Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

czesc paula;) u mnie .. test owu negatywny.....:) czyli chyba moje przypuszczenai sie spełnią:) owu w 14dc.... gorzej jak pecherze zdechły:(:(:( mam nadzieje ze nie:0 jutro sie okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, jak ok. środy masz mieć owu, to do wtorku może wychodzić Ci test negatywny - bo najmocniesza kreseczka wychodzi chyba ok. 12-30 godz przed owu - przynajmniej ja tak zrozumiałam:) u mnie pierwszy test pozytywny wyszedł w 15 dc (mocna kreseczka), w 16 dc miałam już słabszą kreseczką, a w 19 dc ( dziś) wzrosła mi temperatura:) śpijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy co spicie już? jak wtamtym miesiącu enigma po clo nie zdechły to i teraz nie zdechną,jutro sie przekonasz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka 78
Dześć Wam, widzę, że weekendik wszystkim miło mija :) Dziewczyny, ja po tych przytulankach mam teraz cały czas temperaturę w ciągu dnia tak ok. 37 stopni. Czy to może być po pregnylu ? Może któraś z was tak miała, napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kruszynka ,ja po clo i po pregnylu,stymulatory bardzo fałszuja temp ,wiec nie mierz temperatury bo to bez sensu.nie sugeruj się też w razie co objawami nudności i bolesnosci piersi bo to też może byc po tych wynalazkach,co nie znaczy że w ciazy nie będziesz.kruszynko testu również nie rób w razie co przynajmniej ok 12 dni po podaniu pregnylu bo wyjśc może dodatni ze względu na to ze pregnyl to gonadotropina kosm. z moczu kobiet cieżarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Ja jeszxcze nei spie:) musialam teraz zając sie sprzataniem w domu, bo przez firmowe porządki zaniedbalam dom:( Monik... pislam ze test owu wyszedk negatywnie ,ale jak wracalam do domu to podczas biegu czułam jajniki... tzn tak jakby pęcherzyki zyły i buszowały:):):) teraz jak chodze po domu to tez czuję... mam takie ciezkie \"jajniki\":) jutro kolejny test owu i mysle ze coisk sie pojawi:) Aaaa ...laski ... monik ,maklady i kruszynka.....:)a kto wie czy teraz wasze plemniczki czasem nie pracuja nad zapłodnieniem.....hihihih no wkoncu maja długą drogę do przejscia:) dbajcie o nie:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny!!!!!! jest puzno...bylam na urodzinach..weszlam na chwilke na neta aby troche poczytac co u was slychac.. i chcialam was wszystkie pozdrowic...i zyczyc milego dzionka w pracy... enigmaa~ jutro napewano bedzie pozytywny :) monik,mak,kruszynka i cala reszta ~ ;) zycze powodzenia... pozdrowionka do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ale miałam przyjemny sen dzisiaj. Śniło mi się, ze zobaczyłam 2 kreseczki na teście :) aż mi sie wstać nie chciało :) Ostatnio po inseminacji mi się śniło że nie jestem w ciąży no więc skoro wtedy się sprawdziło to niech teraz też się sprawdzi :) Tylko najpierw muszę mieć inseminację w przyszłym tygpodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzoraj na discorvery leciał fajny program o ciaży, po kolei na ekranie pokazywali jak zarodek zmienia się w płód, mówili dzień po dniu co mu się wykształca.Nie obejrzałam do końca bo już było dość późno.Może będą powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć foli :) widzę że dziś pierwsza jesteś. Piękny sen, mam nadzieję że szybko się spełni:) U mnie nic nowego @ nadal szaleje i nie mogę się doczekać jej końca;) Póki co biorę przykład z Estelki i przechodzę na małą dietkę,poza tym kupiłam sobie płytę z ćwiczeniami i zaczynam walkę z niechcianymi kilogramami;) Rozmawiałam o tym z mężem i on mnie w tym w 100% wspiera bo jak mówi przestanę mieć tylko jeden cel w życiu i zacznę