Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Aga, tak mi przykro, że i dzidzia i Ty cierpisz. Ale wiesz, że to dla jego dobra. Mam nadzieję, że przyzwyczai się Maluszek do tych ćwiczeń i nie będzie tak płakusiał. Biedaczek, ale tak trzeba dla jego zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia , szczęściaro :-) ja ponad rok wałkowałam swoje wyniki, porównywałam, analizowałam, powtarzałam i poza zbyt wysoką prolaktyną (ale wyłącznie po obciążeniu) wszystko było książkowo. Nawet cykle jak w zegareczku. I co? okazało się, ze to robaki męża :-( ale może to jednak bakteria, no trzeba znów iść na badania nasionek tym razem łącznie z posiewem ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć guśka!!! ale jestem zakręcona,lepiej gdybym te badania odebrała w poniedziałek estelko dziekuję ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, jestem pełna podziwu.... macie zaparcie, jesteście zdeterminowane.... na pewno się uda :) nie może byc inaczej, nie? pewnia sama też bym tak robiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, wyczytałam, że zbyt niskie LH świadczy o niedomodze ciałka żółtego, a co za tym idzie fazy lutealnej. Trzeba wtedy rozpocząć suplementację progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) cholercia, choróbsko nie chce mnie odpuścić :-( chyba się musze położyć na chwilkę...Foli, jestem z Tobą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia, zatkało mnie! wyglądasz super, rewelacyjnie!! ależ Ty szczupluteńka jesteś!!!! gdzie ta dzidzia w takim zgrabnym brzuszku się mieści? ;-) super!!! ja też taki brzuszek chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, a przytyłam 14 kg :D a chyba właśnie z powodu takiego brzucha dziecko nadal w pozycji główką w górę i będę miała cesarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to on jest troszke większy, ale niewiele, no i jest nisko już, czekamy na godzinę \"zero\". w sumie zostało mi max 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odpowiedź na Twoje drugie pytanie - kopie, zwykle zaczyna o tej porze, tylko wczoraj np. skończyło po północy :o jak dodać do teg jeszcze skurcze... zasnęłam nad ranem dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jeziu nie jestem w stanie nadrobić zaległosci z 1 dnia tyle produkujecie. :D Suzinko- jak miło Cię widziec. :) Aniu - ale się usmiałam jak sterryzowałas ojca w urzędzie co do imienia siostry hihi. A tak przy okazji - dlaczego Cię nie ma w tabelce, co? Maklady - dziękuję za \"ostoję spokoju\" hihi. :) 🌻 Pauluś, babszytylu :P Ty mój Kochany nie obrazaj sie i odzywaj się. Aguś ja wierzę i mam przeczucie , że ta rehabilitacja Pawełka szybko się zakończy , bo maluszek bardzo szybko wróci do normy i będzie niepotrzebna. 🌻❤️ A co do Twojej kolezanki- to ja kiedys mialam niezłe przeczucia, az moja przyjaciółka sie bała hihi bo z reguły się sprawdzały. Raz chodziłąm z takim du.. i nie mógł przyjechac bo tam jakies imieniny w rodzinie czy coś, pojechałysmy z kumpela na dyskoteką ( tam sie poznałam z tym chłopakiem) i cały czas mówie do niej- zobaczysz , ze on tu przyjedzie sie bawic - mineło pół godziny a on wchodzi hihi ja sie schowałam a jak zobaczyl moja kumpelę zamienił 2 słowa i szybko sie zmył. :P I ostatnio mój skarbek narzekał w grudniu, ze nie moze znalezc pracy, ze jest beznadziejny itp , a ja Mu mówię,- zobaczysz pod koniec stycznia sytuacja sie wyklaruje - i ... 