Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość gonia..
foli ogromne dzieki ! u mnie wyglada to tak ze od 17 dnia cyklu boire 1/2 tab po sniadaniu encorton ,,,duphaston 2 razy dziennie i clostilbegyt 1 raz dziennie po obiedzie ,,,mam sie pokazac w drugim dniu cyklu zeby lekarz mogł ocenic na usg moje jajowody ...to narazie to tak wyglada...i szczerze powiedziawszy troszke mnie to przeraza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, dlatego test się robi rano , żeby mocz nie był rozcieńczony żadnym płynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
wrogi sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, a clostillbegyt w którym dniu cyklu bierzesz? bo to się bierze przed owulacją, chyba nie bierzesz od 17 dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! przywitam się raz jeszcze :) zabajona - strasznie mi przykro:( jak przeczytałam, uświadomiłam sobie, że mój piesekm ma już ponad 9 lat i też jest stary... wolę o tym nie myśłeć. dziewczyny, Foli, estelka, enigma, Zabajona, AnA - wszystkie, te których nie wymieniłam również, trzymam za Was kciuki!!!!!!, dacie radę, wierzę mocno!!!! przesyłam fluidki ciążowe, póki jeszcze mogę ;) ****************************************************************************** ****************************************************************************** ****************************************************************************** ****************************************************************************** i proszę potrzymajcie za mnie kciuki, bo mi niewiele ej ciąż zostało, mam przeczucie, że rozwiązanie jest tuż tuż za rogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:):):) Zabajonku ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ doskonale Cie rozumiem..... mi wczoraj tez łezka przeszła jak pomyślałam sobie o synusiu ktory odszedł 6 go stycznia:( W pracy mam na pulpicie jego ostatniie zdjęcie ktore mąż zrobił przed uspaniem:( Synalek patrzy na mnie z pysiem tak prosto w oczy... i na fotce widac jaki był juz chudziutki:( Codziennie jak idę do pracy i widzę mojego synalka to mowię mu Cześć synalku:) a jak wychodxę patrzę w monitor i mowię papa kochany:) Ktos pomyśli ze jestem psychiczna..... ale ja go tak strasznie kocham ❤️ I Zabajonku popłacz sobie ,powspominaj jak było Jej u Ciebie dobrze;) i ze była szczęsliwa:):):):) Posłuchaj sobie ostatniej piosenki Urszuli..... jak wsłuchasz sie w slowa to zobaczysz ze pomaga:):):):) przytulam Cie gorąco ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, wrogi śluz jest ciężko wyleczyć i rzadko który lekarz się podejmuje, ale powiem ci, że lepiej jeśli przyczyną jest wrogi śluz niż wyniki spermy bo wtedy są większe szanse że inseminacja się uda. U mnie niestety przeyczyna leży w słabych wynikach męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Guśka, ja też za ciebie trzymam kciuki :) fajnie masz, że to już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia, a inseminacji nie ma się co bać naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia..
tak wszytskie leki biore od 17 dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Zabajona bardzo mi przykro. Dostałaś nadzieję w słowach lekarza a tu taki cios. Trzymaj się. Ana gratulacje! Egzamin masz za sobą :) Hmmm... właśnie Gonia? Ja również witam nową koleżankę :) Gardziołko mnie pobolewa...wrrrr. Miłeeego dzioooonkaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia.... witam Cie u Nas:) A po co jesz encorton????? bo to silny steryd jest????? Guśka :) zyczę Ci abys szybciutko i bezboeśnie urodzila dzidzię:):):) ❤️ DUUUUUZZZZZZOO SZCZĘSCIA:):):):) zresztą jak zobaczysz dzidzię to to będzie najcudowniejsza chwila w Twoim życiu:) a tak chwila to juz blisko tuz tuz....❤️ foli ,maklady ,Ana, iskierka,estellka i wszystkie inne :) dzień dybry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki enigmuś, ja też mam zdjęcie Maleńkiej, nawet kilka, głównie z czasu kiedy była mamą :( ja wiedziałam, że taka chwila kiedyś nastąpi, ale nie sadziłam, że tak szybko, ciągle zadaję sobie pytanie \"dlaczego to się stało, dlaczego nie było widać choroby???, dlaczego???