Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

dziekuje Foli uwierzcie , ze juz niedlugo doczekacie sie swoich kreseczek na tescie.......nie liczcie niczego , najlepiej wyluzowac... my z mezem nawet zadnych badan nie robilismy, nie monitorowalam cyklu , nie badalam hormonow a tu prosze niespodzianka🌻 szczescie, poprostu szczescie, na Was rowniez przyjdzie pora....trzymajcie sie dziewczynki.............super miec swiadomosc o tym ze w srodku nosze malenkiego szkraba, zaowocowala nasza milosc pozdrawiam i milego weekendziku zycze papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Podczytująca żeby się spełniło :) Odzywaj się czasami do nas jak się masz, bo my bardzo ciekawe nowych wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Beti, póki @ niet to może jednak jest jakaś szansa, nie trać nadziei❤️ trzymam kciuki żeby nie przylazła. Foli, Iwonka życzę powodzenia i trzymam kciukasy za powodzenie inseminacji❤️ Iwona, prykro mi z powodu wujka❤️ AnA, dużo zdrówka życzę, kuruj się kochana bo fasolkę trzeba robić;) Asiu, dzięki za maila:D fajne to ciągnienie drutu:D Byłam znowu na badaniu, żadnych innych pęcherzyków nie ma, komórka uwolniła mi się we wtorek i myślę ze muszę spisać ten cykl na straty:( Ale mam nadzieję że za niedługo coś ruszy. Pozdrawiam ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05......Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05......Urodziła.......Mateusza. Aga*.............Wrocław.........03.11.05......Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Ola Monika80.......Wrocław........01.12.05......Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06......Urodziła.......Bartuś Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............26.02.06.......16 kg......Filip.......107 cm olala............ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ........ Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06.......3kg.........?.........? Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY.........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......?............?..........? Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań............02.06.06......12,5kg.........Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 .......?...........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto foli...................10.01.......27.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika...............?......28-34.........?..........15 m-cy...W-WA Golka26............?.........28..........?......................prawie 2 lata.......? Estella ...........05.03.........27.......prima aprilis...............17 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............23.02......28.........22.03.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....06.03.06........26...........31.03.06.....7 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........25.02............4 m-ce.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi:)))))) podczytująca ❤️ gratulacje ❤️ ja se siedzem w pracy ale całe szczęscie zaraz konczę:) tez w pracy miałam młyn:( beti:) 3mam kciuki:) za pozostałe laseczki tez:) Ana kuruj sie kochanie 🌼 buziaki:) 👄 jutro szkła:( buuuu i rano wstać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Enigma ❤️ Andzia77 ❤️. Chyba Wam trochę zazdroszczę tej szkółki, pochodziłoby się jeszcze, fajnie masz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Ja ostatni dzień byłam w pracy - więc czasu miałam dzisiaj niet , ale za to mam tydzień wolnego. :) Foli, Iwona- trzymam kciuki. 🖐️czesc] Andziu- uważałam, że jest to tak rewelacyjne, że nie mogłam zostawić tego tylko dla siebie hihih. Beti- mam nadzieje, że test jest nie wykrył, ale też nie chcę Cię nakręcać. ANa- kuruj się kochana. 🌻🌻 Podczytująca - gratuluję serduszka. :) Enigm,a nie marudź- tylko do szkoły marsz. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczynki, muszę wam powiedzieć, że dzisiaj jestem pozytywnie nastrojona. Na topiku \"chcę mieć dziecko\" kobietka (36 lat) ogłosiła dwie krechy. 