Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Foliś, ja się nie dziwię, że się boisz hsg. Ale będzie dobrze! musisz w to wierzyć. Zobacz Asia miała i w sumie nie wspomina tak źle. Tylko łyknij z godzinkę wcześniej ze dwie nispy apapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - nie rezygnuj; to w końcu zabieg, który ma coś pchnąć do przodu, nie czekaj, bo się zamęczysz. Ja bym pojechała (choć nie powiem, że bez obaw). Foli - bądź dzielna i jedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę jadę już o 5.00 rano bo 0 8.00 mam mieć hsg, to będzie horor. Trzymajcie kciuki za wynik, ból jakoś zniosę ale wyniku się boję jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacjie! ale super! ciesze sie bardzo! czyzby fluidy ciazowe były rozsiane! oj ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli trzymam kciuki, nie bój sie napewno wszystko bedzie dobrze!Po twojej i naszej mysli! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHmmm, estelka, recepta jest prosta, ale chyba nie zawsze skuteczna ;) Dziewczyny, dzięki za gratulacje, oby tylko ne zapeszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green tea, no tak sorry, ale niezły stres od rana przechodzę i pisze dość szybko nie zastanawiając się czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona nie martw sie, moza to tak po tej luteinie i moze tak ma byc,.Głowa do góry. Ja tez zaczęłam mierzyc temperature!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - dzielna kobieta !!!! Będzie dobrze !!!! znowu zaczyna mnie napier .... cholera - dlaczeg ja mam na dodatek te tyłozgięcie .... wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie staram i raczej nie będę, ale podczytuję ze względu na siostrę. Jej się udało po 2 latach i teraz jest w 3 miesiącu, ale zaszły w niej takie zmiany, że trudno poznać, że to ta sama osoba :O O psychice mówię... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Pedagog, ja zawsze mam czarne myśli, Jak byłam u dentysty w celu wyrwania ósemki to najpierw myślałam że od znieczulenia się uduszę bo zaczęłam w gardle je czuć mocno, potem że na pewno nie zadziała i będę wszystko czuła, potem że jak już wyrwie ten ząb to napewno mnie uderzybo mu się ręka smyknie, następnie że nie przestanę krwawić a potem napewno będę miała stan zapalny. Aha w międzyczasie na fotelu myślałąm jak torturowało się więźniów politycznych wyrywając im żęby bez znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green tea, w Białymstoku są dobrzy lekarze ale ja mieszka w wielkopolsce i jest to dla mnie za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, spokojnie :) nie możesz we wszystkim doszukiwac się najczarniejszego scenariusza! będzie dobrze, musi być dobrze :) poza tym, podobno z bólem to różnie jest, raz boli innym razem nie, u nasa dziewczyna pisała, że gdyby miała to jeszcze raz przechodzić wzięła by znieczulenie, jeśli się martwisz, to może właśnie poproś o znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog ja nie tyle nawet o ból się martwię ile o to mi jakieś bakterie przeniosą, mam nadzieję ze ich nie mam i że mi żrobią posiew najpierw. No i o wynik sie martwię. Ja myślałam że bedzie mi to mój lekarz robił, ze pogadam z nim co dalej, wyjaśni mi skad u mnie plamienie się wzięlo bo mnie leczy i umówię się z nim na inseminację a tak mam cykl na straty bo inseminacji mi raczej już nie zrobi, muiałabym mieć ją w środę a nie będę miała kontaktu z moim lekarzem do środy bo go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moge miec prosbe?? musze zarejestrowac sie do lekarz, a do slawnego doktora markuszewskiego chyba juz nie chce isc... wiecie cos o dobrych lekarzach we wroclawiu?? bede wdzieczna za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumię :( ale staraj się mysleć pozytywnie :) rozumię, ze to trudne, ale zamartwianie sie, nic Ci nie pomoże a moge zapytać (bo nie sledziłam całego topiku) czemu bedziesz robić inseminację? co jets powodem tego, że nie możecie naturalnie? jeśli nie chcesz odpowiadać, zrozumię to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ale znacie przyczynę słabego nasienia? u nas było bardzo słabe, malutka liczba i teraz to leczymy, lekarz powiedział, że są duże szanse na naturalne zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znamy, mąż wcian witaminę A+E i tyle. żaden z lekarzy nie był zainteresowany dochodzeniem przyczyny. Mozę sami powinniśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×