Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

czesć :-) jeju, pisałam Wam o diecie...co ztego, że ćwiczę, jak własnie zjadłam batonik aczekoladowego i popiłam kawką , mniam. Ale od poniedziałku szkalban na słodycze!!!! a juz za tydzień ide na wizytę do kliniki, wreszcie! czuję, że mi pomogą wkrótce zajść w ciążę :-) Monik, ajak tam Twoje sampoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ..witaj:) no mnie ostatnio to kłuło w 2 jajnikach bo miałam te pęcherzyki tam:) pisałam jzu wczesnei ze wczoraj miałam sporo śluzu - biały mleczny az myślałam ze @ znowu przylazła bo miałam tak mokro:P a tu tylko ten śluz.... ostatnio zaczęło mnie bolec w 10dc więc moze jutro zacznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze enigma,może beda dwujajowe?fajowo!!!!!! estelka u mnie narazie bezpłciowo ani dobrze ani źle bo srodek cyklu,przybicie nastapi jak dostanę@ za powiedzmy 2 tyg do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Ja też poproszę zdjęcia. Wpadłam tylko na chwilkę bo brzuch mnie tak niemiłosiernie boli że chyba ześfiruję:( Jeszcze nigdy mnie tak nie bolał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik a czy Ty dzisiaj przypadkiem nie masz dzisiaj \"dnia przytulanek\"??????:p:p a raczej termin!!!!!!!!!! hihi:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Estelko za foteczki:) Córeczki Soul są kochane nie :) JA TEŻ CHCĘ BLIŹNIAKI:) Soul serdeczne gratulacje i wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Estelko, Andzia,Enigma i Monik....ja podałam adres u góry strony poślijcie i mi zdjątka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny tak mnie ostatnio nakręciłyście ćwiczeniami że zamówiłam sobie płytę DVD z aerobikiem;) Mi też ostatnio troszeczke przybyło i muszę się tego pozbyć:) Mam nadzieję że to nie słomiany zapał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zdjątka bliźniaczek dzewczyny....trzymajcie sie ja juz zmykam pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te dziewczynki od soul:) dzięki za fotki:) papa Ana:) ja jeszcze tylko 40 minut w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila zrobiłam test owulacyjny i wyszły dwie kreseczki, a już się bałam, że może nie mam owu:) tak się cieszę, jakby to było coś niezwykłego:):):) do 30 godzin możemy zaczynać przytulanka:) i cieszę się, że potwierdziłam się w przekonaniu, że znam swój organizm i potrafię określić owu, mimo że mam cykle niezbyt regularne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... dziekuje wszystkim za mile \"witania\"... i chcialam tez was wszystkich pozdrowic...i NAPEWNO NAM SIE UDA!!!!! TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI... i chcialam sie spytac...o jakich tabletkach mowicie..."clo" czy to jest clomid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj niusia:) te clo to clostilbegyt.... hormon ktory stymuluje pęcherzyki:) one sobie rosną i rosną i jak dojrzeją? dzięki clo/ to pękaja mi nie rosły i przez to gin dal mi clo:) i teraz rosnie ich az 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dzisiaj jestem z doskoku mam remont w pracy..... ale postaram sie zaglądac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo myslalam ze to clomid..ja to kiedys bralam..i dzieki temu zaszlam w ciaze... ale niewiem teraz jakos sie balam wziasc... lekarz to przepisuje zeby bylo wiadomo w ktory dzien dokladnie jajeczkujesz... tam jest tylko 5 tabletek...i bierze sie to do 4 okresow. i jak to nie zadziala to wzmacnia dawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia.... czytałam o tym clomidzie i to jest steryd, stosowany czesto w kulturystyce w celu podwyzszenia testosteronu... hmmm... nie wiem po co Ty go stosowałas...... a clo jest do stymulacji progesteronu -czyli hormonu damskiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik ,monik...? maklady? gdzie jestescie..... no ja roazumiem monik i maklady maja dzisiaj termin :p przytulanek ...ale foli???:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze tutaj wlasnie przepisuja clomid 50mg.i to jest na bezplodnosc. i to karzdy lekarz tutaj stosuje..moja kolerzanka tez to uzywala.i jest w ciazy(z ivf) moze w sa jeszcze jakies inne \"clomid\" ile miligramow byl ten co czytalas o nim..>? a pozatym jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
cześć Dziewczyny, nie wymieniam Was osobno, żeby nie pominąć nikogo :) Foli widzę, że Ci humorek się już poprawił. To fajnie :) Monik 30 mi też gin powiedział, ze mam przyrośnięty trochę jajnich chyba do macicy. Powiedział to po tym jak mu zeznałam, że mnie często pobolewa po jednej stronie. To nie jest nic groźnego, nie martw się. Enigma - dziękuję 100 kroć :) :) Wszystko zadziałało i to podwójnie :) Dziś też mamy się przytulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Witaj Niusia 22. Clostibegyt ma 50 mg każda tabletka. Clomidu nie znam to ci nie odpowiem. Aha Foli - ja miałam 2 x1 tabletkę clo i nic mi się nie działo. No może się czasem przebudzalam w nocy, ale to też niepewne czy od kataru, który właśnie mnie męczył czy od clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
czemu ja jestem zawsze taka pomarańczowa ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kruszynka.. czy u was ten clo...jest na recepte? ile sie staracie o dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Tak, na receptę i kosztuje 17, 26 PLN. Staramy się można powiedzieć od roku a tak z dopalaczami to znaczy z braniem tabletek przeze mnie od pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ponad rok..pow. gdzies tak rok i pol... ale jak narazie bez tab. bylam u lekarza..mialam przeswietlenai..krew no i jeno badanie..takie ze z bolu mozna zemdlec..(albo moze to tylko ja jestem taka nei wytrzymala?! :) ) przez jajowody wkladaja taka dosyc gruba igle na koncu z balonikiem puzniej jego pompuja (szczykawka) i wychodzi z tego plyn ... przez ktory puzniej widac czy masz zablokowane przejscia do jajnikow.. no i okazalo sie ze moja lewa strona jest zablokowana.. :( (potym sie krwawi.. :( ) ale lekarz powiedzial ze wszsytko wporzatku jest ze mna i mezem.. i ze tez mozna zajsc z jedna strona dobra.. (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×