23.01 podpisał umowe o pracę. :D Goniu - piękny jest ten pamiętnik. :) 🌻 Andziu- Foli ma rację - zrób sobie morfologie i zmierz cisnienie , moze masz za niskie? Ana- na początku ciązy ból brzucha jest normalny- taki jak na @ , ćmienie. Mi gin powiedział, ze niepokojący moze byc jak pojawia sie nagle gwałtownie, przechodzi i wraca. A tak to ok. Iwona - gratuluje zakupu samochodu. :D No to moze niedługo bedziecie musieli kupowac wyposazenie do niego w postaci fotelika. :) Monik- musialabym poszperac w swoich hormonach, ja przed samą inseminacją mialam badany LH i jak wzrósl do odpowiedniej wielkosci to wtedy dostałam zastrzyk na pekniecie. Ale jesli nawet cos jest nie tak- to sie ciesz, bo to moze być główna przyczyna - a hormony najłatwiej i najszybciej podreperowac. Guśka- a jak samopoczucie przed zbilizającym sie porodem? 🌻 Foli- próbuj nie sugerowac sie zadnymi objawami , one sa bardzo podobne jak przed @. wiem , wiem- łatwo powiedziec. Trzymam kciuki za niedzielny test. 🌻❤️👄 Pozdrowienia dla Ber. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu witaj!! asia ja jetsem przed owu powiedzmy 1 dzien a to lh takie maluskie u mnie jestem przerażona bo nic nie mogę znaleźc o niskim prl,chyba takie jest nieprzewidziane.rozumiem ,wysokie ale niskie? czy ja jestem jedynym przypadkiem? pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) kobietki:) Monik zapytam sie w poniedziałek gina o te Twoje wyniki bo jestem ciemna masa jesli chodzi o niską prolaktynę Pamietam tylko ze własnei stosunek tych 2 pozostałych miał byc 1:1 A Ty jak sie czujesz??? i kiedy figofago?:P w tym cyklu czy odpuszczasz?:) Asiku ...ja widze ze Ty bez problemów brniesz do przodu:) nie narzekasz, w dobrej formie:) gratuluję :) oby tak do konca:):):) Guśka ja te chce fotki ..... skoro takas piękna jest to dawaj :D:D:D enigmaa@tlen.pl Mi sie znowu nie chce spac:( A jutro pewnie nie będę mogła wstac:( U mnie 5dc , @ widac od czasu do czasu ...ale juz koncówka:) Aaa apropo tego co pisała anka:) ja smaruje sie poki co na celinkę róznymi badziewiami ,ale zawsze po kąpieli smaruję sie oliwką .... chodze na solarium 1 na tydzien i aby i sie skóra nie wysuszyła to wasnie stosuję tą oliwkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik ...:) a kuknij no jeszcze raz na te wyniki?:) nie popierdzieliło CI sie cosik z tymi hormonami na tarczyce?:P bo to podobne maja te lh i fsh i fsrutututu..... mozna sie pomylic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Z uwagi na to, że mój stan psychiczny ulega destrukcji powoli, dlatego nie pojawiłam się wczoraj. Nie wiem dlaczego, ale nie mogę się zebrać do kupy, jestem rozsypana, dlatego tylko krótko opowiem, że byłam wczoraj w poradni ds niepłodności. Mam mieszane uczucia, bo zostałam załatwiona w 5 minut, ale z drugiej strony jak lekarz mógł cokolwiek zacząć skoro moja szanowna ginka odesłała mnie do niego bez żadnych aktualnych PODSTAWOWYCH badań, podstawa to aktualna cytologia oraz stwierdzenie owulacji. Pobrał mi wymaz, ale może nie wyjść, bo akurat wczoraj miałam plamienie. JAk na złość, normalnie miałam plamienie od 20 dc, tymczasem w 20 i 21 dc miałam całą masę śluzu, białego i myślałam, że MOŻE już nie będzie plamienia. A tu masz - ja do gina i ono się pojawiło. I to bez żadnych odczuć, gdzie normalnie miałam. Odkrył u mnie maleńką nadżerkę przy okazji. Moja ginka będzie musiała to wyleczyć, bo pójdę do niej i zażądam cytologii po @ i badania i leczenia. No i ten lekarz stwierdził, że w takim razie zaczniemy od usg, mam przyjechać w 13 dc by stwierdzić pęcherzyk bądź jego brak, ostatnio objawy owu miałam w 12 dc, dlatego kazał przyjechać w 13 dc. A potem dopiero w pod koniec marca z wynikiem (takie kolejki do niego). WIęc zobaczcie jaka długa droga przede mną. No i jak z owu będzie ok, to wtedy męzul na badanka obowiązkowo. I jak tu będzie ok, to czeka mnie hsg. Taka kolejność. Pewnie doczekam się go koło czerwca. Ale już jakos mi się nie spieszy, nie wiem, może lepiej że teraz nie zajdę, bo mój obecny dół psychiczny jest zbyt duży. Jeden plus - to że jest on - ten lekarz - specjalistą ginekologii, położnictwa i endokrynologiem w