Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Enigmuś jak tak czytam to Twoją relację od gina to nasunęły mi się takie odczucia: - od strony gina to wcale mu się nie dziwię że nie mógł Ci uwierzyć bo ty zawsze taka wesoła, - z drugiej strony widzę że Ty jak ja - w środku się gotuje ale uśmiech na ustach jak namalowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETI kochana ja juz zmykam dobranoc do jutra papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ana jeszcze raz bardzo mocno ja teżjuż się kłądę bo jutro rano trza wstać Dobrej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki o poranku! Poczytaam sobie wczoraj o waszych smutkach i radościach. Enigma cieszę się z tych pęcherzyków:) Na pewno pękną:) AnA z tym poronieniem to racja, wiem że tak bywa, nawet część kobiet nie wie że byla w ciąży, ale podobno natura sama w ten sposób eliminuje niedoskonale zarodki. Beti testem się nie przejmuj, czytalam naukowy artykul w którym pewien professor piszę ,że te testy często się mylą i mają sprawdzalność ponizej 50% wię c glowa do góry, a najlepiej to nie rób testów tylko mierz tempkę i czekaj. U mnie nadal temka wysoka od wczoraj a to dopiero 7 dzień cylu. Jestem lekko skolowana. Podobno tak się zdaża niektórym kobietm czasami. Przytulalam się do męża więc moze co z tego będzie, ale ten cykl spisalam już na straty. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja sie nie odzywałam, bo postanowiłam z bólem serca, ze nie będę tu tak często zaglądać, że muszę sie czymś zajać bo zwariuję. Choć nie wiem czy wytrzymam tak jak dzisiaj:P Dzisiaj nie wytrzymałam bo muszę napisać Anie, żeby się nie martwiła bo przez immunologiczne poronienie on rozumiał to, że organizm bronił sie przed wadliwym zarodkiem to moze być tylko jedna z przyczyn, moze też jajo za późno dotarło do macicy W statystykach nawet te poronienia nie sa uznawane. Są to tzw. poronienia przebiagające subklinicznie pod postacią np. opóźnionego krwawienie miesięcznego, z następowym silniejszym krwawieniem (to cytat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, trzymam kciuki mocno, i mam nadzieję że ci sie uda :) Ja wczoraj cały dzień sobie wypełniłam, najpierw praca potem korki, siłownia, wróciłam do domu o 20.30 wykończona. Enigmuś, wszechstronny ten twój lekarz: ginekolog, laryngolog i psychoterapeuta (bo chyba pozytywnie na ciebie działa). Nic dziwnego ze ci się śnił :P To żart oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć foli!rozumiem cie dobrze ,ale nie uciekaj,buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, dla ciebie szukałam o tych sterydach ale nie mogę nic znaleźć, było dużo o lekach sterydowych w ciąży stosowanych. Na bocianie parę dziewczyn brało encorton, wiem ze stosuje się te leki bo to są hormony i wiem że nie są tak szkodliwe jak się je krótko bierze, nawet dzieciom się podaje czasem, tylko trzeba uzupełniać wapń i potas. Ja pamiętasz nazwę leku to moze coś znajdę o leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czarna, Foli,Monik :) NIestety u mnie się chyba zaczyna bo coś już widać :( Ale myślę zę już dziś nie będzie tak bolało bo pobolało w czoraj... Dzięki za słowa otuchy ❤️ Monik30 co do płynu w Douglasie to też jestem ciekawa ale niestety nie znam odpowiedzi, ale moze się zapytam nas. razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to tego płynu to nazywa się to stigma i czasem widać go 1, 2 dni po owulacji ale często jest tak że na usg się go nie zobaczy wcale i nie wiadomo czy była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli... kto nam będzie odpowiadał na pytania???? ale rozumiem... jak chcesz odpocząć, to odpocznij - może będzie efekt:) Enigma, ginekolog badał Ci gardełko?:P hmmmm ciekawe jak to wyglądało:) cześć dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Maklady :) Foli na pewno tak krótko? Bo mnie się zdaje że dłuzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ależ dzisiaj dzień chyba zasne nad klawiaturą musi być chyba niskie ciśnienie....Foli bardzo dziękuje Ci że mi napisałaś o tym wszystkim, wiesz jestem już