Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

jak się nie pojawiałam, to pisałyście jak szalone :D a dzisiaj co??? czyżby odwilż was zmyła ??:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Enigmuś porabiasz? Włąśnie przeczytałam Twoją historię, nono 14 lat to kuuuupa czasu, szybciutko wyszłaś za mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę sobie w domku na kompie:) męzulek cos tam czyta:) no wcześnie ..wcześnie:) ale wcześniej chodzilismy 4 lata ze sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój już poszedł spać bo rano wcześnie do pracy a ja jeszcze przed telewizorkiem zamiasat spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie powoli zaczyna napierdzielac:p jajnik:P jutro mam na 14 usg... zeby gin zobaczył ile urósł pęcherzyk jutro mam 11dc... wiec zobaczymy jak to będzie Moze tym razem figofago w 11dc? a potem w 13? Owu będzie miedzy 12 a 13. Jutro zobaczymy:) narazie nie mam ochoty...ale kto wie.... Kurczę teraz to sie denerwuje zamiast isc na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę że to dobry plan, ale więcej dowiesz się na USG za ile CI pęknie więc będziesz mogła zweryfikować plany :) A ja w tym cyklu zaczynam clo, najgorzej ze wizyta mi wypadnie w 13dc, mam nadzieję ze jeszcze będą pęcherzyki żeby je obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti a nie dasz rady wczesniej isc na monitornig??? przed 13dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ginka przyjmuje w pon i środy, w śr wypadnie 8dc a nast pon 13dc a chyba nie chciałabym żeby specjalnie mnie przyjmowała skoro i tak w piątek byłby 10dc to na pewno będą jeszcze małe, a mam do niej kawałek drogi, najlepiej by było w 12dc myślę a to niedz więc nijak nie wychodzi. Ale już nie będę kombinować pójdę w pon i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa oki:) moj ginek:P to mnie przyjmuje nawet jak nie ma przyjęć:) taki dobry z Niego człowiek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo dobry dobry :) Moja pewnie też by mnie przyjęła tyle ze to akurat wekend :):) Dobra Enigmuś zbieram się spać,miłej nocki a jutro czekamy na relację od gina ❤️ Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestalam się zastanawiać czy plodne czy nie. mam to gdzieś. Im wiecej zachodu tym mniejszy efekt! To jest chyba prawda z tym że im bardziej chcesz tym mniej mozesz. Przydalby mi sie jakiś wyjazd, ale nie mam na to szans. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam babeczki Enigmuś, prawie ci dorównuję stażem :-) może nie małżeńskim, bo małżeńśtwem zostaliśmy późno, ale łącznie z moim koteczkiem znamy się...23 lata a parą jesteśmy od 12 lat :-) Samo nasze narzeczeństwo trwało 7 lat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle Czarna....TAK TRZYMAĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się starać Elfiku, i zobaczymy jak to się wszystko potoczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i przyznaję szczerze, że nie przeczytałam zaległości i nie wiem co się dzieje. Jakoś ostatnio brak czasu i weny. Ja chcę wiosnę i słoneczko!!!!!! buuuu Tak wiec, jakby ktosik chciała streścic co sie działo przez 2 dni to będe wdzięczna. ;) A propo stażu- to ja Was zaskoczę zaraz hahaha. Ja ze swoim skarbulkiem jestem 12 lat i właśnie...... 18 marca 2006r................ bierzemy slub. :D Wczoraj bylismy w usc załatwiać formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Asiu, ja myślałam, że Ty jesteś stażowa mężatka:):):) a tu niespodzianka:) ja jestem pół roku po ślubie, wcześniej znaliśmy się 1,5 roku, a poznaliśmy się przez internet;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem świeżo po @ a lewy jajnik tak mnie strasznie boli, od 2 dni:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asia, Maklady... Czyli jak widzę, nie tylko ja trwałam długo w związku nie dając sie zaciągnąć do ołtarza :) ale faktycznie, też myślałam, że ty jesteś Asiu mężatką (chociaż dla mnie to żadna różnica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku, Maklady nie jestem zskoczona Waszym zdziwieniem- duzo osób z \"reala\" jest w szoku- wszyscy nas uważają z stare dobre małzenstwo. Było kilka powodów, dlaczego żesmy się drazu nie pobierali, później była jż data stalona, ale teściu mc przed ślubem zmarł tak więc odłżyliśmy i tak jakoś zleciało. A to brak kasy , a to nam terminy nie pasowały , bo ja oczywście muszę mieć literkę \"r\' hihihi- no ale w końcu żesmy sie zgadali.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba głodna jestem- bo literki zjadam, że aż wstyd. Ja za chwilkę idę na usg- pdglądać moje maleństwo. :) Nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, opowiedz potem jak było na usg a co do tego małżeńśwa, to z nami było odobnie, bo już dawno mieszkaliśmy razem i jak później sąsiadów z kamienicy naszej w ktorej do niedawna mieskzaliśmy zapraszalismy na ślub, to byli zdziwieni, że 4 lata mieszkamy a oni nie zorientowali się, ze my \"na kocią łapkę\" żyjemy :D Podobnie sąsiadki mojej mamy, myślały, że jak się wyprowadziłam, to juz dawno po slubie jestem :D Jajca niezłe ;) Ludzie to jednak patrzą na ten tak zwany "kwit na węgiel" (moja mama zawsze tak mówi, że w naszym przypadku, żlub to kwit na węgiel) w twoim Asia zresztą też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny wpadam żeby, bo u mnie młynu w pracy ciąg dalszy a po pracy do późna sie ucze bo w sobote egazmin z psychologii społecznej alez jest tego materiału wrrrrr.....widze ze rozpisałyście sie o swoich stażach małżeńskich i partnerskich niezłe macie wyniki hi hi hi ja jestem prawie 5 lat po ślubie a wsumie w kiwietniu minie 12 lat razem......humorek mi jak narazie dopisuje pozdrawiam Was....Foliku mam nadzieje że chociaż nas czytasz pozdrawiam CIę....Iskierko buziaki dla CIebie i dzidzi co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam oczywiście żeby się przywitać....hi hi hi ale zjadam literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........? TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............02.02.......34.......?...................18m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika..............28.I......28-34......25.II-2.III..........15 m-cy...W-WA Golka26...........21.01.........28......?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.02.........27.......04.03...............16 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?.........ok 60.......?...................7 m-cy........Łomża Sabra ........... 21.01.........32..........?..................15m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke.....?...........36.........?....................4 m-ce.......Chorzów Dioda30...........08.09.......30-31.....08.10............3 m-ce........? Silve26............06.02........30-?.......po 06.03........10 m-cy........? AnA 29............31.12........30............?...............5 m-ce........Jaworzno georgina80......26.08.......28............?.................?................Szczecin Iwona77..........?.............?.............?.................18m-cy.......podlaskie Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa......30.01.............28.........26.02.........5 m-cy...Katowice beti78........14.01............28..........14.01.........13 m-cy..Zd-Wola zabajona....09.02.06......26-27......07-08.03.06.....6 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Andzia77.....22.01...........19-52.........?..............3,5 roku...Wodzisław Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ Tabelka III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×