Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Foli, myśleć i pisać możesz, obyś tylko testu za wcześnie nie zrobiła... najlepiej by było, gdybyś jeszcze kilka dni, ale jeśli na prawdę nie wytrzymasz, to chociaż do rana doczekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ale w sumie mojej koleżance po 10 dniach wyszedł od zapłodnienia, a ja mam 13 dzień po i tak kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba do domku lecieć bo 16.00 się zbliza :) a jeszcze korki w domu mam znowu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie Ci sie wcale mnie by tez kusiło i to strasznie a wogóle znając siebie to bym pewnie zrobiła test.....ale nic CI nie sugeruje absolutnie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to dobrze, ze masz te korki, bo chyba byś już w łazience wylądowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie juz minutki, ale niestety jeszcze... :( ale juz umówiłam sie z moim szczęściem, że wyjdzie po mnie (bo mieszkamy 500m od firmy) i po drodze kupimy winko, bo mamy dzisiaj kilka rzeczy do uczczenia... Zawodowych, bo W złożył wypowiedzenie i coraz bardziej przekonujemy się, że była to słuszna decyzja :) tak więc będziemy świętować :) Ja z umiarem oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapowiada sie miły wieczór to dobrze bo dobre nastroje są wskazane w Twoim stanie.....ja do 17.00 i juz właściwie nie chce mi sie nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od godziny się obijam i właśnie zbieram się do domku :) do jutra Anetko. Foli, trzymam mocniutko kciuki. Jutro pewnie przybiegnę do pracy jak na skrzydlach, zeby sprawdzić, czy zatestowałaś, czy moze jednak dasz sobie jeszcze jeden dzień :) Miłego popołudnia dla wszystkich. Ech, nie ma to jak miły wieczór w domku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanego wieczorku Aniu.....Foliku nie wiem co powiedzieć przytulam CIe mocno wirtualnie.....a moze wyjdzie jeszcze pozytywnie jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi strasznie ale z drugiej strony jutro mi dzień minie bez tych cholernych nerwów i myślenia czy jestem w ciąży, oczywiście jeszcze mam nadzieję ale już niewielką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana jutro nie ma sensu robić, poczekam do czwartku, zobaczę czy jutro @ przyjdzie, ja mam regularnie więc jutro zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli skarbie trzymaj sie......przesyłam CI tysiące uścisków i rano powtórz test z pierwszego moczu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czwartku dobry pomysł........żeby wyszedł pozytywnie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobię dzięki Ana, czemu to wszystko jest takie trudne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......kurcze tak bym chciała znać odpowiedź na to pytanie.......Foli główka do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie żegnam do jutra z Wami, życze wszystkim udanego wieczorku pa pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli kochana,przykro mi ..ale spróbuj jutro rano albo zaczekaj jeszcze dzień, pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Byłam dzisiaj u ginekologa tak jak pisałam wczoraj i moja ciąża jest nadal bardzo zagrożona, mam krótką szyjkę macicy ma 22 mm a co gorsza rozwarta jest na 6 mm :( i występuje jakiś objaw V :(, lekarz zapytał się czy chce leżeć w domu czy w szpitalu, powiedziałam że wiadomo że w domu ale tak pomyślałam że tam byłabym pod okiem lekarzy i wszystko bym wiedziała na bieżąco i zapytałam się go jak jego zdaniem powinnam zrobić a on powiedział że on jest za szpitalem więc posłuchałam jego i kazałam mu napisać skierowanie do szpitala w Elblągu bo nasz malborski szpital to ... szkoda gadać! Także albo dziś albo jutro kładę się, chciałam w ogóle żeby mi zrobił USG i powiedział mi płeć dziecka ale powiedział że powie to przy ogólnym badaniu USG ale jeżeli idę do szpitala to mi tam zrobią, także nie jest najlepiej :( :( :( Buziaczki dla Was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu skarbie uważaj na siebie i lez do końca ciązy jak trzeba.....buziaczki dla Ciebie, przykro mi ze masz takie problemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - nie załamuj się, wszystko się ułoży zobaczysz, może tak naprawdę wynik jest nieprawidłowy, spróbuj za dwa dni bo natura lubi płatać takie figle, głowa do góry 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczyny! Dzisiaj znów jest dzień i to dużo lepszy od poprzedniego! Może jutro będzie jeszcze lepszy?!?! Mam nadzieję że dla Was również a te chwilowe kłopoty o których piszecie (a które na pewno są tylko chwilowe - tego Wam życzę) tylko pozwolą Wam jeszcze bardziej docenić to szczęście którego doświadczacie. Będzie dobrze!!! Trzymajcie się cieplutko mamusie Fasolek. I te przyszłe szczęściary też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki AnA 🌻 ❤️ 🌻 jeżeli trzeba to muszę leżeć i jeżeli to ma pomóc to się kładę bez gadania, zdrówko dzidzi jest teraz najważniejsze! 👄 👄 👄 Trzymam za Ciebie kciuki AnA byś dołączyła szybciutko to grona brzuchatek! Powodzenia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagola
Cześć Foli Mi pierwszy test ciążowy też nie wyszedl, a moja córcia ma już 1,5 roku, pozytywnie wyszedł dopiero tudzień po spodziewanej, więc glowa do gory, wiem co czujesz bo my z drugim dzieckiem przechodzimy podobne historie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×