadal jak tylko sie zmecze, albo jak wstaje z kucek np. z ubikacji lub kleczek. Ale juz widac tak musze miec do konca ciazy bo regularnie biore feneterol a poprawy jak nie bylo tak nie ma. Mam nadzieje, ze Tobie przejda te skurcze i bole bo to nic przyjemnego ale mowia, ze za to bedziemy przyzwyczajone do boli podczas porodu, tzn. zahartowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve ! Nie pracuj tak dlugo i ciezko bo sie przemeczysz :) A zima faktycznie ma byc dluga i sroga w tym roku, tez tak slyszalama i wcale mi sie to nie podoba bleeee... Estelko ! Ciesze sie kochana, ze przykre objawy juz minely. Bo nie ma nioc gorszego niz takie dolegliwosci. Teraz to juz z gorki z leczeniem, wyniki badan napewno beda pozytywne i pokaza, ze bakterii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia kochana co Ty mowisz ? Hi hi hi ja wygladam kwitnaco ? Raczej jak hipopotam, przybylo mi sporo kilogramow az 14 !!! przytyly uda i dostalam boczkow, ktorych nigdy nie mialam, przytyly mi rowniez rece i spochly palce. No moze na twarzy nic sie nie zmienilam no moze tylko na plus bo zawsze mialam problemy z tradzikiem a odkad zaszlam w ciaze wreszcie tradzik zniknal i mam gladziutka i nawilzona, nie swiecaca sie cere jak nigdy dotad ! Mam nadzieje,z e tak tez zostanie mi po ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, ale masz fajnie na święta będziesz miała dziecko w domu :)super prezent pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja się staram 6 miesiąc.W tym cyklu to i tak nic z tego bo biore leki.Pozdrawiam serdecznie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko mi też te skurcze nie przechodzą i gin powiedział, że tak już zostanie do porodu. Mi przybyło jak na razie 12kg, ale strasznie mi to przeszkadza, szybko się męczę, zadyszkę mam itp. Ja mam termin niby na 4.01. ale gin mi przepowiada święta w szpitalu, bo liczy, że mały urodzi się ok. 20.12. No a ja bym wolała na święta być już w domku, albo urodzić dopiero w styczniu. Ale ja sobie mogę chcieć:-) no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🌻 Wszystkim po długiej przerwie :-) Widzę tu mnóstwo nowych osób, choć wcześniejszych dziewczyn coraz rzadziej widać. U mnie jakoś leci, dużo pracy. Jeśli chodzi o staranka to niestety miałam mieć robione HSG w tym cyklu ale zawaliło sie wszystko: 1. cykl się przedłużył do 34dc,więc miniął juz termin ważności badania czystości i posiew :-( 2. Dodatkowo lekarz ze św. Zofii wyjechał, który miał robić to badanie i dopiero wraca 14 listopada, a badanie HSG wykonuje sie do 10dc, a 14listopada to mój 14dc więc nici :-( Muszę czekać do następnego cyklu, jak mi smutno, no ale co zrobię. Muszę przyznać że miałam przez chwilkę nadzieję że sie udało, no ale chyba to nie mój czas, może następnym razem będzie lepiej:-) Estelko 👄trzymaj sie, bo widzę, że straszne rzeczy przeżywasz, i postaraj sie maleńka nie eksperymentować z lekami na własny sposób, od tego sa lekarze i nie zawsze co innym pomaga, nam pomoże. pozdrawiam Was wszystkie Bardzo serdecznie i brakuje mi Was bardzo, ale nie chce sie nakręcać i staram sie rzadko tu wchdzić, mam nadzieję, że to rozumiecie, ja juz tu rok na tym topiku jestem, idę na aerobic się wyżyć :-) Straszna jest ta niewiadoma, a może i lepiej........... czas pokaże co los nam przyniesie,ale nie traćmy nadzieji, spójrzcie na dziewczyny które się starały dłużej niż my a mają pociechy lub sie ich spodziewają, my też się doczekamy, a teraz tabeleczka: TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.10.......34..............?...............15m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............21.10.......27...........?...................13 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? AnA 29..............30.10........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............04.11 ...........32-34 ......06.12 ........... 3 m-ce ....... ? Iskierka nadzieii.......23.10.......30-36....... ........... 