Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Czarna,a może temperatura wzrosła z innego powodu a zaczyna ci się owulacja ale mozesz ją mieć np. w 9 dniu i to juz jest bardziej prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ❤️ Mnie wczoraj zmogła choroba:( i po pracy poszła do łóżeczka , jednym okiem obejrzałam M jak miłosc i zasnęłam.... Leczę sie jakimis badziewiami.. gardło boli ... ale mam nadzieję ze mi przejdzie bez antybiotyku.... Dzisiaj idę do gina aby zobaczył czy rosną pęcherzyki.... ale cosi ktaki mi sie wydaje zw ten cykl odpuszczę.... jakos nie mam natchnienia i siły..... monik... nie przejmuj sie :) oby ten steryd Ci pomógł:):):) Andzia.... jesli masz autko to zawsze mozna podjechac na konsultację do innego .... jakby co dam CI namiary:) lecę sie położyć:) bo na 13 do pracki miłego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ... ja dzisiaj mam 9dc i wczoraj tez nagle chlusnął mi taki śluz i myślałam ze to jeszcze @ a to taki biały śluz był... ale jakos teraz to olewam...tempki nie mierzę....bo boję sie Asika:P:P:P bo mnie opier.....:P Zobaczę tylko czy same pęcherze będą rosły...to moze to troszkę mnie uspokoji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Moja koleżanka w ramach antykoncepcji ( miała wtedy 6 miesięcznego synka już ) zaszła w ciążę w czasie końcówki @ wie to na pewno bo to był jedyny (!) raz w tamtym cyklu gdyż mąż wyjechał po tym \"pożegnaniu na 2 miesiące za granicę i potem przez cały czas były domniemania że może nie jest ojcem - potem się okazało że syn kropla w kroplę w ojca się podał wyglądem oczywiście . Ale to się zdarza b. rzadko i to zwykle jak ktoś dziecka nie planuje ale jak widać cuda się zdarzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki! Ja wlasnie znalazlam stronke na internecie ze to jest możliwe. Dzialaliśmy przedwczoraj i zadzialamy dzisiaj, zobaczymy co będzie. Ja chcę ferie. Jeszcze tylko dzis i trzy dni i luz dwa tygodnie. Odpocznę od bachorów:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna..... dawaj tą stronkę:) z chęcią poczytam:) rita... i chłopczyka urodziła??? oooo to rzeczywiscie cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cześć Sylwia:) Ja jak widzisz jeszcze Jestem tą starającą sie :) ale mam nadzieje ze juz niedługo:) pozdrawiam i życzę duuuuzo szczęścia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma Gdyby nie to że ją znam osobiście nie uwierzyłabym bo przecież kiedy ten pęcherzyk urósł dojrzał ???? a endometrium przecież musiało być cieniutkie .......... ale ten cud ma teraz już 13 lat ona też nie wierzyła że to możliwe ale lekarz jej wtedy wytłumaczył że czasem zdarza się dodatkowe jajeczkowanie np. pod wpływem stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rita:) dzięki:) no ale tak po @ to przewaznie rodzą sie baby:P a ja chce chłopczyka:) dlatego tak celuję w owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, Ty nie wybrzydzaj i celuj też w dziewczynkę:P i tak nie zawsze trafia się w tę płeć co trzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady:):):) no wiem.... :) ale nawet teraz to mi sie ne che celowac w lodówkę:P:P:P:P a to znaczy ze jestem chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dziś mi troszke lepiej choc nie poweim ze mi humor powrócił,bo daleko do tego. a ja cały miesiac posuwam na cytohormony. pani dzis powiedziała na podst ,,ogledzin\"że mam dni płodne i chyba dużo estrogenu he he,a pan doktorek wczoraj stwierdził ,ze nie ma pęcherzyka tzn jest jakaś pecherzyk który nie pekł .mam wodę z mózgu ale bardziej wierzę w usg he he!!! dziewczyny ile czasu po owu utrzymuje sie płyn w z. daugl.?bo u mnie 2 dni po już go nie było,czyli niedosć ze pieron nie pekł to jeszcze nie urósł beti,czytam Was codziennie ,ale jakos popadam w stan niżu psychicznego i niestety nie mam siły pisac,choc jak najcześciej staram sie i jestem z Wami enigmucha no co tam ?kuruj się kochana kuruj.mam nadzieję ze szybko minie choroba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane dziewczyny.....dziś czuje sie lepiej, a jak ty Foli i Estelka? dzięki Paula za ciepłe słowa....Rita po takich opowieściach nadzieja jest większa, chyba trzeba sie przytulać co drugi dzień i to już zaraz po @ nie liczyć na owu i moze sie uda hahaha....Enigma to Ty się kuruj kochana !!! Monik30 nie załamuj się skarbie życzę CI wszystkiego dobrego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, u mnie dobrze, nowy cykl, nowa nadzieja:) ciesze się, że u Ciebie coraz lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musi być lepiej Maklady bo jakbym sie załamała to wogóle nci by dobrego z tego nie wyszło, staram sie myśleć pozytywnie o tym co sie stało, ale w tym cyklu chyba nie zrobie tak szybko testu, chyba wogóle nie zrobie.......jestem wyczulona tylko na takie historie jak \"29 letnia kobieta wyrzuca swojego synka kilka minut po narodzinach przez okno\" !!!! wczoraj trabili o tym ze ruszył proces tej dziewczyny dla mnie to jest straszne !!!! wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko nie załamuj sie wiesz jaka psychika jest ważna.....ktoż moze uznać to jako banał ale kazdy lekarz CI powie jak ważna jest psychika w leczeniu wszelkich dolegliwości dlatego musimy patrzeć na te nasz problemy optymistycznie i zawsze widzieć te lepsze strony każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po którymś teście jak dostałam @ też się zniechęciłam... w domu mam test, który już 2 cykle przeleżał:) bo to trochę bez sensu czasami, wyjdzie jedna krecha a człowiek i tak sięłudzi, że może @ nie przyjdzie, że może za wcześnie i dlatego test nie wyszedł - i tak czekam wtedy na @ i co 15 minur latam do wc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Maklady.....a ten horror który przeżyłam z tymi testami tydzień temu to już wogóle szok, ja poprostu nie zrobie testu jak mi sie spóźni 3 dni poczekam dłuzej a potem to moze pójde do lekarza od razu bo nie chce sie tak rozczarować jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana jeśli mogę zapytać miałaś jakieś objawy ciazowe?bo ty nie brałas zadnych lekóow na stymulację? mam nadzieje ze uda ci sie szybciutko i zapomnisz o t ym bólu który przeszłas teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA - ta ostatnia sytuacja z Twoimi testami - to już wyjątkowa złośliwośc losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak złośliwość i to wielka.....Monika nie miałam zadnych objawów nic wogóle ale też zadnych objawów @ dlatego tak mnie to skołowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA współczuję Ci bardzo, bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Elusia dzięki, co u Ciebie? ale tu dziś cichutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, czasami podczytuję, ale mam dośc sporo pracy, więc się za bardzo nie udzielam:) a po pracy babska imprezka, grzane winko z mandarynkami, tosty i testy psychologiczne - ciekawe co z tego wyjdzie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA u mnie 30 dc, jutro powinna być @, na razie zero objawów, w przeciwieństwie do zeszłego tyg. jak bolał mnie brzuch. Nie lubię jak mi się spóźnia @, wogóle to ten cykl u mnie dziwny jest, cóż poradzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia jest szansa żeby nie prszyszła? Maklady to fajna imprezka się szykuje, organizujecie ją sobie w gronie znajomych kobiet? czy ktoś to organizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×