Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć Aśka, no to suwaczek chyba mozesz już robić, ale musisz być szczęśliwa :) a rodzicom powiedziałaś już? Sysia, biedna jesteś trzymam kciuki żebyś jeszcze trochę wytrzymala z tym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- rodzicom chcialam powiedziec we wigilię, ale mama sie sama domyslila i juz nie klamalam. :D Zamowila dziewczynke hihi. :D A z suwaczkiem to sie bede musiala usmiechnąc do którejś z cięzarówek,bo ja sie kompletnie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........10kg............Tomuś......96cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suwaczek jest rewelacyjny :) Nie mogę doczekać się mojego suwaczka :) Wiecie co, my w ogóle nie wiemy jaki jest stan żołnierzyków. Po 16 miesiącach starań poddamy ich wielkiej próbie. Zobaczymy jakie będą wyniki... to nasza ostatnia niewiadoma a potem juz prosta droga (ale może być długa). Buziaczki... Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia ,cieszę się wraz z tobą bardzo,no to teraz mogę ci życzyć spokojnych 9 miesiecy!!!dzięki za fluidki,moze którejś z nas się przydadzą ,oby. sysiu trzymaj się jeszcze troszkę,fakt,że każdy dzień to wiele dla małego szkraba w brzuszku mamy granni mam nadzieje ,że poczestowałaś sie od asi fluidkami?ja wziełam tylko n1 by dla wszystkich starczyło buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, Moni- już niedlugo tez bedziecie robic suwaczek.:) Ale sie nad tym nameczylam hihi. Granini- kiedy planujesz wyslac męzulka na badania? Zrób to jak najszybciej. :) A może warto się zastanowic nad zmianą lekarza. ja polecam dr Skweresa w Invicie. i wiecie jak mialam inseminacje , to bylo to w gabinecie jakiegos innego lekarza i tam staly 2 fotografie maluszków z podziekowaniami dla lekarza, że są na swiecie. Mysmy juz z męzem też postanowili, że moj doktorek dostanie taki prezencik. Bardzo mnie wtedy te zdjecia wzruszyly. :) Andziu- wspolczuje Ci natloku pracy. Te kreacje to Ci sie już pewnie zaczynają snić, co? Buziaczki- pociesz sie - sylwester tuż tuż. :) Moni - fluidków nie zabraknie , lykaj ich sporo , a nie jednego. :D ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** reszta dziewczyn również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! monik wreszcie jest tu tez ktos z kielc. niestety ja juz niezbyt aktualna na tym watku jestem, bo juz jestem mamusia, ale kiedys sie tu pisalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chociaz macie plany na sylwka, balangi, bigos pierogi i inne smakowitosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiu:) No masz racje Sylwek tuż tuż, a później studniówki i kolejna praca:) ale tak jest co roku:) Cieszę się kochana że u Ciebie wszystko ok, życzę dużo zdrówka ❤️ Ja już pracę na dziś skończyłam, nie wiem tyko kiedy mieszkanie wypucuję;) Teraz się już muszę zbierać bo za chwilkę jedziemy na koncercik:) Miłego wieczoraku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Andziu- to nie nadlugo wypoczniesz. nie wiem co z suwaczkiem, mi sie otwiera, sprawdze jak sie to otwiera z innego kompa. Zycze udanego koncertu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzieczynki :-) dziś mąż był u urologa. Zbadał go i powiedział, że nie wiedzi, żeby coś złego tam było. Dał mu skierowanie na usg jąder, bo może to są żylaki przywrózka nasiennego. Albo inne licho, którego gołym okiem nie da się zobaczyć. Bakterię wykluczył. Nie wiem na jakiej podstawie. Jak usg wyjdzie dobrze, to mój mężul będzie przechodził kurację hormonalną. Jejku, jak mu wstrzykną testosteron w tyłek, to z łózka nie będziemy wychodzić ;-) teraz zostaje wyłącznie nadzieja....bo z tymi wynikami to nawet na inseminację się nie łapiemy. Także plany dzidziusiowe odłożone sa na inne lata :-( chyba, że cud się zdarzy :-) Asiu gratuluję Olbrzyma :-) wszystkiego naj, naj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba się pogodziłam z myślę, że nieprędko doczekamy sie bajbuska...taka szkoda...ale co robić, trzeba żyć dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba się pogodziłam z myślę, że nieprędko doczekamy sie bajbuska...taka szkoda...ale co robić, trzeba żyć dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, co ty opowiadasz? Nie rozstawaj się z myślą o dziecku wkrótce, pójdzie na usg i zobaczysz co dalej, może to hormony. Problemy z prostatą są często od zbyt dużej ilości testosteronu, myślę że u mojego męza może tak być również. Bakterie wykluczył bo bakterie rzadko albo chyba nawet wcale nie są przyczyną tak małej ilości plemników, ja z tego co czytałam to wysnułam taki wniosek. Estelka, in vitro też nie jest tragedią, no może finansową jedynie, ale można rozłożyć na raty i splacać jak kredyt. Mnie też być może to czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko , nie poddawaj się Kochana, niech się męzulek kuruje, i nastawcie się , że uda się za jakiś czas jak wyniki się poprawią . Ja zawsze dawałam sobie 3,4 miesiące czasu , że jeszcze nie teraz , ale że juz wtedy to się uda. Buziaczki dla Ciebie 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliś, alez ja nie oddalam myśli o dzidzi!!! ale jestem realistką i wiem, że leczenie męża to minimm 3 miesiące i nawet jeśli się wyniki poprawią, to nie znaczy, że od razu się uda. Ja wiem, że zajdę w ciążę, jak nie naturalnie to pozaustrojowo, ale w kocu zajdę :-) a z tym oddaleniem się od bajbuska to chodzi o to, że dotad co miesiąc miałam nadzieję, że się udało, a teraz chyba inaczej do tego podchodzę, nie licżę, że uda się w tym cyklu, czy w kolejnym...może za trzy cykle, może za pół roku...cóż zrobić, ludzie gorsze tragedie przechodzą i jakoś żyć muszą! teraz kompletuję zestaw środków wspomagających dla mężula, urolog mu co prawda powiedział, że to kropla w morzu i jak usg wyjdzie ok, to trzeba brać się za kurację hormonalną, ale co nam szkodzi spróbować z witaminkami. Wybrałam:macę, Selezin ACE i Magnez 200mg. Do tego tribulus z l-karnityną. za trzy miesiące trzeba będzie ponowić badanko. Kurcze, nigdy nie zdawałm sobie sprawy, że będę tyle czekała na dziecko. Jak pół roku się nie udawało, to myślałam do roku się uda. Póżniej do końca 2005 roku się uda, a teraz mam tylko iskierkę nadzieu, że do końca 2006 roku zajdę w zdrową ciążę, która donoszę - powiedzmy jak mi stuknie 30. będe w ciąży :-0 takie marzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Asiu, mam nadzieję że się w końcu uda i to o dziwmo , mam nadzieję, że się uda naturalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Własnie odebrałam telefon od Jagody i jeszcze mam ciarki. Dziś po południu przez cesarkie przyszły na świat Wiki- 2150kg i 51cm i Ola=1850kg i 45cm. Oddychaja samodzielnie , obydwie dostaly 10 pkt. Jagódka miala zachrypnięty głos ale baaaaardzo szczęsliwy. Jagódko gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻❤️👄 Estelko- zajebiste podejście!!! :) Tak trzymaj Kochana a będziesz robiła suwaczek niz myslisz. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, dzięki za info!!!! Jagódko - gratulacje!!! i mamy trzecie forumkowe bliźniaki - bliźniaczki :-) najpierw Domi, później Soul a teraz Jagódka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellaa, najważniejsze, że nie tracisz nadziei i masz jakiś plan działania:) najgorzej to nic nie robić tylko czekać, a jak się działa, to zawsze są jakieś skutki :) jagoda----gratulacje, masz podwójne szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........2 mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......08.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........10kg............Tomuś......96cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...urodziła 17.12 Olę i Wiki :)🌻 DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×