1miesiąc........Siedlce Chyba Bóg mnie opuścił, ale może to przezemnie,lub ja go opuściłam nieświadomie bądź świadomie :-( sama już nie wiem ,musze sie pomodlić by mi pomógł, może mnie zrozumie i wysłucha.... Jestem z Wami wszystkimi, pozdrawiam te starające sie, brzuchatki🌻, które nie powinny znikać stąd nigdy i mamusie z pociechami i radującymi się mężami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w sobotni ranek !!! Witaj kochana Emiczko ! Tak dawno nie bylo zadnych wiesci od Ciebie ale rozumiemy to, ze chcesz wypoczac od forum, wyluzowac i zrelaksowac sie. W razie czego my zawsze czekamy z otwratymi ramionami na Ciebie gwiazdeczko. I nie mysl tak, ze Bog Cie oposcil albo, ze Ty Jego zawiodłas, to nieprawda. Po prostu czasem kaze nam czekac na to, czego pragniemy by zahartowac nasz charakter, by cwiczyc silna wole ale zobaczysz, ze w koncu wasze starania i dlugie oczekiwania na dzidzie zostana wynagrodzone i bedziecie wszystkie cieszyly sie swoimi pociechami :) Zobacz na Mie starala sie biedna dwa lata a teraz ma juz syneczka przy sobie !!! Zobacz na Paule starala sie 17 m-cvy a teraz ma pod serduszkiem upragniona kruszynke. Jest wiele innych przykladow dziewczyn, ktoire dzieki swojej cierpliwosci ciesza sie ciaza lub swoimi dzieciaczkami :) I Wy wszystkie tez juz niedlugo bedziecie dawaly soba taki przyklad :) Ja w to wierze, trzymam za Was wszystkie kciuki i dopinguje kazdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka tez sie cos nie odzywa ale wiemy, ze odpoczywa i nas podczytuje ( kochana pozdrowienia i buziaczki dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻) Foli jak tam samopoczucie ? :):):) Estellko dzis juz chyba zupelnie lepiej sie czujesz ? 🌻🌻🌻 :):):):) Pozdrawiam Was wszystkie i lece bo musze zakupki male zrobic i do tesciowej po bigosik pojsc bo juz dzwonila. Alez nas rozpieszczaja hi hi hi. Zajrze pozniej zycze wszystkim milego weekendu pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze starająca - a dokładniej to czekająca ostatnie 9 dni do testowania.. tyle razy już testowałam, że każdy przyprawia mnie o chroniczne nerwy - i tyle razy już się zawiodłam. Jestem mamusią dwójki dzieci: Olci, urodzonej bez problemu w 94\' roku i Aniołka, który odszedł od nas zanim wyszedł z brzuszka.. stało się to na początku wakacji - i od tej pory nie potrafię sobie poradzić.. to nasze pierwsze starania po tej tragedii. Mam nadzieję, że już pomogą mi zafasolkować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wpadłam się przywitać :D Foli - trzymam kciuki mooooooocno!!!!!!!!! czytam Was cały czas, tylko się nie udzielałam. pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !!! i kolejny dzień przed nami, jak dzisiaj nastroje? ja sie przy tej pogodzie czuje fatalnie nic mi sie nie chce do tego dokucza mi ten ból brzucha....dobrze że jutro niedziela to odpoczne troche i wyspie sie wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, cześć:) dawno cię nie było. przykro mi z powodu tego że musisz czekać na hsg, wiem jak każdy miesiąc czekania potrafi załamać i wkurzyć. Monika, czuję się bardzo dobrze dzięki, a ty? Klementynko, to straszne co cię spotkało, takie rzeczy nie powinny się dziać ale musisz być teraz pozytywnie nastawiona, znam wiele osób, które poroniły a teraz mają zdrowe dzieci, nie możesz tylko myśleć, że to może się powtórzyć choć napewno jest ci ciężko i będziesz miała te obawy. Trzymam kciuki żeby ci się udało i żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynko a robiłaś jakieś badania wiesz dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Foli ja niestety w pracy....paranoja nic sie nie dzieje bo to biuro nie sklep ale mamy dyzury w soboty i musimy siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, a gdzie pracujesz? tzn w jakim zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ponoć niedotlenienie malucha i matki, ale ja sądzę, że po prostu z przemęczenia i stresu.. na początku już powiedziałam w pracy - ale mówić do niektórych to jak grochem o ścianę. Pewnego dnia musiałam przenieść drukarko-skaner przez cały biurowiec.. piec dni później wystąpiło krwawienie, a tydzień później pożegnałam się z maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka, niektórzy ludzie są niewrażliwi i głupi. Mam nadzieję że szybko uda ci się zajść w ciążę :) Ana, to ciekawa praca :) teraz przypominam sobie że juz kiedyś o tym pisałaś na forum. Ja jestem prawnikiem z wykształcenia ale pracuję w marketingu ( na szczęście nie w soboty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa bardzo lubie to co robie....oprócze tego dokształacam sie studiuje socjologie......zmykam dziewczyny musze jechać do klienta narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, socjologia to było moje marzenie ale wybrałam praktyczne względy - prawo, co prawda nie żałuję teraz, ale z socjologii dużo czytam nadal i uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×