Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

właśnie, gdzie jesteś Foli ??? już prawie 11 a ciebie nie ma :-( a pozostałe dziewuszki tez leniuchują ? czy mają przysłowiowy młynek w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam lenia, chce mi się spać, praca leży z boku a ja nic nie robię i zmagam się z wyrzutami sumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg ok- wszystko w porządku. co prawda usg troszkę wyprosiłam bo lekarz nie mialam w planach go dzis robic, bo ne ma potrzeby z punktu medycznego , ale dla przyjemnosci mamusi nie odmówił.;) Maleństwo wypięło się dupcią , ale cosik tam lekarz podejrzal i prawdopodobnie bedzie chop. Anus- a jak u Ciebie, byłas u lekarza? Foli- zrezygnowala z kafe? Foliczku odpoczywaj a my ędziemy trzymac kciuki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli chce troszkę odpocząć od kafe ale pewnie nasz czyta pozdrawiamy i czekamy na powrót.....Asiu byłam dostałam skieroania na jakieś badania, nie mam ich tutaj więc nie podam nazw zeby nie pomylić nazw, standardowe krew i mocz tez bo dawno nie miałam robione i toksoplazmoza, powiedziała mi ze nie może na 100 % powiedzieć czy to było poronienie (mówiła tu o poronieniu immunologicznym o którym pisała mi Foli) czy poprostu tak bardzo spóźnion @, mówi że nie da sie tego zbadać prze tym poronieniu immunologicznym bo zwykle dochodzi do niego w bardzo wczesnej ciąży i objawia się poprostu intensywniejszym krwawieniem, ale powiedziała zeby sie tym nie martwić ide do nie jak będe miała wszystkie wyniki badań, biore oczywiście cały czas folik....wczoraj były przytulanki takie spontaniczne bez zadnych wyliczanek czy jest czy też nie owu, nie bede już tego obliczać i mysleć o tym.....co ma być to będzie jak mówi Enigma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.01........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............4.02........30............?...............6 m-cy........ georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff wreszcie poprawiłam bo w tej pierwszej źle wpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście coś pustawo tu od kilku dni......haloooo jest tu jeszcze kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je też zaglądam :D Właśnie zauważyłam, że mój syn już tak bardzo potrafi kopać, że mi brzuch podskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku fajnie masz !!! Maklady no właśnie gdzie się reszta podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt dziś nie chce gadać:( a mi się chce do domku:) dziś z mężem po południu kładziemy się do łóżeczka, z filmami, jedzonkiem i się lenimy:) o ile ktoś nam nie przeszkodzi niespodziewaną wizytą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja się melduję:) Właśnie wróciłam z pracy, ale mnie tam denerwują wrrrr co do stażu małżeńskiego :) hmmmm my jesteśmy 13 m-cy po ślubie, ale znamy się 12 lat, przed ślubem byliśmy parą przez rok:) Jakoś tak między nami nagle zaiskrzyło ze mój mężuś zostawił swoją dziewczynę i ożenił się ze mną:) wredna jestem nie??:D Kurcze dziewczyny piszcie coś, chośby o pierdołach, jakoś tak pusto ostatnio. Asiu cieszę się że dzidzia dobrze się rozwija❤️ Dużo zdrówka dla Was:) Elff fajnie masz z tymi kopniaczkami, ja też chceeeeee..... AnA powodzenia na egzaminie (kopniak w tyłek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maklady:) fajne plany na resztę dnia:) ja niestety jak codzień sama siedzę do wieczora, tzn. z psem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie zrezygnowałam tylko postanowiłam troche ograniczyć, bo ostatnio nic innego nie zaprzątało mojej głowy tylko forum i szukanie w interncie wiadomości na temat niepłodności, poza tym jakoś po tych pomarańczowych wpisach było mi dziwnie, czytałam ten wpis pomarańczowy, jak się dowiedziałam, że mi się nie udało i dostałam @. ktoś się z tego cieszył,( a przy okazji dziękuję p. moderatorowi, ze usunął te bzdury), zignorowałam ten wpis bo nie miałam ochoty podejmować dialogu z czyjąś głupotą, ale potem już niechętnie pisałam o swoich obawach i dołach. Ten cały problem z ignorowaniem niektórych osób też mnie trochę zdenerwował, bo przecież to jest forum dyskusyjne a do dyskusji nie mozna kogoś zmusić, są osoby bardziej i mniej zżyte osoby, które się lubią bardziej, przecież w życiu też nie mozna zmusić kogoś żeby chciał z nami rozmawiać, nie tędy droga, a co najdziwniesze dla mnie osoby, które najbardziej narzekały same nie odpowiadały na wszystkie posty i też można im wiele zarzucić. Podobno jak chce się zmienić świat najlepiej zacząć od siebie. Sorry, ze podniosłam ten temat ale czytałam wypowiedź Elfika przed