teraz spokojniejsza...rozumiem Twoją decyzję Foli ale Maklady ma racje kto nam tu będzie dobrze doradzał jak nie Ty pomyśl o tym....beti jak się spało? jak dziś nastrój kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, utrzymuje się dłużej ale nie widać go na usg tylko przy laparoskopii. Ja widziałam swój na usg 1 dzień po pęknieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ja pewnie będę czytać i pisać tylko troszeczkę mniej a poza tym nie wiem czy wytrzymam bo narazie mi to nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ANA dzięki spałam mocno mocno ale od rana już czekała na mnie niespodzianka :( Foli mi się zdaje że mi widziała 4 dni po, zdaje bo tak czułam ból owu ale mogła być później oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, mozliwe bo ten płyn utrzymuje się dłużej tylko na usg go trudno zobaczyć ale moze akurat u ciebie był widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie poranne ptaszki:) Znowu nie mogłam spać...bo katar zatkał mi nos ...:( a jak otworzyłam paszczę:P to gardło zaczęło mi boleć:P:P:P Teraz juz wstałam piję herbatkę z wapnem, feravex i kupe tablet Juz jest mi lepiej:) Apropo płynu po owu to u mnie było go widać nawet tydzien po owu..... Aaa jeszcze mi sie przypomniało co do tego wrogiego śluzu to to moze być przez alergię....!!!!! Gin pytał mi sie czy ja mam alergię, hmmmmm...... no mi sie wydaje ze mam ale nigdy testów nie robiłam..... ale kto wie.... Dziś dostanę namiary na lekarkę z KAtowic ktora wykonuje to badanie ale z krwi. Asiku ...no własnie a Ty masz alergię????? Bo ponoc ten wrogi sluz to rzadkość.AAAA no jak u mnie wykryją te przeciwciała za zabijaja zołnierzy to tylko pozostaje inseminacja:( No ale zobaczymy foli nie uciekaj ❤️ beti ❤️ monik ❤️ czarna ❤️ maklady ❤️ Ana ❤️ Miłego dnia Zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć enigmuś. Fajnie, że z uśmiechem jesteś dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Enigmuś Ty jak zwykle radosna pomimo kataru i bolącego gardełka......Beti przykro mi że @ znowu jest.....Foli rozumiem CIę ale którz nam tu tak precyzyjnie odpowie na kazde wątpliwości jak nie Ty, trzymaj sie kochana !!! ja mam dzis sporo pracy dlatego pewnie żadziej będe się oddzywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D NO mam nadzieję ze cały dzień będę miała taki dobry humor:) jedyne co to katar mnie męczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, nie wiem czy dobrze zrozumiałam co masz badać przez badanie krwi, ale nie zbadasz wrogiego śluzu przez badanie krwi, nie ma szans. Tak mozesz zbadać jedynie czy masz przeciwciała we krwi, ale to jest rzadsze jeszcze i badają to jedynie w niektórych klinikach.Kurcze niby rzadko występuje a znam 3 osoby, które mają wrogi śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnei chodzi foli o te przeciwciała..... no zobaczymy..... Gin jeszcze sie zapyta tego specjalistyy co robi inseminacje z Rudy S czy zrobiłby mi ten wrogi sluz ze śluzu:P ale to dopiero sie dowiem w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze coś w tym jest bo maja znajoma z pracy, która ma wrogi śluz ma alergię na ryby. Ale ona nie doczekała sie dziecka bo ma prawie 60 lat a wtedy o inseminacji nie było mowy. Leczyła sie 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze..... foli.... no widzisz ... ja często mam katar, puchną mi powieki, swędzą mnie kąciki oczu , nie mogę uzywac samoopalacza bo mam zaraz czerwone plamki..... Kiedys byłam u alergologa i wypisała mi telfast bo powiedziala ze moge miec alergię na siersc psa:P hihihihih... ja oczywiscie jej nie powiedziałam ze mam psiaki:P Na testy nie zdązyłam iść... a minęły juz 3 lata od tej wizyty..... no kto wie ...mzoe ta alergia jaos wpływa na tą wrogosc sluzu.... cos w tym jest..... Asiku..... pisz nam czy Ty masz jakąs alergię????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja sie nigdy z tym nie spotkałam czytając o wrogim śluzie ale moze rzeczywiście coś w tym jest. Emika chyba też ma wrogi śluz. Moze coś napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×