Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Iskierko, dziękuję za fotki! Ale która to ta dziewczynka z domu dziecka? bo chyba zdjęcia zmieniły kolejność ;-) ta z kucykami? jednak święta z dziećmi to jest co innego...niż tylko sami dorośli...w przyszłym roku na Wigilię będzie dzidziuś brata - będzie miała około pół roczku :-) a może jak Bóg da, to u nmnie będzie chociaż fasolka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, ja tez na to liczę że w przyszłym roku już będzie dzidzius i na sylwestra mogę siedzieć w domku nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... estelko na 100% tak będzie. U mnie też - zobaczysz ;) A poz tym ten 2006 miał być naszym (wszystkich dziewczyn bez fasolek) rokiem - prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byłoby cudnie, co Foli :-) a ciekawe czy jak idziemy tak z cyklem łeb w łeb, to czy zaciążymy w tym samym cyklu...fajnie by było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat robił jakieś fotki, spytam czy coś ma :-) Naszym rokiem miał być 2005 :-( ale jak sie na nas pogniewał, to i 2006 może być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym już śliczne słoneczka przyjdą na świat a innym pokażą się magiczne kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee ... jak zwykle zasiedziałam się z Wami :) Muszę kuchnię posprzątć bo za 20 minut mam gościa. Całuję i do następnego - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dzisiaj zasiedziałam ...musze juz leciec obiadek przygotowac....potem lecimy po komode z mezem...hmmm czyzby on cos przeczuwał??????????? hi, hi, hi posłałam Wam kolejne zdjecia.... papatki do miłego usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam aktualną fotkę z Wigilii firmowej, jak chcecie to Wam prześlę, ale ostrzegam, wyszłam jak stara baba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:):):) wiecie co ja myslę .myśle ze lipa u mnie z fasolki.... dosłownie nie mam zadnych objawów fasolkowych:( Nie mam nawet sie czego uczepić:( nawet mnie cycki:P nie bolą a powinny wkońcu cokolwiek..!!!!! Sluzu to dosłownie zero, zadnych boleści jajnika ,zadnych kłuć, dosłownie nic!!!!!!!! Nawet nie mam co wymyslac:( Ale kurna jak dostanę @ w Sylwestra ,bo ja akurat owu miałam 12dc czyl;i wczesniej to chyba sie zastrzelę:( Nawet nie mam takich majtek pod sukienkę:( a ubieram ledwo widoczne stringi i idę bez rajstop:( Wiec będą niezłe jaja jak @ przylezie:( Czuję sie doskonale :) aaaa tylko jedno ale...... wpier..... dla opętana:(:(:(:( Chodzę na silkę ,robie steper ,brzuchy ,ręce a potem ...:( Przyznam sie ze wstałam dzisiaj w nocy i wpierniczyłam poł czekolady:( nie licząc tej podczas dnia co wpierniczyłam:(:(:(:( teraz piję wodę mineralna ,ktorej zresztą niecierpię ale nie mam wyjscia:( Aaa byłam na przymiarce sukienki ... sukienka śliczna tylko ja trochę nieforemna:( ale jakos do soboty pozbędę sie nadmiaru zwisów:) mam nadzieje ,albo je niezle zakamufluje:P no ale jak dostanę @ to basior wyjdzie na całego:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja tez poprosze o zdjęcia! Moje święta zaczęły się w miarę wesoło - mój dzidziuś poszkrobał mnie od środka, co prawda nie był to kopniak z prawdziwego zdarzenia, ale zawsze coś :) A potem już tylko płakałam, najpierw była akcja czy mamy jechać do rodziców, zresztą same wiecie bo szukalyście dla mnei info o górach,potem po dezyji że jedziemy okazalo sie ze moja teściowa unieruchomiona - coś się stało z biodrem, więc nie jedziemy, bo jej przecież nie zostawimy samej (mieliśmy jechać po południu w 1 dzień świąt). Potem jedziemy - teściowej pomogły 2 zastzryki. A potem okazało się ze jednak