jednym. No i to tyle, pozostało mi czekać. Miłego dnia. Nie wiem co tu się działo, ale obiecuję nadrobić czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zabajona - Gosiaczek76 z Zimowych starań się o Ciebie doytywała - była ciekawa, co z Twoją wizytą w klinice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Aśka - dziękuję, nie narzekam, przynajmniej za bardzo :P, tylko lekko się niecierpliwię :) już rodzinka obstawia zakłady, kiedy to wkońcu nastąpi :D o szampana Martini Asti - małpiszony, ja się nawet lampki nie napiję, a tak go lubię :) enigma - do iękności jest mi baaaardzo daleko :) ale coś Ci potem podeślę. w sumie widziałam parę Waszych zdjęc, a sama nigdy swojego nie wysłałam... chyba że się estelka pojawi, to ją upoważniam, żeby Ci puściła dalej, bo muszę gonić śniadanie zrobić mężowi i sobie :) więc wpadnę popołudniu i podeśłę, będę pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 Ale sobie pospałam:) i ból głowy poszedł w siną dal:) chyba jednak ostatnio za mało śpię i mój organizm się zbuntował:) Zabajonku uszy do góry❤️ ważne że coś ruszyło, czas szybko leci i w końcu doczekasz się ukochanej fasolki❤️❤️❤️ Miłego weekendu wszystkim życzę, będę zaglądać co jakiś czas bo może Foli na test się zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Zabajonku ❤️ mam nadzieję ze powoli będzie lepiej:) Jana:) Guśka:) ja w pracy:) mam nadzieje ze ktoras z Was pojawi sie w weekend na topiku bo uschnę z tęsknoty :D:D:D zapraszam na poranną kafkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Andzia:) hello :D no ja sie cieszę ze foli jeszcze nie ma ..hihihihihih:) pewnie smacznie śpi:) i to dobry znak bo @ pewnei sie nie pojawiła:) foli.... jak wstaniesz to klilknij:) jak sie czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:). Enigma ja też dziś pracuję i chętnie potowarzyszę Ci przy porannej kawce. Andzia cieszę się że czujesz sie już ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa, Ty w pracy??? ojojoj :( ale widzę że humorek Cię nie opuszcza:) Ewwa, dzięki❤️ No ja też mam nadzieję że Foli sobie wypoczywa z uśmiechem na twarzy:) Echhh co za emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewwa:) mi sie cos nudzi w pracy:( wogole jakas taka jestem dzisiaj ...... zdechła:( nic m isie nie che:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nudzi bo za bardzo nie mam co robić i najchętniej poszłabym już do domu ale do 13 jakoś wytrzymam. Może jak wrócisz już do domku to humorek Ci się poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ewwa Ty taż w pracy??? A ja jeszcze w piżamie latam heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Aśka staram się nie sugerować ale brzuch mnie boli dość intensywnie, nie sądze żeby przy fasolce tak bolał :( Teraz to już tylko na @ czekam. Monik, współczuję, spróbuję w necie poszukać czegoś o niskiej prolaktynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, dzięki, czuję się średnio :( Zabajona, ważne że coś się dzieje, a swoją drogą te plamienia mogą być przez nadżerkę, dziwne że twoja ginekolog tego nie wykryła. Trzymaj się i nie smuć, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w pracy i juz zdązyłam wylac kafke na nowiuską klawiaturkę:P w tym roku juz 2 klawiaturki zalałam kafką:P masakra!!!!!! a potem wszyscy zdziwieni ze cos sie stało z kalwiaturką... ojojojoj zacięła sie hihihihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki ja też niedawno wstałam :) Foli ❤️ Coś mi się zdaje że to do mnie dzś przyjdzie (tydzień przed czasem) ale tak mi się widzi, jestem strasznie rozdrażniona, zachciało mi się zmierzyć tempkę i bylo tylko 36.9 więc to tylko kwestia czasu czy dziś czy jutro... :( buuuu Dla wszystkich pracujących w dniu dzisiejszym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×