4 lata temu straciła ciążę, jedno dziecko jest już dość duże, długo się starała, miała podejrzenie nowotworu (ma jakiś guz na szyjce macicy chyba - dokładnie nie pamiętam, czy w macicy), lata hormonów, pregnylu itp. Pierwszy cykl z ziołami nr 3 plus wiesiołek, plamienia miała od samej owulacji prawie, na 2-3 dni przed terminem @ ustały i pojawił się śluz. No i dzisiaj ... 2 krechy. Boi się co prawda, jest przeciez po przejsciach, ale zobaczcie, po naszej monik, to już drugi cud !!! Więc uwierzcie że i wam się uda, zobaczcie co się zaczyna dziać wraz ze zbliżającą sie wiosenką. Normalnie, gęba sama się śmieje. W ogóle to nie nadrobiłam zaległości, wiec potem to zrobię i przepraszam, że jeśli ktoś miał kłopot to nie odpisuję. Po prostu narazie nie wiem co u was się działo. W wolnej chwili nadrobię. teraz wpadłam oznajmić wam że CUDA SIĘ ZDARZAJĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... długo sie nie odzywałam bo po wizycie u Pani Doktor wstrzymaliśmy starania na jakiś rok.... niestety... jeśli chce mieć zdrowe dziecko to musze się najpierw ja wyleczyć.... a jest tego troche... mam niewyleczone zapalenie pęcherza, chory lewy jajnik, gruczołowość macicy (czy jakoś tak) no i coś z moją tarczycą jest nie tak.... musze zrobić badania tarczycy. Pani Doktor powiedziała że mnie wyleczy ale to troche potrwa. Ale przynajmniej już wiem co mi dolega.... pozdrawiam wszystkie starające się i te które już zafasolkowały i ogromne GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jachcęfasolkę, przykro mi, że musisz tyle poczekać ale dobrze że tak podchodzisz, wtedy będziesz miałą pewność, że wszystko ok będzie. Trzymam kciuki za szybkie wyleczenie i zafasolkowanie :) no i nie opuszczaj forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) JaChceFasolke, przykro mi bardzo, mam nadzieję szybko się wyleczysz i wtedy bez problemu zajdziesz ❤️ beti, mam nadzieję że @ nadal nie ma:) Zabajona, masz rację trzeba wierzyć❤️ A ja znów byłam na monitoringu i jestem zła:( Wczoraj już nie było żadnego pęcherzyka a na dzisiejszym badaniu się pojawił na lewym jajniku:( mam 16 dc zaczęłam brać luteinę więc nie ma już chyba szans żeby pęknął:( gin powiedział że jak @ przylezie to mam do niego zadzwonić i umówimy się na laparoskopie:( buuuu ale się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki! U mnie na razie bez zmian Andziu ale brzuch mnie galancie pobolewa więc pewnie jak nie dziś to jutro przylezie :( Takto cisza tutajv widzę tez, hej dziewczynki szybciutko się odzywać!! Estelko gdzie znowu uciekłaś ? Enigma jak tam w szkółce?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) beti:) w szkole oki:) byłam nawet wezwana do tablicy :P hihihihi:P Juz przeszedł mi lęk:) Jutro mam wytkłady a między nimi 4 godz przerwy bo jeden facet odwołał wykład .Rano na 8 do 11 a potrm od 15 do 18:( Mozliwe ze wrócę do domu ale jeszcze nie wiem Ana bidulka pewnie chora:( Ana ❤️ duuuzo zdrówka:) A gdzie elfik? fiku miku fiku miku gdzie Jesteś elfiku:D:D:D JACHCE FASOLKE dobrze ze znasz juz przyczynę :) weż sie szybciutko za siebie a zobaczysz wszystko będzie po Twojej myśli:) Andzia...... jakbys mogła to pytaj sie gina o szczóły.... bo z tego co piszesz to raczej nie ma mozliwosci aby gin wczesniej nie widzial dojrzewającegi pęcherzyka.... w 2 jajniku..... a ta laparo to po co????? Wiesz my tu juz troszkę obeznane w temacie:) więc stad te ciekawskie pytania:P buziaki laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Enigma :) MAm nadzieję że nam nie przyniosłaś wstydu przy tej tablicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti no co Ty:P jestem cwana:P Tak jak poradziła mi kiedys Ana siedzę w pierwszej ławce:P I jak zaczyają na cwiczeniach pytać bo biora po koleji z ławek i zaczynają od początku wykładu ...hihihihihihi... a ja początek sie nauczyłam:P i pokazałam klasę:P:P:P:P hihihihihih: Wczoraj wieczorem mężol mowi do mnie : Idz się ucz!!!!!! no to podkuliłam ogon pod siebie i grzecznie poszłam:P A dzisaj taka dumna:) Aaa i rozwiązałam test :) na 9pkt -9 dobrze:):):) oby tak dalej:) Wiecie co tak sobie czytam topiki i inne fora i widzę ze w większosci przypadkow kobiety zachodzą w ciązę jak ie mają nadzieji na dany cykl...... tak jak u monik ,czy u rity ,taj z Topiku o ktorym