Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

ana nie ma to jak kawka z rana,od razu się humorek podreperuje.bedzie lepiej,ta pogoda chyba nam daje tak po kosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację ana może nie jest tragiczny ale trzeba sie ostro brac do roboty w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki monik:) to ja miałam takei objawy ostatnio ale myślałam ze to fasolka:p ale czułam się dobrze:) a u mnie śluz jesli mozna to nazwac śluzem:) ... jest \"mokry\".... niewidoczny ale czuję ze mam \"mokro\" :p sory za szczegóły:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brałas enigma już w poprzednim cyklu clo?jeśli tak to właśnie to podstępne clo daje takie objawy.ile razy ma cie monitorować?2 czy więcej?a po tym clo nie czujesz jakichś zmian w ślzie? ze jest zmieniony,bo w tamtym mies.u mnie też było skąpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ile zaległości się zebrało do czytania, ale to później - narazie foli trzymam mocno kciuki tez myslę za wczesnie zatestowałas ale bak @ to dobry znak. Pozdrawiam i ściskam mocno kciukasy żeby ta cholera się juz nie pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brałas enigma już w poprzednim cyklu clo?jeśli tak to właśnie to podstępne clo daje takie objawy.ile razy ma cie monitorować?2 czy więcej?a po tym clo nie czujesz jakichś zmian w ślzie? ze jest zmieniony,bo w tamtym mies.u mnie też było skąpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ile zaległości się zebrało do czytania, ale to później - narazie foli trzymam mocno kciuki tez myslę za wczesnie zatestowałas ale bak @ to dobry znak. Pozdrawiam i ściskam mocno kciukasy żeby ta cholera się juz nie pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ile zaległości się zebrało do czytania, ale to później - narazie foli trzymam mocno kciuki tez myslę za wczesnie zatestowałas ale bak @ to dobry znak. Pozdrawiam i ściskam mocno kciukasy żeby ta cholera się juz nie pojawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się nie chce wysyłac, enigma to właśnie po clo te objawy się pojawiają, ty brałaś clo w tamtym cyklu jak dobrze rozumiem? napisz mi prosze czy ten śluz z clo nie jest nieco inny niż bez niego.może głupie pytanie ale mnie nuruje.ile razy ci ma monitorować twój cykl2 czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie chce się wysłać nic!ja uciekam do pracy,mam nadz.ze wreszcie się coś wyśle.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, śluz to indywidualna sprawa, ja nigdy nie miałam problemu ze śluzem. Nawet mnie to dziwi bo dzisiaj powinna @ przyjść a mam taki czysty śluz tylko nawet nie jest zabarwiony dlatego jeszcze mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie z tym śluzem bardzio indywidualna sprawa dlatego mówiłam jak to jest u mnie a nie ogólenie bo różnie to bywa.....co do wieku to też sie obawiam mam 29 lat ale tak to jest jak sie czekało na podjęcie świadomej decyzji i stworzenia najpierw warunków......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik30 ja mam cykl 28 dniowy. Plodny sluz nie jest u mnie widoczny w kazdym miesiacu. Ale ostatnie 2-3 miesiace byl bezczelnie widoczny a to nic nie daje, bo od 18stu miesecy nie wychodza nam staranka. Zapytalam moją gin o ten sluz. U mnie jest widoczny w ok.10 dc i zapytalam, czy to normalne. odp., ze tak. Ze jajeczkowanie jest w 12-36 godz. po śluzie. A tak na marginesie to zwinęli mi wczoraj autko z podwórka (wczesnym wieczorkiem!