myśleć o czym innym. Co prawda nie mam ich aż tak dużo do zrzucenia ale zawsze to jakieś wyzwanie:) Pozdrawiam Was bardzo gorąco. Ps. mój świat jest zasypany śniegiem, mojej suni ledwo głowa spod niego wychodzi hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foli i Andzia.....u mnie tez biało jak w bajklach disneya jest pięknie tylko źimnooooo tylko to mi przeszkadza....ja tez sporo ćwicze bardzo regularnie chyba już nawet uzależniłam sie od ćwiczeń. ale przez to rewelacyjnie się czuje....zbliża sie cudowny okreś przed nami świeta mikołaj....echhhhh a jak Wy sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć AnA:) No niby fajnie że zima, śnieg, święta, ale ja nie cierpię zimna:( Nie nawidzę rano wstawać, skrobać szyb w samochodzie i modlić się żeby zapalił bleee. Gdybym mogła sobie siedzieć w domku to inna gadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Andziu mam to samo.....zima mi sie pdoba ale przez okno z ciepłego domku....nie lubie zimna brrrrrrrrr zamarznięty samochód z rana, ślizko....tylko przez oknko fajnie wygląda....no i trzeba sie wiecej ruszać bo wiecej tłuszczyku sie odkłada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety kochane muszę już uciekać bo mama zadzwoniła żebym przyjechała przed pracą. Mój tata bidulek jest chory, ma coś z kręgosłupem i od miesiąca nic mu nie pomaga, chyba będzie konieczna operacja:( Pozdrawiam i życzę miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! No a ja już pod wpływem estrogenów ;) znaczy się @ w toku od wczoraj. Cykl jednak 25-dniowy. Dobrze, że to się utrzymało. Z drugiej strony ma to swój plus - szybciej czas mija od @ do @. W niedzielę rano jak dostałam @, to miałam takiego smutaśka, no i Misiek jak się obudził pyta mnie \"co się dziej?\". Ja mu na to, że to co zwykle od kilku cykli i że niestety znowu dostałąm @ i źle mi z tym i w ogóle czuję się do kitu. A on krótko uciął \"nie przejmuj się, za miesiąc już nie dostaniesz @\". Słodkie, co? Widzę, że i jego to męczy, choć to mówi, to sam do końca nie wierzy. Teraz dopiero widzi, że miałam rację mowiąc, że z dzieckiem to nie takie ciach-mach i jest. Ale nie jestem wredna i nie mówię mu, \"a nie mówiłam?\". Sam to wie. Dobra, wracam do pracki - potem nadrobię zaległości z weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mi też mój mąż tak mówi, że teraz napewno się uda i że na gwiazdke będziemy już w trójkę, albo w czwórkę, bo z hormonami nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zabajona.....ale pamietaj nie trać nadzieii i za miesiąc pewnie nie dostaniesz @, razem bedzie sie cieszyć dwoma kreseczkami zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka G
Czesc dziewczyny. Chociaz rzadko sie odzywam, to czesto podczytuje co u Was slychac. U mnie dzis 14 dc,brzuch lekko pobolewa ( moze na owu ), tylko nurtuje mnie brak sluzu, nie wiem dlaczego go brak i czy mimo jego braku uda mi sie zajsc w ciaze? Cykle mam regularne, przewidywana @ na 7 grudnia i jakos mam smutne przeczucie, ze mnie niestety nie minie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich starajacych sie o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, wg mnie jak masz termin @ na 7 grudnia, to jeszcze nie masz owulacji, zobacz za dwa, trzy dni czy masz śluz. Owulację powinnaś mieć 14 dni przed @, czasami to się skraca lae raczej nie wydłuża. Także wylicz sobie 14 dni przed 7 grudnia i wtedy powinna być owulacja, przynajmniej w teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka G