pisała Zabajona:) Własnie zastanawiam sie ... jak to mozliwe???? Czy to działanie psychiki czy jak???? Ale nie tylko z samej psychiki zachodzi się w ciąze..... hmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz szczęście :) Tylko tak dalej!! A z tym zachodzeniem to masz rację blokada psychiczna jest 100 razy gorsza od jakiś uleczalnych dolegliwości (oczywiście nie mówię o jakiś poważnych schorzeniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie czasem wydaje ze mam blokade z powodu 10lat przyjmowania ...bez przerwy!!!!!:(:(:( tabl anty.... Nie wiem ..poprostu tak czuję...... Ale jaja..... pecherzyk miałam w lewym jajniku a dzisiaj w 17dc nap.... mnie prawy jajnik.... hihihihihihihih..... albo sobie wmawiam:P:P:P:P naczytałam sie dzisiaj topików i zaczęłam miec roznego rodzaju \"objawy\"..tylko nie wiem czy na @ czy na ciąze....:D:D:D Nie ma to jak dobry humor:) hihihihi Za tydzien w niedzielę będę miała 25dc wiec moze przyjdzie @.... oby jaknajszybciej:):):):) idę nynac ,papatki betiku ❤️ do jutra:) Mam nadzieję ze Ty @ nadal nie masz i nie dostaniesz:):):):):) buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papatki Enigmuś ❤️ Ja pewnie dostanę jutro, brzusio mnie już pobolwea :( Miłej nocki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, ja dopiero raczkuję w temacie wrogiego śluzu, ale czytałam jak kobitki gdzieś pisały, że występuje on częściej u kobiet które stosowaly tabletki, a moze nie tyle stosowały tabletki co nie stosowały prezerwatyw i w związku z tym ich śluz miał styczność z plemnikami partnera często ... nie wiem czy to naprawdę tak jest, ale ja postanowiłam test zrobic, tabletki brałam tylko 3 lata (albo i aż), ale co mi to szkodzi, u mnie ten test kosztuje 50 zł, więc ... ale to tylko tak na marginesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Andziu - mi się też wydaję, że to coś podejrzane z tym usg , raz widzi na jednym , później nagle widzi na drugim. A jakiej wielkości ten pęcherzyk. Enigmaa- ma rację popytaj się Go dokładnie co i jak. A z tego co pamiętam to Monik własnie po laparo zaciązyła;) JaChceFasolke- mam nadzieje, że leczenie potrwa szybciej- tarczyca i zapalenie pęcherza basrdzo szybko się leczy , nie wiem co z tą gruczołowatością ( a na czym ona polega). Odzywaj sie Kochana a czas przerwy niech Ci szybko zleci. Beti- który to dc u Ciebie? Enigma- Ty kujonie hihih. :P:D Pedagog- cos w tym jest. My przez 12 lat może z 3 razy użyliśmy prezerwatyw. Też uważam , ża warto to zrobić. Ja również życzę miłej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 Aśku, w tym cyklu brałam clo no i oczywiście biorę po pół bromka na noc, ale nie brałam luteiny, może dlatego cykl mi się wydłuża? Spotkałaś się może z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!! Pobudka!!!!!!!!!!!! Beti , ja akurat nie miałam przerwy w luteinie , ale wiem, że u wielu dziewczyn po odstawieniu spóźnił się okres. Mam nadzieję, że u Ciebie to co innego;) Poczekałabym do 35dc i jeszcze raz zrobiła test. I życzę Ci tłustych 2 kresek!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, dziękuję za pamięć :-) i mocno trzymam kciuki aby @ nie przyszła i aby były już teraz dwie krechy!!! Foli, Iwonka - jak nastroje przed inseminacją? Mój mężul idzie jutro badać robaki, jejuuu, trzymajcie kciuki za poprawę , ale coś czuję, że bez invitro dziecka miała nie będę :-( ale na razie dość smutków- co ma być to będzie!!!! pozdrawiam seredcznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki!! Dzięki Aśku, Estelko ale ja już zbytniej nadziei nie mam, tempka za niska i coś czuję że to wynik niebrania luteiny po clo. Nie mniej ta sytuacja strasznie mnie stresuje i chyba dziś polece do gina niech mi coś da na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nastroje ok, tylko w pracy taki młyn ze nie ma czasu się martwić, ma to swoje plusy. Estelka, oczywiście trzymam kciuki. No, a my jak zwykle w podobnej sytuacji bo u nas w środę po badaniu męza okaze się czy próbujemy inseminacji dalej czy in vitro od razu. Oczywiście tą inseminację zrobimy tak czy tak. A o 12.00 jadę na usg do Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×