Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć estelka, powodzenia w piątek. U mnie @ ani śladu, śluz przezroczysty muszę być cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu no Foli chyba coś z tego będzie tak jak mówiłam od początku.....trzymam kciuki dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś, a kiedy znów testujesz? ja trzymam mocno kciukasy, aby @ nie przyszła i chciałabym bardzo, aby ta inseminacja to było właśnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana,jeżeli planujecie dziecko to znaczy, ze się kochacie a jak się kochacie to napewno znajdziecie kompromis. Myślę że zawsze można sie dogadać pod warunkiem, ze nie zawiedzie się zaufania drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nie wiem kiedy testuję, dzisiaj napewno nie, może jutro rano chociaż chyba zaczekam do piątku rano, tak byłoby najlepiej :) Muszę nauczyć się cierpliwości wreszcie, no bo jak wytrzymam 9 miesięcy czekając na dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ana:) kliknęłam na link ze stopki od innej koleżanki i wybrałam opcje zwe się staram o fasolkę:) i tam wybierasz sobie to co Ci sie podoba ,no i oczywiscie wpisujesz 1 dc... i ile trwa Twoj cykl:) Potem zatwierdzasz i kopiujesz link do Twojego profilu:) powodzenia:) podaję Ci ten głowny link:) http://lilypie.com/trying_to_conceive.php kliknij na nowy ticket:) i wpisz Twoje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybieram sie do Novum w najblizszym czasie. Pojde z wynikami najpierw do mojej gin i zobacze co mi powie. Poczekam tylko na badanie meza (nasienie). Jesli strace cierpliwosc to jeszcze w grudniu tam pojde-do Novum. Estella daj mi znac jak tam bylo. Czy lekarza mozna sobie wybrac (slyszalam o niejakim dr Lewandowski), czy z marszu daja przydział. Ile kosztuje standardowa wizyta. foli, wiem, ze prl nie jest wysoka, ale dlaczego nie moge zajsc w ciaze??? Skutek moich staran=0. Ciekawi mnie co przepisze mi moja gin. W tym miesiacu dostalam o 5 dni wczesniej okresu (normalny cykl 28 dni), co mi sie nie zdarza. Taki krtki cykl to nawet jajeczko nie ma sie kiedy wykształcić i dojrzec, i pęknąć. tak podejrzewam. Ta wcześniejsza @ pokreśliła mi palny co do wizyty u gin i musze przesunąc termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, dwa tygodnie wytrzymałaś, to i te dwa dni jakoś zlecą :) Jeśli @ jeszcze nie przyszła, to znak bardzo dobry :) Masz rację z tym piątkiem. jak dasz radę, to się wstrzymaj, bo skoro wczoraj nie wyszło, to moze się okazać,że jutro też nie wyjdzie (za krótka przerwa), a po co niepotrzebnie się smucić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Foli tak mi przykro, ale moim zdaniem za wczesnie zatestowałaś, wiem co to znaczy niecierpliwosć, tez bym tak zrobiła..główka do góry , poczekaj jeszcze kilka dni i zaobaczysz DWIE KRESECZKI...:-)) trzymam kciuki Anetko, :-((( a Ty kochana co wyprawiasz???? nie wolno się kłócić z męzem (no,no), może browareczka, he,he,he U mnie po staremu, dzisiaj 24 dc i nic...myslałam że to plamienie to zbliżająca się @@@ ale nici, nadal czekam co z tego wyjdzie, przytulanki były w dniu owu, i wczoraj , może coś z tego wyjdzie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, ja sobie poczytałam trochę informacji o lekarzach z Novum. I popatrzyłam na stronie kliniki, który lekarz przyjmuje popołudniami, bo mi takie wizyty najbardziej pasują. Mój wybór padł na panią dr Zygler. Dlatego pani, bo mój mąż ma jakieś dziwne uprzedzenia do facetów ginekologów :-o Pierwsza wizyta kosztuje 130 pln i obejmuje usg transwaginalne. Mam przyjść wcześniej 20 minutek , aby się zarejestrować i najlepiej z mężem. Z tego co wyczytałam kolejne usg kosztują 60 pln A jak to będzie wyglądało, tzn ta wizyta to zobaczymy. Mam zabrać ze sobą wszystkie wyniki badań, które posiadam ...już się nie mogę doczekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Iskiereczko no moze bedzie fasolkowy efekt wWaszych przytulanek, a wydobrzałaś juz? .....hej Estelko bo chyba sie z Tobą nie witałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko