Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Elfiku- a smarujesz się czymś? Ja słyszałam, że ponoć najlepsza jest jakaś oliwka dla dzieci. Ale ile w tym prawdy to nie wiem i nie wiem też od kiedy się powinno smarować. A co do Sysi- słyszałam przez telefon jak Tomcio ( nie wiem jak to nazwać) gaworzył , kwilił - to było takie słodkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! no to nie poszłam. A za kase jaką miałam wydac na saunę kupiłam sobie swter w Promodzie. No \"troszkę \" dołożyłam, ale teraz są wyprzedaże i trudno się oprzeć :-) w cuda nie iwrzę, raczej nie jest możliwe abym była w ciąży...jejku, a tak ogromnie bym chciała!!!! muszę szybko odpędzić złe myśli , bo mogę w dołek popaść :-( ja chcę teraz dzidzi!!! czy Ktoś mnie wysłucha tam na górze?!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, fajnie kwilił? jejku, to musiało być naprawdę rozbrajające, dopiero dzidziuś był w brzuszku, a już \"gada\" po swojemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, podobno najlepiej uzywać oliwki od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Foli. :) Estelko- ja tez nigdy nie wierzyłam by akurat \"teraz\" się udało , ale zawsze w II fazie byłam bardzo ostrożna. A tego słodkiego głosiku- nie potrafię opisać, ale cały czas go słyszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się udało :-) a mi nie i pewnie jeszcze długo nie :-( przpraszam za smętki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a propos oliwki, uzywałam jej już przed ciążą, często mieszając z balsamem. A w ciąży od samego początku używałam już samej oliwki nawet 2-3 razy dziennie na brzuch pośladki i uda. Także moim zdaniem jak rozstępny mają być to i tak będą nic się na to nie poradzi. Od niedawna też używam kremu z masy perłowej, podobno łagodzi i rozjaśnia rozstępy. Zobaczymy na ile mi pomoże. Wiecie, że nawet pod kolanami mi się rozstępy zrobiły !!! a na przykład na piersiach nie mam ani jednego pomimo, iż mam teraz rozmiar DD (wcześniej było C).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę jest - spódnice od 79,00, narynarki od 149, bluzki koszulowe od 59,00, swetry od 69,00. Ale ekspedientka mówiła mi, że w czwartek ma być nowa dostawa w tym dużo promocji :-) ale ja nie pójdę, bo i tak jestem \"wypstrykana\" z kasy po świętach i sylwestrze, a powinnam zacząć myślec o zbieraniu kasy na hsg, inseminację, może ICSi, in vitro, czy inne cudo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miało być tak pięknie - fasolka miała się pojawić w moim brzuszku w październiku, no w listopadzie 2004 r, a tu mamy już 2006 i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w promodzie są zawsze takie fajne ciuszki:) ja niestety u siebie nie mam, najbliżej w Szczecinie, ale czasem zaglądam:) estella- na pewno w końcu nadejdzieTwoja kolej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, jak odłożę 10 000 i pójdziemy na ICSi albo invitro to nasz szansa wzroście o ... 20 % :-( chyba muszę zacząć sobie układać życie bez dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że Wam się wyżalam, ale dziś przechodziłam obok sklepu \"dzieciaczkowego\" z pięknym łóżeczkiem na wystawie i obok sklepu dla ciężarnych i odwracałam głowę od wystawy...a mężowi nie mogę się wyżalić, on musi być silny za nas oboje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOBACZCIE JAKI PROGRAM RUSZYŁ W SALVE W ŁODZI. PROMOCYJNY PROGRAM LECZENIA NIEPŁODNOŚCI \"NASZE DZIECKO\" Szanowni Państwo, W 2005 roku uruchomiliśmy w naszym ośrodku program „Nasze Dziecko”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wiele par przystąpiło w tym czasie do programu i dziś może się już cieszyć z efektów leczenia. Dlatego przyjemnie jest nam w odpowiedzi na Państwa zapytania i prośby powiadomić, że od dnia 1 stycznia rusza kolejna edycja programu. Już od 1 grudnia 2005 r można umawiać na bezpłatną wizytę kwalifikacyjną do programu. Program \"NASZE DZIECKO\" jest skierowany do par wymagających leczenia przy wykorzystaniu metod wspomaganego rozrodu: - inseminacji domacicznych (IUI) - klasycznego zapłodnienia pozaustrojowego - in vitro (IVF) - zapłodnienia pozaustrojowego połączonego z docytoplazmatyczną iniekcją plemnika do komórki jajowej (ICSI) W ramach programu możemy zaproponować: BEZPŁATNE inseminacje u pacjentek do 37 r.