chwilą i uświadomiłam sobie dlaczego mnej chętnie tu zaglądałam. Ale napewno nie odpuszczę sobie forum bo jest tu dużo, dużo dziewczyn, z którymi mi się b. dobrze rozmawia i b. się z nimi z żyłam. Nie chcę wymieniać wszystkich bo boję się że kogoś pominę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, gratulacje z okazji ślubu :) Teraz przeczytałam bo miałam klienta z Niemiec i musiałąm tłumaczyć go cały dzień. Ja też wpisuję sie do klubu zaskoczonych :) też myślałam ze jesteście po slubie :) No to ten rok jest niesamowity dla ciebie, dziecko, ślub!!Dużo przeżyć ważnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć foli, fajnie ze się odezwałaś:) odpocznij sobie i nie denerwuj się durnymi ludźmi, nie warto❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się już melduje hej Andzia bo jeszcze z Tobą się dziś nie witałam nie dziękuje za ten egazmin zeby nie zapeszyć.....Foli super ze się odezwałaś i zgadzam sie z Tobą w 1000000% !!!!!! dobrze mi się tu z Wami rozmawia i dlatego pisze myśle że uda nam się to utrzymać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, foli, pojawilas się i forum ruszyło:) tak sobie po cichutku myślałam, że zdenerwowałas się niektórymi ostatnimi wpisami:) spać mi się chce straszliwie, pewnie zasnę na filmie i takie to będzie popołudnie z męzulkiem;););) a zaraz w końcu do domku 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andzia, staram sie tyle nie myśleć choć wczoraj byli u nas znajomi i graliśmy w karty, chciałam się czymś zająć, było fajnie ale potem oni powiedzieli nam ze byli u lekarza i nie mają szans na dziecko, zdecydowali sie na adopcję ale jeszcze nie teraz za jakiś czas, rozmawiałam z tą dziewczyną i ona mówi że od poczatku wiedziała ale cały czas łudziła się, że coś się zmieniło, on wyniki robił kilka lat temu a w zeszłym tygodniu powtórzył, nie ma wcale plemników. Współczuję im bardzo tym bardziej, że wiem jak oni lubią dzieci, przykro mi było z ich powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady ja tez jestem strasznie śpiąca.....ja dzis do kina wprawdzie nie ide, ale mąz kupił film pt \"Garfild\" powiedział ze dziś zrobi mi relaksującą przerwe w nauce, albo na zakończenie nauki obejżymy sobie tą lekką komedie (taka namiastka kina)....Maklady a Ty wypij kawke żeby nie zasnąć w tym kinie hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady, niezły sposób na zapoznanie męża :) moja siostrateż tak chłopaka poznała i niedługo się do niego wyprowadza do belgii, znają sie już 5 lat. Ana, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklady teraz doczytałam u CIebie tez kino domowe (ups)...Foli to przykre co napisałaś kurcze i niesprawiedliwe, choć jak to dobrzy ludzie to pewnie uszczęsliwą dzieciatko niechciane przez rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak to jest że tyle ludzi ma z tym problemy, u mnie w pracy też tyle dziewczyn nie może zajść w ciążę, a jak już się udaje to tracą fasolkę:( Foli to na prawdę przykre co napisałaś:( dlaczego ludzie kochający dzieci nie mogą ich mieć, gdzie sprawiedliwość??? Czasami tracę wiarę w Boga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, Andzia, ja sobie próbuję tłumaczyć ze moze jest jakieś dziecko, które ich b. potrzebuje, zreszta jest duzo takich dzieci ale i ta jest to smutne bardzo :( sama zaczęłam myśleć trochę o adopcji nawet jak się uda ale nie wiem czy dam radę. Muszę uciekać bo dzisiaj kończę o 15.00 a właściwie już skonczyłam pracę a teraz drugi etat do 16.30 :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyInRed
Kiedyś, bardzo dawno temu, kobiety jakos nie mialy problemów z zajściem w ciąże, mężczyźni również nie mieli problemów z plemnikami, a to co teraz sie dzieje to przekracza wszelkie granice. Ale co zrobić, świat jest tak zagrożony, powietrze skażone, brak zdrowej żywności, same konserwanty i jak przy tym być zdrowym i płodnym?? Przykre to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Foli....LadyInRed a do tego żyjemy szybko i w ciągłym stresie, jesteśmi coraz słabsi, że nie wspomne o chorobach które pojawiają sie u bardzo młodych osób, które zmniejaszają płodność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyInRed
no właśnie brak pracy = stres wredny szef w pracy = stres kłopoty w domu = stres brak kasy = stres ogolnie życie to jeden wielki stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyInRed nio niestety tak jest, moze to zbyt duze uproszczenie ale fakt jest taki ze tego stresu i pośpiechu jest zdecydowanie za dużo...powiedz LadyInRed czy Ty też starasz się o dizidzie, czy może już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×