Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............31.12........30............?...............5 m-ce........Jaworzno georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....13.01.2005.....26...........07.02.06.....5 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka III
Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja dziś w pracy nie moałąm czasu więc nie pisałam ale widzę że tu puchy czyżby komputry Wam zasypało? \")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:) Wróciłam od gina i : endometrium super 13mm w 9dc, 2 pęcherzyki - 11mm i 13mm i gin powiedział ze owui będzie okoo soboty:) Mozlwie ze po clo odblokowało mi sie juz,bo wczesniej nie miałam owu... no zobacxzymy:) Ana .... mówiłam mu o Tobie...i powiedział ze to mogło być imunologiczne poronienie.... ale bądz dobrej mysli:) monik ...a co do Twoich wyników to powiedział ze w 11dc mogło tak być ze ten lh taki niski w stosunku do tego 2go. Wiec nie martw sie!!!!1:):):) i jak powiedziałam o tym sterydzie to powiedział ze tak sie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Enigma immunologiczne porornienie? czy to niebezpieczne? czy powiedział Ci coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ... powiedział ze ....i tak by to się tak skonczyło:(:(:( Chyba będziesz musiała ok 6 dni po ewentualnym zapłodnieniu brac duphaston na podtrzymanie..... ale nie masz się przejmowac:) :):):) bo dobrze ze to tak sie stało a nie inaczej..... Wiec bądzmy dobrej mysli...:) Ja mu tez powiedziałam ze mam depresję to On mowi ze to niemozliwe:P:P:P:P a ja mowie ze nerwowa jestem..a On ze mi nie wierzy bo ja zawsze usmechnęta jestem..... i tak w kółko:) Troszkę mnie rozweselił:) Aaa i na ten wrogi sluz jutro da mi namiary zebym zrobiła te badania......... W czwartek idę ponownie na usg i zobaczymy jak sie pęcherzyki rozwijaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i zbadał mi gardełko i powiedział ze mam anginę:( i mam leki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś cieszę sie że Ci się nastrój poprawił jaj uż zaczynam trzymac kciuki za Twoje pęcherzyki, dziekuje za informacje.....ja ide w tym tygodniu jeszcze i zobaczymy co mi powie nie mysle juz na zapas zobaczymy....bedzie dobrze tak czuje !!!! to kiedy idziesz się zapisać do szkoły? popatrz nawet ginek widzi Twój optymimz tak z Ciebie emanuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu to nie dobrze z tym gardełkiek !!! a kiedy idziesz na te badania śluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, ja dziś na chwilkę wpadałam🌻 Ana, cieszę sie że masz humorek lepszy👄 widzę tu sporo dziś wypowiedzi, ale zabrakło mi Estelki-jakoś tak pusto, a zawsze jej pełno było :-) hihihih ja nadal chora, wczoraj w nocy strasznie się czułam, dziś rano jak brałam kąpiel to o mały włos nie zemdlałam, na szczęście mężuś był niedaleko mnie więc nic się nie stało, ale dało nam to do myślenie i sama w chorobie nie będę już wchodzić do wanny...wczoraj miałam gorączkę, ale dziś wieczorem mierzę temp. a tu 36,5oC, czyżby owulacja się zbliżała(mam 11dc) czy to osłabienie organizmu - no nic w każdym bądź razie w czwartek idę do ginki :-) a dodatkowo zamówiłam testy owulacyjne i czekam-chorobcia już powinny być u mnie muszę przyznać że dzielne z Was dziewczyny-aż dumna jestem z płci pięknej :-) całuję serdecznie👄Trzymam za Nas wszsytkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emika ja często mam takie omdlenia zwłaszcza jak zrobie sobie za gorącą kapiel bo mam niskie ciśnienie za niskie i niski poziom cukru i dlatego, uważaj na siebie kochana w takim razie i pisz częściej......rzeczywiście Estelki nie ma i Foli mało pisze co z Wami dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie już chyba śpicie hihihihi, ja też znikam mam jeszcze troche nauki przed sobą jeszcze dziś.....do jutra kolorowych snów dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc ANA jadziś cały wieczór przed telewizorem :) Może jutro będzie nas tu więcej? Dobrze ze już CI lepiej, mnie wręcz przeciwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki, dziękuję enigmusiolku!!!mam nadzieje ze pęcherze z tego miesiąca cie nie zawiodą.a powiedz dlaczego one wcześniej u ciebie zdychały? co było przyczyną? napiszcie mi ile czasu utrzymuje sie płyn w jamie doaglasa jeśli wiecie prosze?// dobrej nocki kobietki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Ty czujesz sie gorzej Beti? ja jeszcze nie spie tylko ucze sie myslałam ze juz nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka ja CI nie odpowiem bo nie wiem....a jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANA bo złapałam dzisiaj doła :( Niewytrzymałam i zrobiłąm test :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nie wiem co CIe trapi ale mam nadziej że to nic złego buziaki....Monik Tobie również pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuć sie może za wcześnie zrobiłaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin @ w sobotę ale juśli w ogóle miałam owu to była w 9dc więc dlatego nie wytrzymałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to za wcześnie.....powinno się robić dzień po @ (a biorąc pod uwage moje historie to moze jeszcze później) a poważnie to te informacje na testach ze wykrywają 6-cio dniową ciąze to chwyt reklamowy....Beti kochana nie stresuj się na zapas jak nie przyjdzie @ w sobote to zrób sobie test w poniedziałek i zyczę Ci z całego serca żebyś zobaczyła dwie tłuste krechy bez żadnych historii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ANA bardzo bardzo mocno, wiem że mnie rozumiesz :) Całydzień się trzymałam, miałam sporo pracy no a teraz nerwy puszczają, pierw popłakałam z mążkiem a teraz on już śpi a ja sobie pochlipuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci Beti ze ja następnym razem nie pospiesze sie tak z testem, i chyba wogóle nie bede sie nim stresowac, jak mi sie spóźni @ to pójde do lekarza i zobaczymy co mi doradzi moze od razu zaleci jakies leki, zresztą to ustale juz w tym tygodniu......chyba nie bede juz robić testów tak teraz czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja wiem ze jest cięzko, ten weekend był dla mnie poprostu straszny, przepłakałam cały.....dlatego CIe rozumiem, ale kochanie poczekaj jeszcze troche i ja ta małpa nie przylezie to zrób teścik w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślałam już dawno nie robiłam testu, chyba ostatnio we wrześniu ale już nie mogłam o niczym innym myśleć i stwoierdziłam że nie wytrzymam do soboty w tej niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja Cie rozumiem.....najlepiej jakby istniał test do zrobienia już tydzień po ewentualnym zapłodnieniu, ale teraz wiem ze lepiej poczekać niż zrobić sobie wielką nadzieje na darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA wiem ze to jeszcze mocno boli ale myślę że to co Ci się przytrafiło to znak że jesteście zdolni do poczęcia, po prostu z jakichś przyczyn nie doszło do zagnieżdżenia ale zobaczysz to tylko kwestia czasu, wspomnisz nasze słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tak właśnie staram sie myśleć i dlatego czuję sie lepiej......a Ty perło postaraj się spokojnie odczekać (oby ta małpa nie przylazła) i dopiero w przyszłym tygodniu zrób teścik, kurcze żeby Ci wyszedł pozytwnie !!!! BYŁOBY SUPER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś miala rację ale po dzisiejszym kubełku zimnej wody.... Na szczęście jesteśmy na tyle silne że jakoś przeżyjemy porażki... Dziękuję ci bardzo za słowa otuchy, chyba jest mi trochę lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×