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, nie dziwie ci się, że masz zły humor, aj też zawsze po kłótni z mężem jestem do niczegi i nic mi się nie chce, chociaż ostatnio o dziwo w ogóle się nie kłócimy, moze dlatego, że czekamy na fasolkę i nie chcemy jej odstraszyć :) Napewno wieczorkiem się dogadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ja też mam 29 lat i staram się już 2 latka, ale właściwie to nie ma znaczenia ile się staram no bo teraz jak już znam przyczynę to jakbym od nowa się starała, wtedy mogłabym się starać 10 lat i i tak by nie wyszło, więc już nie liczę 2 lata tylko pierwszy miesiąc (inseminacja). Kamol, mam nadzieję, że samochód był ubezpieczony. Kamol a ty się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamol współczuje z powodu autka, a szukają go? mają jakis trop?....dzięki Foli ale to grubsza i poważniejsz sprawa i nie wim czy tak szybko sie dogadamy choć jak zwykle mam nadzieje i wiare w to że bedzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że jak ktoś ma powyżej 26 lat i stara się rok to powinien udać się do kliniki, nie do zwykłego ginekologa, bo oni każą zazwyczaj tylko obserwować cykl i badają hormony często niepotrzebnie. Dobry specjalsta od niepłodności po krótkim wywiadzie wie czy hormony są ok. Ja już po krótkim wywiadzie bym to wiedziała. Umnie to się sprawdziło. Czytałam, że tak właśnie powinno się zrobić w tym wieku po roku starań i się z tym zgadzam, ja czekałam na cud chyba i załuję że wcześniej nie zwróciłam się o pomoc do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszły miesiącu zrobiłam badania hormonow. teraz mam isc z wynikami do gin. mam prolaktyne 31.04 ng/ml (w 5dc). a po polknieciu specjalnej tabl o 1 godz. 200.00. Do tej pory olewalam badania. Ale wasze forum uswiadomilo mi ze nie moge tego taz zostawic bo inaczej przegapie swoja szanse na dziecko. Autko ubezpieczone. Nie jestem mocno zdenerwowana ale zla, bo trzeba teraz sopro formalnosci zalatwic (policja, PZU) i rozejrzec sie za czyms innym. poza tym auto sluzylo mi do codziennego dojezdzania do pracy do Wwy. Dlatego dzis mam wolne i jestem na forum, do ktorego normalnie zagladam 2 x tydzien w wolenej chwili i nie zawsze jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ..mam pytanko... a przed insemninacją... miałas jeden pęcherzyk?? czy więcej dojrzewających?:) jesli mogę zapytać oczywiscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, tez sie zgadzam z Tobą. ja mam 30 lat i pojde z tymi wynikami do mojej gin ale zglosze sie chyba do Novum w Wwie . sopro o tej klinice słyszałam. tym bardziej, ze wizyta u mojej kosztuje 100 PLN, więc nawet jeśli dołożę kilknaście PLN to nie jestto wydatek patrzac na cel tej wizyty. A bedę spokojniejsza, ze jestem pod fachową opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, miałam jeden na własne życzenie bo nie chciałam brać hormonów, chciałam spróbować inseminacji na naturalnym cyklu choć szanse są mniejsze, ale ja zawsze wszystko ok miałam więc stwierdziłąm, że najwyże stracę 350 zł a co tam :) Warto zaryzykować. Maklady to fakt tych klinik jest mało Kamol, Nowum ma bardzo dobre opinie, ja tez zastanawiałam sie nas Novum ale to 300 km wiec wybrałam Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esetllaa
Witam! Kamol no to kiedy wybuerasz sie do Novum? ja w przyszły piątek - już nie mogę się doczekać. To moja pierwsza wizyta w klinice niepłodności. Współczuję kradzieży autka - tym złodziejom to powinni łapy ucinać! Foli, a jak Twoje sampoczucie? u mnie wczoraj to było jednak plamienie, dziś też jest delikatne, ale brzuch wcale nie boli, więc pewnie @ rozszaleje się jutro - czyli zaliczą standardowy 27 dniowy cykl :-) Monia, jak tam Twoja córeczka ? pofikała trochę na usg? pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamol, zgłoś się do Novum, szkoda czasu. Prolaktynę masz wysoką trochę ale nieznacznie i nie zawsze się ją leczy, niektórzy uważają, że jeżeli prolaktyna nie wpływa na owulację to nie powinno się jej zbijać bo nie leczy się wyniku tylko skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×