Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

enigma-ja też planowałam założyć w sylwestra delikatne stringi,ale coś mi się wydaje, że będę musiała zmienić plany:( dostałam pod choinkę pełne ładne majteczki, więc pewnie z nich skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... hej :) Jeżeli chodzi o temat jedzenia to tak się zastanawiam, czy u mnie ten apetyt to pozostałość po świętach, czy może cosik innego :) Okaże się w sobotę. Zjadłam 2 śledzie, kapustę zgrzybami, 2 białe kiełbaski i talerz warzyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam przyjechać do biura męża i nie mogłam sobie odmówić zajrzenia do Was :) I muszę już zmykać. Za serek pleśniowy mój mąż by mnie spakował ;) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA DOJADŁAM OSTATNI KAWAŁEK SERA PLEŚNIOWEGO Dziewczyny, oby Wasze smaczki były TYMI smaczkami :-) A obawiające się @ w Sylwka - nie możecie zaopatrzyć się w tampony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witunie Kochane Estelko czekam na Twoja fotkę!!!!! Proponuje tampony, wiem , że nie powinno sie ich uzywać, ale ja bym nie załozyła podpaski w taki dzień...bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Kobietki.\"Już\" jesem w domku, ja też Ślub brałam w 2002 w kwietniu urodziny 78 więc też chyba jestem parzysta co? Ja też poproszęo fotki. Tak to nic się nie dizeje nawet nie czuję tego jajnika w którym jest jajeczko więc cikawe czy pęknie, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) nie wymieniam z imienia, bo tyle Was tu, że ho, ho ;) ja właśnie wróciłam od lekarza. Nasz Maluszek jest zdrowy, przeziernosć arkowa w normie, więc się uspokoiłam :) Miałam usg 3D/4D. Lekarz śmiał się, ze rośnie nam mamisynek, bo przytulił się do mnie i nie chciał pokazać buzi :) tak więc 3D wyszło mało wyraźne, w dodatku filmik się nie nagrał, bo lekarz chyba coś źle podłączył, ale nie ważne. najważniejsze, ze Maluszek zdrowy. A jaki ruchliwy?? Lekarz nie był w stanie zrobić zdjęcia, bo Szkrab tak skakał po brzusiu i machał łapkami, że ciężko było zrobić stop-klatkę ;) Skulony ma 73mm, a jak wyprostuje nóżki, to aż 8 cm :):):) Tatuś siedział dumnie przed monitorem i śmiał się, że chyba sportowiec nam rośnie... Następna wizyta za 4 tygodnie więc pewnie dużo sie zmieni - zwłaszcza obwód brzusia, hihihi ;) Ściskam Was mocno i czasem się odezwę. Czasem, bo dostałam zwolnienie do końca przyszłego tygodnia. Poprosiłam o kilka dni odpoczynku :) (w końcu się odważyłam ;) ). A jeśli mogę... to również poproszę o jakieś zdjęcia :) Iskierko - cudnie, że dzieliłaś Święta z kimś, kto tego bardzo potrzebował ❤️ Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ AnA jeżeli sie spóźnia to może to BAMBINO!!!!!!!!!!!! ale byłoby fajowo, Rafał by się cieszył razem z nami.....:-))) oby nie przyszła juz wogólę do Ciebie...... Enigma Tobie akurat czekoldki nie zaszkodzą...... mój mąz padł i spi ze zmęczenia a ja popijam czerwone winko i zaraz wskoczę do niego pod kołderkę na małe co nieco hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Iskierko nie powinno? Bo ja kiedyś nie wyobrażałam sobie używac tamp a teraz wręcz odwrotnie w pracy nie wyobrażam sobie bez. Czyli nie cały czas ale tylko do pracy czy to bardzo źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nie matw się. Nie każdy musi czuć owulację. Ja np prawie wcale nie czuję. A to co czuję, to są raczej urojenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ależ to jest cudowne co napisałaś. Ja nie mogę sobie wyobrazić aby w moim brzuszku podskakiwał taki Robaczek :-) Wypoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti cos mi kedys lekarz mówił, ze nie powinno sie uzywać tamponów , gdyż potem są problemy z zajsciem w ciąże i urodzeniem dziecka waśnie przez tampony, nie wiem czy to prawda, ja niedys uzywałam a teraz staram sie wkładać podpaski lub wkładki..... dziewczyny ja czułam owu 24 grudnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, ja też nie wierzę :) Brzusio troszkę mi urósł, ale jakby ktoś się uparł, to mógłby powiedzieć, że za dużo zjadłam... Ruchów jeszcze nie czuję, bo za wcześnie i chyba gdyby nie mdłości, które niestety wracają :( to chyba bym nie wierzyła... Niesamowite jest to, że leżysz sobie na kozetce, lekarz przystawia Ci aparacik do brzusia, a tu się nagle taki Stworek pojawia :) Wygląda juz jak człowieczek, ale taki maleńki... Mam zdjęcie, ale niewyraźne, bo skakał Łobuz... Widać w zasadzie tylko czubek głowy :) No a przy nastepnej wizycie to pewnie już się na ekranie nie zmieści, hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, super - ależ to musi być przeżycie! Istny Cud! Nosić w brzuszku człowieczka - piekną, malutką istotkę, którą się będzie bezgranicznie kochało przez całe życie ...wzruszające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka zazdroszcze Tobie, nawt nie masz pojecia jak ja bardzo bym chciała miec taka małą iskiereczke w brzuszku..ech czas pokaże kiedy nam sie uda, moze juz się udało, poczekamy zobaczymy..... Estelko!!!!! zaraz dostaniesz klapsika na gołą pupke .......z Ciebie stara baba??? jak to Ty napisałaś...... z Ciebie to taka tara baba , jak ze świni trabka..... przestan proszę, chciałabym wygladac tak jak Ty majac Twoje lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, super - ależ to musi być przeżycie! Istny Cud! Nosić w brzuszku człowieczka - piekną, malutką istotkę, którą się będzie bezgranicznie kochało przez całe życie ...wzruszające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, ja właściwie zawsze uzywałam tamponów i efektem była nadżerka, ale chyba