Dzieki foli, w poprzednich dwoch cyklach liczylam wlasnie w ten sposob i nic z tego. Wydaje mi sie ze u mnie jezeli wogole jest owu to chyba 16 dni przed @ Czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale z tego co czytałam to raczej 14 dni po, u mnie się sprawdza, bo robię usg i zawsze mam 14 dni przed. A skoro nie masz śluzu to pewnie jeszcze nie masz owulacji. a w poprzednim cykluy miałaś śluz? IJak długo się starasz o dziecko? Być moze trafiłaś w owulację w poprzednim cyklu ale przyczyna jest inna, np. sperma partnera albo wrogi śluz. Ponadto to zależy jak długo się starasz, czasami trafisz w owulację a do zapłodnienia z jakiegoś powodu nie dojdzie np, bo jajeczko dotarło za późno lub za wcześnie do macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka G
Ja staram sie 3 cykl, dalam sobie czas do konca roku, jak sie nie uda to bede szukala przyczyny. A staram sie o drugie dziecko, bo z pierwsza ciaza nie bylo zadnego problemu, udalo sie w pierwszym cyklu staran, tylko ze to bylo dosc dawno ( 7 lat ) Wtedy wszystko bylo takie proste Jak widac nie warto bylo tak dlugo odwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, 3 cykl to nie masz się co denerwować jeszcze. Zazwyczaj się udaje w ciągu 6 m-cy jak nie mam żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - więc u mnie miesiącami licząc to własnie puknęło 3 :) więc pocieszam się że to dopiero 3. No a cykl to niestety już 5 :( Może więc zacznę stosować licznik miesięczny. Jakby tak patrzeć to do marca powinnam zaciążyć i bobo na następna gwiazdkę się urodzi. Nieważne kiedy - wazne by się pojawiło. Wiecie co - ja tak bardzo chcę być w ciąży, że mogę chodzić w niej i 2 lata - jak słonica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Foli, ja miałam tydzień urlopu i nawet nie siadałam do kompa, nawiedzały mnie migreny i było mi srasznie źle ....... natomiast w ndz nadrobiłam straty na kafe i przebiłam się przez wszystkie stronki, nie oszukiwałam bo chciałam przeżyć wszystko po kolei, narobiłam sobiei nadzieji razem z Tobą kochana, ale wiesz śrdnie moze pocieszenie - to byłby nie lada cud gdyby się udało za puerwszym razem. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, za inne Forumki również, uda Wam się na pewno! nawet mi z moimi 3% szans się udało! Bardo mi Was brakowało i teraz postaram się nie opuszczać forum n atak długo! Cieszę się z kolejnych dzieciaczków i dzękuję Wam za pamięć o mnie w kwestii wysyłania zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gonia i Anka g......a u mnie Foli 23 dc przytulanki były w weekend 12 i 13 listopada....potem niestety nie bo mały konflikt, no i potem dopiero przytulanki w 20 i 21 dc.....myślisz ze cos bedzie? w/g wyliczeń najlepszy momen był w 15dc....moze coś bedzie poczekam i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! mmm, 3 miesiące strań, jak ja bym tak chciała :-) u mnie już 13 minęło :-( i w sobotę dowiedziałam się, że kuzynka zaplanowała drugie dziecko, aby sobie urlop wychowawczy przedłużyć i nie wracać do pracy, poszła do dentysty, wyleczyła zęby, zrobiła badania i zaszła w ciążę w miesiącu w którym chciala :-) fajnie, że jej się udało nie ukrywam, ale nie mogłam zasnąć myśląc o tym, dlaczego ja tak długo żyję wyłącznie nadzieją... ale okaże się w piątek, oj, ciekawe co mi specjalista powie - pewnie dopiero po monitoringu i badaniach będzie coś wiadomo, ale to już pierwszy krok do bobo :-) no i od dziś dieta - ciekawe czy zgodnie z planem schudnę te 5 kilosów w miesiąc- dodam, że nie mam zamiaru sie głodzić, tylko zminimaliować węglowodany i więcej ćwiczyć :-) Andzia jaką płytke kupiłaś? a może któraś z Was ma poprzednie płyty dvd z ćwiczeniami Tamilee Web (nie wiem czy dobrze napisałam), bo mi się tylko jedną udało kupić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×