\" 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gafa Zabajonku ups ale przykro jest mi tak czy inaczej i rozumim CIe mam akurat pieka kundelka wprawdze ale jest kochany......Gusia trzymamy kciuki ale masz fajnie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyczytałam, że jestem wyjątkowa - w 38 tyg. tylko 3% dzieci przoduje nogami lub pośladkami - należę do tych 3%..... ech.... ale tkoś kto niedawno przeszedł cesarkę bardzo mnie pocieszył i się kompletnie nie martwię. no i wiem, że jednak wolę znieczulenie ogólne od tego w kręgosłup, bo tu był największy dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko....... ja to bym juz poleciała do gina:) tak na wszelki wypadek:):):):) i myślę ze juz zobaczysz serduszko:):):):):) leć :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej enigma :) Gonia, powiem ci,że jestem zdziwiona, przecież clostillbegytjest na owulację i daje się go na początku cyklu żeby ją wywołać, choć może jest coś o czymś nie wiem, moze ma też inne działanie. Tutaj parę dziewczyn bierze ten lekn wszystkie na początku cyklu. A gdzie się leczysz? i po co tyle leków, czy wrogi śluz to nie jedyna przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez to Iskierce napisałam jak odezwała sie rano na gg ze boli ją brzuszek i lekkie plamienie......mówie jej ze nie czekałabym ani minutu od razu poszłabym do lekarza bo wprawdzie zdarza sie plamienie nawet do 3-go miesiąca ciązy ale ja wolałabym to sprawdziź.....Iskierko uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guśka:) Ja tak czy siak ...będę miała cesarkę:) i nie boję sie tego:):):):) ale chyba ze znieczuleniem w kręgosłup zeby wszystko widzieć co sie wokól mnie dzieje:):):) oczywiscie jak zafasolkuję:P hej granini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, moja koleżanka miała cesarkę niedawno i twierdzi że nastepne dziecko też by tak chciała urodzić, chociaż napewno potem dłuzej dochodzi się do siebie, ale dla dziecka jest to ponoć bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - to jest akurat pewne w przypadku Was wszystkich, nie ma innej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, jeśli masz plamienie to idź do lekarza, każde plamienie trzeba sprawdzić, moze to nic groźnego ale nie zaszkodzi iść a bóle brzucha są normalne na początku bo macica się prostuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, a dlaczego bedziesz miała cesarkę? wróżka czy co :P czy masz jakieś wskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - żadna gafa, dziekuję, że mnie rozumiecie Kochane :( To topik o staraniach o bobaska, a ja tu żałobę wprowadziłam :( Przepraszam :( Ale muszę wysiedzieć w robocie jakoś, jak pójdę do domu to pewnie hamulce puszczą :( i tak łzy samoistnie mi ciekną, nie umiem ich powstrzymać i chyba nie chcę, naprawdę boli mnie, że nigdy więcej nie zobaczę jej, nie pogłaszczę, nie przytulę, nie pobawię się z nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono Ana!! Powodzonka i szybciutko nam tu pisz. Witam nową gonię a teraz coś na poprawę humoru: >Szefów dzielimy na 5 grup: >1. Pedałów. >2. Superpedałów. >3. Antypedałów. >4. Pedałów-magików. >5. Pedałów-pirotechników. >Dlaczego? >Szef pedał mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę...\" >Szef superpedał mówi: \"Ja Was wszystkich wypierdolę\". >Szef antypedał mówi: \"Ja się Kowalski z Tobą pierdolić nie będę\" >Szef pedał-magik mówi: \"Ja Cię Kowalski tak wypierdolę, że ty nawet nie zauważysz kiedy\" >Szef pedał-pirotechnik mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę z hukiem\". >P.S. >Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: \"Ja Was Kowalski wypierdolę w kosmos gołymi rękami...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli ... ja tez jestem zdziwiona tym braniem tych tablet przez gonię..... :( gonia clo tez bierzesz od 17 dc??? a napisz na co ten encorton.... bo to bardzo dziene ze Ci go podaje:( Iskierko ... idz do gina ..będziesz spokojniejsza:) Ana leć po test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę :-) Cześć Dziewczyny ! Do Iskierki - ty lec od razu do lekarza - nie strasze Cie - ale u mnie te plamienie i ból brzucha oznaczały jakies problemy z kosmówka - a byłam dokładnie tak jak ty w 7 tygodniu ...i brałam potem leki na podtrzymanie ciązy i 2 msc leżenia :-( Zabajona ❤️ Zmykam Pa pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Beti dobre uśmiałam sie......Zabajonku rozumiem CIę całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×