jak się stosuje tylko od czasu do czasu i pilnuje się regularnej i częstej wymiany, to nie powinno się nic dziać. W końcu Sylwester jest raz w roku, a jaka to wygoda, mo w taką noc tańczyć swobodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, ale to zabrzmiało \"chciałabym wygladac tak jak Ty majac Twoje lata\" ;-) jakbym z 50 -tke miała ;-) żartuję oczywiście :-) dziękuję za miłe słowa :-) zaraz lecę na infrasaunę - odprężyć się troszkę, zregenerować, wypocić toksyny i (podobno, w co raczej nie wierzę) spalić trochę kalorii ;-) pa, do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Estelko ale ja zawsze czułam a poza tym to przynajmniej daje poczucie pewności że owu była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierko, Ty też się doczekasz. Wszystkie się doczekacie :) Medycyna idzie tak szybko do przodu, że musi się udać :) Troszkę mi tak przykro pisać o naszej radości, kiedy Wy czekacie i czekacie... Ale naprawdę wierzę, że każda z Was będzie mogła tego doświadczyć i już niedługo zobaczyć na monitorku takiego skaczącego Robaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, pisz, pisz - ja uwielbiam takie opisy i wierzę, że i mnie nie ominą takie odczucia :-) ok, już lecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka własnie do tego dążyłam , że moze się zrobic nadżerka itp... ale jezeli wypadnie co niektórym @ w Sylwestra(tfu.tfu) to proponuje tampony, wygodniej !!!!! proponuje toascik za nas wszystkie...❤️ oby nam sie udało!!!! I_I> I_I> I_I > I_I> I_I> I_I > I_I> I_I> I_I> ANKA DLA CIEBIE SOCZEK I DLA POZOSTAŁYCH BRZUCHATEK RÓWNIEZ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę się położyć, bo miałam dzień w biegu... Czasem mam lekkie skurcze, ale lekarz powiedział, ze tak ma być, bo to wiązadła robią się mocniejsze, żeby Malucha podtrzymywać i to troszkę pobolewa. A ponieważ nie chcę brać żadnych leków przeciwbólowych, nawet nospy, to lekarza zalecił odpoczynek... Ciężko tak leżeć, jak się zawsze pracowało, biegało i załatwiało 100 spraw na raz, ale wolę poleżeć i książkę poczytać, niż faszerować się tabletkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Iskierko, mi wolno nawet od czasu do czasu czerwone winko ;) więc za Was kochane, żeby się udało |_|>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aNKA ODPOCZYWAJ KOCHANA...... ja wiem co to znaczy, chodiłam z moja siostra na usg i byłam przy porodzie...teraz sama czekam na tekiego malenkiego Szkraba, chciałabym bliźniatka, ale czy mi są dane.....:-)))) Estelko odpręz sie troszeczke......!!!!!! Beti ja kiedyś wogóle nie czułam owu, moze nie zdawałam sobie sprawy , że to własnie takie kłucie i plamienie czasm występuje...a teraz to doswiadczona jestem he,he,he, i czuje oj czuje kiedy przychodzi pora na BAMBINO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
Tabelka I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Dorota28.......ZielonaGóra...30.10.2005..Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław........01.11.2005..Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.......03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul............Warszawa.......10.11.05.....Urodziła...Alę i Maję Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Monika80.......Wrocław.......01.12.05.......urodziła........Patrycja Anna. Tu Kasia........Warszawa.....24.12.05.......22kg ............Bartuś.......118cm Suzinka.........Tarn.Góry.....29.12-4.01.06.......12kg.......Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?............. Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......12kg.............Martynka Sysia1912......Malbork........30.01.06........12kg............Tomuś......101cm jagoda1977....Rzeszów.......17.12.05......urodziła....... Olę i Wiki DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......10 kg......synuś.......101 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......8kg.........Piotruś......94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......2.7kg ................?..............? Paula24........Poznań............05.06.06....5kg...............?...........? furszulka......Bogatynia........30.06.06........?................?...........? Aśka74 ....... Trójmiasto.......03.08.06 .......?...............?............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELKA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........10.12........24-52.......?......................3,5 roku.........Wodzisław śl. foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............01.12.......34..............?...............16m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika.........1.11........28-34........29.XI-4.XII....13 m-cy.......W-WA Estella ..............14.12.......27.........10.01...................14 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............10.11.......30-?..........po 10.12........7 m-cy........? AnA 29..............29.11........30............?...................4 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów Maklady ............03.12 ...........29-34 ......01.01 ........... 4 m-ce ....... zachodniopom. Iskierka nadzieii.......06.12..30-36.......... ..1miesiąc..................................Siedlce enigmaa......10.11..................27.............6.12...........3mce...Katowice beti78...........23.11........24-28...........?.............12m-cy.............Zd-Wola zabajona.......18.12.2005....?...........10-13.01.06......4 m-ce......Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................33... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×