Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

cześć kobietki:) A ja siedzę w pracy i jestem zgnita:( Snieg za oknem.... jeszcze chwila a zasypie mi całe autko:( Mam jakiegos doła psychicznego:( jakos zle sie czuję:( Po pracy jadę do gina ale jakos nie mam natchnienia... nawet aby gapic czy pęcherzyki rosna czy nie:( Spac mi sie chce:( elusia ... są jakies szanse ze nie przyjdzie @??? Ana:) nie pojechłąm do tej szkoły bo rano strasznie zle sie czułam:( Ale jutro muszę jechac bo do 15go wpisowe gratis:P monik :) zapytam dzisaij gina co sądzi o Twoich wynikach:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja wiem że ta @ przyjdzie, no niby szanse są ale stasznie nikłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia:( ale jak jednak są jakiesz szanse to moze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyjemy - zobaczymy Na razie uciekam na zakupki, do jutra. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezka u jednej z nas, w domku:) wieczorem mąż po mnie przyjedzie:) Enigma, wpadaj do nas - poprawisz sobie humorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elusia papa:) maklady:) nie dam rady dzisiaj:P:P:P:P moze innym razem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. dopiero teraz sie odzywam, bo wczoraj bylam w delegacji i jakos dzisiaj caly dzien nie mialam chwili, zeby wszystko nadrobic... Przede wszystkim bardzo mi przykro.. Foli, AnA, nawet nie wiem, co mam Wam napisac. po prostu slow mi brak... 🌻🌻🌻 ktoras z dziewczyn pytala, dlaczego nie ma mnie w tabelce... na poczatku czekalam na potwierdzenie lekarza, pozniej na serduszko, a teraz... sama nie wiem :) u mnie ok, chociaz czuje sie troszke oslabiona. jakas taka rozpalona jestem od kilku godzin... wiem, ze pewnie powinnam isc do domu i sie polozyc, ale cholercia nie potrafie... ciagle mowie, ze zaczne sie martwic o siebie, a nie o firme, ale nie potrafie... kurcze, jakby mnie ktos kopnal w tylek i polozyl do lozka, to moze by pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to masz odemnie witualnego kopniaczka i myśl teraz tylko o sobie i o juniorze a nie o firmie kochana !!! a ja cuzje sie już lepiej weekend był koszmarny jak jakis straszny sen i cały czas miałam nadzieje że sie obudze echhhh kolejny cykl i nadizieja przedemną....Elusia zawsze jest nadzieja w takim razie trzymam kciuki !!! Foli a Ty gdzie sie podziwasz? Enigma ja w szkole bede w sobote mam kolejny egzamin, zapisuj sie szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki. Ja już po okresie i nowa nadzieja, chociaż mój organizm plata mi figle, ale wbrew wszytskiemu się bedziemy starać i bedzie dzidzia. Wiem to po prostu. Mój Anioł Stróż o to zadba :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :) to ja 2ga w kolejce do kopniaczka:P:P:P:P Uważaj na siebie:) i na dzidzię:) Ana u nas tak sypie ze jutro będzie masakra na drogach:( A drogowcy chyba znowu zaskoczeni:( bo oni jednego pługa nie ma:( Chyba se walnę redbula bo padnę zaraz:( foli...... zyjesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarna ja juz też po @ tak jakos szybko tym razem juz wczoraj był koniec i kolejny cykl przedemną, znowu zaczyna kiełkować nadzieja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Czarna:) Ja tez juz po @ ,dzis 9dc i monitornig..... ale teraz mam to w d..... nic na siłę .... chyba musze odpocząc:( bo stres chyba mnie zżera:( albo jakas depresja:( sama nie wiem co... ja to nazywam : ze jestem zgnita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana ...Ty juz po @.....?????? dopiero co przylazła i juz jej nie ma????? u mnie to 5 dni ... i potem jeszcze ...\"brudzenie\" ale masz fajnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEE TAAAAAM KOBIETKI!!!!! Nie ma problemu żadnego przecież wszystkie bedziemy już niedlugo w ciąży!!!! No nie??? I założymy topik mlode mamusie w ciązy!!! Chce tu zaraz potwierdzenia widzieć SZYBCIUTKO. Bierzemy mężów za fraki i do dzieła.