ż. stymulowanych tylko FSH. W programie bezpłatnych inseminacji mogą uczestniczyć pacjentki które mają potwierdzone badaniami (HSG, laparoskopia lub hydrolaparoskopia) drożne jajowody i u których partnerów stwierdzono prawidłowe lub nieznacznie obniżone parametry nasienia. W programie mogą uczestniczyć także pary, które z przyczyn medycznych będą korzystać z inseminacji nasieniem anonimowego dawcy stymulowane tylko FSH. W ramach programu \"NASZE DZIECKO\" u każdej zakwalifikowanej pary można wykonać maksymalnie 3 inseminacje. Klasyczną metodę In vitro (IVF) –2400 zl In vitro z mikromanipulacją (ICSI) – 2900 zł . Promocyjny program \"NASZE DZIECKO\" nie obejmują kosztów leków, wizyt i badań laboratoryjnych, mrożenia zarodków oraz dodatkowych technik np. AH (nacięcie otoczek na zarodkach). Koszty te są zgodne z ogólnie obowiązującym cennikiem SALVE-MEDICA. Pary zainteresowane udziałem w programie \"NASZE DZIECKO\" prosimy o kontakt telefoniczny: 042 630-43-38 , 042 633-56-61, 0601319778 lub osobisty ul. A. Struga 3 w Łodzi w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku oraz od 9-14 w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko nie gadaj gupot:P:P:P Zobacz ,moj maz ma 70 milionowa armię ,ja miałam wypasionego na maxa pęcherzylka i co? i to nie pomogło!!!!! wiec głowa do gory ..mamy takei same szanse.... gdyby to wszystko było takei proste ..jak wczesniej myslalam...:P to juz po 1 przytulankach w dni płodne mialabym fasolke.... ale ja gupia byłam...... teraz dopiero widzę ze to nie jest takie proste...... ale nie załamuję sie..... Ty teraz kuruj męza .mysle ze jego wyniki poprawią sie:):):) kurcze... mogłaby ktoras z Was wkoncu zacząc passę 2 kresek.....!!!!!!!!!! moze granini...cos sie nie odzywa a miała robic tescik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierko Nadzieii
Witunie z wieczorka... Foli ja nie zmieniłąm koloru, może bardziej przyciemniiłam i sciełam baleyage.....a teraz jestem na etapie zapuszczania tyłu....:-p Estelko uwierz w siebie/Was uda sie , musi.......co za humorek.....!!!! no już głowa do góry...... maklady AnA foli dziekuje Wam za fotki......❤️❤️ Edyta trzymam kciukasy, rób tescik , nie czekaj do rana.....powinien wyjść i daj jak najszybciej znać...:-)))🌻 ide poćwiczyć, za 30 min wrócę papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, nie smuc się bo mnie też weźmie a dobrze się trzymam. Będziesz miała dzidziusia zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Foli , bo chyba wiesz jak to jest robic dobrą minę do złej gry :-( i zmuszać się do myślenia, że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc iskierko:) foli:) ja tyez chce fotki ,juz gapie kto mi wysłał:):):) dzięki z gory:) kurcze cosik mi sie zdaje ze ja tez będę miala ta inseminacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko ..zaraz dam Ci kopa...:P a kysz a kysz z takimi dołami....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to nawet ciekawe tylko trochę daleko do tej Łodzi! Dziewczyny trzymajcie kcuki, jutro jade do leakarza i zobaczymy co mi powie. Fakt, to pierwsza wizyta, ale może się coś rozjasni. Dziewczyny czytam o nowych zdjęciach jak cos macie to podeslijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini odezwij się do nas, pewnie ci jest przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iSKIERKO JESZCZE NIA MA :-( Iwonko to trzymam kciuki , aby wszystko było ok!!! jakby nasienie mojego męża było ok, to bym się dowaidywało o Salve, w końcu to spora oszczędność kosztów - w Novum sama inseminacja kosztuje 650,00 a usg do monitoringu, jedna wizyta 60,00, badanie nasienia 70,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, wiem jak to jest, u mnie nawet nie chodzi o to ze myśle, ze będzie dobrze po prostu odganiam złe myśli teraz, bo wiem że jeszcze duzo nerwów mnie czeka wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ,ale miałąm czytania dzisiaj że ho ho tyle napisałyście i jeszcze taka miła wiadomośc ,sysiu gratulacje synunia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×