nie bo moja mama musiała wyjechac do swojej 80 letniej cioci, która dostała zapalenia kozronek. o matko, stwierdziliśmy, ze wszystko się sprzysięga przeciw wyjazdowi i .... zostaliśmy w poznaniu. No cóz, moje wymarzone pierwsze święta z brzuszkiem na łonie dużej rodziny pozostały w sferze marzeń i z tego powodu było mi barzdo źle. Ale co tam, juz po Świetach, wiem że mam kochaną rodzinę, niezależnie gdzie wszyscy się znajdujemy. Ale jedno jest pewne człowiek kilka lat moze czekac na jakieś wydarzenie, a los i tak co innego nam daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć wpadam do was by sie przywitać,jjeszcze żyję,jestem zabiegana,nawet nie mam czasu sie podrapac.ale od jutra bedzie chyba spokój. a no i @ nadchodzi wielkimi krokami,ale to chyba norma u mnie ale moze w koncu tą regułę uda mi sie obalić sprawdzam co u was słychac,przygotowanie a do sylwka na całego!!!! buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia przykro mi bo wiem jak cieszyłaś się na ten wyjazd, no ale moż tak miało być i tak jest lepiej dla dziecka, kto wie. Cześć monik, enigma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gonia, Monik, Foli, Enigma i wszystkie dziewczyny....wpdłam zeby sie przywitać a zaraz będe zmykać z pracy na zakupy bo mój mąz musi kupic garnitur, od zeszłego roku zchudł ponad 30 kg i kazdy na nim wisi okropnie.....wczoraj miałam dostać@ i chciałam ją dostać jak najszybciej (jak wogole ma byc) zeby nie dostać w sylwestra ale chyba sie nie uda i bede miała tą @ w sylwestra tak jak Ty Maklady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ana, owocnych zakupów:) no i życzę ci zebyś jednak nie dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Foli no to byłoby coś gdzybym nie dostała......czytałam ze dotarł do CIebie spóźniony prezent gwiazdkowy od męza w sam raz na sylwestrową prywatkę, fajno.....a co u CIebie? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dziewuszki, no co WY?! przezciez @ nie dostaniecie! musicie poprawić bilans roku 2005 :-) Enigma Ty kusicielko, ledwo wpadłam do domu, od razu rzuciłam się na ser pleśniowy z przerostami...mnim, mniam :-) Monia - heja! wogóle Wszystkim, z którymi się nie witałam - heja :-) Gonia, współczuję , że nie spełniły się marzenia o rodzinnych świętach z brzuniem, ale już z pewnością super rodzinne święta z maleństwem będziecie mieć w przyszłym roku :-) ale masz rację, nic w tym życiu nie da się zaplanować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie powolutku do 17.00 kilka minutek, jutro zjże do Was będe miała więcej czasu, trzymajcie sie.....buziaki......Iskierko jutro odezwe sie na gg do CIebie buziaki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) dziewczyny powiedzcie mi proszę ze mandarynki są odchudzające bo wlasnie je pałaszuję:P:P:P chyba lepsze to niz czekolada:P estellko ja juz wczoraj zeżarłam cały smierdziel i nie mam:( ale Tobie życzę smacznego:) aa własnie przeczytałam ze Ania Przybylska- Marylka jest w 8 mies ciązy... 2 dziecko..... wszystkie dookoła maja fasolki a My???? co kupię jakąs gazetę to tam fasolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się np dowiedziałąm, że u mnie w firmie są obecnie 4 ciężarne, o jednej wiedziałam, reszta- nie wiem kto to. A firmaliczy około 150 osób. A kiedy będę ja , my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko:) ja w sobotę mam 24dc ,wczesniej mialam cykle 24 dniowee a po clo mialam 26 a ostatnio 29 Ale z uwagi na to ze owu miaam w 12dc to myśle ze cykl będzie krotszy wiec testuje w sobotę rano:) ale jestem na nie:P nie czuję fliudów fasolkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×