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść kobitki:) Mnie śnieg zasypał:( ledwo do domu wróciłam z pracy, drogi fatalne pługów zero, a co będzie jutro??? aż strach pomyśleć. Anka ty zmykaj do domku i kładź się do łóżeczka, musisz dbać o siebie i o maleństwo. AnA cieszę się ze powoli humor do Ciebie wraca, wszystko będzie dobrze, musi byc:) Enigmaa, a ty druga taka mądra, zamiast w wyrku leżeć to w pracy siedzisz. Kuruj się dziewczyno bo zdrowie to podstawa w staraniach;) Elusia, trzymam kciuki:) Do mnie @ nie przylazła na szczęście, ale jajniki mnie pobolewają dość mocno i zaczynam się martwić czy aby jakaś torbiel się nie zrobiła:( Cóż... pożyjemy, zobaczymy... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma ja też zwykle mam tak jak Ty a to brudzenie to mnie najbardziej wkurza, tym razem tylko było tak dziwnie w sobote intensywnie w niedziele nie wiele a w poniedziałek już koniec ito chyba właświe jedyna dla mnie pociecha że już polazła @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje się pod tym co napisałaś Czarna.....hej Andzia u mnie też wszystko zasypane ja juz mam dosyć tej zimy i marze o ciepłej wiośnie, niech ta zima odejdzie !!!!Andziu a kiedy miałaś plaowo dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA u mnie dopiero 17 dc:) ale wczoraj brzuch mnie tak bolał jakbym zaras miała dostać, dzisiaj od czasu do czasu bolą mnie jajniki, mam nadzieję ze nic tam nie narosło:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia bidulko ja nie cierpie tego bólu zwiastującego @ z wiadomych względów, a co lekrza mówi na te Twoje bóle w tak wczesnym dniu cyklu? powiedz mi jeszcze czy 77 to rocznik w którym sie urodziłaś? czyli jestes młodsza odemnie o rok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA mój gin jeszcze nie wie o tych bólach, bo mam to pierwszy raz, w zeszłym cyklu tak miałam ale też zaraz @ przylazła dlatego bałam się ze teraz się to powtórzy. A 77 to mój rocznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ....dachy zawalają sie:P w Jaworznie w Championie i gdzies tam jeszcze.....:((((( Ja teraz nie chodze do marketów bo się boję:( Wiecie co.... tak sobie teraz pomyślałam zeby na weekend jechac w gory? Odstresowac sie...ale sama droga mnie przeraża:( tyle sniegu..... buuuuuuu Mo owu przypada na pt -sob i niedz ale jeszcze zobacze co i jak będzie:) Narazie chęci zerowe:( Auto mi juz zasypało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza sie Enigma w Jaworznie to w moim miescie ewakuowali cały Champion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma ja myśle ze to dobry pomysł z tym wyjazdem odstresujesz a sama wiesz że fasolek przybywało po takich wyjazdach wiec jak tylko macie mozliwość to ja bym sie nie zastanawiała....Andziu to jesteś z tego rocznoka co mój mąż o rok młodsza ode mnie i mieszkasz gdzieś na śląsku tak jak ja....musisz iśc z tymi bólami do gina bo chyba są troche za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA ja też mam męża młodszego o rok hi hi smarkacz:) Wiem że muszę iść, ale czekam na nowy cykl, jak teraz nie będzie fasolki to pójdę i chyba wezme kartotekę żeby zaczać leczenie w jakiejś specjalistycznej klinice. Jeszcze się nie zdecydowałam gdzie, pomyślę jak @ przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Andziu ide w tym tygodniu do ginki zobaczymy co powie, co dalej jakie badania w wogóle, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam dziewczyny do domu ależ śnieżyca za oknem brrrrrrr, odezwe sie wieczorkiem z domu buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Ana :) ja po 18 lecę do gina ale póki co jeszcze siedzę ciekawe czy będę miała owu bez clo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..28.02.06.......4kg .............?.............? Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......6kg .........?..........92cm Paula24........Poznań............05.06.06......8kg.........Patryk...94cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×