Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Anka tylko właśnie uświadomiłam sobie że owulację miałam w lewym jajniku a kłuje mnie z prawej strony, to nie jest mocny ból, i tylko czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Foli, mnie też kłuło po prawej stronie i byłam przekonana, że to implantacja, a gin powiedział mi, że owulacja była, z lewego jajnika :) Ale skoro każdą z nas kłuło, to cokolwiek by to nie było, to chyba dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, mam nadzieję przynajmniej żeby to nie był zły znak :) gdyby mnie w zeszłym cyklu nie kłuło z tej samej strony to już bym się pewnie cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli wysłałam. Ale Wy wszystkie jesteście ładne. Dziękuję za zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Jestem tu ponownie na Waszym topiku bo śledze Was:p i podczytuję:p Jestem na topiku rodzimy w lipcu 2006... mam nadzieję ze i Ty foli do Nas dołączysz:) Aczkolwiek ja jesszcze mam potwierdzoną tylko ciązę urojoną:) ale kto wie........:) anka... pocieszyłas mnie o tych testach Ja wczoraj w 10-11 dniu po ewent zapłodnieniu zrobilam test i znowy negatywny @ wczoraj nie przyszła a zawsze regularnie przychodzi:) kłuje mnie w jajniku lewym i temp mam ok 37st Czekam wiec dalej na @ albo i nie.... i juzz sama nie wiem kidy robic nastepny test.....??? Pozdrawiam Was serdeczie ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, mam nadzieję ze jednak okaże się że to nie twoje urojenie, na test za wcześnie, powinno się go robić 14 dni po ,chociaż niektórym wychodzi wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz zrobić tak wczęsnie to z krwi by już wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ze krwi to musze miec jakeis skierowanie czy jak? jak jak nie to zaraz lece do szpitala wojskowego ,tam robia wszysrtko za kase .. tylko ile na wyniki bede czekała...?:) jak zrobia z dnia na dzien to juz lece...nawet w pizamie:p:p:p a jak sie nazywa to badanie / jakies konkretne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve dzięki za zdjęcia, bardzo fajne. A to pierwsze gdzie było robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ..wkurzaja mnie te testy i ich producenci... pisza ze ciązę wykrywaja juz w 6 dniu od zapłodnienia ....stutututu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silve, a ja zdjęć nie dostałam :( Enigmaa, skoro już sobie ciążę uroiłaś, to pewnie za kilka dni teścik wyjdzie ;););) Czytałaś o mnie - wyszedł dopiero czwarty, w dodatku nawet 4 dni po spodziewanej @ kreseczka nadal była delikatna... Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, może niektóym wykrywają, ale to zależy od poziomu hcg. Ja miałam bardzo niski i nie wykrywał - i w wielu przypadkach tak właśnie jest. Przecież nie raz już się zdarzało, że po spodziewanym @ dziewczynom testy wychodziły negatywne... Poczekaj jeszcze troszkę. Mierz temperaturkę i jak za kilk dni nadal nie będzie spadała, to powtórz teścik :) Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka:) Tys ostatnią moją nadzieją:):):):) dzięki wielkie:):):):) poczekam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki dawno mnie nie było, ale zaglądam od czasu do czasu. Siedzę nadal na zwolnionku w domu a własciwie leżę :-) Ale już nie wytrzymałam i musiałam do was wpaść Foliczku, trzymam zaciśnięte do bialości kciuki za ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....dostałam zdjątka od Foli,Esteli,Ani,Iwony(dzieki dziewczyny)....Silve wysłałam Ci rozpiske perfum....Estelko juro bede mieć gotowe próbki to prześlij mi na mail adres do wysyłki....zaczynam prace od kawki, ale rozpisałyście sie z rana, czekam na zdjątka innych koleżanek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf fajnie ze się odezwałaś :) wypoczywaj dużo i cały czas jesteśmy z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka właśnie cofnęłam się na kafe i poczytałam sobie o twoich objawach przed testem :) Widzę, że ty podchodziłaś sceptycznie nawet jak ci test pozytywny wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, bo niby wyszedł pozytywny, a tak naprawdę ta kreseczka tak bladziutka była, że nie chciałam uwierzyć... A że raptus jestem, to nie czekałam kilku dni, żeby kolejny test zrobić, tylko od razu do gina poleciałam, no i nie do końca byłam z tego zadowolona... Gin powiedział, że widać powiększone endometrium i prawdopodobnie rozwinie się ciąża, ale nie mógł powiedziać niczego na pewno... Dopiero w zeszłym tygodniu zobaczył fasoleczkę i powiedział, że na pewno jest ciąża :) Ale i tak nie założył mi jeszcze karty, bo powiedział, że chce poczekać, aż będzie widać zarys płodu i serduszko... Więc idę na kolejną wizytę 21 listopada i mam nadzieję, że wszytsko będzie ok :) Wtedy też ustali mi termin porodu i wiek dzidzi :) Tak więc nie ma się co spieszyć, bo wszytsko idzie swoim rytmem i nie tak od razu da się wszystko wyjaśnić i zobaczyć... Czekajcie dziewczyny z tymi testami ;) jak się da, to nawet do kilku dni po spodziewanej @ - wtedy będziecie wiedziały już na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o moje objawy, to miałąm je jeszcze zanim w ciąży byłam ;) ech - ta podświadomość. Tak bardzo chciałam, że aż mnie mdliło, a jak już zaszłam, to przestało, hihihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no to trzymam kciuki 21 listopada, ale fajnie że już wiesz :) Na pewno będzie ok wszystko. Ja też jestem taka niecierpliwa zawsze ale teraz myślę ze z tym testem wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Foli.........TRZYMAM ZA WAS KCIUKI DZIEWCZYNY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, a powiedz jak cię kłuło(o ile pamiętasz), bo mnie zaczyna nagle ukłuje mocno i przestaje i za jakiś czas znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Foli - ja niby wiem, widzę fasoleczkę na zdjęciu z usg, codziennie ją sobie oglądam, mam jakieś tam maleńkie objawy (na szczęście nie są bardzo dokuczliwe ;) ) ale ciągle nie wierzę... w coś takiego chyba ciężko uwierzyć - w końcu to cud :) wyobrażam sobie, co Wy wszystkei musicie czuć, kiedy robicie test któryś już raz... ja tylko jeden cykl się starałam i od razu się udało, a i tak ciężko mi to ogarnąć ;) Foli, ale powiem Ci, że mimo, że jestem raptus, to z tym ostatim testem czekałam. Powiedziałam sobie, że co ma być, to będzie... nie pisałam na kafe przez kilka dni, starałąm się nie nakręcać... i nawet troszkę z tym testem zwlekałam, bo w delegacji byłam i miałąm głowę pracą zaprzątniętą. Widać, czułam w kościach, że wszytsko dobrze się skończy. Foli, Enigmaa - cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×