ja juz zdrowa jak rybcia...he,he miejmy nadzieje , ze ten miesiac przyniesie niespodziankę, nie nastawiam się nieeee A u Ciebie kochana jak zdrówko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko u mnie zdrówko oki tylko ten nastrój popsuty ale mam nadzieje ze nie na długo....kurcze coś nie umiem sobie poradzić z tym suwakiem, a zostawie sobie ustawianie go jak już bede miała fasolke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka mam nadzieje , że nastrój wieczorkiem sie poprawi...głowa do góry, ja nie znam kłótni ze swoim królewiczem , gdyż nigdy mniędzy nami nie było źle...znamy sie 9 lat, a [po slubie jesteśmy dopiero 3 miesiace...ale nie zapeszać tfu, tfu, tfu..... ja od rana mam świetny humorek:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamol ja słyszałam, że Lewandowski jest b. dobry, lekarza mozesz wybrać sama, nie ma problemu tylko napewno dużo wcześniej musisz zadzwonić i się zarejestrować, ja do mojego profesora czekałam 3 miesiące w kolejce więc różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, mam nadzieję ze coś z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamol - widzę że masz taki sam dylemat jak ja miałam. Wszystkie wyniki hormonków były w normie, wszystko było ok, owu była, ale nie było dzidzi. Na początku nie robiłam żadnych badanek, a potem jak zaczęłam robić i było wszystko ok, to juz miałam umówioną wizytę na 10 października w klinice leczenia niepłodności w Poznaniu po czym robiąc test 2 października wyszły mi dwie kreseczki. Podejrzewam, że moim problemem była blokada psychiczna, juz nieraz pisałam o tym dziewczynom, i jak odpuściłam sobie, wyluzowałam się to taka niespodzianka mnie spotkała :). Życzę ci tego samego i pozostałym starającym sie również. Życzę wam takiej niespodzianki jaka ja miałam i mam do teraz :) ja jeszcze chwilami nie mogę w to uwierzyć :) to był poprostu cud!! a teraz ten cud rośnie pod moim serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Foli - ogólenie czuję się juz dobrze - mdłości juz mam bardzo rzadko ale mam bardzo niskie cisnienie i jestem cały czas senna, zwłaszcza jak jest na dworze ponurno i pochmurno. Do kawy mam wstręt więc cisnienie podnoszę pijąc colę albo pepsi, co jest gazowane i pomaga mi również na żołądek ponieważ nieraz czuję jakbym połknęła kamień! A jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dobrze, cały czas w niepewności ale ok, wczoraj walczyłam ze sobą po teście żeby mnie kryzys nie dopadł ale dzisiaj już lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli powiem ci szczerze że jak mi się @ spóxniała to czułam w sobie taki spokój i jakoś nie spieszyło mi się do testowania. Ja test zrobiłam dopiero po tygodniu planowanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierwszy tydzień byłam spokojna a potem się niecierpliwiłam bardzo i wczoraj dzień przed @ zrobiłam wieczorem test i wyszła 1 krecha, teraz też się niecierpliwię, jak dostanę @ to muszę do Łodzi jechać a mam tylko 2 dni urlopu do końca grudnia i jakby miała być inseminacja na stymulowanym cyklu to mi nie straczy urlopu, o to też się martwię a nie chcę czekać do stycznia. No ale @ nadal nie ma, a ja zawsze w 14 dni po owulacji miałam od rana silne krwawienie i 2 dni plamienia przed a tu nic no więc jeszcze liczę na to że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Paula to Ty kochana bardzo cierpliwa jesteś bo ja (znając siebie) jak sie bedzie spóźniac to pewnie testować bede co dzień cho dobrze wiem ze to bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ana - ja zawsze tez byłam niecierpliwa ale jak juz byłam w ciąży to byłam wyjątkowo spokojna co do testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a miałaś wtedy jakieś objawy tzn przed testowaniem? podejrzewałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed spodziewaną @ brzuch mnie pobolewał jakbym miała dostać co chilę biegałam do kibelka poniewaz miałam uczucie że ze mnie leci. Także objawy typowo małpowe ale nie przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×